Hetke kellaeg on 16 Mai 2024 05:19

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 90 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 Felipe Massa 
Autor Sõnum
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Oh, seda on küll hea kuulda. Alati hakkavad sellistel juhtudel liikuma mingi jaburad kuulujutud. Õnneks ei pea need siiski paika ja tundub, et kõik saab korda ja Filipe taastub kenasti. Lihtsalt aega võtab see kindlasti oma jagu. Vaevalt, et ta sel hooajal enam rajale naaseb.


28 Juul 2009 10:35
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
CZE- juhul kui nii juhtub.

Kas siis on sõitjaks Gene või Badoer? (Panin täppi üldse?:D)

_________________
TFPiltRBR


28 Juul 2009 10:59
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
Gene on Ferrari kolmas piloot, aga see ei tähenda, et tema sõidab nüüd. 1999 asendas Salo Schumacherit mitte Badoer kes oli kolmas sõitja.


28 Juul 2009 12:49
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
Henri Wrote:
Gene on Ferrari kolmas piloot, aga see ei tähenda, et tema sõidab nüüd. 1999 asendas Salo Schumacherit mitte Badoer kes oli kolmas sõitja.

Niipalju kui mina tean, siis, Badoer ongi vist ainult paberitega testisõitja läbi elu olnud ju. :D

_________________
TFPiltRBR


28 Juul 2009 12:53
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
rauninho Wrote:
Henri Wrote:
Gene on Ferrari kolmas piloot, aga see ei tähenda, et tema sõidab nüüd. 1999 asendas Salo Schumacherit mitte Badoer kes oli kolmas sõitja.

Niipalju kui mina tean, siis, Badoer ongi vist ainult paberitega testisõitja läbi elu olnud ju. :D


Sõitis küll 90-tel


28 Juul 2009 13:02
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
Massa asendajateks pakutakse ka Bourdaisi ja Villeneuve´i
28.07.2009 12:57

Ferrari vormel-1 meeskond on Felipe Massa õnnetuse järel asunud otsima teist pilooti hooaja ülejäänud etappideks ning kuluaarides on läbi käinud juba kümmekond nime.

F1-live andmetel on üheks kandidaadiks 1997. aasta maailmameister Jacques Villeneuve, kes on kinnitanud soovi naasta vormel-1 sarja.

Ferrariga seostatakse ka Toro Rosso meeskonnast hundipassi saanud Sebastien Bourdais, kuid tema võimalustesse eriti ei usuta.

Ferraril on varuks ka testisõitjad Marc Gene ja Luca Badoer, kuid kiiret otsuse tegemisega ei ole. Järgmine etapp on kavas alles 23. augustil Valencias.

ERR SPORT


norm :d

_________________
TFPiltRBR


28 Juul 2009 13:16
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
Villekas kindlasti ei tule, Bourdais on seni kõik ustavam võimalus kuna tal on kõige hiljutisem sõidukogemus.


28 Juul 2009 13:22
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Arsti sõnul Massa sel aastal enam ei võistle

Arst, kes jälgib Felipe Massa taastumist, teatas, et tema arvates brasiillane 2009. aastal enam vormeli rooli ei istu.

Kirurgilt Robert Veresilt, kes teatas Budapestis asuvas AEK hailgas pärast operatsiooni, et see päästis 28-aastase Massa elu, küsiti nüüd ka tema pikemaajaliste võimaluste kohta võidusõitja karjääri jätkata.

„Ma ei tea. On liiga vara öelda midagi seoses tema tuevikuga, sealhulgas sõitjana,” vastas ta.

Pisut positiivsemad oli Rubens Barrichello ja Ferrari president Luca di Montezemolo, kes külastasid haiglat nii pühapäeva öösel kui ka esmaspäeval.

Barrichello teatas pärast haiglast lahkumist pressile, et tal õnnestus rääkida ka Massa arstidega.

„Ma küsisin meditsiinist mitte midagi mõistva inimesena, mida tulevik toob. Arst ütles, et tõenäoliselt saab kõik 100% korda,” selgitas Brawni piloot.

Montezemolo tõi paralleele Niki Laudaga, kes 1976. aastal samuti haiglas oli ja kellele pärast tulekahjuga lõppenud avariid elulootust ei antud.

„Tänan jumalat, et seekord on olukord täiesti teistsugune,” rääkis itaallane. „Felipe on paranemas ja ma tänan jumalat.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Juul 2009 15:40
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa mõtleb juba võistlemisest

Ungari vormel-1 etapil raskelt vigastada saanud Felipe Massa mõtleb isikliku arsti Dino Altmani sõnade kohaselt juba võistlemisele.

