Hetke kellaeg on 29 Aprill 2024 16:56

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
 English Premier League 2006/2007 season 

Kes võidab Premier League 2006/2007?
Londoni Chelsea 33%  33%  [ 5 ]
Manchester United 27%  27%  [ 4 ]
Londoni Arsenal 20%  20%  [ 3 ]
FC Liverpool 13%  13%  [ 2 ]
mõni muu ... 7%  7%  [ 1 ]
Hääli kokku : 15

 English Premier League 2006/2007 season 
Autor Sõnum
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus English Premier League 2006/2007 season
19 august hakkab juba uus hooaeg, midagigi meeldivat, kool tuleb varsti ja see sakib, (krt 5 tundi saab vähem magada) keda siis see aasta pakute võitjat, peafavoriit ilmselt chelsea...
ja siia paluks ka arutlused mängudest , kohtumised, uudised kõik mis seotud 2006-2007 seasoniga

_________________
http://www.sponest.com


16 Aug 2006 21:52
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ise loodan, et Chelsea võtab võidu, aga Arsenal ja Liverpool asja kergeks ei tee kindlasti.


16 Aug 2006 21:54
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
pange vastusevariant "keegi muu" ka :) , sest jalgpall on ümmargune ja kõike võib juhtuda :D

_________________
TFPiltRBR


16 Aug 2006 21:57
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
rauninho Wrote:
pange vastusevariant "keegi muu" ka :) , sest jalgpall on ümmargune ja kõike võib juhtuda :D


Õige! Olemas.


16 Aug 2006 22:03
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
panin keegi muu.Sest ei jaga jalkat :P

_________________
Pilt


16 Aug 2006 22:04
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
tubli Fulber. hea mõte teha ennustus :wink:

_________________
TFPiltRBR


16 Aug 2006 22:09
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Kuidas nüüd jalka moded viitsivad? Kas teha Prem. League ennustus või teha Meistrite liiga ennustus? Kahte vast pole mõtet.


16 Aug 2006 22:33
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus 
Mina pooldan Meistrite Liigat.....aga ei tea mis teised arvavad


16 Aug 2006 22:34
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Log Wrote:
Mina pooldan Meistrite Liigat.....aga ei tea mis teised arvavad


kui nii võtta, siis meistrite liiga oleks isegi parem, sest seal vähem mänge ning on rohkem eri maadest klubisid

_________________
TFPiltRBR


16 Aug 2006 23:10
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus 
rauninho Wrote:
Log Wrote:
Mina pooldan Meistrite Liigat.....aga ei tea mis teised arvavad


kui nii võtta, siis meistrite liiga oleks isegi parem, sest seal vähem mänge ning on rohkem eri maadest klubisid



Jap,möllan siis nüüd meistrikatega 8)
Kui mängud algavad siis loodan,et ka sina tuled appi kuna mängusid tuleb palju,alustame juba alagrupiturniirist mitte 16 paremast. :wink:


16 Aug 2006 23:13
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus 
Ma arvan et oleks mõtet ikka teha mõlemast, mis sest et Arsenal need kinni paneb 8) Parandage aga keegi teema pealkiri English Premier League'iks. See England riivab silma :?


17 Aug 2006 10:27
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
ennem teha vast meistrite liigast imo

me juba Log´ga arutasime asja ning vist võtame UEFA ML ette kahekesi :roll:

_________________
TFPiltRBR


17 Aug 2006 11:06
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Väga tore! :)

Nüüdsest siis siin teemas edasi vaid Premiere League juttu.


17 Aug 2006 13:18
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus 
Otsustasin ka kirjutada pisikese eelvaate;) Ennustamine on aga suht prohvetlik tegevus ning mina praegu sellega ei tegele.

Chelsea - Eelmise kahe aasta meister. Kahjuks on juurde lisandunud Abramovitshi põhjatu rahakoti tõttu Ballack ning Shevchenki. Endiselt suurfavoriit number 1. Salomon Kalou muretseti endale Feyenoordist. Loodetavasti ei saa temast pingipoiss, nagu sai SWP-st :? N*** ManU ja Oslo Lyniga lõppes ning 16 miljoni eest tiriti nigeerlasest imelaps John Obi Mikel enda ridadesse. Maha parseldati aga mitmeid mängijaid, eesotsas Veroni, Crespo, Duffi, Carltoni, Gudjohnseni ning del Hornoga.

