Hetke kellaeg on 28 Aprill 2024 15:00

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ] 
 Giancarlo Fisichella 
Autor Sõnum
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Giancarlo Fisichella
Renault: Fisichella jaoks on uus hooaeg otsustav
12.12.2006

Vormel-1 Renault meeskonna põhisõitja Giancarlo Fisichella peab uuel hooajal võitlema koha pärast tipus. «Kas nüüd või mitte kunagi,» ütles tehnikadirektor Bob Bell.

«Kui tal see järgmisel aastal ei õnnestu, siis arvan, et tal ei õnnestu see mitte kunagi. Tegemist on Fisichella jaoks otsustava aastaga,» rääkis Bell ajalehele The Times.
Bell kinnitab, et toetuse puudumise üle Fisichella kurta ei saa. «Meeskonnana saame loota tema oskustele võtta väljakutse vastu. Anname talle parima sõiduvahendi ja suurima toetuse, mida inimlikult anda suudame,» rääkis Bell.
Kahel eelmisel hooajal Fisichella MM-tiitliteni jõudnud Fernando Alonso tasemele ei kerkinud, vaid pidi leppima ühe etapivõiduga kummalgi aastal.
Märtsis 2007 algaval hooajal on ta Renault' suursoosik, kuna senine testisõitja Heikki Kovalainen debüteerib põhisõitjana.
Renault vormel-1 meeskonna juht Flavio Briatore loodab oma tiimile.
«Tahame järgmisel aastal võita uuesti mõlemad meistritiitlid. Meil on kõik eduks vajalik olemas. Meeskond on tugev ja seda on ka Giancarlo,» kinnitas Briatore ajalehele Gazzetta dello Sport antud intervjuus.


POSTIMEES


12 Dets 2006 17:32
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Ma nagu eriti ei usus seda, et Fisichella suudab kõrgemasse tippu pürgida.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


12 Dets 2006 17:51
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Fisi on stabiilne sõitja, aga siiski jääb veidi puudu võitlusvaimust ja külmast närvist.


12 Dets 2006 18:43
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Okt 2006 21:04
Postitusi: 196
Postitus 
Fulber Wrote:
Fisi on stabiilne sõitja, aga siiski jääb veidi puudu võitlusvaimust ja külmast närvist.

Jah, närv on ilmselt see mis alt veab (seda on ta isegi tunnistanud). Samas ei saa eitada, et Fisico on kõiki oma eelnevaid meeskonnakaaslasi edestanud ning ta oli oma algusaastatel F1-s tõeline staar.


12 Dets 2006 18:55
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Schumi Wrote:
Fulber Wrote:
Fisi on stabiilne sõitja, aga siiski jääb veidi puudu võitlusvaimust ja külmast närvist.

Jah, närv on ilmselt see mis alt veab (seda on ta isegi tunnistanud). Samas ei saa eitada, et Fisico on kõiki oma eelnevaid meeskonnakaaslasi edestanud ning ta oli oma algusaastatel F1-s tõeline staar.

Seda nüüd küll aga paraku ta on nõrgemates tiimides rohkem üllatanud.
Kahjuks jõudis ta ka Renault'sse liiga hilja. Enam tõesti ei usu, et ta suudaks tiitli võita, ilmselt paar võitu ehk saab aga see ka kõik.


12 Dets 2006 22:27
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Okt 2006 21:04
Postitusi: 196
Postitus 
Minu arust on Fisichella maine Alonso tõttu viimasel kahel aastal tõsiselt kannatanud. Kogu meeskond on ümber Alonso keerelnud ning ka Briatorele ei paista Fisico eriti meeldivat. Loodetavasti saab Fisichella tuleval hooajal tõestada, kui hea ta tegelikult on. Kahjuks aga räägib Briatore juba praegu vaid Kovalainenist ja siis ''sellest teisest sõitjast''. Näiteks tegi Fisichella 2004. aastal Sauberis Massale pika puuga ära.
Kahjuks kuulub Fisi nüüd juba ''vanurite'' hulka olles üks vähestest, kes 70. aastate algul sündinud on. Kui 2007 läheb hästi, nagu ma loodan, siis võib ta ka 2008 Renault roolis jätkata. Kui Fisichella on suutnud võita Alonsole seadistatud autoga, siis kindlasti võtab ta järgmisel aastal endale seadistatud autoga vähemalt mõne võidu.

