Hetke kellaeg on 18 Mai 2024 23:15

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 152 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 Michael Schumacher 
Autor Sõnum
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Uus vormel-1 reegel hämmastab Schumacherit

Seitsmekordsest maailmameistrist Ferrari konsultant Michael Schumacher on hämmingus uuest vormel-1 reeglist, mis toob MM-tiitli enim etappe võitnud piloodile.

Schumacher on veendunud, et uus reegel ei aita vormel-1 kriisist välja, eriti seepärast, et sellest anti nõnda hilja teada.

«Ma ei usu, et uus reegel aitab kuidagi kaasa vormel-1 edendamisele,» kirjutas Schumacher enda isiklikul veebilehel. «Olen hämmingus, et selline reegel võeti vastu sellisel ajal, kui hooaeg on praktiliselt ukse ees. Minu meelest on imelik, kui näiteks piloot, kellel on vähem punkte, kui esimesel, võib tulla maailmameistriks.»

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


19 Märts 2009 16:11
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher: McLaren on väga halvas seisus

Seitsmekordsest vormel-1 maailmameistrist Ferrari konsultant Michael Schumacher arvab, et McLareni meeskond ei suuda sel aastal tiitli eest võidelda.

«McLaren on praegu väga halvas seisus,» sõnas Schumacher, kelle sõnul võitlevad kõrgete kohtade eest Ferrari, Toyota, BMW, Williams ja Renault.

Lisaks eelmainutud võistkondadele võib Schumacheri arvates kaarte segada veel ka Brawn GP.

«Nad näitasid testimistel suurepärast kiirust ning, kui nad suudavad niiviisi jätkata, võivad nad väga tugevad konkurendid olla,» märkis Schumacher.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


20 Märts 2009 13:20
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher on kohal kahel esimesel etapil

Michael Schumacher on sel nädalavahetusel Austraalia GP-l kohal Ferrari meeskonna liikmena.

Saksa ajakirjanduse sõnul on seitsmekordne maailmameister, kes endiselt on Itaalia meeskonna nõustaja, kinnitanud, et ei osale mitte ainult Melbourne'is vaid nädal hiljem ka Malaisias.

40-aastane sakslane on olnud pärast võistlemisest loobumist mitmel etapil kohal meeskonna nõuandjana, kuid esimest korda on ta pärast oma sõitjakarjääri lõpetamist 2006. aastal kohal ka hooaja avaetapil.

„Eelmisel kahel aastal ei olnud Michaeli boksides kohalolek nii oluline,” selgitas sakslase kauaaegne mänedžer Willi Weber.

„Nüüd, kui on toimunud palju reeglimuudatusi, aitab Michael inseneridel autot paremini mõista.”

„Seda sellel alal, kus Michaeli kogemus on lihtsalt hädavajalik,” lisas Weber.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


25 Märts 2009 14:56
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Michael Schumacher
Kui vandenõu teoteetikuid nüüd kuulda võtta, siis esimesed kaks etappi ei tasu Kimi peale panustada. Tulenevalt just sellest, et eelmine hooaeg läksid miski pärast Kimil just need etapid vett vedama kus oli kohal ka isand Schumi. :)


25 Märts 2009 15:25
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Michael Schumacher
Sanchez Wrote:
Kui vandenõu teoteetikuid nüüd kuulda võtta, siis esimesed kaks etappi ei tasu Kimi peale panustada


Mul käis uudist lugedes sarnane mõte peast läbi :mrgreen:

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


25 Märts 2009 20:16
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher seab Vetteli karistuse kahtluse alla

Michael Schumacher seab kahtluse alla, kas tema kaasmaalase Sebastian Vetteli karistamine Austraalia Grand Prix kohtunike poolt oli õigustatud.

Vettel, kes alanud hooajast sõidab Red Bullis, vabandas Robert Kubica ees, sest sattus 2009. aasta hooaja avaetapi viimastel ringidel BMW piloodiga avariisse ning selle tulemusena pidid mõlemad mehed katkestama.

21-aastane nimetas ennast meedia väitel „idioodiks“ ning ta vabandas raadio teel nii enda meeskonna ees, kui oma endise meeskonnapealiku Mario Theisseni ees.

Siiski, mitte kõik ei ole nõus, et just Vettelit peaks avarii põhjustamises süüdistama, mil ta pidas teise koha eest lahingut Kubicaga.