Arsenal - Minu sõber, Onu Wenger, suutis suvel klubisse tõmmata Tomas Rosicky, kes on väga hea täiendus (Y) Bergkamp lõpetas karjääri ning Campbell lahkus Portsmouthi ja Pires Villarreali. Bergkamp oli tubli poiss ning loodame et Adebayor on talle vääriline asendaja. Jose-Reali-Madridi-Sõber-Reyes on aga liiga palju emme pannkooke söönud ning pisut Ronaldolikuks muutunud. Algava hooaja staari võiks aga hoopis olla van Persie, kellelt mina ootan Fabregase ja Henryga super hooaega;)

Aston Villa - Alistuvad lõvid teevad algaval hooajal näo, et nad oskavad mängida ilma uute mängijateta. See aga ei pruugi nii jääda, kuna Birminghami esiklubi sai omale uue omaniku, kes annab peatreeneri käsutusse väidetavalt 50 miljonit naela uute mängijate ostmiseks. Samas peab aga tõdema, et ilma ostudeta pole ka müüke. Jääme ootama Villade rahalaristamist :wink:

Blackburn Rovers - Meeskond jäi ilma kahest ründetäkust, kuid kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Lahkunud Dickovi ning Bellamy asemel kirjutati alla lepingutele Jason Robertsi, Francis Jeffersi ning Benedict McChartyga. Minu arvates on Blackburnil väga talendikas meeskond, mida hoiab ohjes Morten Gamst Pedersen, norrakast poolkaitsja kes on juba pikemat aega suurklubide vaateväljas.

Bolton Wanderers - Inglise Liiga pensionäride klubi :P Suve alguses teatas meeskond Dietmar Hamanni tasuta omastamisest. Siiski liitus mees paar päeva hiljem Man City klubiga. Liitunud mehed, kes aga jäid ka paigale on Quinton Fortune ning Abdoulaye Meite. Lahkusid vanurid, eesotsas Augustine Okocha ning Bruno N'Gottyga.

Charlton - Väga talendikas meeskond, kellet oleks optimistlik loota kohta uuel hooajal UEFA karikasarjas. Uute mängijate nimekirjast leiab tuntud nimed Gonzalo Sorondo, Jerrel Hasselbaink, Scott Carson, Djimi Traore, Amdy Faye ning Christian Bolanos. Olulisimateks lahkujateks võib aga pidada Shaun Bartletti ning juba eelmainitud Jeffersit. Kui vaadata ründeliinis pesitsevat kahte Benti - Marcust ja Darrenit, kes on mõlemad aegajalt Inglise koondislased, on meeskond lausa super.

Everton - Jällegi üks minule sümpaatne meeskond, kahjuks on aga kadusid rohkem kui uusi tulijaid. Teenekas Nigel Martyn lõpetas karjääri, Matteo Ferrari naases laenulepingu lõppedes Romasse ning Duncan Fergusoni ja Li Tie-ga ei pikendatud enam lepingut. Väravasse laenati aga noorpõlves väga hästi korvpalli mänginud TIm Howard ning Fergusoni saapaid asub ründes täitma Andy Johnson.

Fulham - Vahva meeskond, kuid mängib täielikult alla oma taseme. Tükk aega on jahitud juba Euroopas taga Steed Malbranque'i, kuid mees mängib veel siiamaani Londoni klubi ridades. Wiganist muretseti endale Jimmy Bullard, kes eelmisel hooajal jäi meelde ulaka värava tähistamisega. Middlesbrough'st lahkus Franck Quedrue ning kirjutas alla lepingule sama satsiga.

Liverpool - Väga hea meeskond, kes peale mööna on võimeline lõpetama Chelsea ülemvõimu :wink: Birminghamist saadi endale Jermaine Pennant, kes on lubanud purjus peaga enam mitte rooli istuda. Saame näha :) Blacburnist muretseti Craig Bellamy, kes asendab Valenciaga liitunud Morientest. Kaitsesse toovad Traore lahkumise järel jõudu juurde Gabriel Palletta ning Fabio Aurelio. Iseasi on see, palju Traorest seal kaitses asja oli :D Juba eelmisel hooajal aeti taga Mark Gonzalez-t, kuid alles nüüd sai tehing Albacetega Tšiili koondislase üleminekuga tehtud. Lisaks laenati veel välja paar mängijat - Chris Kirkland Wiganisse ning Cisse Marseille'i.

ManU - Punased Kuradid peavad hooaja alguses hakkama saama ilma Rooney ja Scholes'ita, kes teenisid SÕPRUSMÄNGUS (!) punase kaardi ning jätavad esimesed kolm mängu vahele. Rooney viga polnud tegelt muuseas isegi vea vilistamist väärt. Kuigi ma pole üldse mitte ManU fänn, pean tõdema - KOHTUNIKUD SEEBIKS! :D Tottenhamist muretseti endale Michael Carrick ning West Bromist laenati endale varuväravavahiks väidetavalt väga suurte annetega poolakas TOmasz Kuscszak. Niistelrooy parseldati Madriidi esikklubisse, Fortune Boltonisse, Spector West Hami ning Howard laenati Evertoni ja Gerard Pique Zaragozasse.

