Hetke kellaeg on 11 Mai 2024 08:27

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema See teema onlukus, Sa ei saa postitusi muuta või neid teha.  [ 6 postitust ] 
 Müüa Yamaha NS-333 kõlarid. MÜÜDUD! 
Autor Sõnum
newbie
newbie

Liitunud: 29 Mai 2009 12:41
Postitusi: 7
Postitus Müüa Yamaha NS-333 kõlarid. MÜÜDUD!
Müüa siis 2 Yamaha vähe kasutatud NS-333 kõlarit. Ühel kõlaril on kahjuks juhtme ühenduse koht tuksis, kuid selle väljavahetamine ei tohiks väga probleeme tekitada, kel vähegi viitsimist asjaga tegeleda. Annaksin need 800 kr eest ära. Muidu on täiesti töökorras! Kõlarid asuvad Tallinnas.

http://album.subclub.ee/viewer.php?id=jdv1243079500t.jpg

Tuksis juhtme ühenduse koht:
http://album.subclub.ee/viewer.php?id=rgh1243079391u.jpg

E-mail: jaz_390@hotmail.com
Mob: 55935164


Viimati muutis jaz 20 Dets 2010 23:24, kokku muudetud 10 korda.

29 Mai 2009 13:06
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus Re: Müüa Pioneer PDR-W839 CD RECORDER ja kõllid.
igaksjuhuks ütlen kõigile kes mõtlevad, et ohh sellega on mõnus CD-sid koopida või teha mingi kogumik kolmest plaadist siis hoiatan, et see käib ainult spetsiaalsetele CD plaatidele mitte nendele mida Sa poest saad 2 krooni tk osta.

ja mis on nende kõlarite mark=?
ja miks neid maha müüd või nende pärinemine teeks kah pigem muret ?

sest müüdavates asjades on osad alles suhteliselt uued.. ehk ma tean kes eesti maale toob - et miks neid maha müüd?


30 Mai 2009 09:44
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Müüa Pioneer PDR-W839 CD RECORDER ja kõllid.
margus Wrote:
ja mis on nende kõlarite mark=?


jaz Wrote:
Samuti annaks ära 2 Yamaha NS-333 kõlarit



Jäi ilmselt varahommikul kahe silma vahele sul :P

Mis seisukorras elemendid on?


30 Mai 2009 10:35
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 29 Mai 2009 12:41
Postitusi: 7
Postitus Re: Müüa Pioneer PDR-W839 CD RECORDER ja kõllid.
margus Wrote:
igaksjuhuks ütlen kõigile kes mõtlevad, et ohh sellega on mõnus CD-sid koopida või teha mingi kogumik kolmest plaadist siis hoiatan, et see käib ainult spetsiaalsetele CD plaatidele mitte nendele mida Sa poest saad 2 krooni tk osta.

ja mis on nende kõlarite mark=?
ja miks neid maha müüd või nende pärinemine teeks kah pigem muret ?

sest müüdavates asjades on osad alles suhteliselt uued.. ehk ma tean kes eesti maale toob - et miks neid maha müüd?


Kõllide mark on mul juba eelnevalt mainitud. Yamaha NS-333.:wink: Ja kel kahtlust, et tehnika on varastatud või siis ei kuulu minule, siis rahustuseks võin öelda, et kõik dokumendid ja paberid on olemas. Kuskil vedelevad vist isegi toodete pakendid... :D

Müügi põhjus on tegelikult väga lihtne. Kolisin väiksemasse elamisse, kus mul ei ole enam erladi nii kontoriruumi, kui ka elutuba, magamistuba jne... :P Seega on mul enamus tehnikat nüüd ühes toas ja arvuti asendab mul nüüd enamikke elektroonikat. Ühesõnaga puudub vajadus selle kõige järgi. Naine tegeles mul vahepeal ka aktiivselt muusikaga, mille ajendiks ka selline tehnika, mida nüüd müün. Nagu juba öeldud, siis pole mul kõike seda enam vaja ja otsustasin siis asjad müüki panna.

Jah, tõesti, päris tavalistele toorikutele kirjutamine ei käi. On vaja neid spetsiaalsedi muusika kirjutamiseks mõeldud toorikuid. Aga neid on enamikes korralikult varustatud kauplustes olemas ja ei ole väga kallid kah. Seega see ei ole väga suur probleem. :P Vähemalt minule see küll mingeiud probleem ei tekitanud. :P Naine laulis sisse ja salvestas pidevalt oma deomplaate selle aparaadiga.

Taavi Wrote:
Mis seisukorras elemendid on?

Elemendid on täiesti korras. :wink: Ühel kõllil on ainult kaabliühenduse terminal katki. Sellest tingituna ka odav hind. Aga terminal on täiesti vahetatav ja ei maksa ka väga palju. Seega kel vähegi viitsimist ja natukene asja jagab ei tohiks asi küll mingeid probleeme tekitada. :roll:


30 Mai 2009 13:34
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 29 Mai 2009 12:41
Postitusi: 7
Postitus Re: Müüa Yamaha NS-333 kõlarid.
Märgin siis veel ära, et kõlarid asuvad Tallinnas.:)


13 Dets 2010 00:10
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 29 Mai 2009 12:41
Postitusi: 7
Postitus Re: Müüa Yamaha NS-333 kõlarid.
Kõlarid müüdud! Teema võib lukku panna. :roll:


20 Dets 2010 23:23
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema See teema onlukus, Sa ei saa postitusi muuta või neid teha.  [ 6 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.