„Ta (Vettel) oli täielikult sisekurvis – ta ju ei saanud oma autot lihtsalt udusuleks muuta,” ütles seitsmekordne MM-tiitli võitja Michael Schumacher saksa ajalehele Bild.

1982. aasta maailmameister ja praeguse F1 piloodi Nico Rosbergi isa Keke Rosberg ütles, et Vettel sai karistada, sest on lihtsalt liiga aus noormees.

Kohtunike meeli see siiski ei muutnud ning nende otsuse tõttu peab Vettel järgmisel nädalavahetusel peetaval Malaisia Grand Prix´l oma kvalifikatsiooni tulemusest kümme kohta tagant poolt startima.

„Arvan, et see oli karm (karistus), kuid me peame sellega leppima,” ütles Vettel.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


30 Märts 2009 16:19
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Michael Schumacher pole tõsisest õnnetusest ikka veel paranenud

Mitmekordne vormel-1 maailmameister Michael Schumacher pole kahe kuu tagusest mootorrattaõnnetusest ikka veel taastunud ning ei kavatse veel nii pea ringrajal tsikli selga hüpata.

Tuleb välja, et algselt kergelt pääsenud Schumacher lasti küll õnnetuse päeval kohe haiglast välja, kuid mehe kael on endiselt valulik. Seetõttu ei startinud 40-aastane sakslane ka kohalikel motomeistrivõistlustel.

«Pidin kahjuks loobuma, kuna tervis pole veel kõige parem,» tunnistas Schumacher. «Kui pean kiirelt oma kaela liigutama, tõmbub see kohe krampi. Võib-olla on asi vanuses, et ma aeglasemalt paranen. Lasen nüüd asjal kõigepealt rahulikult taastuda, kuni olen jälle täielikult terve.»

11. veebruaril üle elatud õnnetus lõppes sportlasel teadvusekaotusega, kuid esialgu muid suuremaid hädasid peale põrutuse ei tuvastatud, vahendab bild.de.

«Sellist riski enam ei võta. Ma pole hetkel tervise koha pealt mitte mingis sõidukorras,» lisas ta. «Mootorrattasõit on lõbus. Üritan seda nii tõsiselt võtta kui võimalik, aga sellise teadmisega, et ma enam esikohale ei konkureeri.»

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


21 Aprill 2009 21:14
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher tunnistas, et tegi taktikavalikul vigu

Seitsmekordne vormel 1 maailmameister, tänane Ferrari nõunik Michael Schumacher tunnistas lõpuks ometi, et andis hooaja esimestel etappidel meeskonnale ebaõnnestunud soovitusi.

"Ka mul lasub ebaedus oma osa. Olen teinud valearvestusi, ei mingit kahtlust," lausus Schumi uudisteagentuuri DPA usutluses.

Malaisia etapil pani Ferrari põhjalikult puusse, kui vahetas Kimi Räikkönenile vihmarehvid liiga vara. Ferrari saatis seepeale Schumacheri sundpuhkusele, heites talle ette halba mängulugemist. Hiinas polnud sakslast näha, ta ei sõida meeskonnaga ka Bahreini.

Kunagi rääkisid Ferrari pomod, et näevad Schumacheris tiimipealiku Jean Todti mantlipärijat. Ent nüüd keeldus Schumi viisakalt võimalikust ametikõrgendusest.

"Oleksin võinud juba varem saada Todti koha, aga see pole täiesti selgelt mulle sobiv amet. Ka ajastus olnuks väär. Usun, et Stefano Domenicali saab hakkama minust palju paremini," sõnas Schumacher.

Seni on Ferrari igatahes kolme etapi järel ainsagi punktita.

http://www.ohtuleht.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


23 Aprill 2009 15:02
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Webber soovitab Schumacheril mootorratastega sõitmise lõpetada

Mark Webber on üllatunud, et Michael Schumacher jätkab tõsisest kukkumisest hoolimata mootorratastel võidusõitmist ning soovitab sakslasel selle lõpetada.

Veebruaris mootorrattaga testsõite tehes kukkus seitsmekordne vormel 1 maailmameister Schumacher ning sai tõsiselt viga. Kukkumise tõttu pidi ta vahele jätma saksamaa mootorrataste sarja esimese etapi.

„Ka minu arvates on need masinad lahedad,” ütles Webber, „kuid nendega võidu sõita? Ei, tänan.”