_________________
http://vormel1.webart.ee/


27 Dets 2006 22:28
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Schumi Wrote:
Minu arust on Fisichella maine Alonso tõttu viimasel kahel aastal tõsiselt kannatanud. Kogu meeskond on ümber Alonso keerelnud ning ka Briatorele ei paista Fisico eriti meeldivat. Loodetavasti saab Fisichella tuleval hooajal tõestada, kui hea ta tegelikult on. Kahjuks aga räägib Briatore juba praegu vaid Kovalainenist ja siis ''sellest teisest sõitjast''. Näiteks tegi Fisichella 2004. aastal Sauberis Massale pika puuga ära.
Kahjuks kuulub Fisi nüüd juba ''vanurite'' hulka olles üks vähestest, kes 70. aastate algul sündinud on. Kui 2007 läheb hästi, nagu ma loodan, siis võib ta ka 2008 Renault roolis jätkata. Kui Fisichella on suutnud võita Alonsole seadistatud autoga, siis kindlasti võtab ta järgmisel aastal endale seadistatud autoga vähemalt mõne võidu.

Väga õige jutt. Loodame, et Briatore võtab nüüd aru pähe ja annab mõlemale sõitjale võrdsed tingimused.


28 Dets 2006 10:20
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Palju õnne Fisichellale oma 34 sünnipäeva puhul!


13 Jaan 2007 23:18
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
Fisichella loodab Renault' edu jätkumist

Renault' piloot Giancarlo Fisichella usub, et kahel eelmisel hooajal edu nautinud vormelimeeskonda saadab menu ka algaval hooajal, kirjutab Postimees Online.
Fisichella alustab kolmandat hooaega Prantsuse tiimis. Meeskonnakaaslaseks saab ta senise testisõitja Heikki Kovalaineni. Itaallase sõnul toimib nende omavaheline koostöö hästi.
"Ootan uuelt hooajal väga häid asju. Renault'l on tippmeeskondadest ainsana kindel tehniline meeskond, kes oskab ehitada võitvat autot. Tunnen end selles keskkonnas väga mõnusalt," rääkis ta.
"Minu ja uues meeskonnakaaslase Heikki vahel valitseb teineteisemõistmine. Pärast kahte edukat aastat on meeskonna meeleolu ülev, see peabki nii olema."
Meeskond alustab uut hooaega suhteliselt väikeste muudatustega. Fisichella usub, et Renault on löögivalmis algusest alates.
"Stabiilses toob edu, kuid me ei karda ka muudatusi. On hea alustada hooaega kindlalt positsioonilt. Järjepidevus tähendab seda, et me saame olla konkurentsivõimelised kohe hooaja alguses. Aastatel l2005 ja 2006 nägime, kui tähtis on edu savutamine esimestel võistlustel. Bridgestone'i rehvid toovad endaga kaasa muutusi, kuid Renault on osav võtma vastu uusi väljakutseid. Usun, et see on nii ka sel aastal," rääkis vormelipiloot.

PM ONLINE

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


25 Jaan 2007 14:56
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisichella: 2009 saab määravaks

Pilt
http://www.gpupdate.net

Giancarlo Fisichella usub, et vormel 1 sarjas jätkamiseks peab tal see aasta õnnestuma.

Fisichella liitus 2008. aastaks Renault'st Force Indiaga, kuid esimene aasta uues meeskonnas polnud kuigi meeliülendav. Nimelt oli see pärast 1996. aastat esimene kord, kui ta ei suutnud hooajaga ühtegi punkti koguda.

Sellest hoolimata suutis Fisichella säilitada oma koha Force Indias ning loodab läbi McLaren-Mercedese partnerluse edu saavutada.

„See on mulle väga tähtis hooaeg. Kui mul on mullusega sarnane hooaeg, siis saab olema raske oma karjääri pikendada,” ütles Fisichella.

„Kui ma peaksin saama auto, mis lubab mul stabiilselt keskmiste seas sõita, koguda punkte ja üllatussõite teha, siis võiks mõelda veel ühest või kahest aastast vormel 1 sarjas.”

„Loodan, et suudan seda, sest tunnen end ikka veel hästi. Tahan võidu sõita, mulle meeldib selle vormeliga sõita. Siiski ei soovi ma teist sellist aastat nagu 2008.”

