Hetke kellaeg on 15 Mai 2024 09:52

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 Lewis Hamilton 
Autor Sõnum
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus Lewis Hamilton
Ei arva et oleks vara teha teema 21 aastase inglase kohta, kes kindlasti juba sellel aastal sõidab McLareniga, testimiseks läheb Hamiltonil peagi, tahaks kuulda arvamusi selle aasta GP2 sarja meistrist, aga enne natuke juttu.
Esiteks, suht huvitav on vaadata noore mehe hobisi ja huvisi, tuleb tunnistada et selle järgi on tegu veel suht poisikesega, mõni näide: pidutseda sõpradega;käia kinos;vaadata DVD-si ja nagu mustanahalistele kombeks,kuulata hip-hoppi. btw, ei tahtnud viimase lausega kritiseerida. Isiklikult ootan Hamiltonilt väga palju tulevikus, pean talle põialt, et ta saaks 2007 põhisõitjaks McLarenis, tema on ikkagi GP2 sarja meister, Paffett aga sugugi mitte nii palju F1ga seotud DTm meister. Muidugi on aga Garyl kogemusi testisõitjana sellelt hooajalt, aga vähemalt minu arvates Paffett nii andekas ei ole vast.
Vikipeediast:McLaren hakkas tõsiselt noormehel silma peal hoidma siis, kui Hamilton oli 12 aastane, ehk siis ligi 9 aastat tagasi, umbes 97 aastal.
Eelnevad sarjad kus Lewis sõitnud on veel:Briti Vormel Renault, 2000 aastal võitis ta Euroopa kardi meistrivõistlused. 2005 aastal võitis 2005 Vormel eurosarja kolm. Kogemusi justkui vähe ei ole.
GP 2 sarja rekordid on sellised:

Võistlusi: 21
Võite:5
Punkte:114
Kval võite:1

Hamiltoni ametlik kodukas:

http://www.lewishamilton.com



Tahaks siis õigupoolest teada, mida arvate noorest lootustandvast sõitjast?


Nii,Hamilton lõpuks siis esimest korda f1 auto roolis, täna ja Silverstones.
Paraku ei saa õelda, et kõik kuigi hästi oleks läinud. Hamilton sõitis vaid 9 ringi, erinevalt Piquest, kes sõitis 71 ringi, lisaks oli Hamiltoni parima aja kohal kirjas 00:00:00. Pagan teab palju nulle veel Igatahes, mehe enda emotsioonid olid küll head:
"What a feeling, I couldn't stop smiling when the team fired up the engine this morning!" Although today's shakedown has just been to familiarise myself with the car, complete radio checks, practice manual launches and that kind of thing, the experience of driving the MP4-21 is just fantastic. "I cannot wait to put in more mileage and really find the limits of the car tomorrow. It is going to be an intensive couple of days with the test team and I am looking forward to starting the test proper tomorrow morning"
ütles siis 21 aastane britt peale teste, positiivne vend tundub

Igatahes, edu talle edaspidi, loodetavasti saab temast 07 Alonso kõrval McLareni teine sõitja, usun et kui McLaren suudaks teha 2007 enam-vähem hea auto, oleks lootustki võidule. Aga see on kauge unistus ja tulevik. Ma ütlen teile, sellel vennal tuleb silma peal hoida ja mina ka seda teen. Kui ma miljonär oleksin ja mul mingi rikas firma oleks, hakkaksin Hamiltoni sponsoriks. Ma usun sellesse venda.



Lisaks veel tänane postitus (LIITSIN enda F1maailm KOLM POSTI ÜHEKS!)


Eilne pikem interviuu Hamiltoniga:

Kuidas on su päev läinud, siin Silverstones?

See oli suurepärane ja päev ja see oli super tunne, kõndida garaaši täna hommikul. Ma olin lõõgastunud, aga kui autosse sain ja sa aru saad, kus sa oled ja mida sa teed- see tunne oli fenomenaalne.

Millal sa teada said, et sa täna testima hakkad?