Schumacheril ja Webberil on ühine sõber Mick Doohan, kes on viiel korral tõusnud Moto GP sarja meistriks.

„Mick hoiatas mind: enne asja selgeks saamist kukud tõsiselt vähemalt kümme korda. Noorena on see sinu töö üks osa, kuid vanemana ei soovitaks ma seda.”

„Michael peaks seda kuulda võtma, sest Mick teab, millest räägib.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Mai 2009 09:57
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Mänedžer välistas Michael Scumacheri come-backi

Michael Schumacheri mänedžer Willi Weber kinnitas väljaandele Daily Mail, et seitsmekordne maailmameister ei naase sel hooajal vormel-1 sarja.

Schumacheri võimalik come-back kerkis päevakorda pärast Felipe Massa rasket vigastust Ungari etapi kvalifikatsioonis.

“Michael ei ole kindlasti Valencias stardis,” sõnas Weber. “Ma ei kinnita seda mitte ainult sada protsenti, vaid võin öelda ka 200 protsenti.”

Läbi aegade edukaim vormelisõitja Michael Schumacher lõpetas F1 karjääri 2006. aastal.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Juul 2009 15:23
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher tuleb rajale tagasi
Pilt
Foto: http://f1.gpupdate.net

Oma võistlejakarjääri 2006. aastal lõpetanud seitsmekordne maailmameister Michael Schumacher tuleb taas rajale.

Sakslane asendab läinud laupäeval Ungari GP ajatreeningul raskelt vigastada saanud brasiillast Felipe Massat. Schumacher keerab tulipunase auto rooli juba 23. augustil Euroopa GP-l Valencias. Ferrari teine sõitja on eksmaailmameister Kimi Räikkönen.
Pärast karjääri lõpetamist Ferraris konsultandina tegutsenud Schumacheri otsus võidusõidurajale naasta tuli ootamatult, sest veel teisipäeval kinnitas sakslase kauaaegne mänedžer Willy Weber, et "kes iganes Valencias ka Felipe Massa autos istub, päris kindlasti ei ole see aga Michael Schumacher. Ma olen selles kindel mitte sada vaid kakssada protsenti."
Ferrari teatas, et 40-aastane Schumacher jääb meeskonna seniks, kuni Massa vigastusest paraneb. "Lojaalsusest meeskonna suhtes ei saa ma praegust õnnetut olukorda ignoreerida, ehki F1 raamat on minu jaoks juba ammu olnud suletud," ütles Ferrarile viis sõitjate MM-tiitlit toonud Schumacher.
"Täna pärastlõunal kohtusin Ferrari tiimi juhi Stefano Domenicali ja Ferrari presidendi Luca di Montezemologa ning koos otsustasime, et hakkan end Felipe asendamiseks vormi seadma. Jumal tänatud, et Felipega on lood paremuse suunas liikumas, kuid võidusõitjana ootan uut väljakutset lootusrikkalt," ütles Schumacher, kes F1 autot roolis viimati 2008. aasta aprillis.
Valenciaks on eksmaailmameistril aega valmistuda kolm nädalat, kuid hooajasisese etstikeelu tõttu ta Ferrari 2009. aasta autot enne 21. augusti esimest vabatreeningut Valencias kasutada ei saa.

Michael Schumacher, Saksamaa autovõidusõitja
Sünd. 03.01.1969 Hürth Hermülheim

F1 autode ringrajasõidu seitsmekordne maailmameister (1994 ja 1995 Benettoni meeskonnas, 2000, 2001, 2002, 2003 ja 2004 Ferrari meeskonnas). Võistles F1-s aastatel 1991-2006 (lisaks Benttonile ja Ferrarile üks sõit ka Jordani tiimis), startis 248 korda, võitis 91 GP-d, lõpetas esikolmikus 154 korda, alustas parimalt stardikohalt 68 korda ja kihutas 76 võistlusel kiireima ringi. Schumacheri esimene GP oli Belgias 1991, seni viimane Brasiilias 2006. Esimese võidu sai 1992. aastal Belgias (Spa-Francorchamps), seni viimase 2006. aastal Hiinas (Shanghai). 2002 lõpetas ta esikolmikus kõigil MM-sarja etappidel.

www.epl.ee

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


29 Juul 2009 22:00
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Michael Schumacher
Lugesin ka seda just hetk tagasi Postimehest. Täitsa pekkis! :shock:
Hästi ei kujuta küll ette seda. Kui siin räägitakse, et ta ei pruugi tervisekontrollist läbi pääseda. Ka ise kinnitas ta, et pole füüsiliselt mitte just tippvormis, aga iseenesest põnev siiski näha, mida mees teha suudab. :)


