Hetke kellaeg on 28 Aprill 2024 03:55

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ] 
 Narain Karthikeyan 
Autor Sõnum
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus Narain Karthikeyan
Nõndaviisi. Enne kui seda pikka juttu alustan annan mõne lingi kas siis selle hindu kohta.
http://www.narainracing.com
http://www.indiacar.com/index2.asp?page ... narain.htm
Karthikeyan on sündinud 14 jaanuar 1976 Chennais. Tegu siis üle aegade kõige parema hinduga Vormel1-es. Kunagi anti talle testida isegi Jaguari Vormel 1 autot. 2004 aasta oli ta sarjas World Nissan Series mida enam ei eksisteeri. Üld arvestus sai ta 6 koha. 2005 aastaks hakkas aga temast suurt huvi tundma Alex Sneider kes teatavasti oli tollal Jordan-Toyota boss. Testidel paistis hindu suurelt silma ning hooaja algul oligi ta suurepärases hoos. Ta oli esimesel neljal etapil tiimikaaslasest eespool 3 etapis. Ilmselt oleks ka Bahreinis olnud aga tema mootor lõpetas tollal kiirelt tööpäeva. Siis aga hakkas Karthikeyan näitama oma üle aktiivsust. Ta tegi väga palju rumalaid vigu nii reededi,laupäeviti kui ka pühapäeviti. Monacos ning Hispaanias katkestas ta oma veade tõttu. Kanadas kui ta oleks lõpetanud oleks ta saanud 8 koha aga tegi 2 rumalat sõiduviga ning katkestas siiski. Indianapolises "šoul" sai ta siiski kirja hooaja esimesed 5 punkti.
Alamsarjades tuntud vihmaspets aga hooaja ainukesel vihma Gp-l seda ei näidanud sugugi. Hoopis tiimikaaslane Monteiro sai 8 koha ja ühe punkti hooaja lõpu poole toimunud Belgia Gpl. Peale hooaega aga teda enam Midlandis näha ei tahetud,kuna aga f1 kardab kaotada hindude Vormel 1e jälgimist sai ta 2006 aastal Williamsi testsõitjaks 4.piloodiks. 2007 ilmselt jätkab Williamsi 3 piloodina, on ka kandidaat Toro Rosso põhisõitja kohale. Mida siis arvate sellest hindust ka?

_________________
http://www.sponest.com


01 Jaan 2007 14:57
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Mul meeldib see Narain kohe väga, kasvõi sõitjana ta pole midagi väärt.. Mõne aasta pärast vbla saab isegi sõitma jälle ;)

_________________
Proud to Be Estonian


01 Jaan 2007 15:08
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Nojah, ehk saab paari aasta pärast kuhugi Agurisse äkki. :D


01 Jaan 2007 15:11
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Või kui vanim Andretti teeb oma tiimi siis "Super Mariosse" :D

_________________
Proud to Be Estonian


01 Jaan 2007 15:12
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Mulle hakkas Narain kohe meeldima kui ta 05 Jordani sai. :)

_________________
http://www.sponest.com


01 Jaan 2007 15:13
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Hea sõidustiil ju. :D Koos Idega oleks hea paar seal "Super Marios". :D


01 Jaan 2007 15:19
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Lõpeta ära, Karthikeyan nii hull küll pole. :D Ta ei keera teistele vähemalt teatud asja ja Monteirole tegi 2005 aastal kiiruse peal mitmeid kordi ära.

_________________
http://www.sponest.com


01 Jaan 2007 15:26
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Kiiruse peal küll aga stabiilsus annab soovida.


01 Jaan 2007 15:31
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
No minu teada ta väga palju seina ka ei sõitnud, vaadake parem kui palju sõiduvigu see hooaeg näiteks Monteiru tegi.:P

_________________
http://www.sponest.com


01 Jaan 2007 15:50
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Monteiru tegi siis kiirusega kõik tasa ;)

_________________
Proud to Be Estonian


01 Jaan 2007 15:53
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
1) Ma räägin sellest hooajast kui portugaallane selgelt Albersile alla jäi
2) Hooaja esimesel 5 etapil oli Karthikeyan üle nii kiiruses või stabiilsuses.
3) Hooaja lõpu poole alistas hindu ka 4 etappi järjest Monteiro kiirusega.
4) Lisaks oli Karthikeyanil mootoririkkeid rohkem.