Fisichella usub, et McLarenist palgatud Simon Roberts aitab meeskonnal hea sammu edasi teha ning leiab, et Mike Gascoyne'i vallandamine oli õige samm.

„Mul oli temaga (Gascoyne'iga) hea läbisaamine, aga tema poolelt oodati kindlasti enamat. Mitte just kõik polnud rahul tema tööga, võis näha, et ta on raskuste küüsis.”

„Ilmselgelt ei tulnud otsus ta välja vahetada minu poolt, aga ta asedati kõrge profiiliga isiku nagu Simon Robertsi poolt McLarenist.”

„Algul olin muidugi mures, aga temaga kohtudes rahunesin kiiresti maha. Ta on selline sõbralik, räägib sinuga, püsib garaažis, vaatab vormelit. Tema kirge on kohe märgata.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


05 Märts 2009 17:06
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisichella loodab oma karjääri jätkata

Giancarlo Fisichella tunnistas, et peab sel aastal Force India roolis hea tulemuse kirja saama, muidu tuleb mõelda karjääri lõpetamisele.

Fisichella rääkis, et tal oli eelmisel aastal raske kohaneda Force India võistkonnaga, kui pidevalt tuli tagareast startida. Sellest hoolimata loodab itaallane, et uus partnerlus McLaren Mercedesega annab väga head võimalused.

„Vaimselt oli mul väga raske. Oma karjääri jooksul sõitsin tavaliselt heade autodega ning võitsin sõite,” rääkis Fisichella eelmise aasta kohta. „Palju kordi olin poodiumil, seega polnud kerge kogu aeg viimasest reast startida… mõnikord ajas väga närvi ja mõnikord oli julgustav. Kuid mu töö on selline ja mulle meeldib vormel 1 – ning tahan endiselt oma karjääri jätkata.”

„See aasta on mulle väga tähtis. Pean teadma, mida tuleb tuleviku nimel teha. Ilmselgelt oleks raske jätkata pärast veel ühte kehva hooaega, kuid ootan võistluste algust.”

Kuigi Force India mudel VMJ02 on testidel head kiirust näidanud, siis Fisichella arvates pole hooaja algul imetegusid oodata.

„Pärast esimest testimist olin üsna optimismi täis, kui nüüd pole ma nii põnevil, sest kahjuks tuli meie auto hilja ja pole piisavalt testida saanud. Mehaaniliselt paistab auto korras: mootor ja käigukast töötavad väga hästi, kuid vajame survejõudu.”

„Meil on haarduvusega probleeme, seega usun, et eelmisele aastale sarnaselt on meil esimesel neljal võistlusel raskusi. Kuid loodetavasti Barcelonasse naastes on meil KERS ja uus kere, loodetavasti on see hea samm edasi. Keskmiste seas võib veidi raske olema saada, kuid eks näis.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


25 Märts 2009 14:57
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisichella: Punktid tulevad hooaja teisel poolel

Giancarlo Fisichella usub, et Force Indial saab hooaja algul raske olema ning alles teisel poolel suudetakse punktide eest võidelda.

Force India lootusi on tugevalt ergutanud koostöö McLaren Mercedesega, kuid 2009. aasta autot ei jõutud talvel piisavalt testida. Lisaks hakatakse alles pärast Euroopa ringradadele minemist kasutama uut keret ning KERSi.

„Oleme väga vähe testinud, seega on mu eesmärgiks hea algus kirja saada, vältida intsidente ning finišini jõuda,” ütles Fisichella.

Ühtlasi ei usu itaallane, et reedestel treeningutel suudetakse palju arendustöösse panustada, sest tegelikult valmistutakse ikka võistlusteks.

„Reedeti teeme suurt tööd, et võistlusteks valmis olla ning saada auto hea seadistus. Tunnen, et hooaja teisel poolel suudame punktide eest võidelda, Austraalias peame keskenduma ehk rohkem töökindlusele.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


25 Märts 2009 15:13
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisichella otsib tulevikuks võimalusi

Force India piloot Giancarlo Fisichella loodab jätkata vormel 1 sarjas ka 2010. aastal, aga juttude kohaselt on itaallase karjäär lõpule jõudmas või peab ta suisa testisõitja kohaga leppima.

