Hetke kellaeg on 18 Mai 2024 23:50

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 152 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine
 Michael Schumacher 
Autor Sõnum
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Michael Schumacher
Michael Schumacher võib Montrealis teha ajalugu
Eeloleval pühapäeval toimuval vormel-1 MM-sarja etapil Montrealis on seitsmekordsel maailmameistril Michael Schumacheril võimalik teha ajalugu.
Mitte ükski sõitja ei ole ühte etappi võitnud kaheksal korral ning sakslane võib selles osas osutuda teerajajaks.
Ferrari esisõitja on Montreali võistluse lõpetanud esikohaga 1994, 1997, 1998, 2000, 2002, 2003 ja 2004.

ETV SPORT


20 Juun 2006 15:32
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Schumi purustab rekordi järel rekordi. Paraku pole ta minu valik nr.1.


20 Juun 2006 19:18
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Schumacher loodab 19-punktise vahe Alonsoga tasa teha

Seitsmekordne maailmameister Michael Schumacher on veendunud, et suudab MM-sarja liidri ja valitseva maailmameistri Fernando Alonso hooaja lõpuks kinni püüda.
Kümne etapi järel edestab Alonso Schumacherit 19 punktiga ning USA etapi võidu järel on sakslase lootused ka põhjendatud.
„Iga järgmine võistlus on võimaluseks vahemaad vähendada. Tahan võita ja võitlen selle nimel lõpuni,” sõnas Schumacher.

http://www.crash.net

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


13 Juul 2006 12:04
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Fulber Wrote:
Schumi purustab rekordi järel rekordi. Paraku pole ta minu valik nr.1.


sama siin

ta võib ka sellega ju rekordi purustada, et tal on kõige rohkem rekordeid :D :D


13 Juul 2006 15:06
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Juul 2006 20:41
Postitusi: 792
Asukoht: Jõgevalt 5 km
Postitus 
Järgmine aasta ei sõdagi enam "Michael Schumacher" siis pole enam F1-l mõttetki minujaoks, ma ainult see pärast vaatasingi, et olen M. Schumi suur fann :(


10 Sept 2006 16:48
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Jess, Schumi lõpuks läinud, nüüd näeb uusi meistreid.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


10 Sept 2006 16:58
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
mairo Wrote:
Jess, Schumi lõpuks läinud, nüüd näeb uusi meistreid.


ühinen

_________________
TFPiltRBR


10 Sept 2006 17:41
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Sellega võib siis F1 ajaloos uue lehekülje keerata. Ei ole nüüd Schumi ka mul mingi suur sümpaatia, aga usun, et aeg on õige ameti maha panemiseks. Uued tulijad trügivad peale.


10 Sept 2006 18:21
Profiil
F1 spets 2010
Kasutaja avatar

Liitunud: 19 Jaan 2006 22:24
Postitusi: 227
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Schumacher maailmameistriks.


10 Sept 2006 20:41
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 08 Sept 2006 18:22
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Nüüd on siis veel i-le täppi peale vaja ehk kaheksandat tiitlit, ja eilse järel muutus see üsnagi võimalikuks. Paremat tulemust kui eilne pole võimalik välja mõeldagi - võita tifooside ees sõit ja teatada, et see oli siin rajal viimane.
Vahepeal näis, et täitub minu suur soov - praegune ja tulevane Ferrari tiim poodiumil aga läks teisiti.
Oi, oi kui suured saapad nüüd Ferrari boksidesse maha jäävad!


11 Sept 2006 08:50
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ma ka sügavalt kahtlen, et selliseid numbreid keegi üldse kunagi suudab üle üle lüüa. Selle mehe poolt maha pandud verstapostid on ikka liiga püüdmatud. Kahesas tiitel võika talle ära tull küll. Ütleme nii, et mees on seda väärt ja ise loodan, et Alonso seda mitte ei saa.


11 Sept 2006 09:10
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
Fulber Wrote:
Ma ka sügavalt kahtlen, et selliseid numbreid keegi üldse kunagi suudab üle üle lüüa. Selle mehe poolt maha pandud verstapostid on ikka liiga püüdmatud. Kahesas tiitel võiks talle ära tulla küll. Ütleme nii, et mees on seda väärt ja ise loodan, et Alonso seda mitte ei saa.

Nõustun täielikult eelkõnelejaga. Mees on 15 aastaga tõestanud, et tema on F1 kuningas.


11 Sept 2006 09:20
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Kui keegi äkki juhtus kuulama täna hommikul Vikerraadiot, siis seal Tarmo Klaar tegi üsna pika ülevaate Schumi karjääri keerdkäikudest.
Mees ütles õieti, et tegemist on kahtlemata ühe vastuoluliseima mehega F1-s. Ühest küljest on tegemist ääramiselt andeka piloodiga. Teisalt meenub kohe terve rida totrusi, millega mees on hakkama saanud. Klaar ütles õieti probleemi pole, kui mees sõidab kellegi järel. Küll aga ei suuda mees kohe mitte leppida olukorraga, et keegi hakkab temast mööda sõitma ja siis on mehel silmad ruutus ja ilma igasuguse mõtlemiseta keerab jumalt peale. Neid näiteid on tuua küll ja küll tema karjääri jooksul. Viimati käitus ta ju nii Nick Heidfeildiga, kui mees hakkas Schumist mööda sõitma. Ka De la Rosa sõidu oleks mees ju põhimõtteliselt alles hiljuti lõpetanud, kui ei tahtnud leppida mees sellega, et De la Rosa on temast kiirem.
Selline käitumine ongi üks põhilisi põhjuseid miks mees minu silmis on üsna mõttetu. Mees ei talu mees mehe vastu võitlust. Sama teed, on kõigi märkide järgi minemas, ka Alonso.