_________________
http://www.sponest.com


01 Jaan 2007 15:55
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
-WindCliff- Wrote:
1) Ma räägin sellest hooajast kui portugaallane selgelt Albersile alla jäi

Minu teada me räägime 2005ndast aastast, ja Naraini ja Monteiro vahest, mitte mingist hollandi kutist.
-WindCliff- Wrote:
2) Hooaja esimesel 5 etapil oli Karthikeyan üle nii kiiruses või stabiilsuses.

Alustame hooaja kolmandast etapist, Bahrainist. Monteiro oli natuke alla sekundi kiirem kvalis kui Hindu. Võistluses katkestas hindu. Niiet kiirusega ei ületanud.

Ning viies etapp: Monteiro oli kvalis 16 ja Hindu 13. Monteiro lõpetas 12 ja hindu 13..

Polnud midagi viiel esimesel kiirem.. Ära tule targutama ja tarka mängima :P nalinali
-WindCliff- Wrote:
3) Hooaja lõpu poole alistas hindu ka 4 etappi järjest Monteiro kiirusega.

Paneme siis kõik GP-d ja kumb oli parem.. :D (Ma olen kindel et sa hakkkad mingit kvalifikatsiooni jama varsti ajama :D)
Austraalia: Karthikeyan
Malaisia: Karthikeyan
Bahrein: Monteiro
Imola: Karthikeyan
Hispaania: Monteiro
Monte Carlo: Monteiro
Euroopa: Monteiro
Kanada: Monteiro
USA: Monteiro (selles suhtes ideaalne GP, et sai vaadata kuidas need kaks rahus said võistelda.)
Prantsusmaa: Monteiro
Inglismaa: Monteiro
Saksa: Karthikeyan
Ungari: Karthikeyan
Türgi: Karthikeyan
Monza: Monteiro
Spa: Monteiro
Brasiilia: Karthikeyan
Suzuka: Monteiro
Shanghai: Monteiro

Mina küll ei näe kusgil, et Karthikeyan oleks Monteirot võitnud 4 korda järjest. Küll ma aga näen, et Monteiro võitis Karthikeyanit 7 korda järjest. Võidud siis 7-12 Monteiro kasuks.

WindCliff Wrote:
4) Lisaks oli Karthikeyanil mootoririkkeid rohkem.

Ja mis siis? Karthikeyanil olid tehnilised probleemid Inglismaal, Kanadas, Monacos ja Bahreinis, ehk neljal korral. Kui need võistlused maha võtta oleks tulemus ikka 7-8 Monteiro kasuks ;)

_________________
Proud to Be Estonian


01 Jaan 2007 16:48
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Ei paku mingit huvi see kutt.
Olgu testsõitja edasi.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


01 Jaan 2007 17:11
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
JuuZa Wrote:
-WindCliff- Wrote:
1) Ma räägin sellest hooajast kui portugaallane selgelt Albersile alla jäi

Minu teada me räägime 2005ndast aastast, ja Naraini ja Monteiro vahest, mitte mingist hollandi kutist.
-WindCliff- Wrote:
2) Hooaja esimesel 5 etapil oli Karthikeyan üle nii kiiruses või stabiilsuses.

Alustame hooaja kolmandast etapist, Bahrainist. Monteiro oli natuke alla sekundi kiirem kvalis kui Hindu. Võistluses katkestas hindu. Niiet kiirusega ei ületanud.

Ning viies etapp: Monteiro oli kvalis 16 ja Hindu 13. Monteiro lõpetas 12 ja hindu 13..

