Hetke kellaeg on 29 Aprill 2024 16:41

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ] 
 PC vs. MAC 
Autor Sõnum
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus PC vs. MAC
hihh :) nüüd saan veidi kiuslik olla ja tean et ühel mehel läheb küll peale seda postitust midagi keema aga rõõm on teatada et varsti võin ehk üksikasjalikumalt teema pealikirja kohaselt midagi siia postitada sest see post tuleb uhiuuue MACBooki vahendusel .. ja eks saab varsti üles leitud ka head ja vead.

esialgselt on keerukas kuna palju harjunud tegema klaveri lühinuppude kaudu aga MACil ei ole see kohe mitte nii.. aga nii mõnigi lühitee on sarnane tuttavalt PClt


11 Juun 2008 08:54
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: PC vs. MAC
Mulle meeldib mac'id (v.a Air mis on tõeline pasakäkk imo). Näevad kenad välja, ja mac os x on väga lihtne jms. Tahaks ka kunagi endale :oops:


11 Juun 2008 12:48
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: PC vs. MAC
mul on ainult IPOD, kui võtta maci tooteid, arvutitega midagi seoses ei ole, aga välimuselt on nad kenad. 8)

_________________
TFPiltRBR


11 Juun 2008 12:49
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Noh, ütleme nii, et Mac on tase. Oleks hetkel fakti ees, et peaks uue arvuti ostma, siis võtaks kindlalt Maci.

Väike Southpark-i nägemus asjast: http://www.youtube.com/watch?v=Id_kGL3M5Cg :)


11 Juun 2008 17:55
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Olles ise sunnitud vahetama arvutit ning ei olnud eriti raske kaalukaussi kallutada, siis see post tuleb minultki uhiuue iMac'i kaudu 8)


17 Veeb 2011 00:36
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Kucoch Wrote:
Olles ise sunnitud vahetama arvutit ning ei olnud eriti raske kaalukaussi kallutada, siis see post tuleb minultki uhiuue iMac'i kaudu 8)


Tark otsus! ;)


17 Veeb 2011 14:35
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Sanchez Wrote:
Kucoch Wrote:
Olles ise sunnitud vahetama arvutit ning ei olnud eriti raske kaalukaussi kallutada, siis see post tuleb minultki uhiuue iMac'i kaudu 8)


Tark otsus! ;)

Iga hetkega veendun selles üha rohkem :wink:


17 Veeb 2011 14:58
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus Re: PC vs. MAC
Oi MACi mõnudest võin juba palju rääkida - juba ilutseb laual iMAC 27" ja ei ole asju millega MAC ei saaks oma kaasas oleva tarkvaraga hakkama - jah eks on vaja olnud lisada mõningaid vidinaid aga kui keegi tahab arvutit osta siis ostke MAC ;) jah see on kallis aga see on ka HEA !!
ja kui keegi hakkab oma esimest arvutit ostma siis seda enam, ehk ei ole rikutud veel PC poolt ;)


22 Veeb 2011 02:08
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: PC vs. MAC
Ma nüüd siis kah uue MAC-i õnnelik omanik. Kui selle pilli selgeks ka saaks siis saab aina paremaks minna. :mrgreen:

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


08 Mai 2012 12:14
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Mina olen nüüd küll näide mehest, kes muutus mäki austajast mäki vihkajaks. :)
Otse loomulikult austan ma sügavalt Steve Jobsi ja tema elutööd. Olgu muld talle kerge.


08 Mai 2012 15:54
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Janec Wrote:
Ma nüüd siis kah uue MAC-i õnnelik omanik. Kui selle pilli selgeks ka saaks siis saab aina paremaks minna. :mrgreen:

Welcome to the club :_ap


09 Mai 2012 13:44
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Siim Wrote:
Mina olen nüüd küll näide mehest, kes muutus mäki austajast mäki vihkajaks. :)

Võiksin sulle pikalt rääkida, millest sa ilma jääd sedasi :_l6


09 Mai 2012 13:45
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Pole vaja. Olen 100% kindel, et ei jää mitte millestki ilma ja kõik, mida teeb ära mäk, teevad sada erinevat tootjat ära vähemalt sama hästi, aga 10 korda odavamalt.


09 Mai 2012 15:02
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Siim Wrote:
Mina olen nüüd küll näide mehest, kes muutus mäki austajast mäki vihkajaks. :)

Ma siin mõtlesin ja...et millest siis selline muutus, minu valikut kiitsid heaks mõnda aega tagasi... :?


09 Mai 2012 21:22
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Nooh, ütleme nii, et on põhjust. Ma ei heida miskit pidi mäki omanikele midagi ette, aga ise - never, ever. :)


10 Mai 2012 11:45
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Siim Wrote:
Nooh, ütleme nii, et on põhjust. Ma ei heida miskit pidi mäki omanikele midagi ette, aga ise - never, ever. :)

Tegelikult mind päriselt huvitab :_l6


10 Mai 2012 16:04
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: PC vs. MAC
Tegelikult ma ka ei arvanud Mac-st mitte midagi. Aga sai natuke proovitud. Ning minu arvamus muutus.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


10 Mai 2012 21:00
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus Re: PC vs. MAC
mhh Siim ma mingi aeg teadsin miks Sa "vihkad" MACi aga nüüd siis ?! - ma kuulaks/loeks su arvamust vägagi hea meelega.. või arutleks seda kuskil morsiklaasi taga ja vaataks miks see MAC siis Sinu südame purustas ;)


