Hetke kellaeg on 16 Mai 2024 06:03

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 1161 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Järgmine
 F1 kõmu! (uudised, mis ei liigitu ühegi teema alla) 
Autor Sõnum
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus F1 kõmu! (uudised, mis ei liigitu ühegi teema alla)
Siia siis võiks paigutada F1 temaatilised teemad, mis eraldi teemat ei vääri, kuid on siiski mainimist väärt ja kuulujutud ning mitteametlik info.

(Edit: 23.05.2006)

Siia postitades jälgige postituse teemat. Kui teemat annab paigutada F1 foorumis olevate teiste teemade alla, siis kindlasti seda ka tehke!


Viimati muutis Siim 23 Mai 2006 15:03, kokku muudetud 1 kord.

12 Jaan 2006 20:09
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
JARNO TRULLI KANNAB OLÜMPIA TULD!

Jarno Trullil oli au kanda Olümpia tuld oma kodulinnas Peacaras, Itaalias.
Itaalasest Toyota tiimi piloot võtis vastu Olümpia tule Piazza della Repubblicas, Pescaras. Seal süüdati tuli suurel alusel kuhu see jäi ööseks, et siis edasi rännata Turiini.


12 Jaan 2006 20:20
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
KIMI ON TAAS AASTA PILOOT!

Ajakirja MOTORSPORT lugejad hääletasid McLaren Mercedese piloodi Kimi Räikköneni aasta piloodiks ja seda kõike peale seda kui, soomlane on juba hulgaliselt tiitleid ja tituleeringiud, aastast 2005, korjanud

Iganädalase suurima Saksa võidusõidu ajakirja lugejad valisid Kimi 27,4 % aasta piloodiks. Fernando Alonso ei jäänud kaugele maha - 26,2% ja kolmas koht kuulus Michael Schumacherile - 9%.


12 Jaan 2006 20:34
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
McLareni ekraanisäästja :http://www.mclaren.com/interactive/screensavers/Season2005_setup.zip

2006 hooaja tabel : http://www.mclaren.com/interactive/wallpaper/2006Planner_1024.jpg


12 Jaan 2006 20:56
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Vormel-ühe boss Bernie Ecclestone ei oleks üllatunud, kui Michael Schumacher otsustaks pärast seda hooaega loobuda.
"Ma poleks üllatunud," ütles Ecclestone. "Ta on sõitnud väga hästi ning on tõenäoliselt mööda maailma tiirutamisest väsinud."
Ecclestone sõnas, et ta pole viimasel ajal seitsmekordse maailmameistriga isiklikult rääkinud.

REUTERS

Sanchez Wrote:
allikas?


Krt otsid vigu või? Kust kinni hakata. See oli nüüd küll nii oluline märkida, et allikas oli ununenud märkida. Rohkem nagu kommenteerida ei olnudki selle uudise kohta. No johhaidiiiiiiiiiiiiiiiiii küll. Äkki tahad, et WRC tumlemustele hakkan ka allikat alla märkima?

Viimane kord kui siia mingi uudise ülesse panen.

Sorry, et unustain märkimatta allika. :?

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


14 Jaan 2006 18:15
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Michael Schumacher tunnistas neljapäeval toimunud Ferrari vormel-1 meeskonna pressikonverentsil, et motoringraja maailmameistrit Valentino Rossit võiks oodata edu ka F1-sarjas.
Schumacher meenutas legendaarset John Suerteesi, kes viiekümnendatel võitis kuus MM-tiitlit motoringraja sarjas ning tuli 1964. aastal Ferraril maailmameistriks ka neljal rattal.

