Hetke kellaeg on 29 Aprill 2024 09:03

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 Lewis Hamilton 
Autor Sõnum
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Olen Sanchez-ga Ühel nõul. Kui Mairo tahab Hamiltoni Singiks kutsuda las kutsub. Siis mina kutsun Alonsot Puhmas kulmust viripilliks. ;)

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


18 Juun 2007 11:20
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Kutsu ju, mis see minu istmikku hõõrub, eluaeg talle siin hüüdnimesid pandud.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


18 Juun 2007 11:21
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ohh, teid küll. Nagu hane selga vesi mu jutt.


18 Juun 2007 12:43
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Hamilton veel tiitlile ei mõtle

McLareni sensatsiooniline uustulnuk Lewis Hamilton (pildil) leiab, et on veel vara hakata talle vormel-1 sarja meistritiitlit CV-sse kirjutama, vahendab Autosport. 22-aastane inglane võitis eile Ameerika Ühendriikides Indianapolise ringrajal teise järjestikuse Grand Prix ning juhib punktitabelis meeskonnakaaslase Fernando Alonso ees kümne punktiga. Siiski on rohkem kui pool hooajast veel ees ning septembris ja oktoobris tuleb kurnav periood, mil viie nädala jooksul sõidetakse neli etappi.

"Ma tean, et juhin üldarvestuses ning meistritiitli võitmine on võimalik, kuid hetkel on liiga vara sellest mõelda ja mingeid lootusi hellitada. Hooaja jooksul võib kõike juhtuda," lausus Hamilton. "Proovin saada sõitudest võimalikult palju punkte, see on kasulik mulle ning ka meeskonnale, seega püüame Fernandoga samal moel jätkata," lisas noormees.

SPORTNET


18 Juun 2007 13:45
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus 
Nagunii mõtleb tiitlile, lihtsalt praegu ta ei avalikusta oma mõtteid ja ajab muud solki.

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


18 Juun 2007 13:48
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Usun, et kui sul on korralik auto istumise all, siis seni kuni matemaatiliselt on sul võimalik võita tiitel, siis seni mõtleb sellest iga F1 piloot, kel vähegi väljavaateid selleks on.


18 Juun 2007 14:04
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Jaan 2006 10:22
Postitusi: 236
Postitus 
Ka mina mõtlen vahest, et küll oleks tore F1 maailmameister olla. Mis siis veel nendest rääkida kes F1s ka sõita saavad - loomulikult mõtlevad. 8)
Igastahes on tegemist tohutu talendiga aga siiski loodan, et igavale Schummi ajastule ei järgne veel igavamat Hamiltoni ajastut. Pinge peaks siiski olema, hetkel aga on suht igav vaatamata tagumiste meeste madistamistele.


18 Juun 2007 16:10
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Mosley: Hamilton võib muuta sarja igavaks

Rahvusvahelise autospordiliidu (FIA) president Max Mosley kardab, et Lewis Hamiltoni üleolek võib järgmisel hooajal F1 vaadatavust kahandada, kirjutab Eesti Päevaleht.
“Kui ta teeb sama, mida selgi hooajal, on sellel kindlasti sarjale halb mõju. Saaksime uue Schumacheri efekti, kus inimesed küsiksid minult, kas ma ei saaks tema kiirust kuidagi alla võtta,” ütles Mosley BBC-le. Loo peategelane, praegu Inglismaalt Šveitsi kolimisega ametis olev Hamilton ise pole Mosley kriitikale veel reageerinud.
Muu hulgas lubas Mosley edasi uurida McLareni spionaazˇiskandaali tagamaid. Nimelt kahtlustab ta, et McLaren võib oma järgmise hooaja auto disainimisel kasutada Ferrari 780-leheküljelisest toimikust saadud ideid.
“See toimik oli McLareni peadisaineri kätes täpipealt samal ajal, kui ta järgmise aasta mudelit kavandas,” lausus Mosley. “Probleem on selles, et me ei leia McLarenilt ühtegi osa, mis kuuluks Ferrarile. Järelikult tuleb kontrollida ka ideede varastamist.”

