Hetke kellaeg on 28 Aprill 2024 10:03

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 90 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 Felipe Massa 
Autor Sõnum
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
No sel juhul peaks küll Ferrari mõtlema tõsiselt teise piloodi üle. 1-2 etappi võis ju see Badoer seal nalja teha, aga hooaja lõpuni küll ei tahaks teda seal jõlkumas näha.


01 Sept 2009 16:55
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 14 Jaan 2008 22:41
Postitusi: 528
Asukoht: Viimsi
Postitus Re: Felipe Massa
Ma loodan nüüd küll et tal Monzas sõita lastakse, sest tahan näha kas ta oma sõnu ka täide viib ja hea koha toob. Kui ei, siis muutub ta küll murust madalamaks.


01 Sept 2009 17:31
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa: kui ma ei võistle, siis ma ei ole enam sama inimene

Ungari vormel-1 etapil raskelt vigastada saanud Ferrari brasiillasest piloot Felipe Massa kinnitas, et ta kavatseb järgmisel aastal kindlasti sarja naasta.

Kuigi Massaga juhtunud õnnetus oli väga raske, tunnistas mees, et ainuke asi, mida ta soovib, on tagasi rooli istuda, kirjutab The Guardian.

«Minu jaoks on halvim see, et ma ei saa võistelda,» rääkis Massa. «Kui ma ei võistle, siis ma ei ole enam sama inimene. Juba väiksest peale on sõitmine minu elu olnud. Seega ma loodan ja ootan, et minu sees ei ole midagi muutunud ja vormelisse istudes suudan ma taas maksimaalselt pingutada.»

Massa tunnistas ka, et ta ei ole paranemise jooksul kordagi enda tagasitulekus kahelnud.

Samal ajal oodatakse Massat pealtvaatajana Brasiilia vormel-1 etapile, mis toimub järgmisel kuul. «Seda on raske vaadata, kuid ma olen kohal,» sõnas Massa.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


08 Sept 2009 14:08
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Felipe Massa come-back võib toimuda hoopis kartautoga

Budapestis toimunud vormel-1 etapil avarii teinud ja raskelt vigastada saanud Ferrari piloot Felipe Massa soovib oma esimese võistluse pärast tagasitulekut teha hoopis kartautodel.

Massa kavatseb osaleda Brasiilias kuulsal kartide kestvussõidus, kus Sao Paulos läbitakse 500 miili. Vormel-1 piloot lisas siiski, et osaleb detsembris toimuval võistlusel ainult siis, kui arstid selleks loa annavad.

"Ma sooviks olla rajal juba homme, sest mul on igav," ütles Massa sel nädalal Itaalia telekanaline Sky TV.

"Pole minu asi öelda, et millal, vaid arstide ja FIA. Tegelikult võiksin juba praegu sõita, sest kõik on nagu enne - sealhulgas nägemine. Probleem on turvalisus, sest on risk uueks õnnetuseks."

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


18 Sept 2009 15:05
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Massa: Hamiltoni mullune MM-tiitel tuleb mulle anda!

Felipe Massa arvab, et Nelson Piquet' tahtlik väljasõit eelmise aasta Singapuri GP-l, röövis temalt MM-tiitli. Seega tuleks tiitel Lewis Hamiltonilt ära võtta ja talle anda.
Massa kaotas MM-tiitli Hamiltonile ühe punktiga. Samas juhtis ta Singapuri võidusõitu, kuid langes 13. kohale seetõttu, et Piquet vastavalt tiimi käsule seina sõitis, vahendab Õhtuleht online.
"Toimus sulaselge röövimine - minult võeti punktid. Kahjuks jäid Singapuri tulemused kehtima ja see on ebaõiglane," torises Ungari GP-l saadud vigastusest paranev Massa.
Hamilton oli Massa väiteid kuuldes hämmingus: "Vormelisõidus on palju aga-mis-siis-juhtunuks-kui... momente. Mina pean end maailmameistriks ja kõik!

delfi


04 Okt 2009 12:27
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Felipe Massa
Eelmine aasta. :D Poisil mõistus vist täitsa ära pööranud nüüd. :( Edu tervenemisel, Felipe!

_________________
TFPiltRBR


04 Okt 2009 12:37
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa istub esimest korda pärast vigastust vormelirooli

Ferrari vormel-1 piloot Felipe Massa naaseb vormelirooli esimest korda pärast ränka õnnetust Ungari GP-l, kui mehel on kavas esmaspäeval testida 2007. aasta Ferrari autot Fiorano ringrajal.

Massa naases nädala alguses Itaaliasse ning on terve nädala sõitnud vormel-1 simulaatoril.

Brasiillane lehvitab aukülalisena ruudulist lippu järgmisel nädalal toimuval Brasiilia etapil ning ka hooaja viimaselt GP-lt Abu Dhabis jääb Massa ilmselt eemale.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


09 Okt 2009 16:09
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Mairo Wrote:

Brasiillane lehvitab aukülalisena ruudulist lippu järgmisel nädalal toimuval Brasiilia etapil ning ka hooaja viimaselt GP-lt Abu Dhabis jääb Massa ilmselt eemale.

http://sport.err.ee


Olgu ettevaatlik selle lehvitamisega. Mine tea mis detail võib jälle lennata ta suunas. :)
Ok, ok. Halb nali. :)


09 Okt 2009 16:37
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Felipe Massa nägemine on täies mahus taastunud

Ferrari vormel-1 meeskonna piloodi Felipe Massa nägemine on Umgari GP-toimunud raskest avariist täielikult taastunud.

