Hetke kellaeg on 17 Mai 2024 06:00

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ] 
 Mida arvate meie F1 kommentaatoritest? 
Autor Sõnum
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus Mida arvate meie F1 kommentaatoritest?
Ma tean, et Tarmo Klaar ja Toomas Vabamäe on palju kriitikat saanud, kuid mis arvavad siinsed foorumlased nende tööst Eesti Vormel 1 kommentaatoritena?

Pilt Pilt
Tarmo Klaar & Toomas Vabamäe

Jah, nad ei suuda erapooletuks jääda Ferrarit ja Schumacherit sageli maha tehes. Jah, nad teevad palju vigu.
Samas aga on Vabamäe teadmised F1 radade kohta päris head ning Klaari ''killud'' toredad. Nii et koos moodustavad nad siiski hea paari minu arust - Eestist ilmselt paremaid ei leiaks. Olen kuulnud küllalt foorumlasi ennast kiitmas, et nemad saaksid sellega isegi paremini hakkama, kuid ma kahtlen selles!

Vigadest rääkides, tooksin ka välismaalt ühe näite. Ilmselt teavad paljud legendaarset Briti F1 telekommentaatorit Murray Walkerit, kes 2001. aastal pensionile läks. Tema kommentaarid olid elavad ja võisid teha isegi igava etapi huvitavaks, kuid just tema viimastel aastatel paistis välja nii öelda ''vanadusnõtrus''. Ta tegi samuti palju vigu, kuid ta kommentaarid olid lihtsalt suurepärased.

Pilt
Murray Walker


29 Jaan 2007 19:24
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Kes meist ei teeks vigu!? Pealegi nad on jaapanlasi palju rohkem maha teinud, kuigi vahest ka M Schumacherit, kuid teda ja Team Schumacherit on nad ka palju kiitnud. Igatahes ma ei saa aru, miks osad Klaari ja Vabamäe vastu on. Nad on väga head kommentaatorid ja igatahes Eestist vist paremaid F1 kommentaatoreid ei leiaks.


29 Jaan 2007 19:43
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
See käis jah möödunud hooaja tõsiselt närvidele kuidas nad Satot pidevalt maha tegid. Sato oli ilmselt üks hooaja suurimaid positiivseid üllatusi.


29 Jaan 2007 20:00
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Mulle meeldivad. Olen ka lugenud et tehakse maha, aga ise ei oskaks kaugeltki nii palju rääkida.
Räägivad umbes 2 tundi ja jutt jookseb, mõnus kohe jälgida ülekannet.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Jaan 2007 20:12
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Mina küll 2t ei suudaks järjest rääkida. See telekommetaatori töö on väga raske. Ja need kes räägivad, et oleksid paremad räägivad alguses 10min mis toimub ja siis vait.
Eriti meeldivad mulle nende killud :D.

Mu isa teab Toomas Vabamäed ;) ( tööga saavad tihti kokku )


29 Jaan 2007 20:36
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Minu arust ka väga hea tandem. No Klaar on küll ikka mr. pädevus isiklikult. See mees on ikka nii kursis asjaga, et sellele mehel pole nagu kedagi kõrvale panna. See, kui mees suudab jutu sees, suvalisel hetkel välja tuua mingi erilise punkti FIa F1 määrustikust, näitab, et mees on ikka asjaga tõsiselt kursis.
Kritiseerivad nad minu arust igati mõistlikult kõiki. Miski pärast tunnevad Schumi fännid end alati rohkem puudutatuna. Pigem on alati olnud tegemist konstruktiivse kriitikaga, millel pole Schumi maha tegemisega midagi pistmist. Imelik oleks pigem see, kui mehed ainult ülistaks teda. Ka Schumi on inimene - ka temal on omad vead. Sama käib eelpool mainitud Sato kohta. Mees on lihtsalt F1 ringkondades tuntud kui kamikadze piloot, kes tihti peale sõidab n.ö silmad ruutus, ega vaevu pidurdama, kui olukord seda teglikult hädasti nõuaks.
Nii, et kommentaatoritena mehed väga tasemel. Üks täiendab teist.


29 Jaan 2007 20:39
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Üks asi veel, mis Klaari juures on hirmsalt hea.
Kui ta midagi rääkima hakkab, aga pooleli jääb (kas siis mõni intsident vaja rääkida mis rajal toimunud, või Vabamäe segas nats vahele), siis ta alati räägib seda juttu edasi, mitte ei jäta poolikuks sinna kus pooleli jäi.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Jaan 2007 20:45
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Just, just. See on jah mehe puhul imeline võime. vahepeal tuleb mingit muud juttu ajada mingi mitu mintsa, aga mees suudab alati oma alustatud jutu hiljem lõpetada.


