Hetke kellaeg on 28 Aprill 2024 13:25

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
 Räikköse saabumine f1te 

Räikköneni saabumine f1te 2001 aastal oli õige?
loomulikult oli 61%  61%  [ 11 ]
ei olnud 28%  28%  [ 5 ]
nii ja naa, aga piloodina on super 11%  11%  [ 2 ]
Hääli kokku : 18

 Räikköse saabumine f1te 
Autor Sõnum
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus Räikköse saabumine f1te
Niimoodi, mõtlesin et teen õige ühe arutluse siia, milleks oleks siis hetkel 27 aastase soomlase, Kimi-Mattias Räikköneni saabumine Kuninglikku Formula adin sarja..Alustaksin kõigepealt soomlase f1te saabumist nende inimeste pilkude läbi, kes just suurimad Kimi austajad ei ole ja mingil juhul Räikköneni saabumist f1te ei pooldanud..

-"Võeti mingi mees lambist, kellel polnud litsentsigi ja sõidukogemust alamsarjadest, FIA ei tahtnud algul anda luba, tulid mingid f*king 4 katsesõitu. Hooaja kokkuvõttes jäi Kimi Räikkönen Sauberis selgelt alla meeskonna esisõitjale, kelleks oli tollal sakslane Nick Heidfeld, punkte kogus Heidfeld tol aastal 12, olles ka korra poodiumil, segastes oludes Brasiilia GP-l. Räikkönen oli selgelt kehvem, tegi mitmeid sõiduvigu, kõvasti andis kaasa see, et esimene etapp Austraalias õnnestus lõpetada 6.kohal. Tol aastal olid just Räikkönen ja Heidfeld peafavoriidid kohale McLarenisse, Häkkineni "beachile" mineku järel, hoolimatam sellest et sakslane oli 2001 aastal Sauberis selgelt parem, otsustati võtta just Räikkönen, see oli selgelt rahvuse pärast, Häkkinen jagas McLarenile ise õpetussõnu koguaeg, see oli teada ja seetõttu kaotas Heidfeld palju, lootus Mäkki pääseda haihtus ja nii läks karjäär allapidi, Kimi sugune noob aga jätkas"

Nõndaviisi, selline jutt tuleb tavaliselt Kimi mitte austajate pooltelt, ühesõnaga väga suur ebaõiglus et selline n00b f1te pääses nende arust, mida aga üritavad õelda selle peale McLareni ja Kimi fännid?! Kas saab ja on võimalik kaitsta Räikköneni, toon siinkohal välja oma variandi sellest jamast:

1) F1maailma foorumis ütles kunagi üks M.Schumacheri fänn (kasutajanime ei avalda) et kui Heidfeld oleks pääsenud McLarenisse, oleks sakslane tulnud 2003 aastal maailmameistriks, Kimil ja ju tullal vaid 2 punkti puudu Schumi võidust.Mida ütlen selle peale mina, igipõline Suurbritannia ja Soome spordi austaja ja McLareni fänn umbes 1997 aastast??!! "PULL SHIT" Äärmiselt loll arvamus, Kimi oli toll aastal tõsiselt hea, isegi F1maailma foorumi üks gurudest jens on kiitnud teda, olnud õeldes, et 2003 aastal oli Kimi paremuselt teine sõitja (teadagi kelle järel).
Ma saaks aru kui West McLaren Mercedes oleks olnud tollel aastal tõsiselt võimas, aga vaadake kasvõi David Coulthardi etteasteid sellel aastal, väga kehv! Õnnega pooleks suutis võita Austraalia GP, Montoya spinnis paar ringi enne lõppu, sai veel ühe teise ja veel ka ühe kolmanda koha.
BMW Williams oli tollel aastal selgelt kiirem kui Mclaren, vaadake kasvõi tootjate tabelit, Williams sai 4 võitu, McLaren 2, Kimi suutis lihtsalt sõita stabiilselt koguaeg poodiumile. Veel: Kas Heidfeld oleks suutnud 2003 Brasiilias sooritada selliseid möödasõite nagu seda tegi Räikkönen?! I dont think so Vaadake kasvõi aastat 2004, McLaren oli tõeline pask, ei pidanud vastu ja ei olnud kiire. Üks ajakirjanik vedas ju kihla, et kui mcl võidab 04 etapi jookseb alasti briti raja läbi.
Aga mida muhvi tegi Kimi? startis kümnendana põrkas stardis Massaga kokku, möödus Montoyast,Barrichellost,Cultist ja ka Schumacherist ja võitis etapi.
Võtan oma jutu kokku, Kimi tuli tõesti 2001 aastal F1te väheke kaheldavalt, kogemusi alamsarjadest polnud nagu ollagi ja mingi suvaline päss tuli, kõik sujus ideaalselt ja 2003 aastal tundus et 23 aastaselt saabki tiitli, siiski ei.
Kuidas suudaksite teie seletada Räikköneni tulemist Vormel1te, kas teie suudaksite kaitsta kirjalikult Räikköneni? Loodetavasti saate mu põhimõttest aru, paljude arvatest lihtsalt Räikkönen ei peaks olema hetkel f1es, vaid kuskil mujal, sest 2001 kiirelt f1te ja kohe järgmine aasta mäkki oli paljude arust liialt.
Aitäh!

_________________
http://www.sponest.com


15 Aug 2006 21:12
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Anna andeks greystone, aga ma ei näe sellel küsimusel absoluutselt mõtet. Ja need vastuse varjandid pidin ka ära modima. Varjandid nagu "hui oligi" ja "ofcorse" ei käi foorumi heade tavadega kohe mitte kokku. Oleks kena, kui suudaksid ka suuremad roppused ära hoida.
Oleksin selle teema kustutanud, aga kuna oled sellise pika jutuga maha saanud, siis las ta olla.