Mulle õeldi mõni päev tagasi. Ma tegin trenni McLareni tehnilises keskuses ja kui mulle õeldi,et ma saan Mclarenis testida peagi, olin ma harukordselt õnnelik.

Mida sa tundsid, kui sa hommikul McLareni autoga esimest korda garaašist väljusid?

Tunne, kui ma esimest korda boksist väljusin, oli hämmastav. Ma olin ise seal autos, enda kiivri ja värkidega. Minu GP2 hooaeg on läbi ja ma nautisin tänast päeva 100%-liselt. Iga kord, kui nad autod seadistasid, ei suutnud ma naeratust tagasi hoida. Ma üritasin olla tõsine, kuid naer mu näolt ei kadunud. Kui sa väljud esimest korda garaašist on tunne lihtsalt imeline. Ma elan hetkel oma unistustes.

Kuidas on Vormel 1 auto, võrreldes GP2 autoga?

On tõesti liiga vara, et teha vahet neil autodel. Ma ainult katsetasin täna autot. Mootor mürises kõvemini ja auto muidugi kiirem. Ma ausalt õeldes ei tea veel kui head pidurid on, aga ma olen kindel, et selgitan selle homme.

Kas tänased katsetused, aitavad sul teha homme veel parem test?

Ma arvan et sisse ja välja ringid aitavad mul leida paremat seadistust homseks, kuid ma siiski arvan et mul tänagi olnud kõik hästi. Tänane andis mulle lihtsalt võimaluse, saada hea start, ma olen kindel ja ootan tiimilt head tööd.

Tunned sa mingit pinget?

Ma ei tunne mingit pinget ja meeskond ütles mulle, et ma ei pea siin tundma mingit pinget. Nad lihtsalt tahavad, et ma saaks stardi. Ma pean vaikselt üles saama oma kiiruse. Ma hakkan nüüd aina rohkem ja rohkem autot õppima.Meeskond on mulle ütelnud, et ma vaikselt kiiruse üleks saaksin ja ma ei pea tundma mingit pinget ja nautima neid päevi.

See on olnud super aasta sulle-kas see on tipphetk?

Võimalus, sõita Team McLaren Mercedeses on mul olemas ja ma lihtsalt ei suuda enam oodata järgnevaid päevi ära.

------------------------------------------------------------------------------
Uhh, sorry kui see tõlge vähe nigel on. Igatahes, esmamulje Hamilton võiks selle ühe lausega võtta: "Sain mänguasja kätte" :D Igatahes, positiivne vend, F1 sellest ainult võidaks. :thumb:



Pilt
Pilt

_________________
http://www.sponest.com


20 Sept 2006 16:54
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Noh, mehel on mingi elementaarne kogemuste pagas olemas. Kõik eeldused saada F1-s tipptegijaks on kah olemas. Esialgu ei tahaks nagu väga suuri sõnu kasutada, kuigi kõik spetsialistid meest väga kõrgelt hindavad. Las mees teeb oma debüüdi F1-s ära ja kohaneb, küll siis paistab, mis puust mehega tegu.


20 Sept 2006 17:08
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Okt 2006 21:04
Postitusi: 196
Postitus 
Loodetavasti ta seda võistluspiloodi kohta siiski ei saa.


10 Nov 2006 00:47
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Ron Dennis: Lewis Hamiltonile on aega vaja

McLareni vormel-üks meeskonna boss Ron Dennis palus tiimi uuele sõitjale Lewis Hamiltonile anda aega kohanemiseks.

"Vormel-üks on väga pingeline keskkond, kus paljud inimesed, mitte ainult meedia, sind pärast ebaõnnestumist ründavad. Lewisel on kindlasti esimestel sõitudel sellega raske harjuda," sõnas Dennis.

Dennis palus 21-aastasele britile, kes on esimene mustanahaline piloot vormel-üks sarjas, esialgu mitte liiga suuri ootusi rajada.