Man City - Unitedi pearivaal on suve jooksul hankinud endale mitmeid väärt mängijaid. Pudrunäpp David James müüdi Portsmouthi ning asemele saadi väga hea mees nimega Andreas Isaksson. Ründeliini täiendavad nüüdsest Bernardo Corradi ja Paul Dickov ning poolkaitset Ousmane Dabo ja Dietmar Hamann. Paremkaitses võtab koha sisse üks maailma parimaid sellel positsioonil, tuneeslane Hatem Trabelsi.

Middlesbrough - Eelmisel hooaja UEFA karika finaali jõudnud, kuid seal 0:4 Sevillale alla vandunud meeskonna olulisimaks täienduseks on Julio Arca. Eestigi jalgpalluritele tuttav argentiinlane, kes asendab vasakkaitses Fulhami lahkunud Quedrue't. Gareth Southgate'ist sai nüüd meeskonna peatreener. Mul on rõõm tõdeda, et endiselt on meeskonnas igihaljas keskkaitsetäkk Ukachaka Ehiogu (Ugo Ehiogu), kelle ohtlikust ma mäletan veel FIFA 98 RTWC arvutimängust :D Jimmy Floid Hasselbaink pani leivad ühte kappi Charltoniga ning Dorivaga ei pikendatud enam lepingut :P

Newcastle - Meeskond sai eelmise hooaja hakul endale väga häid uusi mängijaid, ent sellest hoolimata n**siti enda hooaeg ära. Nüüd minnakse ilma Lee Bowyeri, Amdy Faye, Alan Sheareri ja Michael Choprata uuele katsele :wink: Vasaku ääre võtab nüüdsest enda kontrolli alla Damien Duff (DUFFMAN 8) ). See tähendab ilmselt seda, et Albert Luque lükatakse ründesse Sheareri kulunud saapaid täitma :)

Portsmouth - Meeskond, kelle ridades pallis eelmisel hooajal ürgtalent Andres d'Alessandro, sai enne uue hooaja algust võimsa rahasüsti. VÄljakukkumisest vaid paari punkti kaugusel olnud meeskonnaga liitusid Glen Johnson, David James ja SOl Campbell. Suvi pole aga veel läbi ning oodata on veel liikumisi. :wink:

Reading - Sellest tiimist tean ma vaid niipalju, et ta võitis eelmisel hooajal rekordilise punktisummaga Championshipi. Lõbusa meeleolu hoidmiseks kopin teile siia meeskonna "transferid", mida on häbiväärselt vähe - ilmselt ei taheta Premier LEague'i püsima jääda.

In (signed) : Sam Sodje (Brentford, €500,000), Seol Ki-Hyeon (Wolves, €2.25m)

Out (signed) : None

Sheffield United - Jälle üks meeskond, kellest ma midagi suurt ei tea. Igatahes ma arvasin et Wednesday on Sheffieldi tugevaim sats - aga näed, ei olegi.

In (signed) : Mikele Leigerterwood (Crystal Palace, €900,000), Chris Lucketti (Preston, €500,000), Christian Nadé (Troyes, undisclosed), David Sommeil (free), Claude Davis (Preston, undisclosed), Li Tie (Everton, free)

Out (signed) : Jonathan Forte (Doncaster - loan), Ian Ross (Notts County - loan), Bruce Dyer (released), Simon Francis (undisclosed), Luke Beckett (Huddersfield, undisclosed), Garry Flitcroft (free)

Tottenham Hotspur -Väga mõnna meeskond jällegi, kelle suurim fänn ma isegi oleks, kui ei oleks Arsenali. aga näed, milliseid vempe elu võib sulle vahel visata :P Kaheks tähtsaks ostuks on DImitar Berbatov ning DIdier Zokora. Klubist lahkus aga Carrick, kes ühines teada-küll-kellega. Maroko vanameister Nourredine Naybet otsustas kahjuks aga, et on aeg oma karjäär lõoetada. Tubli mees olid, edu sulle edaspidiseks! :wink:

Watford - Kolmas ning õnneks viimane uustulnuk, kelle kohta jäävad mul sisukad laused ütlemata. Seda ma aga tean, et ManU-st laenati endale vägavägaväga andekas väravavaht Ben Foster, kes on koputamas ka Kolme Lõvi koondise ukse peale.

