Hetke kellaeg on 18 Mai 2024 23:01

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 Lewis Hamilton 
Autor Sõnum
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Lewis Hamilton
Lewis Hamilton juhib oma vormelit mobiiliga (video)

http://ekspressauto.forte.ee/news/auto/ ... d=21718737


12 Märts 2009 16:58
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Lewis Hamilton
Sanchez Wrote:
Lewis Hamilton juhib oma vormelit mobiiliga (video)

http://ekspressauto.forte.ee/news/auto/ ... d=21718737


viewtopic.php?p=68933#p68933


12 Märts 2009 17:02
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Londonis esitleti Hamiltoni vahakuju

Kolmapäeval esitleti Londoni Madame Tussauds’ vahamuuseumis elusuuruses Lewis Hamiltoni elusuuruses kuju.

160 000 euro väärtuse kuju jaoks võeti Hamiltonilt detsembrikuus 300 erinevat mõõtu. Hamiltoni elusuuruses kuju on McLareni võistlusvormis ja täisvarustuses, hoides kiivrit ja kindaid.

Hamiltoniga ühes muuseumis on veel Ayrton Senna, Nigel Manselli ja Michael Schumacheri vahakujud.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


19 Märts 2009 17:13
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton on FIA otsustes pettunud

Pilt
http://www.gpupdate.net

Valitsev vormel 1 maailmameister Lewis Hamilton avaldas oma pettumust FIA viimaste otsuste osas ning leiab, et Rahvusvaheline Autoliit peaks hakkama kuulama fännide, meeskondade ja pilootide soovitusi.

Hamilton nõustub Fernando Alonso ja Michael Schumacheriga, kelle arvates on viis maailmameistri leidmiseks lollus, mille kohaselt antakse tiitel piloodile, kes võidab hooaja jooksul enim etappe. Samuti kritiseerivad nad uut vabatahtlikku eelarve piiramist, mille plaanib FIA 2010. aastaks kehtestada.

„Mul on kahju sellest, mis vormel 1’ga juhtub,” ütles Hamilton. „Raske on uskuda, et need hiljutised otsused muudavad pealtvaatajatele ning televaatajatele asja paremaks, sest just nemad peaksid alati olema meie number üks prioriteediks. Kuid arvatavasti tuleb oodata ja vaadata.”

„Tean seda, et olgu punktisüsteem milline tahes, vormel 1 piloodid annavad endast alati parima.”

„Viimaste aastate jooksul on see esimene kord, kuid meeskonnad, piloodid, sponsorid ja fännid teevad koos tööd vormel 1 paremaks muutmise nimel – nüüd tuleks veel juhtkond (FIA) meid kuulama ja abistama panna.”

„Vormel 1 on mootorispordi lagi ja me kõik armastame seda. Peaksime koos töötamist jätkama, et F1 jääks tippu.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


20 Märts 2009 16:00
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Lewis Hamilton
Kui nüüd vähe põhjalikumalt mõelda, siis on see asi vist ikka tõesti tiba jama. Pingeline punti tagaajamine jääb nagu siis tahaplaanile. Samas käib etapi võidu peale kindlasti karm rabelemine.


20 Märts 2009 17:19
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Tasub mõelda ka seda, et meeskondlikud punktid on endiselt äärmiselt olulised.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


20 Märts 2009 17:22
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
Mairo Wrote:
Tasub mõelda ka seda, et meeskondlikud punktid on endiselt äärmiselt olulised.


Võidusõitjate jaoks on tähtsust oma punktidel ütleme 95% ja meeskondlikul 5%..
Seega mina ei tähtsustaks neid meeskonnapunkte üle ja ei tõstaks seda nõnda mitmel korral esile..
Hea näide on Mclaren.. Heida pilk viimastele aastatele kasvõi..
Sealt küll välja ei paista,et see oleks äärmiselt oluline :mrgreen:

Edit: Kui mehed hakkaks sõitma ainult meeskonnapunktide peale,siis põnevuse ja üldse tegevuse hulk rajal kuivaks üpris kokku :_vil

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


20 Märts 2009 20:12
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Lewis Hamilton
saemeez Wrote:
Mairo Wrote:
Tasub mõelda ka seda, et meeskondlikud punktid on endiselt äärmiselt olulised.