Fisichella on vormel 1 sarjas 1996. aastast alates osalenud ning startinud 222nel etapil. Nüüd otsib ta endale tulevikuks veel võimalusi vormel 1 sarjas ja loodab Force Indiaga kolmandat hooaega järjest jätkata.

„Miks mitte?” ütles Fisichella küsimusele, kas ta soovib jätkata. „Ma ei tea veel, mis järgmisel aastal juhtub, kuid sooviksin vormel 1 sarjas jätkata ning pean võimalusi kaaluma.”

„Force India on väga hästi üles kasvamas, seega kuulub ka valikute hulka.”

Ühtlasi lausus Fisichella, et Ferrari ei võtnud suvepausi ajal temaga ühendust, et asendada Felipe Massat.

„Ma olen siin, kuid keegi pole mulle helistanud. Lihtsalt keskendun oma toimetamistele.”

Kõigele lisaks loodab Fisichella 2007. aasta järel taas hakata punktide eest võitlema, eriti kuna Force India vormelil tehtud uuendused on oluliselt konkurentsitaset tõstnud.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


22 Aug 2009 11:26
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisi on selline F1 paipoiss. Mul pole tema kui inimese vasti absull mitte midagi, aga piloodina on ta ikka pehmeke. Oleks ka vast aeg anda mõnele nooremale võimalus.


22 Aug 2009 20:27
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Järgmisel aastal on Fisichella Ferrari varusõitja

Ferrari vormel-1 võistkond teatas kolmapäeval, et Giancarlo Fisichella on järgmisel aastal nende ametlik varusõitja.

"Me arutlesime tema rolli üle tiimis lähitulevikus ja võtsime arvesse ka selle aasta kogemused. Ta on 2010. aasta reservsõitja," ütles meeskonna pealik Stefano Domenicali Ferrari veebilehel.

Ferrari oli juba varem teatanud, et seni Force Indiat esindanud Fisichella asendab alates järgmisest etapist vigastatud brasiillast Felipe Massat.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Sept 2009 19:59
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Ferrari palkas teiseks sõitjaks Giancarlo Fisichella

Force India vormel-1 meeskond vabastas oma põhipiloodi Giancarlo Fisichella, et viimane saaks istuda järgmiseks etapiks Ferrari rooli.
"Iga Itaalia sõitja jaoks on Ferrari sõiduiste pikaajaline unistus ja Giancarlo pole erand. Keegi ei suuda seda takistada," kommenteeris Force India pealik Vijay Mallya, vahendab sport.err.ee
Ferrari tegi ettapaneku Fisichellale pärast seda, kui seni vigastada saanud põhisõitjat Felipe Massat asendanud Luca Badoer ei suutnud kahel viimasel etapil kiirust näidata.
Fisichella sai aga Force India roolis Belgia GP-l teise koha, mis oli tema meeskonda kõigi aegade vaieldamatult parimaks tulemuseks.
36-aastane Fisichella on karjääri jooksul esindanud ka Renault', Sauberi, Jordani, Benettoni ja Minardi võistkondi.
Vormel-1 on ta osalenud 226-l etapil ja võitnud neist kolm. Poodiumil on itaallane seisnud 19 korda.

delfi

Hullumja! Ma olin juba seda meest maha kandmas. Piisas vaid ühest heledast sähvatusest ja mees on Ferrari põhipiloot. :D
Mul on hea meel Fisi üle, aga olen edniselt arvamusel, et F1 piloodina on ta liialt pehme.


03 Sept 2009 20:19
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Juba enne Belgia GP-d olid kuulukad, et Fisi võib asendada.


03 Sept 2009 20:29
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisichella lubas Massale auto tagasi anda, kui viimane seda soovib

Giancarlo Fisichella selgitas esmaspäeval, et ta ei soovi jäädavalt siirduda vigastatud Felipe Massa asemele Ferrari vormel-1 meeskonda. Ferrari palkas Fisichella Massat asendama kuni selle hooaja lõpuni.

"Rääkisin telefonis Massaga ning ta ütles mulle, et ta on õnnelik, et just mina selle koha sain." sõnas Fisichella ajakirjanikele.

Fisichella ütles Massale enda sõnul telefonis veel, et niipea, kui brasiillane soovib oma autot tagasi, siis tema selle ka loovutab.