REUTERS


24 Nov 2006 17:45
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
Väga ülehinnatud sõitja. Tegi mõne hea sõidu GP2's kiireima autoga ja mis siis? Juba räägitakse, et ta on F1 maailmameister. Üpris kindlasti saab ta Alonso käest haledalt kotti. Järjekordne üleshaibitud sõitja...
Kujutan ette, et tal tuleb sarnane karjäär Montoyaga. Paar võitu paari aasta jooksul ning siis kukub täielikult läbi ja lahkub häbis.


11 Märts 2007 23:05
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ma küll asja nii mustades värvides ei näeks. Kutt on noor ja F1 kogemust tal tõesti ei ole, aga andkem mehele aega ja võimalust. Pole mõtet kohe meest maa sisse tümitada. Selge on see, et tegemst on andeka piloodiga. Gp2 seerias ei olnud ta mitte ainult etappide võitja, vaid ka näitas üles väga head ja ostusekindlat sõitu.
Nii, et rahu! Las mees kohaneb. Me keegi pole teda veel näinud kordagi sõitmas F1 auto roolis. Nii, et pole mõtet veel hakata sopaga loopima.


12 Märts 2007 11:31
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
Fulber Wrote:
Me keegi pole teda veel näinud kordagi sõitmas F1 auto roolis.
Mina küll olen, ja päris mitu korda kohe. :roll:

Igal juhul paistab tänapäeva sõitjatel väga kiire F1 sarja jõudmisega olema. Üks hooaeg GP2's ja kohe F1'te. Ja kui võistluspiloodi kohta ei taheta anda, siis ei lähe üldse F1 sarja. :roll:


12 Märts 2007 12:03
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ma sügavalt kahtlen, et sa oled teda F1-s võistlemas näinud nö mees mehe vastu. (testid ei liigitu kuidagi võistluse alla). Ma lihtsalt tahan öelda, et pole mõtet meest ilma kohtuotsuseta elektritoolile saata.


12 Märts 2007 12:11
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
F1NoMore Wrote:
Väga ülehinnatud sõitja. Tegi mõne hea sõidu GP2's kiireima autoga ja mis siis?


Kle mees GP2 sarjas on kõik autod võrdsed. Ei saa olle juttugi, et kiirem auto.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


12 Märts 2007 13:02
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
F1NoMore Wrote:
Fulber Wrote:
Me keegi pole teda veel näinud kordagi sõitmas F1 auto roolis.
Mina küll olen, ja päris mitu korda kohe. :roll:

Igal juhul paistab tänapäeva sõitjatel väga kiire F1 sarja jõudmisega olema. Üks hooaeg GP2's ja kohe F1'te. Ja kui võistluspiloodi kohta ei taheta anda, siis ei lähe üldse F1 sarja. :roll:


hamiltoni pole sugui haibitud nii palju nagu nt Kubicat, keda pmst ühe etapi järgi hakati tutvustama kui uut maailmameistrit.


12 Märts 2007 13:49
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
-WindCliff- Wrote:
hamiltoni pole sugui haibitud nii palju nagu nt Kubicat, keda pmst ühe etapi järgi hakati tutvustama kui uut maailmameistrit.
Eestis võib-olla mitte, aga ingleskeelsetel lehekülgedel räägivad enamused, et teeb Alonsole ära ja tuleb maailmameistriks (eks seegi variant on olemas, kuid sellega saavad reeglina hakkama vaid haruldased talendid).


12 Märts 2007 13:53
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Hamilton jõuab liiga vara F1-te, tehku mis tahab, munad võetakse pihku ja tehakse lõunasöök, aga eks näis kuidas asjad arenevad.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


12 Märts 2007 15:13
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
-WindCliff- Wrote:
F1NoMore Wrote:
Fulber Wrote:
Me keegi pole teda veel näinud kordagi sõitmas F1 auto roolis.
Mina küll olen, ja päris mitu korda kohe. :roll:

Igal juhul paistab tänapäeva sõitjatel väga kiire F1 sarja jõudmisega olema. Üks hooaeg GP2's ja kohe F1'te. Ja kui võistluspiloodi kohta ei taheta anda, siis ei lähe üldse F1 sarja. :roll:


hamiltoni pole sugui haibitud nii palju nagu nt Kubicat, keda pmst ühe etapi järgi hakati tutvustama kui uut maailmameistrit.