Alliaks: http://etvsport.ee/index.php?0527012

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


14 Jaan 2006 18:19
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Pilt
Adrian Newey on tagasi lükanud väited, et Red Bulli järgmiseks sihiks on suurkuju nagu näiteks Michael Schumacher või Kimi Räikkönen.
Kuna mõlemad piloodid on 2007. aastal saadaval, siis Vormel Ühe kuulujuttude maa vihjab sellele, et kuna nüüd on parim tehnikageenius meeskonnas, siis järgmiseks sammuks oleks tõeline staar oma auto rooli saada.
Newey, kes lahkus McLarenist, alustab tööd Red Bulli meeskonna tehases.
"Algselt plaanime me jätkata tööd David Coulthardi ja noorte pilootidega," ütles ta.
Britt ütles, et kuni neil pole kiiret autot võimalik tagada, siis on raske meeskonda tipppiloote meelitada.
Ja ta lisas: "Kui ta on huvitatud mingil teisel põhjusel nagu näiteks finantsmõttes, siis me teda ei taha."

Allikas: http://www.f1maailm.com/news.php?id=1225

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


14 Jaan 2006 18:25
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Vormel-1 sarja seitsmekordne võitja Michael Schumacher võib tema agendi sõnul järgmisel aastal liituda Toyota meeskonnaga, vähemalt nii on agent väitnud Saksa ajalehele Bild.
Schumacheri leping Ferrariga lõpeb sel aastal ning agent Willy Weberi avaldust võib vaadelda ka surveavaldusena Ferrarile
Vormel-1s on alati üllatusi ütles Weber. Nagu ütleb Toyota reklaam: Miski pole võimatu. Suveni on veel päris kaua aega lisas Weber.
Schumacher ise on varem öelnud, et otsustab 2006. aasta hooaja jooksul, kas ta jätkab võidukihutamist või mitte. Võimalust, et ta lõpetab oma karjääri mõnes teises meeskonnas, on sakslane hinnanud nullilähedaseks.


Allikas: http://auto.delfi.ee/autosport/f1/article.php?id=11976526

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


14 Jaan 2006 18:50
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
et siis nagu täis Schumacherite tiim: Ralf ja Michael koos?


14 Jaan 2006 18:56
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
=deutsch= Wrote:
et siis nagu täis Schumacherite tiim: Ralf ja Michael koos?


Arvan, et seda ei juhtu. SChumacher ise on öelnud, et kui jätkab siis 99% tõenäosusega ikka Ferraris.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


14 Jaan 2006 18:58
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Šotlane David Coulthard tunnistas, et ei kavatse algava hooaja järel karjääri lõpetada ning soovib Red Bulli meeskonnas jätkata ka 2007. aastal.
„Olen kaua jäänud pidama 13 võidu peal, mis üldiselt on päris kohutav number,” naljatles Coulthard Birminghamis toimunud ajakirja Autosport pressiüritusel.
„Kõik minu võidud on tulnud Adrian Newey ehitatud autodega ning tema kätt on 2007. aasta mudelis kõvasti tunda,” lisas 34-aastane Coulthard.
Coulthard liitus Red Bulliga 2004. aastal, sellest hooajast kuulub meeskonda ka tippdisainer Newey.

Allikas. http://etvsport.ee/index.php?0527152

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


16 Jaan 2006 14:28
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Vastavalt teadetele on Gustav Brunner segatud Toyota-Ferrari spiooniskandaali, on kinnitatud ka, et endine Toyota meeskonna juht Ove Anderssonile on samuti süüdistus esitatud.
Prokurörid Cologne's, Toyota meeskonna kodus, väidavad, et endine aerodünaamika ülem Rene Hilhorst on ka asjaga seotud, samuti nagu kohalt tõugatud ülemdisainer Brunner.
Kõik kolm ei tööta enam Toyotas.
Juhtum, mis osutub paari aasta tagasi, liigendab endiste Ferrari töötajate üle, kes väidetavalt varastasid tarkvara Ferrari meeskonnast ja kasutasid seda, et testida aerodünaamika infot 2003. ja 2004. aasta Toyota võistlusautodel.
"Toyota mootorisport pole ametlikult kõike kommenteerinud ning ei oma täielikku teadlikkust detailsetest asjadest," seletas meeskonna pressiesindaja.
Eeldatakse, et Saksa kohus kuuleb süüdistusi selle aasta jooksul, samas kui endiste Ferrari töötajate küsimärki lahkab Itaalia kohus.
Meeskonna pressiesindaja lisas: "Toyota Mootorisport sooviks rõhutada, et süüdistused ei ole toodud firma vastu."
Andersson juhtis Toyota Vormel Ühte 2002. aastal ja jäi oma kohale kuni 2003. aasta lõpuni.

