Hetke kellaeg on 19 Mai 2024 01:11

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 263 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Järgmine
 Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne. 
Autor Sõnum
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Veeb 2007 21:03
Postitusi: 2252
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Ma nüüd ennustama ei hakka. Aga näiteks 2006 MM-l ennustasin kuu enne mänge juba ära, et Itaalia võidab :D


08 Juun 2008 15:38
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Horvaatia kiire avavärav tõi neile 1:0 võidu Austria üle

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste B-alagrupi avavooru kohtumises Viinis Ernst Happeli staadionil võitis Horvaatia 1:0 Austria meeskonna.

Kohtumine algas Horvaatia survega. 2. minutil teeniti nurgalöök, kuid see edu ei toonud. 4. minutil aga niideti vastase karistusalas jalust Ivica Olic. Penaltit läks realiseerima Luka Modric, kes ka skoori avas.

Tegemist oli EM-finaalturniiride kiireima penaltiga. Seni oli vastava edetabeli tipus Itaalia - Saksamaa matš 1996. aasta EM-ilt, kuid siis ei suutnud itaallane Gianfranco Zola 9. minutil 11-meetri karistuslööki sooritada.

Pärast avaväravat võttis Horvaatia hoo maha, kuid oli väljakul jätkuvalt domineerivamaks meeskonnaks. 13. minutil võideldi välja karistuslöök, kuid tsenderdusele ei saanud Olic pead vahele.

Veerandtunnise mängu järel sai oma rütmi kätte ka Austria, kuid Horvaatia kaitse ei lubanud väljakuperemehi oma puurivahi Stipe Pletikosa värava alla. 27. minutil teenisid austerlased vasakult äärelt karistuslöögi, kuid Sebastian Prödl suunas trahvikastis palli peaga väravast mööda.

Austria oli avapoolaja viimasel kolmandikul aktiivsem. Paaril korral tekitati Pletikosale närvikõdi, kuid horvaatide puurilukk tegutses kindlalt. Puhkama mindigi Horvaatia 1:0 eduseisul.

Teine poolaeg algas Austria taktikepi all. Esimesel veerandtunnil rullus mäng Horvaatia väljakupoolel, ent ohtlikke olukordi luua ei suudetud. Kui mängitud oli tund, ärkas ka Horvaatia, kuid nendegi rünnakud põrkasid austerlaste kaitsemüüri. Horvaatia keskendus vastase mängu lõhkumisele, lisaks muutus kohtumine vigaderohkeks, ent mitte tooreks.

79. minutil pääses karistusalas peaga löögile Austria vahetusmees Ivica Vastic. Pletikosa pillas küll palli, kuid sai nahkkera väravaposti kõrvalt kätte. 86. minutil pääses karistusala servalt löögile Austria koondislane Ümit Korkmaz, ent Pletikosa tõrje päästis Horvaatia halvimast. Kohtuniku poolt antud üleaja kolmandal lisaminutil lendas austerlase Roman Kienasti pealöök väravast mööda ja Horvaatia sai tabelisse raske 1:0 võidu.

Tulemus:

Austria - Horvaatia 0:1
4. pen. Luka Modric 0:1

ETV SPORT


08 Juun 2008 21:08
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Veeb 2007 21:03
Postitusi: 2252
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Nii nagu üllatas Šveits, üllatas minu arust ka Austria. Eriti teisel poolajal :)


08 Juun 2008 21:11
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Alan Wrote:
Nii nagu üllatas Šveits, üllatas minu arust ka Austria. Eriti teisel poolajal :)



Horvaadid lasid asja liiga lõdvaks. Kui nad oleks järginud mänguplaani, mis kindlasti selline polnud, siis oleks asi hoopis teine.


08 Juun 2008 21:13
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Veeb 2007 21:03
Postitusi: 2252
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
No nad lasid jah lõdvaks, kuid kui Austria oma rütmi sai, siis oli ju selgesti näha et horvaadid ei saa nendega hakkama.


08 Juun 2008 21:15
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
"Metzelder on muide ainus mees Saksamaa algkoosseisust, kes ei mängi kodumaa klubis. Lugesin siin kokku, et 4 Bayernist, 3 Werderist, Ballack Chelseast..."