15 Aug 2006 22:41
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Mina arvan jällegi, et Kimi oli selle Mclareni koha ära teeninud. Ta oli lisentis saamiseks oli ta kolmel etappil ( või rohkematel etappidal ) FIA ametnike vaatluse all. Ning ta sai väga hästi hakkama. Ning ta on senini tõestanud, et tema lolluste läbi pole veel keegi rajalt lennanud. Ning tegu on väga andeka ja külmalt kalkuleeriva piloodiga F1-s. See, et Heidfield Mac-i ei saanud on Heidfieldi enda süü. Ju ta siis ei jäänud piisavalt hr. Haugile silma.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


15 Aug 2006 22:55
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Pole küsimustki, et selle mehe tulek F1-te oli väga väärt värk. Tegemist on minu silmis ühe parima piloodiga nii roolis, kui ka kardinate taga.


15 Aug 2006 23:07
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
esiteks- mõttetu teema

teiseks- oli küll hea et F1-tuli, kuna lisab etappidel tihti pinget ning põnevust ning ka meie põhjanaaber, kellel kaasa elada (kuigi mina ei ela kaasa talle :D)

_________________
TFPiltRBR


15 Aug 2006 23:27
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
rauninho Wrote:
esiteks- mõttetu teema

teiseks- oli küll hea et F1-tuli, kuna lisab etappidel tihti pinget ning põnevust ning ka meie põhjanaaber, kellel kaasa elada (kuigi mina ei ela kaasa talle :D)


lihtne õelda et mõtetu teema, f1es on tarvis igast asjast rääkida, teeme siis äkki teema Miks Cristiano Ronaldo nii kergesti kukub koguaeg ah? kas ta on nõrk või lihtsalt simuleerib? ja pealegi Fulber:mõttetu teema? pikk see jutt pealegi pole, olen pikemaidgi teinud ja kui ei meeldi kustuta ära, mul jumalast Pohh. Sellist asja tuleb arutada, oleks pidanud juba 2001 ja 2002, ah mul kama kui teile ei meeldi

_________________
http://www.sponest.com


16 Aug 2006 14:13
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
greystone Wrote:
lihtne õelda et mõtetu teema, f1es on tarvis igast asjast rääkida, teeme siis äkki teema Miks Cristiano Ronaldo nii kergesti kukub koguaeg ah? kas ta on nõrk või lihtsalt simuleerib? ja pealegi Fulber:mõttetu teema? pikk see jutt pealegi pole, olen pikemaidgi teinud ja kui ei meeldi kustuta ära, mul jumalast Pohh. Sellist asja tuleb arutada, oleks pidanud juba 2001 ja 2002, ah mul kama kui teile ei meeldi


ma ei saa aru miks see C.Ronaldo nüüd äkki ette jäi :? ma lihtsalt ütlesin oma arvamuse

_________________
TFPiltRBR


16 Aug 2006 15:49
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus 
loomulikult oli, raikkonen on mu lemmik sõitja f1-es 8)


20 Aug 2006 22:43
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
greystone Wrote:
lihtne õelda et mõtetu teema, ja pealegi Fulber:mõttetu teema? pikk see jutt pealegi pole, olen pikemaidgi teinud ja kui ei meeldi kustuta ära, mul jumalast Pohh.

Sul kehva päev? :roll:


20 Aug 2006 23:45
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Kucoch Wrote:
greystone Wrote:
lihtne õelda et mõtetu teema, ja pealegi Fulber:mõttetu teema? pikk see jutt pealegi pole, olen pikemaidgi teinud ja kui ei meeldi kustuta ära, mul jumalast Pohh.

Sul kehva päev? :roll:


U menja BÕL plohoi djen :D

_________________
http://www.sponest.com


21 Aug 2006 16:45
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Okt 2006 21:04
Postitusi: 196
Postitus 
Ei olnud õige. Miks? Sest tal polnud peaaegu üldse võistluskogemust. Ta oleks võinud aasta veel oodata ja F1'ga liituda 2002. aastal Sauberis. 2001. aastal sai ta hävitavalt lüüa Heidfeldi käest. Miks Heidfeld siis McLareni kohta ei saanud??

_________________
http://vormel1.webart.ee/


26 Okt 2006 22:11
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Liiga vara tuli F1 - te.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Okt 2006 22:23
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 09 Okt 2006 17:58
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti
Postitus 
Mis vahet sel enam on, kas tuli liiga vara või mitte.

Kuigi jah kui tulnuks 2002, võib olla kujunenuks karjäär hoopis teistsuguseks ja tema asemel oleks Heidfeld McLarenis sõitnud.


06 Nov 2006 22:54
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 24 Märts 2009 11:10
Postitusi: 16
Postitus Re: Räikköse saabumine f1te
kui mehele antakse võimalus liituda f1-ga siis ta kahtlemata võtab selle pakkumise vastu.
On ju teada et f1 ei ole selline koht kus sind oodatakse, kui sa ei taha tulla siis võtame kellegi teise.
Nii et ühesõnaga ei ole sellel arutlusel siin tõesti mingit erilist mõtet.


25 Märts 2009 13:25
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Räikköse saabumine f1te
VormeliHunt Wrote:
kui mehele antakse võimalus liituda f1-ga siis ta kahtlemata võtab selle pakkumise vastu.
On ju teada et f1 ei ole selline koht kus sind oodatakse, kui sa ei taha tulla siis võtame kellegi teise.
Nii et ühesõnaga ei ole sellel arutlusel siin tõesti mingit erilist mõtet.


Vähe vanat teemat ei kaevanud ülesse või?????????

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


26 Märts 2009 11:08
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 2 külalist


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.