Allikas: http://www.f1maailm.com/index.php

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


17 Jaan 2006 21:01
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Või nii. See küll nüüd jama lugu jah. Eelmise aasta Ferro pealt ei tahaks vist isegi Minardi midagi varastada. :)


17 Jaan 2006 21:08
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
=deutsch= Wrote:
Või nii. See küll nüüd jama lugu jah. Eelmise aasta Ferro pealt ei tahaks vist isegi Minardi midagi varastada. :)


See oli jah aastaid tagasi vist. Siis kui Ferro veel edukas oli

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


17 Jaan 2006 21:19
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Renault vormel-1 meeskonna juht Flavio Briatore tunnistas uudisteagentuurile AFP, et on pettunud McLareni alatus käitumises seoses Fernando Alonsoga sõlmitud lepinguga.
Valitsev maailmameister hakkab alates 2007. aastast sõitma McLarenis, kuid Briatore väitel sai ta sellest teada pressi vahendusel.
Briatore arvates pidanuks McLaren austama Alonso kehtivat lepingut ning esmalt võtma ühendust Renault’ga.
“Mõistan Ron Dennise käitumist. McLaren soovis üldsusele teatada suurepärase uudise, mis viimastel aastatel on üsna harv juhus,” kommenteeris irooniline Briatore.
Teatavasti pärineb McLareni viimane MM-tiitel aastast 1999. mil teist hooaega järjest triumfeeris Mika Häkkinen.


PS: Ma ei saa aru mida sellel briatorel vinguda on. :wink:

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


19 Jaan 2006 14:08
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Intervjuu Jacques Villeneuve'ga

Ta oli 1996. aasta Austraalia etapil kuldne poiss, kui oma debüüdil kohe parima stardikoha teenis, ning ta oli tiitlivõitja, Damon Hilli, meeskonnakaaslane. Ainult halvasti ühendatud õlitoru ei lasknud tal tol ajal Melbourne'is võitu võita.

Järgnevalt vahetas ta selle kiiruse võiduks neljandal katsel ning lisas veel kolm võitu, kaks parimat stardikohta ja kuus kiireimat ringi tol hooajal. Aasta hiljem sai temast juba maailmameister.

Inimesed väidavad, et sa oled mässuline. Kas sa nõustud sellega?

"Ma ei nõustu sellega. Mässuline olla tähendab, et lähed puhtalt meeskonna vastu faktis, et ei salli meeskonda ja kuna sul on omad ideed. Vahest ei ole ma meeskonnaga ühel meelel olnud, kuid seepärast, et mul on omad ideed, mis ei seostu mässuliste omadega. Tavaliselt on mässuline ilma kindla põhjuseta."

Sulle meeldib oma vaba aega veeta suusatades ja jäähokit mängida. Samuti armastad sa muusikat. Mida sinu hobid sulle tähendavad?

"See tähendab, et võid hommikul üles tõusta ja teha seda, mida sulle meeldib. See on midagi sinu isiklikuks rahuloluks ja peab olema su elu üks osa. See on väga tähtis."

Sa võtad oma mootorkodu Euroopa etappidele kaasa. Seda tehes erined sa peaaegu kõikidest pilootidest.

"Mootorkoduga reisida tähendab selgelt rajale ligemalt olemist ja samuti ka meeskonnaga, kellega ma koos töötan. See on võtmeelement. Võistlusnädalavahetusel ei veeda sa kunagi vaba aega teiste pilootidega, isegi kui hotellitoas ööbid. Sa lihtsalt lähed võistlusrajale ja töötad inimestega ning siis lähed tuppa magama. Sul pole väljaspool võistlusrada oma sotsiaalelu."