Võidusõitjate jaoks on tähtsust oma punktidel ütleme 95% ja meeskondlikul 5%..
Seega mina ei tähtsustaks neid meeskonnapunkte üle ja ei tõstaks seda nõnda mitmel korral esile..
Hea näide on Mclaren.. Heida pilk viimastele aastatele kasvõi..
Sealt küll välja ei paista,et see oleks äärmiselt oluline :mrgreen:

Edit: Kui mehed hakkaks sõitma ainult meeskonnapunktide peale,siis põnevuse ja üldse tegevuse hulk rajal kuivaks üpris kokku :_vil


Pmst. sõidetaksegi meeskonnapunktide peale.


20 Märts 2009 20:23
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
see on Sinu arvamus,mitte fakt :lol:
Sest ma ei ole kunagi kuulnud,et ühegi piloodi unistus oleks tulla meeskondlikuks meistriks..
Ikka mehed sõidavad oma punktide peale :idea:
Küll ja küll tulnud ette,kus meeskonnakaaslased panevad omavahel kokku,kuna üks üritab teisest mööduda.. Seega ega ikka ei sõideta küll :mrgreen:
Palju oli juttu,et Ferrari tuli meistriks? Võrreldes sellega,et kes võitis sõitjate karika?
Nagu näha,see faktid räägivad enda eest :D

Muidugi sul on õigus oma arvamusele :wink:

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


21 Märts 2009 12:55
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Lewis Hamilton
Meeskonnale on väga suur vahe, sest mäng käib päris suurte rahasummade peale.


21 Märts 2009 12:57
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
Henri Wrote:
Meeskonnale on väga suur vahe, sest mäng käib päris suurte rahasummade peale.


Ma vist tean,kust selline arvamus tuleb..
Selle mulje jätab Ferrari meeskond..
Kuid nagu me teame,siis meeskondliku võidu eest saab Ferrari julmalt palju suurema summa,kui ükskõik mis meeskond..

Meie arvamused võivad lahku ka sellepärast minna,et ma eeldan,et sina oled põline Ferrari pooldaja,kui mina aga 16 aastat tagasi Williamsi ja Häkkineni tulekust Mclareni pooldaja..
Ja need meeskonnad rõhutavad sõitjate punkte,kuid Ferrari jaoks on meeskondlikud ka sama olulised..

Sellest teemast vast aitab,ei ole vaja,et tülli veel läheks vms,kuna mõlemad jääme oma arvamuse juurde :wink:

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


21 Märts 2009 13:08
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton: Me ei pääse Austraalias punktikohale

Maailmameister Lewis Hamilton ütleb, et on vähetõenäoline pääseda hooaja avaetapil Austraalias üldse punktikohale, sest McLarenil on hooaja eelsetel testidel ilmnenud mitmed probleemid.

„Kui asja optimistlikult võtta, siis suudame punkte teenida,” ültes Hamilton Melbournes reporteritele. „Kuid millegi pärast arvan ma, et avaetapil ma punkte ei teeni.”

„Peame olema positiivsed ning ei tohi unustada, et kõike võib juhtuda ja me võime punktikohale platseeruda. Ärge unustage, et eelmisel aastal lõpetas võistluse vaid seitse autot, ehk võistluses on kõik võmalik, kuid kui võrrelda meie kiirust teiste omadega, siis me ei ole kuigi kiired. Eks homme saab tõmmata esimesi paralleele.”

„Heikki (Kovalainen) tegi testi viimastel päevadel auto juures mingeid muudatusi, mina pole pärast seda rooli istunud. Loodetavasti on auto kiirus pärast mõningate detailide lisamist kasvanud, ma loodan seda.”

McLaren teatas enne hooaja algust, et nende auto ei suuda hakkama saada survejõu kasutamisega ning samuti on kiirusest vajaka.

Hamilton ütles, et MP4-24’ga tuleb teha veel palju tööd, enne kui see õigele kiirusele suudetakse kruttida.

„See ei ole parim (auto),” ütles ta. „Tunnen, et töö on käimas, kuid meil on veel pikk tee minna.”

