Hetke kellaeg on 15 Mai 2024 09:05

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
 Sebastien Buemi 
Autor Sõnum
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Sebastien Buemi
Buemi ei püstita suuri eesmärke

Pilt
http://www.gpupdate.net

Sebastien Buemi püsib enda ja Toro Rosso eesmärke 2009. aastaks seades kahe jalaga maa peal ning tunnistab, et Sebastian Vetteli tulemuse kordamine on sama hästi kui võimatu.

Šveitslane täitis selleks aastaks Vetteli koha Toro Rossos, kuna viimane liitus pärast oma muljetavaldavaid esitusi Red Bulli põhimeeskonnaga.

„Vormel 1 sarjas muutub kõik nii kiiresti ja ütleksin, et Vettel tegi fantastilist tööd,” tõdes Buemi. „Peame ootama ja vaatama, missugused meie võimalused saavad olema.”

„Kindlasti tahame alati paremat. Me ei taha sammu tagasi teha. Peame meeles hoidma, mida eelmisel aastal saavutasime, ja uute reeglitega tuleb oodata ning püsida reaalsena, kuid minu arvates oleme teinud head tööd.”

„Veidi vara on öelda,” rääkis Buemi oma eesmärkide kohta selleks hooajaks. „Kui auto on kiire, siis tahame midagi head saavutada, kui mitte, siis anname endast parima.”

„Kuid eesmärk on oma meeskonnakaaslasega heidelda, tõestada end kogu hooaja vältel, et olla hooaja lõpus endaga rahul.”

„Olen hetkel väga põnevil. Ütleksin, et uue autoga sõitmine pakub suurt põnevut. Melbourne saabub kiiresti - meil on kuni selle nädala lõpuni aega ja siis järgmine nädal, rohkem polegi. Seega tõesti ootan uues autos olemist.”

Buemi lõpetas eelmisel hooajal GP2 sarja kuuenda kohaga ning on sel hooajal vormel 1 sarjas ainus uustulnuk, sellest hoolimata ei pea ta oma rolli kuigi tähtsaks.

„Lõpuks ei loe tegelikult, kas istud autos uustulnukana või mitte. Püüan lihtsalt keskenduda, et teha võimalikult head tööd. Ja ongi kõik.”

„Tuleb olla lihtsalt rahulik ja mõelda sellele, mida peab tegema, mitte avaldada endale survet, olles ainus uustulnuk.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


09 Märts 2009 19:58
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Sebastien Buemi
mõtlesingi, millal see teema tuleb :)
maitea, mulle tundub, et need toro rosso mehed on suht ühesugused, nagu ühest perekonnast oleks pärit :D

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


09 Märts 2009 22:24
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Sebastien Buemi
Buemi ootab ennustusest hoolimata vihmasadu

Scuderia Toro Rosso piloot ning sel hooajal vormel 1 sarja ainus uustulnuk Sebastien Buemi ootab pühapäevaseks võistluseks vihma, kuigi ilmaennustuse kohaselt on oodata vaid pilvi.

Kolmapäeval oli Melbourne’is kerge sadu, kuid neljapäevaks ja reedeks lubatakse päikselist ilma. Laupäeval ja pühapäeval peaks ilmpilves olema, vihma eriliselt ei lubata.

„Usun, et olen täielikult valmis, kuigi meeskonnale oleks meeldinud talvel uue autoga rohkem testida,” ütles Buemi Austraalia GP’le ette vaadates. „Kuid me ei saa sellesse midagi parata ning peame võtma parima, mis meil kasutada on. Siiski paistab pühapäeval vihma sadavat, mis meid aitab.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


25 Märts 2009 15:03
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Sebastien Buemi
Buemi koht Toro Rossos sai õigustatud

Pilt
http://www.gpupdate.net

Red Bulli mootorispordialane nõustaja Helmut Marko leiab, et otsus anda Sebastien Buemile võimalus alustada vormel 1 karjääri Scuderia Toro Rosso meeskonnas õigustas end Austraalia Grand Prix’ punktikohaga täielikult ära.

Marko avalikustas, et otsus Buemi palkamiseks tuli tema poolt, kuid ta pidi nägema palju vaeva, et veenda Red Bulli skeptikuid nooruki palkamisel. Pärast Buemi debüütsõidu seitsmendat kohta jätkus Markol vaid kiidusõnu.

„Tuleb öelda, et kogu nädalavahetuse jooksul ei teinu ta midagi valesti,” lausus Marko. „Võistlusel oli tal suur surve, et hoida (Nico) Rosbergi enda selja taga. Olen väga rahul, sest ta on noorim piloot ning veel üks meie programmist.”

„Pidin väga palju selle eest võitlema, et ta autosse saada. Kõik eksperdid teavad, et tegin õige otsuse.”

Samuti peab Buemi end piisavalt heaks, et käia Sebastian Vetteli jälgedes, keda saatis Toro Rosso karjääri jooksul edu, kuigi osade arvates on see talle liiga suur pähkel hammustada.

„Inimesed, kes seda ütlevad, ei jaga võidusõidust midagi,” lausus Buemi. „Kui vaadata, mis auto meil mullu GP2 sarjas oli ning võrdlust minu meeskonnakaaslasega, siis olin palju parem. Nüüd, olles vormel 1 sarjas, teavad kõik Toro Rosso võimeid, ning suudan oma tööga hakkama saada.”