Mis põhjusel valisid sa elukohaks Shveitsi? Kas sa tunned end endiselt kanadalasena või juba shveitslasena?

"12-17-aastasena käisin ma Shveitsi internaatkoolis. Pärast hakkasin ma iga aasta talvel ja suvel seal käima. Lõpuks kolisin ma kohta, kus ma koolis käisin. Kuna ma olen Kanada päritolu, siis olen alati lund, talve ja maastikku armastanud, samuti meenutab Shveits oma mägedega mulle veidi Kanadat."

Milline on sinu võistlusauto ideaalseadistus: kas sa eelistad ala- või ülejuhitavust?

"Ma eelistan neutraalset autot, kuid vihkan alajuhitavust ülejuhitavusest rohkem. Ma võin ülejuhitava autoga sõita, kuid alajuhitavus on minu jaoks raske. Alajuhitavusega oled sa piiratud. Alati on kiireim auto neutraalne. Üle- või alajuhitavat autot tegelikult ei eksisteerigi, see sõltub sinu sõidustiilist. Alajuhitav võib mõne piloodi käes olla ülejuhitav, ja vastupidi. See lihtsalt sõltub pedaalide ja sõidujoone kasutamisest."

Millist võistlust sa kõige rohkem oled oma karjääri jooksul nautinud?

"Neid on kaks: 1995. aasta Indy 500 sõit ja Jerez, 1997."

Sinu võistluskombinee on alati liiga suur. Kas selle taga on mõni praktiline põhjus või on selles mõni muu sügavam mõte sees?

"Ei, minu võistluskombinee pole liiga suur. Teistel pilootidel on see lihtsalt liiga kitsas..."


allikas: f1maailm.com


Viimati muutis Siim 24 Jaan 2006 10:46, kokku muudetud 2 korda.

21 Jaan 2006 00:03
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Mario Theisseni sõnul on BMW Sauberi meeskond selleks aastaks endale palganud kaks number üks piloodi staatusega sõitjat.

Kuid endine Vormel Ühe pilood Hans-Joachim Stuck, 55-aastane sakslane, kes võistles '70ndatel 74'l etapil, on siiski erineval arvamusel ja peab reaalsuseks seda, et BMW Sauberi meeskond tegutseb sel aastal teisiti.

Ta ütles, et 28-aastane Heidfeld, kes omab kolme aasta pikkust lepingut meeskonnaga, on eelduste kohaselt BMW poolt valitud tuleviku lootus.

"Nick on sakslane ja arvatavasti jääb meeskonda kauaks," ütles Stuck. "Ma usun, et Villeneuve on absoluutselt õige valik, kuid palju suurem rõhk saab Nicki peal olema."


allikas: f1maailm.com


22 Jaan 2006 22:30
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Sebastien Loeb soovib testida Ferrari vormel-1 autot


Autoralli kahekordne maailmameister Sebastien Loeb tunnistas Austria väljaandele OÖNachrichten antud intervjuus, et on olnud kõnelustes Ferrari vormel-1 meeskonna juhi Jean Todtiga võimaliku testimise osas.

Kuigi Todtile pakkus Loebi soov Ferrarit proovida huvi, ei ole hetkel veel kokkulepeteni jõutud.

allikas: etvsport.ee


Viimati muutis Siim 24 Jaan 2006 10:44, kokku muudetud 2 korda.

24 Jaan 2006 10:41
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ferrari peasponsoriks sai Martini


Ferrari vormel-1 meeskond teatas esmaspäeval, et tiimi uueks peasponsoriks sai alkoholitootja Martini, kellega sõlmiti pikaajaline leping.

Viimati toimis Martini vormel-1 sarjas sponsorina 1979. aastal, mil toetati Lotuse ja Brabhami meeskondi. Seejärel siirduti autoralli MM-sarja ning oldi Lancia peasponsor.

