Hetke kellaeg on 28 Aprill 2024 15:14

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
 Nick Heidfeld 
Autor Sõnum
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Mis sinna vanasse asja puutub, siis selline asi võib karjääri ikka mõjutada küll, nt. Massa polnud praktiliselt mitte keegi, enne kui Ferrarisse sai. Muidugi on ta kade, et Kimi tema asemel sinna võeti, kuigi jah eks talle oli see juba kolmas hooaeg, kui Kimile oli see esimene ja Kimi oli sama kiire praktiliselt ja ei teinud lolle vigu, nagu esimesel hooajal kiputakse tegema. Niiet Heidfeldi karjäär oleks hoopis teistsugune olnud, mäletame et 2004 aasta oli ta veel Jordanis isegi.


06 Märts 2007 22:52
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
SyncMaster Wrote:
Muidugi on ta kade, et Kimi tema asemel sinna võeti, kuigi jah eks talle oli see juba kolmas hooaeg, kui Kimile oli see esimene ja Kimi oli sama kiire praktiliselt ja ei teinud lolle vigu, nagu esimesel hooajal kiputakse tegema.
Teine vist ikka? 2000 esimene hooaeg Prostis (null punkti loomulikult), 2001 teine hooaeg Sauberis, kus hooaega kroonis poodium Brasiilias.


06 Märts 2007 22:55
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
F1NoMore Wrote:
SyncMaster Wrote:
Muidugi on ta kade, et Kimi tema asemel sinna võeti, kuigi jah eks talle oli see juba kolmas hooaeg, kui Kimile oli see esimene ja Kimi oli sama kiire praktiliselt ja ei teinud lolle vigu, nagu esimesel hooajal kiputakse tegema.
Teine vist ikka? 2000 esimene hooaeg Prostis (null punkti loomulikult), 2001 teine hooaeg Sauberis, kus hooaega kroonis poodium Brasiilias.

Jah teine ikka, unus et ta oli 1999 McLareni testi sõita ja mitte Prosti debütant.


06 Märts 2007 23:09
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Toyota vormel-1 tiimi juhi kriitika Heidfeldi ei häiri
28.04.2007

Vormel-1 BMW-Sauberi meeskonna piloot Nick Heidfeld Toyota meeskonna juhi John Howetti kriitikale vastata ei soovi, kirjutab Postimees Online.

Howett rääkis ajakirjale Sport Bild, et Heidfeld kuulub keskmise tasemega vormelisõitjate paremikku, vahendas AutoCorse.

Vormelimaailmas ringlevates kuulujuttudes on sakslast seostatud Jaapani vormelitiimiga, Toyota juhi kommentaar näitab seda kumu aga uues valguses. «Koos temaga me edasi ei areneks,» tõdes Howett.

Heidfeld suhtub teda tabanud kriitikasse rahulikult. Selle hooaja kolme esimese GP-etapiga 15 MM-punkti teeninud piloot usub, et tulemused räägivad enda eest.

«Tean küll, milleks ma võimeline olen. Jätkan parema meelega kiiret sõitu, kui hakkan suuliselt vastama kriitikale,» rääkis ta.

Vormel-1 MM-sarja neljas osavõistlus toimub 11.-13. mail Barcelonas.

PM ONLINE


28 Aprill 2007 17:39
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
SyncMaster Wrote:
Koos temaga me edasi ei areneks,» tõdes Howett.


... ja küll nad praegu ikka arenevad kiiresti. Meeletult arenenud tiim, see Toyota. :D


28 Aprill 2007 20:45
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld ootab avaetappi Melbourne-s

Pilt

Pärast kolmapäevast testipäeva on Heidfeld põnevil, mis puudutab Vormel 1 avaetappi Melbourne-s. Etapini on jäänud alla kolme nädala.
"Avaetapp on alati midagi erilist. Mulle meeldib Melbourne rada, raja iseloom räägib enda eest - linna -ja tavaraja vahepealne. Kuna rada pole võistlemiseks enne Vormel 1 etappi kasutatud on haardumine vabatreeningul väga kehv. Ilma veojõukontrollita saab see olema suur väljakutse.
Ka ilm on mõnikord ootamatu olnud." seletas Heidfeld.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Veeb 2008 23:44
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Nick Heidfeld
Mina ootan ka pikisilmi hooaja algust. =)