Brasiillase pead tabas Ungari GP-l 800 grammi raskune vedru, mis vigastas tõsiselt tema koljut ning seadis küsimärgi alla ka vasaku silma nägemise. Viimased meditsiinilised testid on siiski näidanud, et nägemine on täies mahus taastunud.

Esmaspäeval testib Massa Ferrari 2007. aasta autot ja lehvitab järgmise nädala pühapäeval Brasiilia GP-l finišilippu. Võistlusrajale Massa sel hooajal ilmselt ei naase.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


10 Okt 2009 13:25
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa: Avarii pole mind üldse muutnud

Felipe Massa sõnul pole Ungari etapil tehtud avarii teda muutnud.

Täna naasis esimest korda Massa vormeli rooli ja testis Ferrari F2007 vormeliga Fiorano ringrajal. Kuigi brasiillane ei läbinud palju ringi, tundis ta end vanas vormis olevat.

„Autos olles tundus, et midagi pole vahepeal juhtunud: olen samasugune tõbras nagu enne,” lausus Massa. „Kõik läks hästi, tundsin end füüsiliselt väga hästi, 25. juuli avariid nagu poleks olnudki. Mul pole olnud silmanägemisega mingeid probleeme ja täna suudaksin lausa kaks võistlust järjest maha sõita.”

„Muidugi peame täitma arstide poolt määratud piire, kuid autosse istudes tundsin, et avarii pole midagi muutnud.”

Ühtlasi tunnistas Massa, et ta ei mõtle enam sel aastal võistlema hakkamisele ning keskendub täielikult 2010. aastaks.

„Võime järgmiseks ettevalmistusi tegema hakata, mis ei saa kerge olema, kuna juba tänavu on võitlus raskelt käinud ja tuleb teha suurt tööd, et hea autoga tiitli eest võidelda.”

Samuti ootab Massa Fernando Alonso liitumist Ferrariga, kuid lisas, et neist ei saa ilmtingimata suured sõbrad.

„Alonso on hea professionaal, seega ei tohiks minu arvates mingeid probleeme temaga tulla. Ta ei tule siia minu parimaks sõbraks, tähtis on professionaalne suhe.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


12 Okt 2009 21:25
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa jaoks oli F60 rooli naasmine kui etapivõit

Felipe Massa kirjeldas vigastuse järel Ferrari F60 rooli naasmist kui etapivõitu.

Eile tegi Massa Ferrari vormeli roolis World Finalsi üritusel Valencias demonstratsiooniringid. Juulikuus juhtunud avarii järel oli see esimene kord, kui brasiillane naasis F60 vormeli rooli.

„See oli fantastiline ja olen nii õnnelik,” lausus Massa. „Kuigi sain nii vähe sõita, nautisin siin olemist. Olen väga motiveeritud ja see on mulle nagu võit. See oli just nagu enne Hungaroringil juhtunud avariid.”

„Olen väga õnnelik, et saan siin olla ja tiimiga tööd teha. Muidugi olin nendega Sao Paulos ja Abu Dhabis, kuid siin sõitmine oli erakordne.”

„Soovin täna ka kõiki fänne tänada, kes on mind viimastel kuudel toetanud. Saadud sõnumid on olnud imelised. Loodame, et täidame nende soovid 2010. aastal.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


16 Nov 2009 21:42
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Felipe Massa sai isaks

Ferrari vormel-1 piloodi Felipe Massa abikaasa Raffaela tõi esmaspäeva öösel ilmale paari esimese poja Felipinho. São Paulos sündinud Felipinho kaalus 3,37 kilo ja oli 49 sentimeetri pikkune.

Massa elas mäletatavasti Ungari GP-l läbi raske avarii, kui tema kiivrit tabanud vedru oleks brasiillase peaaegu teise ilma saatnud.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


01 Dets 2009 18:21
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Vat siis millega mees paranemise ajal tegeleb hoopis. :)


01 Dets 2009 18:34
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Felipe Massa
Massa läbis eile Mugellos 30 testiringi

Felipe Massa naasis eile Mugellos 2007. aasta Ferrari roolis rajale ning läbis 30 ringi.

Kehvad ilmaolud ei lasknud brasiillasel pikemalt sõita ning lõpuks saabus pimedus, mis tähendas testipäeva lõppu. Brasiillase testimine jätkub täna.

„Olen õnnelik, et sain autosse istuda ja alati on Mugello sarnasel rajal nauditav sõita,” lausus Massa. „Kõik läks hästi, kahju, et sain vaid pärastlõunal sõita. Loodame, et saan homme kokpiti naasta.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


16 Dets 2009 19:14
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Felipe Massa
Ferrari boss: aeg-ajalt tundus, et Massa on venna rooli lubanud

Ferrari vormel-1 meeskonna boss Luca di Montezemolo ei jäänud Felipe Massa tänavuste sõitudega rahule.
„Mõnikord tundus, et Felipe on oma venna rooli lubanud,“ muigas di Montezemolo. „Seetõttu panen talle hooaja eest hindeks 7-, Fernando Alonsole aga 9,5.“
Massa oli tänavu Alonso kõrval kahvatu, kogudes hispaanlasest koguni 108 punkti vähem.

delfisport


15 Dets 2010 10:05
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 90 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.