Britt on enesekindel, et McLaren suudab hooaja jooksul areneda.

„Muidugi oleme me kõik seda endale hinge võtnud,” lisas Hamilton. „See puudutab meid kõiki meeskonnas. Kuid tõde on see, et oleme tugev tiim ning oleme üle elanud tõsiseid tõuse ja mõõnu viimase kahe aasta jooksul. Siin pole midagi, mida me ei saaks parandada või mida ei oleks võimalik võita.”

„Vaatame lootusrikkalt tulevikku. Ilmselt platseerume alguses halvematel kohtadel, mida võib juhtuda igal aastal ning me peame kindlustama, et kui auto on timmitud parimale seadistusele, siis me teeniksime punkte. Ma usun, et püüame konkurendid kinni, kuid mitte hetkega.„

Ta lisas: ”Meie meeskonnas on palju tarku ja talendikaid inimesi, kes on saanud aru, milles on probleem, kuigi nüüd on allika avastamiseks liiga hilja. Nüüd töötame me nii kõvasti kui suudame, et probleemi parandada ja autot putitada.„

”Meil on väga hea meeskond ning kui igaüks saab sellega hakkama, siis loodame, et saame meiegi."

Hamilton liitus GPDAga

Valitsev vormel 1 maailmameister Lewis Hamilton otsustas 2009. aasta hooaja eel liituda vormel 1 pilootide liidu GPDA’ga (Grand Prix Drivers Association).

Eelmisel aastal vabandas Hamilton end välja sellega, et tal on liiduga ühinemiseks liiga töised ajad. Täna, neljapäeval, avalikustas inglane, et pärast meeskonnakaaslase ja GPDA esimehe Pedro de la Rosa tungivat soovi otsustas teiste pilootidega ühineda.

„Olen tegelikult juba GPDA liige,” vastas Hamilton küsimusele, kuidas ta pilootide liitu suhtub. „Olen Pedroga kogu viimase kuu rääkinud, seega olen nüüd liige.”

Hamilton tunnistab, et nüüd tunneb ta kohust ka omalt poolt midagi tagasi anda.

„Olin sellest juba mõnda aega mõelnud, kuid ma pole selline inimene, kellele meeldib teiste sundimisel midagi tegema hakata. Lihtsalt tundsin end hästi ja istusin maha, pidasin Pedroga hea jutu ning nõustusin, sest sedasi saan ehk oma panuse anda.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Märts 2009 16:03
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton salgab jutte McLarenist lahkumise kohta

Valitsev vormel 1 maailmameister Lewis Hamilton salgas maha jutud nagu kavatseks ta tulevikus liituda mõne muu meeskonnaga.

Hamilton tegi 2007. aastal McLareni roolis oma vormel 1 debüüdi ning mullu võitis meistritiitli. Siiski levisid sel nädalal briti meedias jutud, et inglane mõtleb juba uue võistkonnaga liitumisest. Siiski lükkas Hamilton need jutud tagasi.

„Mul pole neis kindlat vaadet,” ütles Hamilton briti meedia kommentaaride kohta. „Neid võib võtta nii, kuidas tahetakse, vahet pole. Olen seal, kus olen, ning sellega rahul.”

„Ütlesin vaid, et kui keegi minuga sellest räägiks, siis ma ei saadaks neid per*e, vaid mõtleks ’vau’. Tore on näha teiste huvi, kuid olen oma praeguse olukorraga rahul – muud ei midagi.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Märts 2009 18:51
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Mansell: Hamiltonile tuli seni kõik liiga lihtsalt

Nigel Mansell avaldas laupäeval kahtlusi, et F1 sarja noorimal maailmameistril Lewis Hamiltonil tekivad mootorispordi tipus olemisega probleemid.

Pärast kahte hooaega väga häid tulmusi näidanud 24-aastane britt seisab käesoleval aastal vastamisi probleemiga, mil tema McLaren ei oli piisavalt konkurentsivõimeline.

Austraalias oli Hamiltoni esimeseks katsumuseks juba see, et taei suutnud edestada oma meeskonnakaaslast Heikki Kovalainenit.