30 Juul 2009 10:18
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Michael Schumacher
Ise loodan, et ta suudaks lõpetada Buttonis ja Barrichellost eespool ja Vettelis ja Webberist tagapool.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


30 Juul 2009 10:58
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Michael Schumacher
Ise loodan, et ta jääb nüüd kõvasti Räikkönenile alla.
Motivatsiooni peaks kah nüüd Räikkönenil olema, et kiire olla, tema tiimikas on ikkagi 6 (7) kordne maailmameister ja mis võiks veel vägevam olla, kui tõmmata kott pähe Schummile.
Loodan nüüd väga, et Ferrari ei hakka Schumacheri eelistama nüüd.

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


30 Juul 2009 11:30
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Michael Schumacher
EPL uudistest võis lugeda, et kutt on ikka veidi mures oma füüsise pärast. Pidi hakkama nüüd palehigis treenima.
Hämmastav on ikka kuidas olukorrad muutuvad. Alles eile veel ütles kuti manager, et Schumi naasemine on 100% välistatud. Täna puhuvad aga hoopis teised tuuled. :)


30 Juul 2009 11:55
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher ei võtnud kuulda Weberi soovitusi.

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


30 Juul 2009 13:47
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher sooritab Mugello ringrajal testisõite

Michael Schumacher alustas juba ettevalmistusi Euroopa Grand Prix etapiks ning istub vana Ferrari F2007 vormeli rooli, et Mugello ringrajal testida.

Teadete kohaselt alustas sakslane täna hommikul kohaliku aja järgi kell 11:00 testiringide läbimist ning ta loodab enne Euroopa GP’d võimalikult palju testikilomeetreid koguda.

„Vormel 1 sarjas on testimiskeeld, seepärast võtsin ühendust F1 Clientiga ühendust, et nad mulle vomrelit laenas,” kirjutab Schumacher oma ametlikul veebilehel.

„Kuigi need vormelid pole praegused või eelmise aasta mudelid, meeldib mulle lihtsalt võimalikult palju sõita, seega on tegu õige otsusega. Järgmised nädalad kuluvad siis täielikult ettevalmistusteks.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


31 Juul 2009 19:43
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Hamilton ootab põnevusega Schumi naasmist

Valitsev vormel 1 maailmameister Lewis Hamilton ootab põnevusega Euroopa Grand Prix’d, kus ta saab Michael Schumacheriga rinda pista.

„Ma olen põnevil Michael Schumacheri võimaliku naasmise osas,” ütles Hamilton, „kuid mõtlen endiselt Felipele ja ta perele pärast Ungari kohutavat õnnetust.”

„Michael on selle spordi üks suurimaid kujusid ning auga välja teenitud legend, suurepärane oleks tema vastu võidu sõita.”

Schumacheri naasmist ootab ka hetkel punktitabelis liidrikohta hoidev Jenson Button.

„Ta on raskesse olukorda sattunud, kuid olen rahul, et ta langetas julge otsuse ning võttis selle võimaluse vastu. Ta on veel noor – 40 pole vana ning kindlasti on ta kiire.”

2006. aasta järel naaseb seitsmekordne maailmameister Schumacher esimest korda vormel 1 võistlustulle, kui asendab Ungari GP ajal viga saanud Felipe Massat.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


31 Juul 2009 20:43
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Michael Schumacher
Samas Buttonil sõeluvad püksid püüli. Ta pidi kartma Schumacherit.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


01 Aug 2009 07:58
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Michael Schumacher
Rodriquez Wrote:
sõeluvad püksid püüli


Hästi paned, mees! :lol:


01 Aug 2009 11:37
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Michael Schumacher
Lugesin ka Viinis poejärjekorras ajalehe esikaanelt, et Schumi is back. Tasuks väidetavalt siis olevat jah 1 000 000 iga etapi eest...

Edit: Summast sain vist ikka valesti aru...eks keel ka teine :D


Viimati muutis Tony 05 Aug 2009 08:03, kokku muudetud 1 kord.

02 Aug 2009 01:06
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
FIA kahtlustab Schumacherit keelatud rehvide kasutamises

Rahvusvaheline Autoliit uurib Michael Schumacheri testisessioonil tehtud fotosid, sest kahtlustab, et sakslane kasutas vormel-1 sarjas kasutatavaid slick-rehve, mis oleks reeglite rikkumine.