In (signed) : Damien Francis (Wigan €2.2m), Chris Powell (Charlton, free), Tamas Priskin (undisclosed), Danny Shittu (QPR, €2.5m)

Out (signed) : None

West Ham - Ma-ei-tea-juba-mitmes-Londoni-meeskond-Premiershipis lõi suve lahti pauguga, kui muretseti endale Ghana koondise äärekaitsja John Pantsil. Lisaks omandati Lee Bowyeri, Carlton Cole'i ja Jonathan Spectori mängijaõigused. Lahkujatest on aga nimekaim Shaka Hislop, kes kirjutas alla lepingule FC Dallasega. Ning Hislop on just NIMEKAIM, mitte NIME-KAIM :D

Wigan - Mingi imeliku idee pärast anti kinga Stephan Henchozile ning müüdi maha JImmy Bullard. Kuid mis juhtus siis+ AZ Alkmaarist muretseti endale Denny Landzaat ning Liverpoolist laenutati Chris Kirkland. Samas saadi hakkama aga ka suve mõttetuima ostuga, kelleks on Emile Heskey. 8,5 miljonit naela muula eest, kes on löönud 342-es EPl mängus vaid 86 väravat - see võrdub Eesti rahas 187 000 000 krooni prügikasti viskamisega :D


17 Aug 2006 15:01
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
minu arvates oleks ennustus tore teha kaks teemat, inglismaa liiga ennustus ja meistrite liiga ennustus, seda sellepärast et hasarti pakub see mulle nii väga mõlemad, et ma ei suuda otsustada :D

_________________
http://www.sponest.com


17 Aug 2006 15:50
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Tulebki nagu ma aru saan Meitrite liiga ja Inglise liiga eraldi. Aga seda juba otsustavad Log ja Rauninho. Mina siin kaasa ei räägi kuna vean niigi F1-e ja WRC ennustus mänge.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


17 Aug 2006 16:03
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
No kuidas moded viitsivad jah. Ise arvan, et piisab vast ühest. Meid siin ennustamas kah üsna vähe.

Sel teemal võiks edasi rääkida siin: http://yx.yx.ee/tehnikafoorum/viewtopic.php?p=9248#9248

Kisub muidu teemast mööda vägisi.


17 Aug 2006 16:36
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Näis, kuidas siis Chelsea-l minema hakkab. Uued ja vihased mängijad nüüd tiimis. Ise arvan, et Arsenal ja Liverpool on tõsisemad nõudlejad meistritiitlile.


17 Aug 2006 16:51
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Ei tea ei oska kaasa rääkida. Chelsea-l kerge olema ei saa. Kindlasti tahavad Arsesnal ja Liverpool Celsea-l selle võitmise väga väga raskeks teha. Kui üldse lasevad Celsea-l seda tiitlit võita. Aga samas ei tasu ka MANU-t unustada.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


17 Aug 2006 18:22
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Never, I say again, never dont forget Manchester United :D
need vennad tulevad just siis kui eelmine hooaeg on kuskil taga ja neil on ju tänavu mitu uut ostu: Carrick, tõenäoliselt ka Hargreaves
Muuseas, mulle tundub et Chelsea põletas ennast taas läbi nagu Real omal ajal, all star team tehti omale, keskvälja mehed ballack ja lamp on mõlemad harjund olema tiimi liidrid ja nii ei mingit koostööd
ise pooldan ikka FC MU-d loodan et tõmmatakse neile kõigile kott pähe, FA ika meeldib manu kiusata :roll:

_________________
http://www.sponest.com


17 Aug 2006 21:42
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
vaata

sportneti poolt klubide ülevaade :)

_________________
TFPiltRBR


18 Aug 2006 15:08
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus 
Täna õhtuks/homme hommikuks peaks Soccerneti ilmuma kõvasti tõsisem eelvaade kui Sportnetilt tuli. Eks ma siis lingitan :wink: Tegin ise ka eelmisele lehele väikese eelvaate


18 Aug 2006 16:32
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
http://www1.soccerstand.com/england.php

Siit saab lives jälgida mänge.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


18 Aug 2006 18:08
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Esimene voor läbi ja tulemused:

Portsmouth-Blackburn 3-0
Chelsea-man.City 3-0
Reading-midllesbrough 3-2
Sheffield-Liverpool 1-1
Bolton-Tottenham 2-0
Aston Villa-Arsenal 1-1
Man.United-Fulham 5-1 !
West Ham-Charlton 3-1
Newcastle-Wigwan 2-1
Everton-Watford 2-1


Red Devils go! :twisted:
Märkimisväärne:
:Kanu hea corm Pompey eest
:Manu ilus esitus Fulhami vastu
:Readingu võit

_________________
http://www.sponest.com


20 Aug 2006 22:10
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus 
Ise vaatasin Arsenali mängu Aston Villaga. Kuigi oma suured lemmikud tegid südame soojaks, ei läinud mäng kahjuks kuigi õnnestunumalt. Villal lasti lüüa Emirates Stadiumi avavärav ning see sündis nn. Adebayori misjudge'i järel. Kolmapäeval ega teisipäeval Arsenal küll ei mängi, ilmselt Meistrite Liiga kvalifikatsiooni tõttu. Eks siis vaatan kas Fulhami, Tottenhami, ManU või Chelsea mängu :wink:


20 Aug 2006 22:20
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.