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


29 Veeb 2008 01:03
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Nick Heidfeld
Hoian sellele mehele pöialt, selline sümpaatne mees! :o

_________________
TFPiltRBR


29 Veeb 2008 17:25
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Nick Heidfeld
jah, terve eelmise hooaja oli ta ainus, kes eesotsa meestele konkurentsi suutis pakkuda. Loodame siis, et ta saab lõpuks ihaldatuid etapivõite

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


29 Veeb 2008 17:41
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld: "Me oleksime saanud veel paremini"
16.04.2008

Pilt

BMW Sauberi meeskonna piloot Nick Heidfeld poleks uskunud, et näeb meeskonda peale kolme etappi meeskondliku arvestuse liidrina. Peale kolme etappi asub sakslane individuaalses arvestuses teisel kohal.

"Me oleme talve jooksul rohkem edasi liikunud, kui lootsime, kuid alati saab paremini. Loomulikult saab alati olla parem, me oleksime võinud saada rohkem punkte, kuid ei saanud. Ka Ferraril ja McLarenil polnud just parim algus hooajale. Ma olen praegu individuaalses arvestuses teine ja BMW Sauber juhib meeskondlikus arvestuses, kuid ma arvan, et me oleksime saanud natuke paremini. Peale talviseid teste ma teadsin, et oleme suhteliselt head, kuid meedias võis lugeda vaid probleemidest, mis meil esinesid. Me teadsime alati, et teeme head progressi," rääkis Heidfeld.

http://www.gpupdate.net

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


16 Aprill 2008 17:48
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Nick Heidfeld soovib aasta lõpuks triumfeerida maailmameistrina

BMW Sauberi vormel-1 piloot Nick Heidfeld on endale selle hooaja eesmärgiks seadnud maailmameistritiitli.

Kuigi sakslane pole kuninglikus vormelisarjas teeninud veel ühtegi etapivõitu, soovib tasellegipoolest kogu sarja kinni panna.

"Ma ei mõtle pidevalt oma esimesest etapivõidust," kinnitas Heidfeld. "Pealegi on minu eesmärk 2009. aastal võita MM-tittel, mitte lihtsalt ühte sõitu."

Ta usub, et esimese etapivõidu tulek on lihtsalt aja küsimus. "Senimaani olen ma osalenud ainult ühel sõidul, kus mu auto ja olud on andnud šansi viia masin esimesena üle finišijoone."

"Eelmisel aastal Montrealis oleksin võinud võita, kuid mu tiimikaaslane edestas mind ja me tähistasime kaksikvõitu."

ERR Sport

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Veeb 2009 16:05
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nick Heidfeld
Unistada ju võib. :)


04 Veeb 2009 11:31
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld pole oma superlitsentsi eest tasunud

Pilt
http://www.gpupdate.net

BMW Sauberi piloot Nick Heidfeld tunnistas neljapäeval, et ta pole maksnud oma 2009. aasta võidusõitja superlitsentsi eest.

GPDA ehk vormel 1 pilootide ühenduse poolt FIAle saadetud avalduses selgus, et 18 tänavuse hooaja pilooti pole tasunud superlitsentsi eest, kuna selle hind on üle mõistuse suureks pressitud.

„Ma pole maksnud,” ütles Heidfeld. „Minu arvates selgitas (GPDA) saadetud kiri väga hästi meie seisukohta, mis ühtib ka minu omaga.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


20 Veeb 2009 18:01
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld: möödasõit on muutunud lihtsamaks

Pilt
http://www.gpupdate.net

BMW Sauveri piloot on positiivselt meelestatud aerodünaamika reeglite muutmise osas, mis käivituvad selle hooaja algul. Sakslane usub, et möödasõitmine muutub lihtsamaks, mis peaks ka fännidele meelt mööda olema.