Kuninglikus mootorispordi sarjas kehtib testikeeld, sestap pidi Schumacher kihutama Mugellos 2007. aasta Ferrariga, vahendab Õhtuleht Online.

Autol olid alla slick-rehvid ja FIA kahtlustab, et need on Bridgestone'i toodang, mida kasutatakse vormel 1 võidukihutamistel. Nende kasutamine testidel on keelatud.

Schumacher kinnitas, et rehvid olid pärit GP2 sarja autolt.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


02 Aug 2009 15:57
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacheri ettevalmistused: Valud kaelas, kaotanud 3 kg

Michael Schumacher on Euroopa Grand Prix’ks valmistudes kaotanud juba kolm kilogrammi.

Eelmisel nädalal lendas sakslane Itaaliasse Mugello ringrajale Ferrari F2007 roolis testsõitude läbimiseks ning see on kiire ettevalmistus on hakanud juba füüsilist vormi mõjutama. Peale kehakaalu kaotamisele tunnistab Schumacher, et kael vajab rohkem trenni, kuna pole tükk aega nii suuri jõude pidanud taluma.

„Olen praegu eesootava võistluse ettevalmistustega poole peale jõudnud,” kirjutas Schumacher oma isiklikul veebilehel. „Kaotasin juba kolm kilogrammi, kuigi on tähtis lihaseid kasvatada. Seega mõjub antud treening hästi.”

„Pean vaid tunnistama, et kaelas on väike valu. Peame selle lahendama, kuna tervis on prioriteet number üks – sedasi arvab selgelt Ferrari ja ka mu naine.”

„Läheb lahti! Võtsin väljakutse vastu ja nagu kõik teate, armastan katsumusi. Tundub, et mu fännidele meeldivad need ka.”

Schumacher on tänulik veel kogu sellele toetusele, mida on fännid üle maailma välja näidanud.

„Sooviksin tõesti kõiki oma fänne tänada, kes hoiavad mulle pöialt. Hämmastav, kui palju toetust saan üle kogu maailma.”

„Tundub nagu täielik energiatulv on minust üle minemas. Komplimendid teile kõigile!”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


05 Aug 2009 12:15
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Michael Schumacher
Schumacher saab sel nädalal roostet maha sõita GP2 autoga

Vormel-1 karusselli tagasitulekut üritav Michael Schumacher istub vormelirooli juba sel nädalal, kui sakslane plaanib Hispaanias, Jerezi ringrajal, testida Supernova meeskonna GP2 sarja autot.

FIA andis Mercedese võistkonnale omapoolse rohelise tule need testid läbi viia. Vormel-1 autosse saab Schumacher istuda alles 1. veebruaril Valencias, sest jaanuaris on sarjas jõus testikeeld.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


11 Jaan 2010 15:41
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Michael Schumacher
Vormel-1 ekstšempion: järgmine aasta on Schumacheri hooaeg

Vormel-1 eksmaailmameister Emerson Fittipaldi ennustab, et uuel hooajal on sakslane Michael Schumacher vormelisarjas arvestatav jõud, kes võib võidelda ka MM-tiitli eest.
"Kohtusin viimati Mercedese bossi Ross Brawniga ja arutasime uue hooaja üle. Mulle tundub, et nende uus vormel sobib Michaeli sõidustiiliga märksa paremini kui lõppenud hooaja masin," sõnas brasiillane Times`ile. "F1 sarja uued rehvid tähendavad, et see annab Michaelile veel ühe lisavõimaluse. Kui uue hooaja masin on konkurentsivõimeline, siis on Michael kindlasti tugev konkurent MM-tiitlile. Ta on kindlasti suuteline võitma"
"See aasta oli Michaelil õppimise aasta. Järgmine aasta hakkab ta tulemusi näitama."
Fittipaldi hoiatas ühtlasi maailmameister Sebastian Vettelit, sest "tiitlit kaitsta on märksa raskem kui seda esimest korda võita".
"Uuel hooajal on Vettelil tohutu pinge. Ootused on väga kõrgel ja see võib mõjuda väga häirivalt," lisas Fittipaldi, kes võitis MM-tiitli aastatel 1972 ja 74.

delfi sport


24 Nov 2010 15:01
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 152 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.