„Ma arvan, et Lewis ei saanud F1-ga liitudes aru sellest, et ta on saanud parimasse meeskonda, kellel on parim auto,” kritiseeris 1992. aasta maailmameister Mansell.

„See poleks pidanud olema nii lihtne, nagu talle paistis. Nüüd ta saab aru, et kui pole parim auto, siis ei pruugi ka head kiirust olla.”

„Kindlasti ei anna McLaren lihtsalt alla, vaidk oos Mercedesega jätkavad nad pingutamist,” lisas Mansell.

Samas aga brittide teine lootus, Brawn GP meeskonna liige Jenson Button, tegi kõikidele silmad ette, kui juhtis oma masina parimale stardkohale.

Mansell usub, et 29-aastane Button pole teinud taassündi pärast Honda tuhast tõusmist.

„Ma arvan, et nagu paljud teised, on ta seal [tipus] kogu aeg olnud - kui sul aga pole sobivat autot, ei saa teha korralikku tööd,” möönis ta.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Märts 2009 10:51
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton pole keskendunud vastupidavusele

Pilt
http://www.gpupdate.net

Lewis Hamilton ütleb, et ta ei ole keskendunud McLareni vastupidavusprobleemidele hoolimata sellest, et pool kvalifikatsioonist pidi ta istuma boksis.

Praegusel hetkel alustab valitsev maailmameister võistlust 18. stardiruudust, kuna sai 5-kohalise karistuse käigukasti vahetamise pärast.

„Neljas käik ei tööta, seega me ei saanud jätkata,” kommenteeris olukorda Hamilton. „Me pidime vahetama käigukasti ja seetõttu kaotame homses stardirivis viis kohta.”

„Meil ei ole tegelikult vastupidavusega palju probleeme olnud, sest tegu on alles mu esimese näalavahetusega! Ma arvan, et me oleme vastupidavad ja meil ei teki probleeme.”

Hamilton tunnistas, et tal ei ole erilist strateegiat sõiduks. Kahtlusi tekitas hoopis FIA poolt avaldatud autode kaal, kus briti masin on rivaalide omast kergem.

„Mul ei ole mänguplaani,” väitis ta. „Ma lähen sõitma ja ei saa olla midagi hullemat viimasest kohast.”

„Me anname endast parima ja suudame olla pisut kiiremad kui mõned meie ees, seega peame üritama võimalikult palju kohti tasa teha.”

Kui mehelt küsiti, kas ta peab end võistluse algul kontrolli all hoidma, sest Melbourne on tutud oma esimese ringi intsidentide poolest, vastas Hamilton: „Ei, aga võistlus annab sellele tõestust!”

„Ma usun, et õppisin eelmisel aastal Fujis palju, aga me oleme palju ebapüsivamad kui teised ja ma tahan lõpetada sõitu,” lisas ta. „Endiselt on meil pisut lõbus alustada stardirivi lõpust.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Märts 2009 15:49
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton: Meeskond käskis mul Trulli mööda lasta

Lewis Hamiltoni sõnul ütles meeskond talle, et ta laseks Jarno Trulli uuesti mööda, kui Austraalias pisike intsident ohutusauto perioodi ajal juhtus.

Kui rajal oli mõningane oht, läks Trullil pidurdus pikaks ja Hamilton pidi temast mööduma. Lewis sõnas, et meeskond palus tal Trulli uuesti mööda lasta, sest nad kartsid saada karistada.

Igal juhul sai aga Trulli hoopis pärast sõitu 25-sekundilise karistuse, kui Hamiltonist möödumise ette võttis. Sellega langes itaallane 13. kohale ja Hamiltonile kingiti kolmas positsioon.

„Ma olin Trulli taga ohutusauto rajal olemise vältel ja möödumine sel ajal ei ole kindlasti lubatud,” rääkis Hamilton. „Aga ta sõitis välja ja ma arvasin, et ta rehvid on külmad. Ma pidin mööda sõitma. Ma aeglustasin nii palju kui sain. Mulle öeldi, et laseksin ta mööda, aga ma mõtlen... ma ei tea, kas see oli reeglitepärane ja kui ei ole, siis ma tõesti peaksin olema kolmas.”