Polnud midagi viiel esimesel kiirem.. Ära tule targutama ja tarka mängima :P nalinali
-WindCliff- Wrote:
3) Hooaja lõpu poole alistas hindu ka 4 etappi järjest Monteiro kiirusega.

Paneme siis kõik GP-d ja kumb oli parem.. :D (Ma olen kindel et sa hakkkad mingit kvalifikatsiooni jama varsti ajama :D)
Austraalia: Karthikeyan
Malaisia: Karthikeyan
Bahrein: Monteiro
Imola: Karthikeyan
Hispaania: Monteiro
Monte Carlo: Monteiro
Euroopa: Monteiro
Kanada: Monteiro
USA: Monteiro (selles suhtes ideaalne GP, et sai vaadata kuidas need kaks rahus said võistelda.)
Prantsusmaa: Monteiro
Inglismaa: Monteiro
Saksa: Karthikeyan
Ungari: Karthikeyan
Türgi: Karthikeyan
Monza: Monteiro
Spa: Monteiro
Brasiilia: Karthikeyan
Suzuka: Monteiro
Shanghai: Monteiro

Mina küll ei näe kusgil, et Karthikeyan oleks Monteirot võitnud 4 korda järjest. Küll ma aga näen, et Monteiro võitis Karthikeyanit 7 korda järjest. Võidud siis 7-12 Monteiro kasuks.

WindCliff Wrote:
4) Lisaks oli Karthikeyanil mootoririkkeid rohkem.

Ja mis siis? Karthikeyanil olid tehnilised probleemid Inglismaal, Kanadas, Monacos ja Bahreinis, ehk neljal korral. Kui need võistlused maha võtta oleks tulemus ikka 7-8 Monteiro kasuks ;)


Ma tõin ennist näite, et sellel hooajal oli Monteiro suht koba, sõitis palju seina ja oli aeglane.
2005 ei olnud jh 4 etappi järjest, Brasiilia polnud järjest, minu viga. :P
Saksamaa,Ungari ja Türgis oli aga Narain parem, pealegi. Türgis võitles Karthikeyan terve nädalavahetuse mootori probleemidega ja ta startis ka viimasena. Monteiro startis 14 või 13 kohalt, aga lõpetas võistluse peale Karthikeyani. BTW, Karthikeyan oli ees juba enne seda Montoya jama (monteiroga).
Bahrein: Kvalis oli Monteiro kiirem, kuna hindul olid probleemid ja ta startis boksiteelt. Võistlusel oli aga Karthikeyan peale 1 boksipeatusi tõusnud portugaallasest ettepoole kuni mootor lõhkes.
Kanada GP: Karthikeyan oli selgelt kiirem võistluse peale olnud, kui Monteiro. Enne 1 boksipeatust oli hindu sisse võidelnud 7 sekki edumaad, kuni tegi spinni ja kaotas koha. (Avahooajal on tähtis kiirus, mitte sõiduvead). Vaid 10 ringi hiljem aga võis näha et Karthikeyan oli taaskord ette saanud Monteirost, kuni seekord otsustavalt seina pani. Narainile ei saa midagi ette heita, kuna sellel etapil panid seina paljud ja tegid niisama rumalusi: Button,Alonso, Montoya...
Silverstone: Karthikeyan startis paremalt kohalt ja oli ligi 3 sekundiga eespool kui Monteiro, kuni taaskord mootor riknes. =)
Itaalia GP: Kulli ja Kirja viskamisel jäi lihtsalt peale Monteiro ja sai omale uue auto, kuna selleks ajaks ei olnud kahte autot veel jõutud valmis ehitada.
Jaapan: Kvalis Monteiro absoluutne käpard, sõites vihmasel rajal seina juba soojendusel. "what kind of idiot?" Hindult aga super sõit ja startis kui ma ei eksi 14 kohalt. Sõidul aga ilmselt jälle midagi juhtus, sest lõpus oli kaotus monteirole 14 sekki umbes.
Ühesõnaga minu arust olid mehed 2005 vägagi võrdsed, lisaks sellele et Monteiro oli esisõitja ja teda selgelt rohkem hoiti meeskonnas, hüppasin rõõmust lakke kui ka LÕPUKS temal tehniline rike tuli Brasiilias. :P