11 Sept 2006 10:01
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
krt Schum on minu vaieldamatu lemmik !!! parimaid ja tõesti krt tee mees nüüd veel tuju heaks ja veelkord maailmameistriks siis võid rahulikult puhkusele minna ;)


11 Sept 2006 11:23
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 08 Sept 2006 18:22
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Fulber Wrote:
Kui keegi äkki juhtus kuulama täna hommikul Vikerraadiot, siis seal Tarmo Klaar tegi üsna pika ülevaate Schumi karjääri keerdkäikudest.
.


Ei juhtunud kuulama, kuigi Klaari jutt on tema teleülekannetejutu põhjal prognoositav. Seevastu kuulasin-vaatasin Jean Todti mõtteid RTList. Tema tõi esile kaks punkti, kas Klaar neid ka puudutas, ei tea.
Esiteks: professionaalsus ja pühendumus. Füüsiline tippvorm ja psüühhiline võitlusvalmidus - aasta aasta järel samal tasemel. Kui hooaeg lõppes, algas praktiliselt kohe ettevalmistus uueks. Üksikute elementide väsimatu lihvimine - näiteks boksipeatuste ja stardi harjutamine.
Teiseks: lojaalsus meeskonna vastu. Ferraril olnud halbu aegu. Siis kuuldi Michaelilt ainult sõnu: "teeme tööd ja tuleme tagasi." Vastastikuste süüdistuste ja etteheidete asemel, mis taolisel juhul on kerged tulema, tegime tööd ja tulimegi tagasi. Seda rääkis siis Jean Todt.

Schumacheri stiili mõttetus või mõttekus on teema omaette aga Alonso kõrvutamine Schumacheriga on küll kohatu. Olgu Alonso töövõime ja andekusega kuidas on eks tulevik näita. Aga suumulk areneb suure kiirusega. Tuletame meelde. Võitis elu esimese etapi ja kuulutas, et Schumacherist parem. Renault´l läks paar etappi aia taha ja teatas, et halb auto ei võimalda tal oma tõelist sõitjatalenti realiseerida. Kord on kaasvõistlejad risti-põiki jalus, kord ei anta talle aupkalikult boksiteel teed, kord otsustab FIA etapppide tulemused juba ette ära. Kuni viimase väljaütlemiseni, et F1 polegi enam kellegi sport.
Tunnen juba ette Ron Dennisele kaasa. Algab hooaeg ja kui jumala pärast midagi peaks viltu minema, kuuleme me kõik, millise käulaga universumi parim piloot sõitma peab.
Kas keegi on kunagi Schumacherilt midagi sellega võrreldavat kuulnud? Kui on, tuletagu mullegi lahkelt meelde.


11 Sept 2006 12:32
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Alonso on tropp olen seda juba ammu öelnud.
RESPECT mehele kes suudab tippus lahkuda. Kuigi olen olnud kogu oma teadliku elu Mclareni pooldaja olen see hooaeg hoidnud pöialt Michaelile, et ta oma kaheksanda tiitli võtaks ja pensionile läheks. Aga see, et Alonso Mclareniga lepingu sõlmis oli mulle löök allapoole vööd. Nüüd peab lihtsalt kannatama ja vaatama kuidas universumi suurim ajukääbik Mclarenit lörtsib.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


11 Sept 2006 12:51
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Tiit Wrote:
psüühhiline võitlusvalmidus - aasta aasta järel samal tasemel


Vat selles punktis mina isiklikult küll kahtlen.

Ärge saage minust valesti aru. Ma siiralt hindan mehe talenti. Küll aga ei meeldi mulle see, üle laipade tähtede poole, stiil.
Aasta aastalt on mu austus mehe vastu kasvanud. Alonso tõin võrldusena kõrvale just selles osas, et mees meenutab oma käitumisega rajal just Schumit. Ma ei tea küll millest see tuleb, aga miski pärast see nii, et mingil hetkel ei suuda osa mehi emotsioone ohjeldada.


11 Sept 2006 13:12
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 08 Sept 2006 18:22
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Fulber Wrote:
Tiit Wrote:
psüühhiline võitlusvalmidus - aasta aasta järel samal tasemel


Vat selles punktis mina isiklikult küll kahtlen.

Ärge saage minust valesti aru. Ma siiralt hindan mehe talenti. Küll aga ei meeldi mulle see, üle laipade tähtede poole, stiil.
Aasta aastalt on mu austus mehe vastu kasvanud. Alonso tõin võrldusena kõrvale just selles osas, et mees meenutab oma käitumisega rajal just Schumit. Ma ei tea küll millest see tuleb, aga miski pärast see nii, et mingil hetkel ei suuda osa mehi emotsioone ohjeldada.