18 Juun 2012 07:10
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Noh ütleme nii, et kui mõningad erandid välja jätta, siis olen täheldanud ,et normallsed inimesed muutuvad täiesti mäkipervodeks. :) On olemas mina, mu mäk ja mu maailm. Ma ei taha sellesse ringi kuuluda. Pealegi on minu selge veendumus see ,et mäk on ilmselgelt ülehinnatud. Kõik need digividinad on tänapäeval ilmselgelt täiesti tavalised tarbe esemed. Mitte ükski mäki toode pole seda hinda väärt.
Mul isiklikult pole mitte ühtegi etteheidet seni ajani minu kasutuses olnud arvutitele, ega nutitelefonidele. Aboluutselt kõik, mis vaja, olen saanud tehtud ja seda kõike kordades odavalt. On ainult üks ainus põhjus, mis ajaks mind mäkki ostma. See oleks vaid juhuks, kui ma oleks mingit sorti rezisöör või tegeleks igapäevaselt massivsete videofailide töötlusega. Selleks on ta tõesti sobilik. Aga lihtsalt üheselt ja selgelt kõigile pähe tampida, et see voolava disainiga arvuti on A ja O, on küll pehmelt öeldes bullshit. Öelge mulle üks (ja veenev) põhjus miks ma peaks ostma nutitelefoni 850 euro eest, kui 300-400 eurone teeb ära sama töö ja tihti peale rohkemgi veel? Jeerum! :)
Minu jaoks ongi vist kõige suurem probleem see mäkimeeste arrogants. Ma ei taha iialgi olla sellistega ühes paadis. :)
Pole mu PC mind kordagi alt vedanud. Kui näitajad jäävad ajale jalgu, ostan vähese raha eest uue ja väga võimsa püssi. Olen sigarahul ka oma HTC androidiga, mis teeb 3D pilti ja 2D pilti ja veel miljonit asja. Tõmba aga app alla ja anna minna. Ja mis põhiline - selleks kulus mul 250€, mis on ka viimane piir, mille olen nõus telefoni eest maksma.


18 Juun 2012 17:41
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 27 Veeb 2012 11:44
Postitusi: 15
Postitus Re: PC vs. MAC
Ise kunagi proovinud ei ole, isegi ostule pole mõelnud, ega tahtmisele proovida, just hinna poolest, seega mida ma ka tean, aga ütlen ikkagi. Seda enam, et minu esimene post, paluks mitte maha teha väga. Miks ma hinna poolest proovida ei julge, krt äkki hakkab meeldima. Viimati nägin, et maksis Dell 700,- ja miski mac kõrval 1700.-. Eriti veel kui seisavad kõrvuti teiste läpparitega ja näitajad on samad aga hind on kordades erinev. Usun, et tarkvara võimaldab kõike ja enam, aga eks see sõltub juba milleks keegi arvutit kasutab. Tavakasutajale on mingi vahe kas ostab pc või maci? Eks see ole nagu autoga ma arvan, et kel raha ostab Ferarri vms aga kel nii palju raha ei ole ostab natuke tagasihoidlikumas pakendis Porsche ja kellel ka nii palju raha ei ole ostab Subaru Forresteri, mina ostaks 3se BMW e34 näiteks :)
Ja noh kellel kiirust vaja ei ole aga vaja hoopis näiteks maad kaevata ostab kopa jne. :D

Mind veenis see kutt, et Mac is the DEVIL: http://www.youtube.com/watch?v=iEAGmBRC1dc .


19 Juun 2012 10:07
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: PC vs. MAC
Minu esmane põhjus, miks Maci kasuks otsustasin, oli just see, et PC-d vedasid mind korduvalt ja korduvalt alt, just läpakad. Võibolla oli asi selles, et ostsin valesid masinaid, kes teab :_l6 . Kuna PC lauaarvutid ei ole eriti sobilikud väikesesse elamisse elutoa põrandale, just lapsi silmas pidades, tegingi välkotsuse, et ostan Maci, kuna sel hetkel oli selleks ka vahendeid ning asi on kompaktne, näeb ilus välja ja pidi ka hea olema. Ütlen nii, et pole pidanud seda otsust 2 aasta jooksul hetkekski kahetsema. iPhone´i juurde leidsin tee läbi iPod Touchi, mille juures tundsingi puudust ainult helistamisest, mis mind kohe iPhone´ini viis. Tegelikult sai kõik alguse üldse pisikesest iPod Shufflest, mille elukaaslane mulle kinkis :) . Olen nõus, et Apple tooted on ülehinnatud kohati päris hullu moodi, kuid seni, kui on olemas tarbijaid, kes hindavad neid tooteid tervikuna ning on nõus nendele määratud letihinda ka maksma, siis ei ole seal ju midagi vaja muuta - it works! Mina isiklikult hindangi Apple juures seda, et asjad töötavad ning saavad kuradi hästi üksteisega ka läbi ning mis peamine - nad hoiavad hinda! Macikummardamisega ei tasu hulluks minna, kuid mina isiklikult ei häbene oma tõekspidamisi enda sõpradega jagada ning ei varja ka seda, et olen ka edaspidi valmis oma raskeltteenitud raha investeerima Apple tehnikasse, et neil sellidel seal Cupertinos oleks ka aastakümnete pärast kliente, kelle jaoks neid suurepäraseid tooteid arendada. Punkt!


19 Juun 2012 13:43
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.