„Säl nädalal sain ma ka tegelikult teisele autole sappa,” ütles Heidfeld. „Mul on tunne, et uus aerodünaamika on teinud lihtsamaks esimesele piloodile järele jõudmise, mida me ka lootsime. See teeb kindlasti möödasõidu palju lihtsamaks. Ma loodan, et see tunne saab kinnitust ka mõne nädala pärast.”

Heidfeld on taas autoroolis järgmisel nädalal toimuval 4-päevastel testimistel Jerezi ringrajal.

http://sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


23 Veeb 2009 20:12
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nick Heidfeld
Seda see suur aerodünaamika muutus pidigi võimaldama - rohkem möödasõite. Tore, kui see kõik ka toimib.


23 Veeb 2009 22:55
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld kasutab Austraalias KERSi

Pilt
http://www.gpupdate.net

Nick Heidfeld kasutab sel nädalavahetusel toimuval Austraalia Grand Prix'l KERSi, samas ei kavatseta seda süsteemi peale panna Robert Kubica autole.

Meeskonnapealik Mario Theissen lubab Heidfeldil süsteemi kasutada, kuna mees on hiljuti kaalus alla võtnud: „Tänu uutele reeglitele on raskematel pilootidel keerulisem hakkama saada,” selgitas Theissen. „Kuigi meil õnnestus ehitada märkimisväärselt kerge KERS, ei ole me veel siiani leidnud head tasakaalu Roberti autol. Tema ei kasuta seda Melbourne'is, kuid ma loodan, et me suudame selle sobima panna hooaja jooksul.”

KERS (kineetilise energia taastamise süsteem) on uuendus 2009. aastaks, mis peaks arenema märkimisväärselt tänu FIA maanteeautode arendamisele. Seni on see aga kogunud palju kriitikat, kuna tegu on üsna kuluka uuendusega ja F1 prioriteediks peaks olema kulude kärpimine.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Märts 2009 15:41
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld ei näe KERSi kasutamises suurt eelist

BMW Sauberi piloot Nick Heidfeld ei usu, et KERSi kasutamine Austraalia Grand Prix’l annab talle eelise meeskonnakaaslase Robert Kubica ees.

BMW Sauberi meeskond kinnitas, et Austraalias sõidab KERSiga vaid Heidfeld ning Kubica võistleb ilma. Otsuses mängis suurt rolli ka see, et Heidfeld on poolakast kergem. Kõigest hoolimata leiab Heidfeld, et kuigi möödumistel ja kiiruses ta võidab, siis pole kõik nii hea.

„Kui sul on KERS pardal, siis on väga kerge kiiruses vahet märgata, kuid samuti kaotad teatud kohtades,” lausus Heidfeld. „Kese või raskusjõud on üsna palju kõrgem ning balansijaotus raskem. Lisaks on suurem tõenäosus tehnilisteks riketeks, eriti hooaja algul. Katsumus saab olla kasutada seda ideaalselt pidurdusmaadel, ning auto seadistamine on üsna uus ja tundmatu maa.”

„Seega miinuseid on rohkem kui plusse ja sel põhjusel ei kasuta seda Robert, arvatavasti ka teised meeskonnad, kes on otsustanud selleta võistelda. Asjalood pole nii lihtsad, et KERSi kasutades oled kiirem.”

Heidfeld lisas veel, et tema arvates pole KERSi kasutamine Austraalias nii hea: „Minu arvates on kalendris teisi radu, kus sellest on rohkem abi.”

„Näiteks Monza, Malaisia peaksid siinsest paremad olema. Ja samuti peaks start eeliseks olema, kuigi siin mitte nii väga, sest esimene kurv tuleb üsna vara. Ja siis loodame, et see aitab ka võistluse keskel, kuid see selgub alles aja jooksul.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Märts 2009 19:11
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Viimase hetke otsus päästis Heidfeldi

Pilt
http://www.gpupdate.net

Nick Heidfeld tunnistas, et tegi Malaisia Grand Prix'l halva rehvivaliku hoolimata sellest, et ta tänase kaootilise etapi vältel ainus piloot oli, kes vaid korra bokse külastas.

