Hetke kellaeg on 16 Mai 2024 05:43

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 162 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 Fernando Alonso 
Autor Sõnum
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus 
No, ega Honda lihtsalt peab olema rikkaim tiim F1'es, kuna kuidas siis muidu Honda suutis ilma ühegi sponsorita hooaja läbi teha ?

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


03 Nov 2007 23:51
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Renaultil pole ka vähe raha, aga nad kulutasid võrreldes teistega ülivähe, kui meistriks tulid.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Nov 2007 23:57
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Enne seda hooaega oli minu teada McLaren üldse kõige rikkam ja siis tulid kohe Honda ja Toyota.


04 Nov 2007 07:48
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Alonso esindaja kohtus Red Bulli meeskonnaga

http://sport.postimees.ee/111107/esileht/sport/294253.php?alonso-esindaja-kohtus-red-bulli-meeskonnaga


11 Nov 2007 23:49
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Horner: Alonso sõidab Renault's

Paar nädalat tagasi toimunud kohtumine Fernando Alonso, Christian Horneri ja Gerhard Bergeri vahel andis alust kuuldustele, et McLarenist lahkunud kahekordne maailmameister võib tuleval aastal istuda Red Bulli vormelautosse. Red Bulli ja Toro Rosso juhid tutvustasid hispaanlastele oma meeskondade strateegiat ja tulevikuväljavaateid. Liikuma läksid isegi kuuldused võimalikust unistuste tiimist - Fernando Alonso, Adrian Newey, Ross Brawn. Nüüdseks on aga selge, et Brawn siirdub Ferrarist Honda teenistusse ning Alonso naaseb kõigi eelduste kohaselt oma vana tööandja Renault' rüppe.

Red Bulli boss Horner ütles usutluses ühele hispaania raadiojaamale, et on Alonso taasliitumises Renault'ga kindel. "Olen rõõmus, et Alonsot on seostatud meie tiimiga. See vaid kinnitab seda progressi, mida oleme viimaste aastatega saavutanud. Aga meie sõitjate nimesid te kõik teate. Lisaks McLarenile on üks sõitja koht uueks hooajaks lahtine veel vaid kahes tiimis, Renault's ja Toyotas."

SPORTNET


15 Nov 2007 19:33
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Alonso plaanid võivad uue skandaali tõttu muutuda

Eksmaailmameister Alonso võib skandaali kisutud Renault’ tiimi pika ninaga jätta.

McLareni vormelitiim väidab, et Renault sai “ilmselget kasu ja ebaõiglase edumaa”, kui kasutas McLareni palgal olnud Phil Mackerethi poolt võistkonnast kaasa viidud tehnilist teavet. Renault on tunnistanud, et sai küll teavet, kuid kinnitab jätkuvalt, et pole seda kasutanud.

Eile ilmnes, et McLarenist voolas Renault’sse märksa mahukam infovoog, kui seni arvati. 33 kaustatäit materjale kopeeriti 11 disketile märtsis 2006 ja jõudis Renault’ käsutusse sama aasta septembris. Neis kirjeldatakse 780 tehnilist lahendust, mida kasutati McLareni mulluse ja tänavuse vormeliauto juures.

“McLareni tehnilist teavet levitati Renault’ konstruktorite ja inseneride hulgas sihipäraselt, tahtlikult ja laialt. Nii sai tiim õiguspäratu ja ebaausa edumaa,” rõhutas McLareni advokaat Baker McKenzie. Briti meedia lööb uue skandaali valgustamisel agaralt kaasa, Reutersile lekitati anonüümselt allikalt pärit üksikasju.

The Times rõhutab, et McLaren sõdib ägedalt ettekujutuse vastu, nagu oleks neilt minema lipsanud teave vähemväärtuslikum kui Ferrarilt saadud info, mille kasutamise eest karistas rahvusvaheline autospordiliit FIA sügisel McLareni tiimi 100 miljoni dollarili suuruse trahviga. FIA kuulab Renault’ selgitusi 6. detsembril Monacos.