EESTI PÄEVALEHT

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


03 Nov 2007 11:50
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Mosley on ise üks kellakott. Ta muudab Vormel Ühe väga igavaks oma reeglite ja turvalisusega. F1 peaks olema kõige raskem autospordi ala, kuid ma arvan et näiteks F3000 autosi on raskem rajal hoida. Veel 90'ndatel sai näha kuidas rool käib nagu ma ei tea mis, et autot rajal hoida, tänapäeval lihtsalt hoia käsi sirgelt.


03 Nov 2007 12:08
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Jaan 2006 10:22
Postitusi: 236
Postitus 
Seda, et F1 peaks olema kõige raskem ringrajasõidu ala kuulen ma küll esimest kora. Küll aga peaks see olema eliit ringrajasõidu ala - ehk siis kõige kiiremad masinad ja kõige paremad piloodid.

_________________
http://www.sleepwalkers.ee


03 Nov 2007 18:42
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton sai Prantsusmaal trahvi kiiruse ületamise eest 600 eurot. Ning load võeti kuuks ajaks hoiule. Hamilton kimas oma Mercedesega põhja Prantsusmaal 196 km/h.


http://www.f1.gpupdate.net

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


18 Dets 2007 16:22
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Keda ikka teiste ohutus kotib :)

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


18 Dets 2007 16:24
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Lewis Hamilton
Ei tea kas F1-s sama teema, mis WRC-s, et kui lube pole või ära võetakse, siis ei tohi ka võistlusmasinasse istuda?


18 Dets 2007 16:27
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Lewis Hamilton
Sanchez Wrote:
Ei tea kas F1-s sama teema, mis WRC-s, et kui lube pole või ära võetakse, siis ei tohi ka võistlusmasinasse istuda?


Vot seda ei tea. Aga võib olla küll nii. Tal läksid load kõigest kuuks ajaks.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


18 Dets 2007 16:28
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton vabandas tiimi ees

Eilsel vormel-1 Bahreini GP treeningul kihutas Lewis Hamilton McLareniga vastu seina ning tekitas tiimile rahalise kahju kaks milonit naela, vahendab The Sun.

"Palun vabandust, kuid see on võidusõit. Me pidime nagunii mootori ja käigukasti välja vahetama, nii et loodetavasti ei ole ma veel garaažis väga ebapopulaarne," ütles Hamilton ning tunnistas, et rajalt väljasõidu põhjustas tema isiklik viga. "See ei mõjuta mu nädalavahetust ega jätnud ühtegi armi. Ma olen täiesti korras."

SPORTNET


05 Aprill 2008 12:15
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton: ütlesin neile kõik otse välja

Lewis Hamilton lendas Singapuri lootuses, et kohtuasi laheneb tema jaoks positiivselt. Eile osales McLareni piloot isiklikult FIA Arbitraažkohtu istungil, kus arutati tema karistust Belgia GP-l, mistõttu kaotas britt esikoha ja neli punkti.
“See oli pikk ja pingeline,” vahendab sportnet.ee Hamiltoni sõnu pärast viietunnist istungit. “Oleksin võinud samal ajal palju targemaid asju teha, näiteks valmistuda järgmiseks etapiks, kuid see teema on samuti väga oluline. Olen oma tiimi üle uhke, et nad sellele nii palju tähelepanu pööravad. Ütlesin kohtunikele otse, mida mõtlesin, kuna vastasel juhul võidakse sind lihtsalt lolliks teha.”
Pariisis toimunud kohtuistungi “otsustajad” on Xavier Conesa Hispaaniast, Philippe Narmino Monacost, Erich Sedemayer Austriast, Harry Duijim Hollandist ning Thierry Julliard Šveitsist.