BMW-Sauberi piloot lõpetas teisel kohal võistluse, mis jäeti halbade ilmastikuolude tõttu pooleli.

Heidfeld alustas 10. kohalt ja tegi boksipeatuse siis, kui hakkas sadama vihma. Rada aga polnud veel kohe väga märg ja enamis sõitjaid vahetasid märja ilma rehvid uuesti vahepealsete vastu enne kui hakkas lausvihma kallama.

Heidfeld oli kohe tulemas teistk orda boksi, aga viimasel hetkel otsustas veel rajale jääda. See otsus tuli talle lõpuks suureks kasuks.

„Sellistes oludes oli väga raske otsuseid langetada,” ütles Heidfeld. „Me ei teinud perfektset rehvivalikut - ma läksin täismärgadele rehvidele, sest tavaliselt sajab siin väga kõvasti.”

„SIis ütles meeskond, et oodatakse alles tugevat vihma ja ma vastasin, et vahepealsed oleksid praegusel hetkel palju kiiremad. Nii kui nad pakusid mind boksi, hakkas kõvemini sadama.”

„Mul oli vaid 200 meetrit boksialani ja ma ütlesin, et ei-ei, ma jään välja, hakkab kõvemini sadama. Kui ma üritasin oma rehve soojendada algul, oli mitmed teised minust kiiremad ,aga ma teadsin, et kui hakkab sadama, siis loodetavasti saan ma veel välja jääda.”

„See töötas, aga mu tagumised rehvid kulusid täielikult ja olid põhimõteliselt slikid, aga siis hakkas sadama ja ma püüdsin jääda rajale.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


05 Aprill 2009 16:02
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Theissen kiitis Heidfeldi suure töö eest

Pilt
http://www.gpupdate.net

BMW Sauberi juht Mario Theissen kiitis nende piloot Nick Heidfeldi, kes tõi puhtalt oma sõiduga meeskonnale Malaisiast selle hooaja esimese poodiumikoha.

Austraalia Grand Prix’l oli BMW Sauberile õnnetu lõpp, kui mõned ringid enne võistluse läbisaamist põrkusid Robert Kubica ja Sebastian Vettel teise koha pärast heideldes kokku. Siiski oli Malaisias rohkem õnne ning Nick Heidfeld tõi võistkonnale läbi suure vihmasaju teise koha. Theisseni arvates väärib sakslane selle eest ainult kiidusõnu.

„Melbourne’is oli meil ebaõnne, kuid siin õnnestus meil poodiumikoht võtta,” lausus Theissen hooaja alguse kohta. „Minu arvates läks Nickil ideaalselt.”

„Ootasime märgu olusid, seega saatsime ta suure kütusekogusega teele ning ta pidas vihma tulekuni vastu. See tähendas, et ta tegi vaid ühe peatuse, mis teki taktika suurepäraseks.”

„Ütleksin, et Nick suutis vihma ajal fantastiliselt hakkama saada. Ta oli juba üsna kaua vihmarehvidega rajal sõitnud, kui tõsist paduvihma hakkas kallama, ja auto oli kontrollimatu.”

„Olime kogu aeg valmis teda boksi võtma, kuid ta otsustas iga ringi järel rajale jääda ning lõpuks suutis seda punase lipuni teha. See oligi teise koha saavutamise saladuseks ning näitab Nicki suurt kogemust ja vihmasõitja oskusi. See oli tõesti väga hea.”

Samas oli Theissen pettunud, et Heidfeldi meeskonnakaaslane Robert Kubica ei suutnud taas punkte koguda.

„Robertil on kindlasti olnud halb algus ning ta oleks võinud Melbourne’is võita,” lausus Theissen. „Ta oleks kindlasti saanud teise koha ja siin katkestas ta tehnilistel põhjustel.”