Igal juhul kohtusid mõlemad sõitjad kohtunikega ning rääkisid oma versioonid juhtunust. Ametnikud jõudsid järeldusele, et Lewis ei lasknud itaallast vabatahtlikult mööda.

Kuigi tavaliselt selliste karistuste vastu ei saa apelleerida, sest see on võrdne Stop&Go karistusega, leidis Toyota siiski võimaluse otsuse edasi kaevata ja seda kohaliku kohtu kaudu.

Hamilton oli aga juba rahul ka senise tulemusega enne, kui ta tõsteti koha võrra kõrgemale. „Sellise autoga, mis meil oli, oli neljandal kohal lõpetamien tõeline saavutus,” rääkis britt. „Me püüame liikuda paremuse poole.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 22:10
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 25 Juul 2006 13:19
Postitusi: 1964
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton tunnistas süüdi et laskis mööda aga FIA ikka ei uskunud teda :) Vinge värk.

_________________
PiltCitroen Sport


29 Märts 2009 22:17
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
See on nagu filmis,kus ühe osapoole IQ on sinna 30 kanti :_m :D :_m :) :_m :mrgreen:

Hamilton aus poiss rääkis ära,nagu asi oli..
Ja seda enda kahjuks,kuid ei usuta..
Nagu Vaz ütles " vinge värk " :mrgreen:

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


29 Märts 2009 23:28
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton ei anna alla

Valitseva maailmameistri Lewis Hamiltoni sõnul õpetas teda Austraalia Grand Prix’l läbi raskuste saavutatud poodiumikoht, miks McLareni kriisi ajal jätkuvalt pingutada.
Hamilton suutis võistlejaterivi lõpust läbi murda ning finišeerida Austraalias üllatusliku kolmanda kohaga, kuigi nädalavahetuse eel mõeldi, et lihtsalt punktikohale jõudmine oleks piisav tasu ja kuigi McLaren tunnistab, et lähimate võistlustega ei võidelda võitude eest, siis Melbourne’i esitus veenis Hamiltoni veelgi rohkem pingutama.

„Õppisin mitte kunagi, iialgi alla andma,” kirjutas Hamilton. „Näitasime eelmisel aastal Brasiilias, et võitleme alati lõpuni välja ning kordasime seda eile Melbourne’is.”

„Vormeli roolis olles ei anna ma kunagi alla – tahan võimalikult kõva sõitu teha ning ootan tipule lähedale jõudmist ning taas liidritega ühinemist. Samuti andis Melbourne parema pildi sellest, mis meeskonnad on talvel parimat tööd teinud.”

Lisaks tunnistas Hamilton, et Austraalia poodiumikoht oli talle vormel 1 karjääri jooksul üks suurimaid üllatusi.

„See oli minu vormel 1 karjääri üks kõige vähem oodatud tulemisi ja arvan, et ka üks mu parimaid sõite. Olen võitleja, ma pole oma mootorispordi karjääri jooksul kordagi alla andnud – nii rajal kui selle kõrval – ja viimane nädalavahetus näitas seda.”

„Võistluse igal ringil pingutasin nagu hull, vaatasin alati vahet ning tegin raadio teel meeskonnaga tööd, et leida iga võimalik viis veelgi kiirem olla. See oli mulle fantastiline tulemus, kuid samuti hiilgav meeskonnatöö – meie taktika oli ideaalne, tiimijuhtide panus oli super ja kõik tuli väga hästi välja.”

„Paberil ei pruugi tulemus paista nii tugev kui meie võidud, kuid 18. stardikohalt jõuda kolmandale finišikohale, ja seda mitte kuigi hea autoga, on mega saavutus.”

Hamilton on täiesti veendunud, et McLaren suudab hakata uuesti võitude eest võitlema.

„Me pole unustanud, kuidas võita. Oleme maailmaklassist tiim ja kuigi me pole veel esiotsas, on McLareni tehnoloogiakeskuses olemas kõik vajalik, et meid võimalikult kiiresti tagasi tippu tõsta.”