«See on ainus asi, mille peale ta mõtleb. Tal ei ole selle ees mingit hirmu,» vahendab autosport.com Altmani sõnu. «Ta usub, et oleks juba Valencias võimeline võistlema.»

Uudise Michael Schumacheri Ferrari rooli istumisest võttis Massa vastu naljatades. «Peame vaatama, kas ma luban tal oma autoga sõita. Ma ei kavatse veel alla anda,» vahendas Altman Massa sõnu.

Arsti sõnul kulgeb Massa paranemine hästi ning vormelipiloot sööb juba korralikku toitu ning käib omal jalal palatis ringi.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


30 Juul 2009 18:47
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Felipe Massa naaseb nädala alguses Brasiiliasse

Vigastatud vormel-1 piloot Felipe Massa paraneb raviarsti sõnul väga hästi ja lendab juba esmaspäeval koju Brasiiliasse.

"Felipe jätkab paranemist. Tal läheb väga hästi ja oleme juba otsustanud sõita esmaspäeval koju Brasiiliasse," sõnas raviarst Dino Altmann reedel Budapestis ajakirjanikele. "Ma arvan, et see otsus ütleb teile kõik, mida vaja teada (tema seisundi kohta)."

Altmann lisas siiski, et eelmise aasta MM-i teise koha omanik vajab puhkust ja naasmine vormel-1 sarja on plaanis, kuid ajaliselt ei saa seda veel öelda.

28-aastane Massa sai viga eelmisel laupäeval, kui Ungari GP kvalifikatsioonisõidu ajal tabas tema kiivrit üks vedru, mis pärines kaasmaalase Rubens Barrichello autost.

Brasiillane vigastas oma koljut ning veetis mitu päeva kunstlikus koomas ja hingamisaparaadi all. Intensiivravist pääses Massa juba kolmapäeval.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


31 Juul 2009 16:12
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Ma juba kujutan, et kuidas mees hirmsasti põeb seda ,et keegi teine on tema asemel istumas ta autosse. Mees ei saa kohe mitte rahu ja oleks vist nõus üleni kipsis ka rooli istuma ja võistlema. :)


31 Juul 2009 16:35
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa alustab Brasiilias taastusravi ning tahab tagasi olla Valencias

Esmaspäeval Budapesti haiglast Brasiiliasse lendav Felipe Massa on pärast vormel-1 sarja Ungari GP-l juhtunud õnnetust positiivses meeleolus ning loodab paraneda juba järgmiseks etapiks Valencias.

Massa sai Ungari GP-etapi kvalifikatsioonis rängalt vigastada, kui teda tabas kaasvõistleja Rubens Barrichello autolt lahti pääsenud vedru, mis purustas brasiillase kiivri ning põhjustas kolju- ning näovigastusi.

Massa naaseb kodumaale, et alustada taastusravi, mille mees ise loodab lõpetada juba 23. augustil toimuvaks Euroopa GP etapiks Valencias.

„On tähtis, et uuesti vormelirooli istumisel oleksin ma täielikult tervenenud,“ sõnas Massa.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Aug 2009 13:16
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Ei, ei Massa! Puhka nuud ikka end korralikult välja. Las Schumi teeb ühe sõidu. Kõik ootavad seda. :)


03 Aug 2009 15:05
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Felipe Massa
Ega jah Massa poiss võiks ikka ühe etappi vähemalt jalga puhata veel.Hirmsalt tahaks näha mihklit rajal :lol:

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


03 Aug 2009 15:18
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus Re: Felipe Massa
Sanchez Wrote:
Kõik ootavad seda. :)


Mina ei oota :D See oleks suurepärane uudis, kui Massa juba Valenciaks tagasi oleks.


03 Aug 2009 17:40
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
Olge nüüd, tüübil oli mõra koljus, pole mõtet tal tagasi kiirustada (eritigi kui ei mängita tiitli peale ja noh, schumi teadagi hea auto arendaja). Ma arvan, et ta võtab rahulikult, pole äkki üldse mõtet see hooaeg sõita.


03 Aug 2009 17:51
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Felipe Massa
Tsiteeri:
„On tähtis, et uuesti vormelirooli istumisel oleksin ma täielikult tervenenud,“ sõnas Massa.


Sellist asja ei juhtu kahe nädalaga, eks ta lihtsalt loodab ja mõtleb parimat, mis on igati õige.


03 Aug 2009 20:15
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
ETV spotdiuudistes näitas ka Felipe esimest intervjuud. Mees on tahtmist täis, aga ütles , et ootab ikka veidi, et olla rajale naasedes täie tervise juures.