Martini asendab Ferrari peasponsori kohalt lahkunud mobiilioperaatorit Vodafone’i, kes alates tänavusest hooajast on McLareni sponsor.

allikas: etvsport.ee


24 Jaan 2006 10:43
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Ferrari vahetas meeskonna peainseneri

Ferrari vormel-1 meeskond teatas teisipäevasel autoesitlusel, et meeskonna peainseneri ametisse astub itaallane Aldo Costa. Viimased kümme aastat samal tööpostil olnud Rory Byrne jätkab meeskonna organisatoorse poole konsultandina.
Byrne asendamise Costaga tingis Ferrari möödunud hooaja nigelad esitused, mille peapõhjuseks loetakse mahajäämus aerodünaamikas, eriti Renault’ ja McLareniga võrreldes.

Allikas: http://etvsport.ee/index.php?0527671

[/b]

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


24 Jaan 2006 23:11
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
Kimi Räikköneni sõnul on McLarenil mootoriga probleeme ning Mercedes peab enne uut vormel-1 hooaega kõvasti vaeva nägema, kui tahetakse konkurentsivõimelised olla.

Neljapäeval esmakordselt MP4-21 mudeli rooli istunud soomlane oli Barcelonas toimunud testsessioonil pärast 65 ringi läbimist 14 auto konkurentsis 12.

„Enne rooli istumist ei osanud ma midagi oodata. Teadsin, et meil on teatud valdkondades probleeme, kuid olen kindel, et me suudame need lahendada ning areneda,“ lausus Räikkönen.

„Suurim mure on meil mootoriga, Mercedes ei ole arendustööga jõudnud nii kaugele, kui nad peaks olema. Esmamulje uuest sõiduvahendist on siiski positiivne,“ jäi soomlane optimistlikuks.

Allikas: http://etvsport.ee/index.php?0527847


27 Jaan 2006 19:38
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Mul on kuri aimus, et selle aasta hõbepull on läbikukkumine. Mu kahtlusi kinnitavad ka testiajad.


28 Jaan 2006 20:48
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Austrialane Gerhard Berger paljastas, et ta on kaalumas üles looma iseenda Vormel Ühe meeskonda, juhul kui madala hinnaga regulatsioonid Vormel Ühes 2008. aastal jõustuvad.

Veteran, 10 etapivõiduga, on just äsja seotud uue Scuderia Toro Rosso meeskonnaga.

"Loomukilult ei ole äkitselt midagi tulemas," ütles Berger selle nädalase Autosport magazine'ile.

"Praeguse olukorraga saavad ainult autotootjad või firmad nagu Red Bull endale lubada endale Vormel Ühe meeskonda. Aga kui kulud langetatakse alla, siis oleks väärt juba mõelda selle üle. Aga see võib juhtuda alles 2008. aastal."

Ecclestone on samuti öelnud, et Berger on üks uutest sisenejatest teemas, et väikse kuluga regulatsioonid on eeldatavalt tulemas 2008 aastal. "Seal on Roger Penske, seal on David Richards ja seal on Gerhard Berger," ütles ta.

allikas: f1maailm.com


28 Jaan 2006 20:49
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
Super Aguri F1 tiimi esisõitjaks on saamas Takuma Sato



Vormel-1 sarjaga liituva Super Aguri F1 tiimi esindajate sõnul on meeskonna esisõitjaks saamas Takuma Sato.

Nimelt on Super Aguri meeskonnal varem BAR-Honda rooli keeranud Satoga läbirääkimised lõpusirgel.

SPORT-EKSPRESS


30 Jaan 2006 11:35
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
arvionov Wrote:
Super Aguri F1 tiimi esisõitjaks on saamas Takuma Sato.
Vormel-1 sarjaga liituva Super Aguri F1 tiimi esindajate sõnul on meeskonna esisõitjaks saamas Takuma Sato.
Nimelt on Super Aguri meeskonnal varem BAR-Honda rooli keeranud Satoga läbirääkimised lõpusirgel.

SPORT-EKSPRESS


See oli jah juba jutuks üsna mõnda aega, et Sato jalameheks ei jää.


30 Jaan 2006 12:30
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 1161 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.