08 Juun 2008 22:42
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Saarlane Wrote:
"Metzelder on muide ainus mees Saksamaa algkoosseisust, kes ei mängi kodumaa klubis. Lugesin siin kokku, et 4 Bayernist, 3 Werderist, Ballack Chelseast..."

lmaosin ka seda :D:D:D , tegelt KRISTJAN paneb üldse vahel ebaselget juttu, no mul oleks veel näiteid, aga ütlen ühe..
Krzynoweki ka ei häälda normaalselt :( :cry:
"...nii, esmakordselt näete siin siis Saksamaa kooseisu..." jne

edit: irwww:D:D suht hea jälgida kui selline jutt

"täpselt ristnurka" :D

" podolskil nüüd 27 väravat ger koondises, 8 valikturniiril, 2 finaalturniiril"

_________________
TFPiltRBR


08 Juun 2008 23:06
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Eile pani, et türklane põrgatab siin päris kaua palliga vms, aga see selleks :D Muidu Saksamaalt hea mäng, Poolalt seni kõige kehvem.


09 Juun 2008 00:02
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Nii, kuna ma ise olen kuni kolmapäevani ära Saaremaal siis, kes viitsib võib siin vahepeal ka ennustuse tulemusi üles visata :_ap

Ja omaltpoolt ütleks kah, et kahju, et meil pole televisiooni sporditoimetuses korralike jalka kommenteerijaid. Kalkun on juba 2 päeva järjest palli põrgatamisest rääkinud :shock: :_m
Kuusk ei ole üldse mingi kommenteerija, asja ta ei tunne ikka üldse. :|

Mängud olid normid muidu, ennustus läks aint metsa :lol:


EDIT: Vaatasin, et 100% õiget ennustust seekord ei olnud. T-L-O-S pani ka seekord kenasti, 15 p. kukub :P
Arvasin ise ka, et suur risk on Poolalt viiki oodata, aga jah-lootus sureb viimasena :|


09 Juun 2008 07:05
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Taavi Wrote:
Nii, kuna ma ise olen kuni kolmapäevani ära Saaremaal siis, kes viitsib võib siin vahepeal ka ennustuse tulemusi üles visata :_ap



Lööme siis klaase ka kokku ja vaatame pubis jalkat? :P


09 Juun 2008 08:13
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Saarlane Wrote:
Taavi Wrote:
Nii, kuna ma ise olen kuni kolmapäevani ära Saaremaal siis, kes viitsib võib siin vahepeal ka ennustuse tulemusi üles visata :_ap



Lööme siis klaase ka kokku ja vaatame pubis jalkat? :P

See oleks hea mõte, joiniks ka sel juhul. :D


09 Juun 2008 09:39
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Õppige oma mata eksamiks pigem.


Kommentaatorid annavad jap soovida.

Ise pakun täna:
NED 0:2 ITA
FRA 1:1 RUM

_________________
TFPiltRBR


09 Juun 2008 09:41
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Itaalia võidab Hollandit 2-1 ja Prantsusmaa teeb Rumeeniale 1-0.


09 Juun 2008 12:18
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Taavi Wrote:
Nii, kuna ma ise olen kuni kolmapäevani ära Saaremaal siis, kes viitsib võib siin vahepeal ka ennustuse tulemusi üles visata :_ap :|


Ma viitsiks tulemusi üles visata küll, kui oleks kuskile kirjutada neid. See tulemuste teema on lukus... Aga rääkides eilsetest mängudest, siis ega need erilist üllatust mulle ei toonud. Nagu ma siin eelnevas postituses juba ennustasin, et Austria on kõige suurem üllataja sellel turniiril, siis tundub, et nii see hakkabki olema. Ma tegelt ei imestaks, kui Austria kuidagi joppamise kombel isegi alagrupist edasi saaks. Ja rääkides teisest mängust, Saksamaa- Poola vahel, siis seal läks ka kõik nii, nagu ma ennem mängu oleksin ennustanud selle mängu tulemusi. Tänu Saksa mängule sain ma kõvasti juurde vajalikke punkte ennustamise võistluses.


09 Juun 2008 12:52
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Loodan Rumeenia võitu.

Kaljuveer "eelmisel EM-l Portugalis ei saanud Prantsusmaa alagrupist edasi"

no ma ei tea... :cry: kogueag haiged ebatäpsused kommentaatoritel seal

_________________
TFPiltRBR


09 Juun 2008 19:21
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Rumeenia poolt väga ilus mäng. Itaalia- Hollandi mäng võiks ka viigiga lõppeda, siis Rumeenial oleks peale esimest mängu päris korralik seis punktitabelis. Loodan väga, et Rumeenia on üks edasipääsejaid alagrupist ja tänase mängu põhjal ma arvan, et seda nad ongi.


09 Juun 2008 21:07
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Holland hetkel 2:0 juhtimas. Kuigi üks värav selge sulg. Aga kindlalt Hollandi poolt.