Asmer ei sõitnud

Uued arengud ja võimalikud trahvid võivad Briti väljaannete väitel mõjutada McLareni tiimist lahkunud eksmaailmameistri Fernando Alonso plaane. Hispaanlane on lubanud oma tegevuskava avalikustada otsekohe, ja nõnda juba päevi järjest. Peetakse üha enam võimalikuks, et Alonso ei siirdugi tagasi Renault’sse, vaid valib uueks hooajaks tööandjaks Red Bulli.

Alonso ootetaktika tõttu on lahtine mitme piloodi (Nico Rosberg, Heikki Kovalainen, Mark Webber) tulevik.

BMW andis sel nädalal kahele noorele piloodile, sakslasele Christian Vietoriesele (18) ja brasiilasele Augusto Farfusele (24) võimaluse testida oma vormel-1 autot. Marko Asmerit esialgu kutsutute seas pole, kuigi väidetavalt püsib ta tiimi vaateväljas.

EPL


24 Nov 2007 10:30
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Jääb tunne, et Asmer peab mingi muu sarja omale leidma.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


24 Nov 2007 10:44
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Alonso ja Renault ei suuda kokkuleppele jõuda

Hispaania meedia teatel on F1 autode ringrajasõidu kahekordse maailmameistri Fernando Alsono ja Renault tiimi läbirääkimised jõudnud surnud punkti. Hispaania spordilehe Marca teatel on tüliõunaks Alonso nõutud palgaraha suurus. Alonso tuli Renault' autoga kaks korda maailmameistriks (2005 ja 2006), kuid lahkus seejärel McLaren-Mercedese teenistusse. Tänavuse hooaja lõpetas hispaanlane pronksikohal, kolmandast MM-tiitlist jäi teda lahutama vaid üks punkt.

SPORTNET


27 Nov 2007 19:09
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
jätke see kulm üldse ilma kohata krt..

_________________
http://www.sponest.com


27 Nov 2007 19:58
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Urmo Wrote:
jätke see kulm üldse ilma kohata krt..

Kui jutt juba ilma kohata jäämisele läks, siis on väga kahju tõdeda et ma ei saa mitte aru kuhu saaks Heikki Kovalaise topitud järgmiseks aastaks :/ Ainuke poro kes mul vähegi meeldib F1-s :D

_________________
Proud to Be Estonian


27 Nov 2007 20:03
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Red Bull ei soovi Fernando Alonsot vaid üheks hooajaks

Austerlaste vormel-1 meeskond Red Bull ei ole huvitatud ühe aasta pikkusest sponsorlepingust eksmaailmameister Fernando Alonsoga.

"Nii palju, kui ma kuulnud olen, peab Alonso ühe aasta pikkuse lepingu üle läbirääkimisi teiste meeskondadega," ütles Red Bulli omanik Dietrich Mateschitz. "Selline leping on meie jaoks välistatud."

Red Bulli omaniku sõnul kaaluks meeskond mitme aasta pikkust lepingut ega nõustunud kommenteerima, kas Alonsoga on viimasel ajal läbirääkimistes oldud. Mateschitzi sõnul soovib tiim kahe aasta pikkust lepingut koos võimalusega pikendada seda kolme aasta peale.

2005. ja 2006. aasta maailmameister lahkus selle hooaja lõpus McLarenist ning otsib endale uut töökohta.

REUTERS


27 Nov 2007 20:52
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Alonso jaoks hakkab asi nutuseks muutuma

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


27 Nov 2007 21:01
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Selle peale ütleks, et palju tahab, vähe saab.


27 Nov 2007 21:43
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Alonso istub Honda rooli?

Saksa ajakirja Sport Bildi võrguleheküljele ilmus neljapäeval teade, et F1 autode kahekordne maailmameister Fernando Alonso hakkab tuleval hooajal sõitma Honda F1 meeskonnas. Sport Bildi andmeil on hispaanlane külastanud Honda Euroopa peakorterit Inglismaal Brackleys ning on läbirääkimistel jaapanlastega jõudnud lepingu sõlmimisele väga lähedale.

Kuu aega tagasi McLaren-Mercedesest lahkunud 2005. ja 2006. aasta maailmameistrit on kõige enam pakutud tema endise tiimi Renault' sõitjaks, kuid läbirääkimised prantslastega on nüüdseks külmutatud. Honda meeskonna uus juht on Ferrarile kuulsust ja edu toonud Ross Brawn. Sel hooajal olid tiimi piloodid inglane Jenson Button ja brasiillane Rubens Barrichello, neist punkte (6) teenis vaid esimene.