Tsiteeri:
Ja mis siis? Karthikeyanil olid tehnilised probleemid Inglismaal, Kanadas, Monacos ja Bahreinis, ehk neljal korral. Kui need võistlused maha võtta oleks tulemus ikka 7-8 Monteiro kasuks


sa mõtled ka mis sa räägid we? ;) Kanadas pani hindu ise seina. MOnacos minu teada lõpetas ka võistluse. :P

_________________
http://www.sponest.com


01 Jaan 2007 20:12
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Tsiteeri:
Avahooajal on tähtis kiirus, mitte sõiduvead

Vastupidi ikka..


Tsiteeri:
sa mõtled ka mis sa räägid we? ;) Kanadas pani hindu ise seina. MOnacos minu teada lõpetas ka võistluse. :P

Mind ei huvita mis sinu teada juhtus.. Fakt on see, et Monacos Narain lõpetas tehnilise rikke tõttu.. Oli vist midagi hüdrauliikaga..
Kanada: Minu viga.. Kutt riivas vist seina ja lõhkus siis alles vedrustuse ära.. Nii et võitude säral on tulemus 7-9 :D

_________________
Proud to Be Estonian


01 Jaan 2007 20:21
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
JuuZa Wrote:
Tsiteeri:
Avahooajal on tähtis kiirus, mitte sõiduvead

Vastupidi ikka..


Tsiteeri:
sa mõtled ka mis sa räägid we? ;) Kanadas pani hindu ise seina. MOnacos minu teada lõpetas ka võistluse. :P

Mind ei huvita mis sinu teada juhtus.. Fakt on see, et Monacos Narain lõpetas tehnilise rikke tõttu.. Oli vist midagi hüdrauliikaga..
Kanada: Minu viga.. Kutt riivas vist seina ja lõhkus siis alles vedrustuse ära.. Nii et võitude säral on tulemus 7-9 :D


ja sa arvad et see loeb ka kohe? :P
1995 ja 1997 aastal tegi Coulthard ka Häkkinenile ära napilt sinu moodi: "7-9" aga teeb see temast parema sõitja, kui Mika? :P
Hmm, sa arvad et avahooajal on tähtis kõik sõidud lõpetada? Isegi maailma targemad ninad on õelnud et avahooajal on kõige tähtsam kiirus.

_________________
http://www.sponest.com


01 Jaan 2007 20:51
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Ma ei taha mingit tüli norida, aga ma lihtsalt parandasin su läbu.. Ja pmst f1 foorumitel on alati migit vaidlemist vaja.. Aga las asjal olla...

_________________
Proud to Be Estonian


01 Jaan 2007 23:30
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Palju õnne Narainile kes peaks nüüd 30 aastane olema !


13 Jaan 2007 23:17
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Õnne. Mees päris "vana" juba kah..

_________________
Proud to Be Estonian


14 Jaan 2007 11:12
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
Narain Karthikeyan esindab Indiat A1 sarjas

Esimene indialasest F1-piloot Narain Karthikeyan osaleb pühapäeval Uus-Meremaal A1 GP-sõidul.
2005. aastal Jordani roolis vormel-ühe debüüdi teinud Karthikeyan on hetkel Williamsi meeskonna testisõitja.
"Ma olen uhke oma maad esindades," sõnas Karthikeyan. "Meeskonna boss Frank Williams oli nõus minu osalemises, kuid vormel-ühe testid jäävad mul alati prioriteediks."
India meeskonna ametnikud pöördusid Karthikeyani poole pärast seda, kui esimesel viiel etapil ei suudetud koguda ühtki punkti.
Erinevalt vormel-ühest esindavad sõitjad A1 GP sarjas oma riike. 12 sõidust koosnev sari kestab oktoobrist apillini ehk vormel-üks hooaja vaheajal.

REUTERS

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


17 Jaan 2007 12:16
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.