Kas mitte Hamiltoni ei tutvustata maailmameistrina enne kui ta pole veel ühtegi etappi sõitnud :D


12 Märts 2007 21:20
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Väga huvitav oleks kuulda mida siis nüüd ütlevad nüüd siis kõik need Hamiltoni kriitikud. Mees tegi väga kena kvalli, suppper stardi, ja väga korraliku sõidu.
Mees tõestas end igati juba esimesel etapil ja proovigu keegi vastu vaielda.


18 Märts 2007 17:00
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
Hamilton 2008 aasta maailmameister :lol:
Igatahes mina sain ühe lemmiku juurde kellele kaasa elada.


18 Märts 2007 17:35
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Pean tunnistama, et pidasin meest tõesti natuke üleshaibituks, kuid olen rõõmsalt üllatunud. Ta sõitis uskumatult hea sõidu, ning hoidis kahekordset maailmameistrit oma taga pikka aega. Mees on hea jutuga, ning mulle väga meeldib ta. Kindlasti üks uusi lemmikuid kellele ikka südamega kaasa elada :D

PS. Sain Eestisse nädalalõpus, ning nägin TV3-s etapi ära. Huvitav miks need teie kommentaatorid pidid iga teine minut mainima, et ta on neeger? :D

_________________
Proud to Be Estonian


19 Märts 2007 16:05
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
JuuZa Wrote:
Huvitav miks need teie kommentaatorid


hästi paned :D , nagu TF oleks nad palganud :lol:


19 Märts 2007 16:08
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Küll sa tead mida ma mõtlen :P

_________________
Proud to Be Estonian


19 Märts 2007 16:09
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Nonii, igatahes, minu lootused ja nõudmised tema suhtes sain tasutud, kusjuures nägin isegi unes kunagi et ta esimesel etapil on kolmas ja JUST Alonsole peavalu rajal vamistab. Nii et, saite nüüd kõik kriitikud ja ma ei haibi teda selle tulemuse põhjal, ma haibin teda juba kolmandat aastat :)

_________________
http://www.sponest.com


19 Märts 2007 18:59
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 11:42
Postitusi: 113
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Väga võimas talent!
Malaisia näitas, et sel mehel on tõsiseid eeldusi hakata Kimit ja Alonsot kimbutama.
Hea on see, et ta pole tõsiste ootuste taustal ka kõrbenud.
Minul on ta igatahes peale Alonsot teiseks lemmikuks tõusnud :)


08 Aprill 2007 17:27
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Hamilton on tõesti esmese kahe etappiga teinud rohkem kui temalt oodati. Eks suuremad järeldused saab teha poole hooaja peal. Siis on juba näha rohkem mis puust mees on.

Pea asi, et mees ära ei tõuse.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


08 Aprill 2007 17:43
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Oleks ikka F1 maailma suurim šokk kui mees tuleks maailma meistriks sel hooajal. :)


08 Aprill 2007 18:11
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Kiire ta on, aga ma ei kujuta teda ette maailmameistrina.


08 Aprill 2007 18:13
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
See oleks jah vast veel liig, mis liig. :)


08 Aprill 2007 19:02
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
Sanchez Wrote:
Oleks ikka F1 maailma suurim šokk kui mees tuleks maailma meistriks sel hooajal. :)

Tulla maailmameistriks esimesel hooajal? Miks mitte. Seda on varemgi tehtud ja tehakse veel. Tuletan meelde, et siiani on ainukese F1 piloodina tiitli esimesel hooajal võitnud Giuseppe Farina ja seda 1950, mis on ühtlasi ka F1 Maailmameistrivõistluste esimene aasta.


08 Aprill 2007 19:46
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 105 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.