„Strateegide, tööstuse, juhtkonna ja mehaanikute poolt on kõigil olemas see, mida on etappide ja tiitlite võitmiseks vaja. Seepärast olen nii kindel, et tõuseme varsti tagasi tippu.”

„Arvan, et Vodafone McLaren Mercedes on vormel 1 sarja tugevaim meeskond ja lihtsalt tean, kui väga me MP4-24 edusammude jaoks keskendume. Seepärast tunnen nii kindlalt, et meie tase tõuseb.”

sponest.ee

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


31 Märts 2009 13:22
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Lewis Hamilton
Hamilton valetas kohtunikele ka Malaisias

Selgus, et Lewis Hamilton ja McLareni endine spordidirektor Dave Ryan valetasid ka Malaisias kohtunike ees, kui neilt küsiti Austraalias juhtunu kohta ning lasti kuulata veel raadioühendust ja intervjuusid.

Kohtunikud näitasid uusi tõendeid, mis näitasid Hamiltoni valetajana, kuid isegi siis keeldus McLaren oma seisukohta muutmast.

„Esiteks kuulis Lewis raadiosidet,” kommenteeris FIA allikas. „Tundus, et nende taktikaks oli olla ülimalt ebaselge ning vältida otseseid vastuseid. Siis mängiti intervjuud, kus ta ütles, et tal kästi Trulli mööda.”

„Sellel hetkel tundsid mõlemad end väga ebamugavalt, kuid ikka eitasid tegelikult juhtunut.”

„Selles olukorras olid raadioside tõendid ja intervjuu, kuid nemad tõlgendasid oma kuuldud sõnu täiesti teistsuguselt. Kuid sõnad olid väga, väga selged.”

FIA võistlusjuhendaja Charlie Whiting avalikustas, et Hamilton eitas Jarno Trulli möödalaskmist mitu korda.

„Kui küsisime, kas ta (Hamilton) lasi teadlikult Trulli mööda, siis ta eitas seda. Seda küsimust korrati enam kui ühe korra. Ta jäi endale kindlaks, et ei aeglustanud Trulli möödalaskmiseks.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


09 Aprill 2009 18:46
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Lewis Hamilton
mõned võiks sellest üle saada juba..
Kui palju Schumacher valetas omal ajal..
Küll,et ei keeranud Villeneuve`le meelega otsa..
Või aasta varem tegi sama triki Damon Hilliga ja sai tiitli..
Või ükskõik mis sõit tollal oli..
Et meeskonnakäsud ei olnud mängus ja mida tuhat asja muud..
Ajakirjanikud võiks nüüd ka sellest juba üle saada..
Hamiltonile tuli meeskonna poolt käsk ja järgis seda.
Oleks see Ferraris old,oleks suht kindlalt sama lugu old :roll:

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


09 Aprill 2009 19:55
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Lewis Hamilton
mhh?
Mõni hamiltoni fänn on vist minu postituse ära kustutanud.

Igatahes minu jaoks pole hamiltonile kohta, enne ma vihkasin teda, kuid ei tahtnud tema diskvalifitseerimist, aga nüüd ma väga loodan ,et mclaren ja hamilton saavad mõneks ajaks ban'i vormel 1'st.
:| :|

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


10 Aprill 2009 00:19
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Lewis Hamilton
Sellise jama eest võiks küll saada mingi karmi karistuse.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


10 Aprill 2009 09:41
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Jaan 2006 10:22
Postitusi: 236
Postitus Re: Lewis Hamilton
Igatahes minu silmis on McLaern küll madalam kui muru. Kunagisest hiilgusest koos Hakkineniga pole enam midagi järel - ainult vargused ja valetamised.
Hea lause oli kellegi poolt, et muidugi ei liigu McLaren sellel aastal hästi sest nad ju pidid auto ise ilma Ferrari "abita" valmis saama. :D

_________________
http://www.sleepwalkers.ee


13 Aprill 2009 10:19
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Lewis Hamilton
Kipun ka nõustuma eelkõnelejaga. Häkkinen oli ikka üli kõva tegija ja on minu silmis seda siiani. Vanast heast McLarenist pole küll paraku miskit järel.


13 Aprill 2009 10:22
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.