Noh, see "psüühhilise võitlusvalmiduse" väide pani ka mind pisut kulme kergitama aga see oli ju Jean Todti, mitte minu väide. Teisalt - mida tähendab eelmise hooaja pingetest vabanemine, võimalikust ebaõnneaugust väljaronimine ja järgmiseks aastaks häälestumine, teab tema minust paremini. See selleks.
Aga et ka minust õigesti aru saadaks - minu arvates püüab Alonso (teadlikult? alateadlikult?) kopeerida Schumacherit selleks eelduseid omamata.
Schumacheri "üle laipade tähtede poole" (super termin, Fulber!) tundub minule enam Schumacheri kui võidusõitja orgaaniliste omaduste hulka kuuluvana, mitte mingi spetsiaalse ülbuse ja hoolimatuse osutamisena. Sõitjaandekusele (mida omavad ju kõik F1 piloodid, selleta ei saaks litentsigi) lisanduvad Schumacheri puhul metsik töövõime, stabiilne motivatsioon - kuid ka kõigi legaalsete ja pool(mitte-)legaalsete vahendite kasutamine eesmärgi ehk järjekordse tiitli saavutamiseks. Ja siit tuleneb looglisena ka sõnastamata põhimõte:"Minust mööda ei sõideta!" Ilma taolise stiilita poleks meil täna seitsme (kaheksa?-)kordset maailmameistrit.
Ei taha mina Schumacheri advokaat olla, tal pole neid vajagi. Aga Schumacher rammis kui rammida vajalikuks pidas rajal, miljonite silma all. Kui läks läbi oli hea, kui mitte kandis karistuse ja hakkas järgmiseks sõiduks valmistuma. Ei joonud ennast kusagil ööklubis mälutuks ega nutnud ajakirjanike rinnaesist märjaks.


11 Sept 2006 14:16
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Ja vot seda räägivad Schumi fännid.
Põrgu võite käija.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


11 Sept 2006 14:56
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Heh! Rahu, Mairo. :)

Ei ses mõttes respect Tiit, et väga argumenteeritud jutt. :)


11 Sept 2006 15:18
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Pole mõtet oma pilooti õigustada, oma fännide kohta õeldakse jah head, aga tunnistage siis vigu ka !

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


11 Sept 2006 15:19
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Alonso valas ikka veel tõrva tulle, öeldes, et M. Schumacher on läbi aegade üks ebasportlikum F1 piloot. Nagu Alonso ise hiilgaks sportlikusega. Pada sõimab katelt. :)


12 Sept 2006 15:49
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
No olen päri tema jutuga, aga jah, ega ta ise ka viimasel ajal just tubli poiss pole olnud.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


12 Sept 2006 15:55
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus 
Krdi Alonso pidagu oma suu kinni.Ta on ise ainus ebasportlik sõitja F1-es minu silmis.
Ega Schumi pole mingi lihtsa sõiduga need tiitlid võitnud,see on ikka tõsine töö olnud nii temal kui ka tiimil.
Respekt Schumi,Respekt Ferrari :)


12 Sept 2006 16:31
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Pilt

Siin kogu tekst :evil:

Alonso slams Schumacher
12 September 2006
According to the Spaniard Michael Schumacher is the most unsporting F1 driver of all times. Alonso made it clear he won't be missing the German when he retires at the end of the season.
During the Italian Grand prix weekend Fernando Alonso received a penalty after qualifying because the Renault driver blocked Schumacher's teammate Felipe Massa. Alonso obviously didn't agree with his punishment, and slammed Schumacher earlier this year for trying to mess up Monaco's qualifying session when the German blocked the track in the final qualifying minute.
"Michael is the most unsporting driver F1 has ever seen," Alonso told Spanish radio station Marca.
"Zidane retired with more glory than Schumacher," he added.
The Spaniard did, however, admit how much he enjoyed the opportunity to race against the seven-time Worl Champion.
"That doesn't mean he hasn't been the best driver, and fighting against him has been an honour and a pleasure," Alonso said.
Alonso has a two point lead over Schumacher with only three races to go this season but disagrees with his Team Principal Flavio Briatore that a run of decisions against the Renault team has gifted Schumacher the drivers' title.
"I don't agree with Flavio. They haven't given the title to Schumacher already. It's true there have been a lot of decisions against some and in favour of other but that's it."


No alonso on ikka vaga ennast täis pärdik. Ta on ennast ikka nii õhku täis tõmmanud, et kohe kohe on lõhkemas. Alonso ise on ka viimesel aja sellist paska pannud , et anna olla. Küll on tahtnud teisi välja pidurdada ja rammida. Paraku nüüd kus Schumacher on lahkumas on areenile tulnud uus ja kolmkorda rõvedam pärdik nimega Alonso. Kahju, et selline oinas läheb järgmine aasta Mclarenisse.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


12 Sept 2006 16:49
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 152 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.