delfi


23 Sept 2008 21:54
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Lewis Hamilton
Lewis Hamilton: ma ei ole ülbe

Vormel 1 MM-sarja üldliider Lewis Hamilton teatas enne kahte otsustavat GP-etappi, et tema süüdistamine ülbuses on ülekohtune.
“Ma ei ütle kunagi, et ma olen parem, kui keegi teine. Kuid ma olen F1 piloot ja kõik me peame endasse uskuma, et jõuda sinna, kus oleme,” teatas Hamilton.
“Sa pead olema enesekindel, et minna starti ja saavutada seal oma eesmärk,” lisas britt. “Tihti on minu sõnu ka valesti tõlgendatud ja see on vahest minust vale mulje jätnud.”
Eriti suureks valeks peab Hamilton kirjutist, kus mainiti teda ütlemas, et ta on parem sõitja kui 3-kordne maailmameister Ayrton Senna.
“Ma ei ütleks kunagi midagi sellist Ayrtoni kohta, sest ta on mu lemmiksõitja. Kui ma suudaks saavutada natukegi sellest, mida tema suutis, oleksin oma karjääriga rahul,” sõnas Hamilton.
Hamiltonil on enne kahte viimast GP-etappi 84, Felipe Massal 79 ja Robert Kubical 72 punkti.

delfi


14 Okt 2008 21:41
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Lewis Hamilton
Lewis Hamiltoni palk kahekordistub

Pühapäeval läbi aegade noorima võidusõitjana vormel 1 maailmameistriks tõusnud Lewis Hamiltoni ootab Inglismaa meedia teatel McLareni tiimis ees suur palgakasv.Hetkel teenib 23-aastane britt McLarenis 10 miljonit naelsterlingit aastas, kuid meeskond tahab Hamiltonile pakkuda uut lepingut, mis tooks mehele sisse senisest kaks korda enam. Hamilton on saanud MM-tiitli võidu eest juba meeskonnalt ka 3 miljoni naela suuruse preemia. Eelmisel aastal MM-tiitli võitnud Kimi Räikkonen teenib näiteks Ferraris 25 miljonit naela aastas.

delfi


05 Nov 2008 12:14
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Lewis Hamilton kutsutakse kohtusse tunnistajaks

Inglise ajalehe Daily Star andmetel on vormel-1 maailmameister Lewis Hamilton kutsutud tunnistajaks kohtuasjas, kus McLareni meeskonna endine töötaja Peter Boland nõuab kahjutasu enda ebaseadusliku vallandamise eest.

Meeskonna juht Ron Dennis lasi enda sõnul Bolandi lahti halva käitumise ja laiskuse tõttu, Boland aga väidab, et vallandamise põhjuseks oli võistkonnas levinud alusetud kuulujutud tema homoseksuaalsuse kohta.

Hamilton ei ole juhtumit kommenteerinud, kuid kuna tal oli igapäevategemistes Bolandiga kokkupuuteid, siis on tõenäoline, et maailmameistril tuleb tunnistajapinki asuda.

ERR Sport

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


05 Jaan 2009 14:11
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
Mairo Wrote:
Lewis Hamilton kutsutakse kohtusse tunnistajaks
siis on tõenäoline :idea: , et maailmameistril tuleb tunnistajapinki asuda.


Ei mulle need leheneegrid kohe ei istu oma uudiste ülesehitusega :_l6

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


05 Jaan 2009 18:39
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Lewis Hamilton: olen erakordselt pühendunud

Pilt
http://www.gpupdate.net

Mullu vormel-1 maailmameistritiitli võitnud Lewis Hamilton teatas, et võit pole talle siiani kohale jõudnud ning uueks hooajaks on ta veelgi rohkem keskendunud kui varem, vahendab autosport.com.

«MM-tiitli võitmine Brasiilias tundub nii kaugena – vormel-1s liiguvad asjad nii kiirelt, isegi kui sa pole võistlusrajal,» selgitas Hamilton. «Ausalt öeldes ma ei pea ennast veel maailmameistriks – arvan, et see jõuab mulle kohale alles Melbournis esimesel võistlusel.»
«Ilmselgelt võtab maailmameistriks tulemine veidi koormat õlgadelt, kuid ma ei mõtle sellele kuigi palju. Veedan lihtsalt iga hetke keskendudes 2009. aastale – arendan oma vormi, töötan tiimiga ja testin autot. Olen rohkem pühendunud, kui kunagi varem,» lisas Hamilton.

http://www.postimee.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


17 Veeb 2009 19:15
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Mansell: Hamiltoni tiitel pole minu omaga võrreldav

Nigel Mansell leiab, et tema 17 aasta eest võidetud vormel 1 MM-tiitel on väärtuslikum kui teise briti Lewis Hamiltoni mullune triumf.