"Loodan ainult, et suudan Ferraril näidata samaväärseid tulemusi, kui Massa," kiitis Fisichella vigastatud kolleegi.

Ungari GP-l raske trauma saanud Massat loodetakse Ferraris taas sõitmas näha uuel hooajal.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


07 Sept 2009 15:57
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Ferrari: Fisichella võib jätkata teise meeskonna juures

Ferrari tiimijuht Stefano Domenicali avaldas, et Giancarlo Fisichella võib järgmisel hooajal sõita mõnes teises võistkonnas, olgugi, et mees on nüüd ametlikult Ferrari varusõitja.

Algselt asendas vigastatud Felipe Massat Ferrari veteran-testisõitja Luca Badoer, kelle kehvad tulemused ei kannatanud aga kriitikat ning nii värvati Fisichella, vahendab crash.net.

Arvati, et 36-aastane Fisichella ei osale uue lepingu tõttu 2010. aastal enam MM-sarjas, kuid tuleb välja, et ta võib uuel hooajal naasta ka Force India ridades. Ferrari jätab itaallasele vabad käed.

«Pole klausleid, mis takistaksid teda võidu sõitmast teiste meeskondade rivistuses,» tunnistas Domenicali. «Vastupidi – ta saab ennast nii ju vormis hoida.»

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


10 Sept 2009 17:24
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisichella ei kahetse Ferrariga liitumist

Giancarlo Fisichella ei kahetse Ferrariga liitumist, kuigi ta pole suutnud veel uue vormeliga harjuda.

Belgias teise koha saavutamise järel liitus Fisichella punaste tiimiga, et asendada viiel viimasel võistlusel vigastatud Felipe Massat, kuid unelmate võimalust pole itaallane veel suutnud punktikohaga realiseerida.

Kõigest hoolimata leiab Fisichella, et langetas õige otsuse.

„See võimalus Ferrari eest sõita oli unistus, mis on mul lapsest saadik olnud ning lõpuks täitus see just siis, kui olin lootuse kaotanud,” lausus Fisichella.

„Olen saavutatuga rahul ja ei pööraks isegi kesiste tulemuste järel aega tagasi. Pole kerge tundmatu autoga kohe kiiresti sõita, mille muudab veelgi keerulisemaks KERSi olemasolu ning väga erinev käitumine pidurdusmaadel.”

„Hiljuti suutsin võistlusel Kimi tempos püsida, seega loodan sel nädalavahetusel parema kvalifikatsiooni sooritada, mis annaks punktivõimaluse.”

Järgmisel aastal saab Fisichellast Ferrari reservsõitja, kuid see pole veel täiesti kindel, kuna itaallane on valmis võimalusel kaaluma ka mingi teise tiimi võistluskohta.

„Mul on järgmiseks aastaks Ferrariga leping, kuid mingi teise tiimi pakkumise korral hindaksin koos Ferrariga seda võimalust, kas saaksin olla nende kolmas piloot ja sõita samal ajal mingi teise tiimi eest.”

„Hetkel on kindel vaid kolmanda piloodi koht Ferraris ja selle üle tasub juba uhke olla. Õhkkond on siin fantastiline ja tunnen end tõesti koduselt.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


30 Okt 2009 13:03
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Giancarlo Fisichella
Fisichella kaalub Sauberiga liitumist

Giancarlo Fisichella kaalub järgmisel aastal Sauberi tiimis võistlemist.

Kuigi 13-aastase vormel 1 karjääriga itaallane on kinnitatud 2010. aastaks Ferrari reservpiloodiks, lubab leping tal võistelda mõne teise tiimi eest. Kuna Sauberi võistkond hakkab kasutama Ferrari mootoreid, siis on Fisichella üks kandidaate võistluskohale.

Pärast kahte suhteliselt masendavat hooaega Jordanis liitus Fisichella 2004. aastaks BMW-Sauberiga, mistõttu on ta selle tiimiga varem koostööd teinud.

„Esiteks olen õnnelik, et Sauber saab vormel 1 sarjas osaleda ning sooviksin teha koostööd tiimiga, mida tean, ja ma sain nendega väga hästi läbi: koos Ferrariga näeme, kas meil see uuesti õnnestub,” lausus Fisichella.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


07 Dets 2009 18:21
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.