29 Jaan 2007 20:47
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
Eks nad peavad seda foorumit lugema siis. Saavad motivatsiooni kommenteerimiseks juurde. :lol: F1Maailmas on nad ju vanad külalised...


29 Jaan 2007 21:01
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
F1NoMore Wrote:
Eks nad peavad seda foorumit lugema siis. Saavad motivatsiooni kommenteerimiseks juurde. :lol: F1Maailmas on nad ju vanad külalised...

Kust sa seda tead, et nad vanad külalised seal on?:D F1maailmas on palju arutatud Klaarist ja Vabamäest aga ei tundu nagu nad oleks lugenud sealt.

mairo Wrote:
Üks asi veel, mis Klaari juures on hirmsalt hea.
Kui ta midagi rääkima hakkab, aga pooleli jääb (kas siis mõni intsident vaja rääkida mis rajal toimunud, või Vabamäe segas nats vahele), siis ta alati räägib seda juttu edasi, mitte ei jäta poolikuks sinna kus pooleli jäi.

Ma ei tea, veel mõned aastad tagasi nad jätsid mõned huvitavad jutud pooleli küll aga õnneks paari viimase aastaga seda enam juhtunud pole, niiet ka nad õpivad oma vigadest. :wink:


29 Jaan 2007 22:56
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Sorry, aga F1maailm.com neile vaevalt väga tõsiselt võetav koht on. Olgem ausad - vanim kasutaja on seal ju 13 aastat vana.


29 Jaan 2007 22:59
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Fulber Wrote:
Sorry, aga F1maailm.com neile vaevalt väga tõsiselt võetav koht on. Olgem ausad - vanim kasutaja on seal ju 13 aastat vana.

Noorim aktiivne kasutaja on seal umbes 13 ja seal on ikka väga vanasi ja asjatundjaid inimesi.


29 Jaan 2007 23:47
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 08 Sept 2006 18:22
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Olen võrdluseks kuulanud mõnikord meie TV3, MTV3 ja RTLi ning proovinud sealt kuuldavat hinnata. RTL on loomulikult kõrge tase ja see on igati ootusepärane - super ülekandetehnika, võimalused veel viimastel stardieelsetel minutitel sõitjate vahel ringi lonkida ja intervjuusid võtta ja otse loomulikult tippspetsid kommenteerijatena.
Kokkuvõttes on RTL TV3st kvaliteetsem.
Samas MTV3 jääb minu meelest TV3le alla. Kuigi neilgi on palju avaramad võimalused ja tippspetsid vahendamas, häirib see, et suurt midagi muud peale Kimi neid ei huvita. Ja kui ta katkestama juhtub, veeretatakse juttu selle võimalike põhjuste üle.
Kokkuvõttes on TV3 MTV3st kvaliteetsem. Kuigi - kui nt. Asmer F1ni peaks jõudma, muutuvad eesti ülekanded ka ehk üheülbalisteks.
Aga kokkuvõttes arvestades võimalusi, millistes Klaar ja Vabamäe tööd teevad on nad VÄGA TUBLID.


30 Jaan 2007 08:55
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
Tiit Wrote:
võimalused veel viimastel stardieelsetel minutitel sõitjate vahel ringi lonkida ja intervjuusid võtta
Oleks meilgi see võimalus, hästi lahe oleks... 8)
ITV'st olen paljusid F1 etappe näinud ning enne etappe vägagi huvitav vaadata, kuidas Martin Brundle (endine F1 piloot ja nüüd F1 telekommentaator) teeb grid walk'i.


30 Jaan 2007 10:53
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
Eriti neile ette heita polekski peale Austraalia GP'd. Ehk ainult see, kuidas Satot jällegi maha tehti. :x Ja nüüd tundub, et Klaar kohe armastab Ferrarit, ainult sest Schumacher sealt lahkus. :roll:


26 Märts 2007 18:42
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 11:42
Postitusi: 113
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Olen eelnevatega nõus, et Eestist paremat tandemit küll ei leiaks.


10 Aprill 2007 20:29
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
r199 Wrote:
Olen eelnevatega nõus, et Eestist paremat tandemit küll ei leiaks.

mairo oma sõbraga? :D

_________________
Proud to Be Estonian


10 Aprill 2007 21:35
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 09 Aprill 2007 19:38
Postitusi: 21
Asukoht: vormelis
Postitus 
Klaar ütles eetris, et külastab Telfi peldikuseina.:lol:

_________________
Kimi Räikkönen - MaailmaMeister 2007!!!!


11 Aprill 2007 15:44
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.