Hetke kellaeg on 17 Mai 2024 05:28

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
 Uus vormelisari: NEW FORMULA! 
Autor Sõnum
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Uus vormelisari: NEW FORMULA!
Kuna teema piisavalt tähtis, siis tegin sellele asjale ka eraldi teema, et siis koondada kõik selle asja kohta käivad jutud siia kokku.


Ma suhtun küll veidi skeptiliselt sellesse uue sarja loomisse. Kui nad peaks sellega põruma, siis on ikka kogu see legendaarne ja kuninglik sari pekkis. F1 on ikka igivana sari. Minu jaoks lõhnab see selle järgi, et lõhume selle iidse, maakividest lossi ära ja ehitame küprokist uue euromajakese asemele. Isiklikult esialgu küll ei poolda uue sarja loomist seni, kui mulle pole lauda löödud väga konkreetseid argumente ja tõsiselt võetavaid garantiisid.

PS: Nagu ma aru saan hakkab sari kandma nime NEW FORMULA, mis mulle ka kohe üldse ei meeldi.


22 Juun 2009 22:19
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
See spekulatsioon, ei midagi kindlat. Ilmselt lepivad FIA ja FOTA ära ja kõik jätkub samamoodi.


22 Juun 2009 22:28
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
Noh kui ikka juba pannakse paika etappide graafikut jne, siis ikka tundub olevat plaan üsna tõsine.


22 Juun 2009 22:38
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
Pole väidetud KES selle kokku pani :wink:


22 Juun 2009 22:46
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
Briatore on 100% kindel, et tuleb uus vormeli sari.
http://sponest.ee/f1/news/2836/

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


23 Juun 2009 00:49
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
kuulge ****, mis iidse lossi lõhkumisest Te räägite siin??? Iidne loss on lõhutud paari viimase aastaga juba FIA poolt, kuninglikust sarjast on järel riismed..ja mis uus "euroteema" kui tuleks FOTA oma sari, võib kindel olla, et asi võtab juba rohkem aastate taguse kuju.
Ütlen ausalt, F1 püsis viimati veel 2006 aastal põnev, sellest ajast saadik on neid reegleid vändatud ja vändatud ja lõpuks ikka põrgu keeratud.
Natuke ebareaalne, et 2010 kohe uus sari tuleb, aga oleks tore igatahes. Praegune F1 maine on täiesti **** omadega keeratud lihtsalt.
Ei usu ma enam mingit leppimist, FOTA peaks sitaks järeleandmisi tegema, et nad FIAga ikka kokku jääksid ja seda vaevalt juhtub, et nad FIAle alla annavad ja teada ju on ,, et ega Mosley ei kavatse ka alla vanduda ning tekibki nii lõhenemine. Kui FOTA jalad alla saaks, kukuks F1 omadega ****, väidetavalt juba annavad ka võimalikud uued tiimid korvi Mosleyle, seega on ka lootus, et F1 kaob sootuks, kui FOTA jookseb, st FI ja WIL saavad ka hiljem sinna ümber kolida (hetkel nad ilmselt ei usu ettevõtmisse lihtsalt) ja ajapikku saab F1 nime uuesti nö üles osta nagu tegi ntx Ehitustööriista kossuklubi 2005. "Kalev" nimega. :)
Aitäh.

_________________
http://www.sponest.com


23 Juun 2009 01:20
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
Noh, võimalik, et asi saab olema põnev ja kõik see hakkabki korralikult toimima. Kui see kõik teeb sarja põnevaks ja hästi toimivaks, siis andku aga minna. Aga kes pannakse selle sarja ninameheks? Keegi peab ju olema n.ö isa. Või hakatakse kõiki reeglimuudatusi ja otsuseid vastu võtma konsensuse alusel? Ma ei usu, et tiimide vahel saab valitsema nii suur üksmeel, et kõik väga libedalt sujub.
Aga mine tea. Võib olla saabki see kõik olema üks väga võimas ja edukas uus sari.


23 Juun 2009 10:38
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
New Formula (Uus valem) nimel küll midagi viga pole. Millegi pärast kahtlen, et uus sari vaatemängulisem tuleb. Siiski meeldib mulle, et mõned head vanad rajad tagasi on, sh ka Buenos Aires. Aga see on vaid esialgne plaan ja ei tahaks uskuda, et kohe esimesel hooajal nii palju etapp toimub, pigem usun, et piirdutakse 10-12 etapiga.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


23 Juun 2009 11:14
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Uus vormelisari: NEW FORMULA!
rauninho Wrote:
FIA ja FOTA said kokkuleppele - F1 sari jääb ühtseks!

Pilt

Rahvusvahelise Autoliidu (FIA) juht Max Mosley teatas, et FIA ja vormelimeeskondade assotsiatsioon FOTA jõudsid kokkuleppele, mis tähendab kuningliku sarja ühtsena säilimist.

Meeskonnad, kes plaanisid praegusest F1 sarjast lahkuda ja omaette sarja moodustada, olid BMW-Sauber, Brawn, Ferrari, McLaren, Red Bull, Renault, Toro Rosso ja Toyota. FOTA liikmetest jäävad kõrvale Williams ning Force India.

Mosley kinnitas ühtlasi, et ei kandideeri pärast ametiaja lõppu uuesti FIA presidendiks.

Tuleval hooajal peaks kõigi eelduste kohaselt F1 sarjas sõitma 13 meeskonda – lisaks praegustele tiimidele liituvad USF1, Manor ja Campos.

ERR SPORT

Ma ütleks, et mida oligi arvata. :D


Seda ma arvasin ka. Seega see teema siiski lõppenud.


24 Juun 2009 17:11
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.