Hetke kellaeg on 05 Mai 2024 21:54

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
 Diktofon! 
Autor Sõnum
newbie
newbie

Liitunud: 15 Nov 2006 03:09
Postitusi: 1
Postitus Diktofon!
Tere!

Mul on selline kysimus: on kellelgi kogemusi diktofonidega?
Mul oleks vaja lindistada loengut, aga ma pole kindel, et see õppejõule hea mulje jätab, nii et hea meelega ei paneks seda lauale.

Kui suure kauguse pealt salvestab see heli korralikult ja ytleme, et kui see on näiteks kotis, mis on lahtine, kas siis on piisavalt kuulda pärast, kui asuda 1 m raadiuses?

Kas digitaalselt salvetatavad on paremad selles suhted kui kassetile lindistavad jne?

Oleksin igasuguse abi ja vastukaja eest tänulik.


15 Nov 2006 03:15
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Mul on kogemusi Olympuse digi diktofoniga (VN-1100). See on küll igati hästi toimiv asi. 1 m. raadiuses ei ole kindlasti mingit proleemi salvestada. Kui ta peab olema varjatult kotis, siis peaks jah kott olema avatud ja mikrofon kindlasti üles poole, katmata.
Selles pole kahtlustki, et digi on parem. Tavalisetel kassetikal on see häda, et kuna tegemist on mehhanilise mootoriga, siis lisandub salvestusele paraku üsna suur mootorimüra. Sinna otsa võib veel liita kassetile omase kahina ja tulemus ei kõlba kuskile.
Kui tahate varjatult salvestada ja kindel olla, et asi ka 100% õnnestub oleks soovitav lisana juurde osta riide külge kinnitatav mikrofon. Siis võib diktofon ise olla täiesti peidus. Mikrofon tuleb siis juhtmega kuskile nt. taskuserva külge vms.


15 Nov 2006 10:21
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.