„Seega on hooaja algus olnud talle väga suureks pettumuseks ning loodan, et järgnevatel võistlustel näeme paremaid tulemusi. Nicki puhul oli korras. Teine koht on kindlasti rohkem, kui pärast kahte kvalifikatsiooni oodata oskasime.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


06 Aprill 2009 15:16
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Nick Heidfeld ei muretse oma tuleviku pärast

Pilt
http://www.gpupdate.net

Nick Heidfeld teatas möödunud pühapäeval, et ta ei muretse oma koha pärast BMW Sauberis, kuigi on spekuleeritud tema lahkumist.

„Ma ei tea, miks nad loobuksid piloodi, kes on nende kuuest kuus punkti kogunud,” ütles Heideld ja viitas selle, et tiimikaaslane Robert Kubica pole tänavu veel punktiarvet avanud.

Tiimi pealik Mario Theissen lükkas kõik kuuldused tagasi ning ütles, et enne sügist ei hakata mingeid otsuseid kaaluma.

„Võiksin ainult siis meie pilootide kohta halbu sõnu öelda, kui meie auto oleks kiirem,” lausus Theissen, „ja igatahes mõtleme järgmise aasta rivistusele alles septembris.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Mai 2009 13:02
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld: Ma pole 2007. aasta taset veel taastanud


Vormel-1 sarja sakslasest BMW Sauberi piloot Nick Heidfeld andis f1magazinile pikema intervjuu, kus tõdes, et pole talle eduka 2007. aasta tasemeni jõudnud.
Heidfeld lõpetas toona MM-sarja kõrge viienda kohaga ning sai Canada GP-l karjääri senise parima - teise koha. Hetkel 12. positsiooni MM-tabelis hoidev sakslane märkis, et võrreldes eelmise aastaga on siiski tänavune oluliselt parem.
"Eelmisel aastal oli masinaga harjumisega tükk tegu ja palju probleeme. Nüüd on olukord parem, ehkki 2007. aasta tasemeni me veel ei küüni," rääkis sakslane.
Kõneldes järgmisest MM-etapist Saksamaal Nürburgringil, arvas piloot, et see saab olema põnev võistlus. "Nürburgring on hästi balanseeritud ringrada. Seal on kiiruslikke kui aeglaselt läbitavaid kurve ja möödasõiduvõimalusi. Kuivõrd ringrada asub keset mägesid, on ka ilmastikuolud alati ettearvamatud," arvas Heidfeld.

-f1magazine/ERR SPORT

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


05 Juul 2009 12:50
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
McLaren peab Heidfeldiga läbirääkimisi

McLaren-Mercedese vormelimeeskond peab läbirääkimisi Nick Heidfeldiga, et sakslane järgmiseks hooajaks enda ridadesse saada.

Mercedese spordidirektori Norbert Haugi sõnul on Heidfeld väga kogenud ja võimekas piloot, ent ühtegi otsust veel vastu võetud pole, vahendab SuperSport.

Seni sõitis Heidfeld BMW meeskonnas, ent kuna BMW loobus MM-sarjas võistlemisest, jäi Heidfeld lepinguta.

McLaren on rääkinud ka tänavuse maailmameistri Jenson Buttoniga, kellel oli Brawn GPga vaid üheaastane leping, mida pole palgaküsimuste tõttu veel uuendatud. Veel on huvi tuntud Kimi Räikköneni vastu.

McLarenil on praegu leping vaid mulluse maailmameistri Lewis Hamiltoniga.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


16 Nov 2009 18:39
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Heidfeld Sauberisse juba Singapuri GP-st!

http://www.autosport.com/news/report.php/id/86691

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


14 Sept 2010 15:49
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nick Heidfeld
Mairo Wrote:
Heidfeld Sauberisse juba Singapuri GP-st!

http://www.autosport.com/news/report.php/id/86691


Et siis De la Rosale kinga ja Nick asemele. Enne kõike peab Sauber Nick-i imerelvaks auto arendusel. Kas see otsus ka end ära tasus, eks see paista. Isiklikult ei pea ma Nick-i eiriti silmapaistvaks piloodiks, aga elame näeme.


14 Sept 2010 20:49
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nick Heidfeld
Huvitav võrdlusmoment tekib nüüd Heidfeldi ja Kobayashi vahel.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


14 Sept 2010 22:45
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.