Buemi sõnul oli punktidel lõpetamine tiimi kõige suurem lootus, eriti võttes arvesse võttes uue auto hilist valmimist.

„Saime punkte ja poleks suutnud millestki paremast unistadagi. Olen tulemusega ja meeskonna tööga väga rahul, sest me ei teinud ühtegi viga.”

„Eesmärgiks oli võistlusel lõpuni jõuda ning punktide saamist ei suutnud me oodata. Teadsime, et tuleb ette avariisid. Nendeta poleks me seda suutnud, kuid see oli ideaalne.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


31 Märts 2009 14:58
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Sebastien Buemi
minu arvamus on millegipärast selline- sai oma ühe punkti kätte ning edaspidi satub punktikohtadele väga harva :)
eks näis

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


31 Märts 2009 17:42
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Sebastien Buemi
Põhiline ongi meeskonnakaaslast edestada. Toro Rosso oma kiiruse poolest ongi tänavu pigem umbes kolme viimase auto seas.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


31 Märts 2009 17:50
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Sebastien Buemi
Buemi naudib oma debüüthooaega

Šveitslane Sebastien Buemi on tänavu ainukene uustulnuk vormel-1 sarjas. Ta näitas paljudele kriitikutele koha kätte, kui saavutas oma esimesel F1 etapil Melbournes 7. koha ja teenis kaks punkti. Praeguseni on Toro Rosso piloot oma esinemisega vormel ühes rahule jäänud.

„Kahtlusteta on mul parimad mälestused Melbourne võistluselt,“ ütles Buemi oma F1 esimese Grand Prix kohta. „Esimese asjana tuleb meelde reede hommik, kui ma sain esimest korda F1 nädalavahetusel ringrajale sõita sain ning teisena moment, kui ma pühapäeval ruudulist lippu nägin ning teadsin, et skoorisin oma esimesel võistlusel punkte. Hiina oli ka lahe võistlus, taas kord teenisin punktilisa ja laupäeval pääsesin ma ju viimasesse kvalifikatsioonivooru. Seni ajani olen oma elu F1-s nautinud ja arvan, et terve meeskond on väga head tööd teinud. See on andnud meile enesekindlust ja innustust, et töötada sama hästi või paremini terve eeloleva hooaja jooksul.”

„Kõige rohkem võtab aega harjumine sellega, et kõik juhtub GP-nädalavahetusel väga kiiresti. Kui teed väiksemagi vea pead selle eest koheselt hinda maksma ning mõnikord väga kallist, näiteks kui sa ei pääse laupäeval teise kvalifikatsioonisessiooni, siis on sul pühapäeval väga raske võistlus. Vahed pilootide vahel on väga väikesed, seega on väga raske esimesel korral kõike õigesti teha, kuid see on osa vormel ühes õpipoisiks olemises. Ütleksin, et hetkel liigub kõik õiges suunas.”

„Nüüd liigume edasi Hispaaniasse, ning meie meeskond on vormelit uuendada suutnud. Ma tean, et kõik meeskonnad on midagi uut välja mõelnud kuid siiski eeldan, et sellel nädalavahetusel peetavast etapist alates oleme me konkurentsivõimelisemad. Tagasi Euroopasse naasemine ei muuda minu jaoks eriti midagi, kuigi tõsi on see, et osasid ringradasid tunnen ma siin paremini, mis peaks abiks olema. Selles osas tunnen ma end hästi.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


05 Mai 2009 21:53
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Sebastien Buemi
Buemi kavatseb hooaja lõpus punktiarvet kasvatada

Belgia Grand Prix järel on Scuderia Toro Rosso piloot Sebastien Buemi veendunud, et nad suudavad viimasel viiel võistlusel korraliku punktisaagi koguda.

Hooaja esimeste võistlustega suutis Buemi enda ja tiimi kontole lisada kolm punkti, kuid Hiina järel pole šveitslane enam punktikohale jõudnud. Nüüd on ta kindel, et väikese arendustööga suudetakse uuesti punktikohale jõuda.

„Oleme punktidele tõesti lähedal,” lausus Buemi. „Peame lihtsalt veidi paremad olema, et ettepoole tõusta. Kui stardid eestpoolt, siis on sul ka hea võistlus - asi muutub seda keerulisemaks, kui stardid 16. kohalt.”

„Tahame taas stabiilselt punktidele jõuda, isegi kui võtame vaid ühe või kaks punkti. Tahame seda uuesti teha. Belgias olime sellele nii lähedal. Näitasin paremuselt seitsmendat ringiaega, seega pole palju rohkemat vaja.”

Buemi on veendunud, et oleks suutnud Belgias punktikohale jõuda, kui oleks valinud teise taktika. Sellest hoolimata finišeerus ta 12. kohal ja kaotas kaheksandana lõpetanud Nico Rosbergile kümme sekundit.

„Meil polnud hea kvalifikatsioon, seega oli ka võistlus raske. Mul on viimastel sõitudel halvad nädalavahetused olnud, kuid sel korral oli normaalne.”

„Kahju, et meil polnud ühe-peatuse taktika, kuna sellega oleks kindlasti punkti või kaks kogunud. Olin Heikki Kovalainenist kohe algul kiirem, kuid ei suutnud mööda saada.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


02 Sept 2009 19:28
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 2 külalist


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.