09 Juun 2008 22:22
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Sanchez Wrote:
Holland hetkel 2:0 juhtimas. Kuigi üks värav selge sulg. Aga kindlalt Hollandi poolt.

mina seda suluks absoluutselt ei loe, eks igaühel oma arvamus 8)

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


09 Juun 2008 23:44
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juul 2006 21:45
Postitusi: 558
Asukoht: Saaremaa
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Jube, lihtsalt jube :|

Ma siiski usun et Itaalia saab grupist edasi :_n2


09 Juun 2008 23:53
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Ülikõva mäng oli :D Itaalia sai ikka nii haledalt :D Olen suht kindel, et neil enam veerandfinaali asja pole.


09 Juun 2008 23:57
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 25 Juul 2006 13:19
Postitusi: 1964
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Väga mega mäng oli ... Ja esimene värav ei olnud suluseisuga ... siis kui mängija on otsajoonest kaugemal siis võtakse suluseisu otsajoonest. ;)

_________________
PiltCitroen Sport


10 Juun 2008 00:03
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Krt ma avastasin, et mu ennustused läksid täna suht pekki. :D 0 punkti sain tänaselt päevalt. Ei usu, et ma enam liidri kohta ennustuses hoian...


10 Juun 2008 00:10
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 02 Juul 2006 20:43
Postitusi: 1950
Asukoht: Kuressaare
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Uskumatu, kuidas paberi peal nõrgemal meeskonnal õnnestus kõik, häbiga platsilt lahkunud maailmameistritel mitte midagi.

Aga viriseks siis veel: Nukitsamehe Mõhk ja Tölpa on ka vist efektiivsemad kui kustiganes endale lihuniku nime teeninud Matrix ja Gattuso. Barzagli on räigelt ühehinnatud ning Panucci jooksid hollandlased lihtsalt üle. Tavaliselt on Roma mees seda tasandanud hea positsioonivalikuga, kuid nagu juba öeldud, itaallastel läks kõik sitasti. Zambrotta rabeles kaitsjatest küll päris hästi, kuid midagi lõplikku jäi ikka puudu. Mis siis teha? Keskkaitses võiksid olla Panucci-Chiellini, paremal Zambrotta ning vasakul Grosso.

Keskväljal pole Ambrosini päris algkoosseisumees ning seda just hollandlaste vastu, seega järgmiseks mänguks kindlasti De Rossi algkoosseisu. Samuti on oma paremate päevade vormist kaugel-kaugel Pirlo, kuid üks normaalne karistuslöök ja paar okei söötu jätaksid ta minu jaoks algrivistusse. Järgmiseks mänguks võiks Gattuso Aquilaniga asendada.

Rünnnakumehed Di Natale-Toni-Camo olid enne EM-i (valikturniiril ja sõprusmängudes) suurepärased, aga seekord oli küll käivitamine aeglane. Liiga palju jäeti Toni teha, kes vaatamata oma koopamehelikule kehaehitusele pidevalt nelja hollandlasega võideldes ikkagi alla jäi. Mis siis teha? Ühe kahest ääreründajast (pigem Di Natale) jätaksin ma alles ja järgmises mängus prooviks näiteks Del Pierot, kes täna täiesti kenasti rabeles. Koondise päästjaks loodetud Cassanol eile väga hästi ei läinud, nii et las ta sekkub parem pingilt.

Minu loodetav algkoosseis siis järgmine:

Buffon
Zambrotta, Panucci, Chiellini, Grosso
De Rossi, Pirlo, Aquilani
Di Natale, Toni, Del Piero


10 Juun 2008 08:43
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Kahju Itaaliast, ma olen ka ikka nende poolel kes arvavad, et see 1. värav oli suluseisust. See värav suht rikkus itaallaste tuju ära. Tuleb tunnistada, et Holland mängis head mängu ka.


10 Juun 2008 09:40
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Jalgpalli EM 2008 uudised, mängude arutelu jne.
Sanchez Wrote:
Holland hetkel 2:0 juhtimas. Kuigi üks värav selge sulg. Aga kindlalt Hollandi poolt.



See esimene värav ei olnud sulust löödud. Kui vastas mängija on otsa joone taga siis loetaks sulg alles joonest mitte viimasest kaitsjast. Itaalastest üks vant lamas otsa joone taga ju. Seega see värav ei onud sulust löödud.

Sync Wrote:
Kahju Itaaliast, ma olen ka ikka nende poolel kes arvavad, et see 1. värav oli suluseisust.



Tee palun endale reeglid selgeks.
See värav oli väga puhtalt löödud. Ning suluseisust polnud haisugi. Situatsiooni teeb heaks veel see, et selle itaalia mängija lükkas otsajoone taha Buffon mitte hollandlased.

Väga hea mäng oli. Holland tegi Itaallastega mis tahtis.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


10 Juun 2008 13:49
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 263 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.