Hetke kellaeg on 13 Mai 2024 04:01

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
 nutitelefonid 
Autor Sõnum
newbie
newbie

Liitunud: 03 Mai 2009 09:00
Postitusi: 8
Postitus nutitelefonid
tervist sooviks omale soetada korralikku nutitelefoni aga ei oska kuskilt alustadagi,küsimus olekski et kas kellelgi on kogemusi ja oskaks soovitada.(kasvõi firmat)sooviks et kindlalt oleks hea navi peal ja kiire nett.või kuidas üldse telefonide naviga on kas on vähemalt sama usaldatavad kui tomtomid jms.üldiselt kui keegi teab võib kirjutada head ja vead välja tuua,et mis need samsung galaxyd ja nokia n8 jms üldse endast kujutavad


21 Sept 2011 16:41
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: nutitelefonid
kui naviga siis kindlasti mõni nokia, sest neil tasuta navigeerimine. endal oli nokia 5230 kunagi, aga ei tea millegipärast ei saanud sellega navigeerimist tööle.

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


21 Sept 2011 17:51
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: nutitelefonid
Noh tglt on ju nii, et eks raha paneb ka asjad paika.
Mina ise soovitaks soojalt midagi HTC valikust. Vaata siit: https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/category/190761 Vali sealt rippmenüüst "Vali tootja" HTC ja klikka "Uuenda". Seal näha valik ja hinnad.

Ise oman ka HTC Wildfire telefoni. Olen küll igati rahul. Tegemist siis teatavasti androidiga. Sellele on tuhandeid app-e ja widget-eid. Ehk siis maakeeli igasugu tasuta ja tasulisi lisasid on võimalik soetada väga lihtsalt. GPS toimib väga ilusti. Kuna HTC on otseselt seotud Google-iga, siis navigeerimis kaardid kõik Google Map-i toega. Loomulikult võimalik määrata teekonda ja navigeerida aadresside järgi jne jne.
HTC lööb hetkel üli võimsalt laineid ja ilmselgelt uus ja suur tulija. Juba praegu on selgelt astumas iPhone-le kannale. Seega minu kindel soovitus on HTC. Hinnavalik on lai võimalik valida just see, mis endale sobib ja meeldib.


21 Sept 2011 20:07
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: nutitelefonid
+1 Che postile.
Oman täpselt samuti HTC Wildfire-t ja olen rahul. Kohati on natuke uimane, kuid mitte midagi ülemäära häirivat. Teine telefon on mul ka Nokia 5230, kuid see on üks paras õnnetusehunnik ja ei soovita kellelegi :) Pidevalt sureb ära ja tulevad mingid imeasjad ette, navi pole sellega proovinud. HTC peal natuke olen proovinud navi, toimis enamvähem, aga üldjuhul lihtsamatel-odavamatel nutitelefonidel sellist navi ei leia, mis oleks võrdväärne Tom-ile või Garminile, aga suuremate teede peal saab hakkama.
Androidi soovitaks vaadata alates 2.2-st.


21 Sept 2011 22:35
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: nutitelefonid
Siit poolt tuleb soovitus iPhone'i poole kalduv. Ei ole senise kasutusaja jooksul leidnud ühtegi viga, mis ei laseks mul 110% sellele telefonile loota. Ka võid mõõduka lisaraha eest soetada sellele lisaks Tom Tom rakenduse (ise kasutan NAVV Baltics kaarti, mis toimib samuti veatult ning on märksa odavam).
An apple a day keeps the doctor away :wink:


22 Sept 2011 11:59
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: nutitelefonid
Pole kahtkustki, et iPhone on väga viis, aga peaks ikka oma rahakoti peale väga kuri olema, kui selle soetaksin. Mul isiklikult on mingi tõrge selle seadme vastu. Aga see olen mina. :)
PS: Wildfire S on uue kiire prosega ka.


22 Sept 2011 13:38
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: nutitelefonid
Sanchez Wrote:
peaks ikka oma rahakoti peale väga kuri olema, kui selle soetaksin.

Jah selles olen Sinuga ühel meelel, et i-stuff on üsna üsna käreda hinnaga. Aga ega seni kuni on selle hinnaga nõudlust, ei ole ju Apple inc.-l vähimatki põhjust hinnakorrektuure teha.


22 Sept 2011 16:00
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 03 Mai 2009 09:00
Postitusi: 8
Postitus Re: nutitelefonid
kas kellelgi nokia n8 ga pole kokkupuuteid olnud


22 Sept 2011 18:22
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: nutitelefonid
flex86 Wrote:
kas kellelgi nokia n8 ga pole kokkupuuteid olnud

Ekraani punktitihedus 360 x 640 pikslit 3,5 tolli kohta on tänases hetkes vast juba väga vähe.
Võrdluseks:
iPhone 4 - 640 x 960 pikslit 3,5 tollise ekraani korral
HTC Wildfire S on hoopis 320 x 480 pikslit 3,2 tolli korral.

Minu jaoks on Nokia end nagu ammendanud, ei tule sealt kahjuks midagi head viimasel ajal.
Esimestel N8-tel oli ekraanil viga, mis näitas halli värvi lillana.
Ja noh kõige lõpuks on N8-l Symbian tarkvara, millega ei ole nagu eriti midagi peale hakata, arendused käivad ikkagi rohkem Androidi vallas.


23 Sept 2011 08:38
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.