Mansell tõusis 1992. aastal tšempioniks, jättes selja taha teiste hulgas Ayrton Senna ja Michael Schumacheri. "Austan Lewist, kuid mis mõte on MM-sarjal, kus võistleb ainult 18 või 20 autot?" ütles tänaseks 55aastane Mansell The Sunile. "Kui ma võitsin, pidin kiirem olema 25 rivaalist. Seega on Lewise tiitlil 20 protsenti vähem väärtust."

Seejuures jättis Mansell märkimata, et kindlustas üldvõidu juba 11 etapiga ehk viis võistlust enne hooaja lõppu.

http://www.ohtuleht.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


04 Märts 2009 15:17
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
Mansel Wrote:
kindlustas üldvõidu juba 11 etapiga ehk viis võistlust enne hooaja lõppu.


See vähendab selle väärtust päris tublisti,kuna konkurente polnud ollagi :mrgreen:

Selle peale sobiks öelda.. Vanasti oli muru rohelisem,taevas sinisem ja inimesed heasüdmlikumad!
Ainult naised on nüüd ilusamad :mrgreen: :mrgreen: :_n2

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


04 Märts 2009 15:34
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton ennustab tihedat konkurentsi

Pilt
http://www.gpupdate.net

Valitsev vormel 1 maailmameister Lewis Hamilton ootab algavalt hooajalt veelgi tihedamat konkurentsi.

Jerezi viimastel testipäevadel on säranud ajatabeli tipus Toyota võistkond, kes oli ka Bahreinis tihedalt Ferraril kannul. Hamilton usub, et mullused jooksikud on sel hooajal tiitlipretendentidel tihedalt kannul.

„Ainult aegu vaadates tundub, et nad (Toyota) teevad üsna head tööd,” ütles Hamilton. „Kuid arvan, et paljud meeskonnad teevad üsna head tööd. Renault ei paista halb, BMW ei paista halb - seega paistavad hetkel üsna paljud meeskonnad muljetavaldavad.”

„Force India, nad paistavad hetkel üsna head,” pakkus Hamilton hooaja üllatajatena välja.

Siiski tõdes inglane, et liiga vara on ennustada Ferrari ja McLareni vahet. See nädal on alles esimene märk talvel, millistes jõuvahekordades võidakse olla.

„See on mu esimene päev, kui Ferrari testib samal rajal, seega paistab minu jaoks väga sarnane kõigi aastatega - 2007 ja 2008'ga,” lisas Hamilton. „Kõigi ajad on head, mõned stabiilselt, mõned mitte. Kuid ma pole täna palju ringe läbinud, seega ei oska öelda.”

Samuti on liiga vara veel kedagi kindlat tiitlinõudlejaks pidada.

„Me alles testime, kes teab? See selgub, kui esimesele võistlusele läheme.”

Hamilton andis ajakirjanikele kommentaare pärast seda, kui tema testimist segas tehniline rike. Nimelt naasis McLareni piloot rajalt leekides autoga, mille järel mootor auto küljest eemaldati. Siiski ei arva Hamilton, et tegu on märkimisväärse probleemiga.

„Meil oli probleem, kuid minu teada parandavad nad seda ja läheme võimalikult kiiresti tagasi rajale. Kuid auto oli täna hommikul hea. Ma ei jõudnud p alju ringe teha, kuid ootan rajale tagasiminekut.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


04 Märts 2009 17:52
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton sai kuningannalt ordeni

Novembris noorima mehena vormel-1 maailmameistriks kroonitud mustanahaline britt Lewis Hamilton sai Suurbritannia kuningannalt Elizabeth II MBE ordeni.

Samas pärjati ka kindral Richard Dannatt`it Rüütliristiga ning kanuusõitjast olümpiavõitja Tim Brabants teenis nagu Hamiltongi MBE ordeni.

Hamilton tunnistas, et ta oli väga põnevil ning et see on talle suur au.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


10 Märts 2009 17:34
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.