03 Aug 2009 22:06
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa tagasitulekut veel ei arutata

Ungari vormel-1 etapil raskelt vigastada saanud Felipe Massa paraneb õnnetusest, kuid tema lähedaste sõprade sõnul on veel vara rääkima hakata mehe naasmisest vormel-1 sarja.

Eile Genovas pressikonverentsi andnud Michael Schumacher avaldas, et ta on pärast õnnetust Massaga pidevas kontaktis olnud, kirjutab Eurosport.

«Mul on väga hea meel, et ta paraneb kiiresti. Ta on väga motiveeritud, kuid ta ei saa veel võistlemiseks piisavalt ettevalmistusi teha, kuna arstid ei luba tal palju pingutada,» sõnas Schumacher.

Massat tema Sao Paulo kodus külastanud Rubens Barrichello rõõmustas samuti kaasmaalase paranemise üle. «Peame Felipe tagasituleku suhtes kannatlikud olema. Ta peab selleks 100 protsenti valmis olema, kindlasti ei tule tal selles olukorras motivatsioonist puudust,» arvas Barrichello.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


13 Aug 2009 12:44
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Felipe Massa: Kimi isegi ei helistanud mulle pärast õnnetust

Ungari GP-l raskesse õnnetusse sattunud vormel-1 piloot Felipe Massa paljastas O Estado de São Paulo lehele antud intervjuus, et tema meeskonnakaaslane Kimi Räikkönen isegi ei tundnud huvi, kuidas tal paranemine läheb.

«Ta ei helistanud mulle. Kimi saatis pilootide kaudu mulle teate ja see oli eriti lühike. Ta saatis ka postkaardi, mis ei tulnud kohale. See on Kimi moodi ja ma ei oodanudki temalt rohkemat,» tunnistas Massa.

Massa ütles, et Michael Schumacher seevastu käis teda vaatamas ning neil õnnestus isegi pikemalt vestelda, vahendab iltasanomat.fi.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


17 Aug 2009 16:55
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Kas nüüd peavad siis kõik käima ja halama ja pontšikuid tooma?


17 Aug 2009 17:09
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Felipe Massa
Massa sai selle vedruga rohkem viga kui esialgu paistab. :mrgreen: Mõistusega ei ole tal küll enam kõik korras.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


20 Aug 2009 10:44
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Felipe Massa
Jap, ja Kimi käis isegi teda vaatamas järgmisel päeval kui see õnnetus juhtus..
(vist...ise pole küll kindel aga postimehe ja õhtulehe kommentaarides on kirjutatud, et käis vaatamas..)

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


20 Aug 2009 12:32
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Paranevale Massale tehakse veel teste

Ungari vormel-1 etapil raskelt vigastada saanud Felipe Massa sõidab Miamisse, kus talle tehakse teste, et selgitada sportlase paranemise kulgu.

Massa, kes on pärast haiglast lahkumist viibinud kodumaal, teavitas oma sammudest ka Ferrari meeskonda, vahendab Eurosport.

Massa rääkis ka, et ta vaatas ka pühapäeval koos abikaasaga Valencia vormel-1 etappi. Massa kaasmaalane Rubens Barrichello kandis Valencias kiivrit, kus olid kirjas kiired paranemissoovid brasiillasele.

«Muutusin väga emotsionaalseks, kui nägin temapoolset austusavaldust,» sõnas Massa.

Massa on ise avaldanud, et ta sooviks juba oktoobris uuesti Ferrari rooli istuda. Meeskond pole samal ajal brasiillase võimalikku tagasitulekut veel kommenteerinud.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Aug 2009 20:32
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa jääb selle hooaja lõpuni F1-sarjast eemale

Ungari vormel-1 etapi kvalifikatsioonisõidus vigastada saanud Felipe Massa tervisekontroll näitas, et mees on küll heas seisus, kuid vormelirajale pole ta võimeline veel naasma. Tõenäoliselt ei naase ta enne selle hooaja lõppu vormel-1 rajale.

Massa käis Miami neurokirurgia erahaiglas tunnustatud doktor Steve Olvey vastuvõtul. Massa prognoos oli küll hea, kuid kuna mehe koljule tuleb teha plastiline operatsioon, siis ei oota tiim teda enne järgmise hooaja algust tagasi.

Pärast seda operatsiooni saab Massa korralikult harjutama hakata. «Ma olen testi tulemustega väga rahul. Pärast väikest operatsiooni saan hakata jõusaalis treenima ja hiljem kartidel sõitma. Kõigepealt teen ühe sammu korraga, praegu keskendun sellele, et alustada jõusaalitreeninguid,» rääkis Massa.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


01 Sept 2009 15:38
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 90 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 2 külalist


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.