SPORTNET


29 Nov 2007 21:05
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus 
Ohh, see oleks küll väga vahva. :D
Ei tea kas siis Alonso ja Brawn suudavad tiimi tippu viiga, Button võiks ka sel juhul kindlasti jääda Hondasse...

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


29 Nov 2007 21:14
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Nalja saab, nüüd on Alonso hädades ja meeleheitlikult tahab kuhugi põhipiloodiks minna.


29 Nov 2007 23:46
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
See Alonso F1 saatus on jah hetkel üks põnevamaid teemasid. Asja teeb just huvitavals see, et tipptiimdes on uks kinni. Näis, kuhu siis 2 kordne maailmameister maandub.


30 Nov 2007 11:46
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Force India :D

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


30 Nov 2007 11:56
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Minu jaoks oleks ideaalne, kui ta selleks hooajaks üldse lepinguta jääks..need tema ütlused ja mõlinad teiste kllal iga hooaeg rikuvad f1'e ära...mina süüdistaks mclareni sõjas suurem osalt just teda mullu..hamiltoni jne kallal mõlises, lisaks reeglitega jamas jpm.

_________________
http://www.sponest.com


30 Nov 2007 15:47
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Kuigi enne mulle see Alonso üldse ei meeldinud, siis nüüd olen aru saanud et tema on F1 sool.. Ennem oli Schumacher oma tempudega, nüüd FA.. Loodan küll, et ta vähemasti mingigi koha saaks järgmiseks aastaks, et päris igavaks ära ei lähe ;D

_________________
Proud to Be Estonian


30 Nov 2007 16:19
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ei las ta olla loomulikult. Juuzaga igati päri, et see mees annab asjale vürtsi. Usun, et kui tal poleks sellist kapriisiteja kuulsust, oleks kõikide tiimide ukse lahti talle. Noh, ehk läheb ikka õnneks ja saab mingi ok koha.
Kui see saab olema Honda, siis äkki aitab selle tiimi uuele tulekule kaasa.


30 Nov 2007 18:21
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus 
Ilma Alonsota oleks F1 suht mõttetu. Veel 2005-2006 aastatel oli Alonso üks sõitjatest, kes mulle kõige vähem meeldis, aga nüüd on see täielikult muutunud. Alonso on üks mu lemmikutest sõitjatest. Just sellepärast, mis ta rajal ja muudes kohtades teinud on. Ülikõva oli vaadata kuidas Alonsot ei huvitanud üldse, et Hamilton ta meeskonnakaaslane on. Oli ta isegi valmis Hamiltoni välja rammima, et temast eespool olla. Näiteks võib tuua Belgia GP, kus esimeses kurvis oleks Alonso Hamiltoniga kokku põrganud, kui Hamilton poleks alla andnud võistluses. Ja isegi see ülbe käitumine, mis Alonsol on, meeldib mulle. Mulle meeldivad sõitjad, kes sõidavad enda eest ja ei ole tiimi orjad. Ja Alonso on minu arust ainuke sõitja hetkel vormelis, kes ei ole tiimi ori. Ja see on põhjus miks Alonso peab kindlasti ka järgmisel hooajal vormelis olema. Ilma temata oleks vormel palju igavam, kui ta praegu on.


01 Dets 2007 21:51
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus 
Just, minule ka meeldib Alonso sellepärast järjest rohkem, 2005 ja 2006 aastal oli ta üks minu kõige vihatuim F1 sõitja MSchumacheri kõrval jaa nüüd ma juba fännan teda. ; )
Aga Kimi Räikkönen jääb ikka ja alatiseks minu lemmikuks. :D

Ootan juba millal Alonso tuleb Ferrarisse Kimi kõrvale. :lol:

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


01 Dets 2007 22:08
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Mingi 2003 ja 2004 olin ma nii Alonso, kui ka Kimi fänn, aga nüüd olen ainult Kimi fänn. Päris huvitav oleks näha kuidas Alonso hakkab järgmine aasta väheke nõrgemas tiimis sõitma.


02 Dets 2007 10:31
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Sahinad käivad, et ta läheb tagasi McLarenisse.


05 Dets 2007 21:42
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 162 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.