Hetke kellaeg on 14 Mai 2024 00:20

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
 Robert Kubica 
Autor Sõnum
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Robert Kubica
Kubica selgitab edupõhjust
28.05.2008

Pilt

BMW Sauberi teine sõitja Robert Kubica naudib oma parimat hooaega Vormel 1 sarjas. Poolakas on kogunud kuue võistlusega juba 32 punkti. Viimasel etapil Monacos lõpetas ta koguni teisel kohal. Kubica sõnul on heade tulemuste saavutamise põhjust lihtne selgitada.

"Paljud asjaolud loevad. Kui seadistus on vale, kaob automaatselt sõidukiirus, kuna enam pole õiget pidamist. Sa ei tunne end turvaliselt, see on nagu ahelreaktsioon. Eelmisel hooajal tegin mõned head sõidud, kuid siis hakkasid ilmnema tehnilised probleemid ning meil polnud hea võistlusstrateegia. Praegu on aga lood hoopis teisiti," seletas Kubica.

http://www.gpupdate.net

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Mai 2008 15:55
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica on küll üks väga sümpaatne vana. Hoian talle lindlalt põialt.


28 Mai 2008 16:48
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Robert Kubica
Robert Kubica pikendas väidetavalt lepingut BMW-ga
26.08.2008 19:10


Ajaleht Daily Telegraph teatas, et poolakas Robert Kubica pikendas BMW vormel-1 meeskonnaga lepingut ühe aasta võrra. BMW ei ole väitele ametlikku kinnitust veel andnud.
Kubica ja BMW on juba varem näidanud üles huvi koostöö jätkamise suhtes, kuid lepingu sõlmimine venis, sest sportlane ei tahtnud end pikemaks ajaks siduda.
Väidetavalt sihib Kubica sõitjakohta Ferrari meeskonnas, kuid see vabaneb alles aastal 2010, kui lõpeb Kimi Räikköneni leping.

ERR SPORT

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


28 Aug 2008 11:24
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Robert Kubica
Mida ma ütlesin, et sel mehel on F1-s oma kindel koht olemas ja arvatavasti ka üsna helge tulevik.


28 Aug 2008 12:23
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica tahab MM-tiitli eest lõpuni võidelda

Vormel-1 maailmas ennustatakse, et BMW Sauber suudab üsna pea murda kahe tiimi Ferrari ja McLareni ülemvõimu.

BMW piloot poolakas Robert Kubica suhtub juttudesse aga märksa rahulikumalt ning tunnistas, et veel on vara jõuvahekordasid paika panna.

«Praegu on liiga vara hinnata, kas me suudame viimase sammu tiitli suunas astuda või mitte,» teatas Kubica autosport.com-ile. «Ideaalis võistleme tiitli eest lõpuni ja saavutame paremaid tulemusi, kui sellel aastal, kuid seda on raske ennustada.»

Kubica, kes korraks juhts 2008. aasta MM-tiitlijahti pärast oma esimest võitu Canada GP’l, sõnas, et tiim peab ootama veidi kauem, enne kui suudavad oma jõudu 2009. aastal täpselt hinnata.

«Järgmine aasta on suur väljakutse nii paljude muudatuste ja regulatsioonide tõttu. Pead olema erakordselt õnnelik inimene, kui saad kohe õige suuna kätte,» jätkas ta.

2008. aasta lõpetas Kubica 75 punktiga kolmandal kohal, kaotades võitjale Lewis Hamiltonile 23 punktiga.

«2008. aastal oli oluline näidata, mida suudan, kuna 2007. aastal polnud ma oma taseme kõrgusel. Nüüd näevad inimesed, milleks võimeline olen,» lausus Kubica.

2009. aasta tiitlijaht saab alguse 29. märtsil Austraalia GP’l Melbourne’is.

Postimees

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Jaan 2009 13:00
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Robert Kubica
Go, Kubica! 8)


03 Jaan 2009 15:56
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Robert Kubica kiidab BMW valmisolekut algavaks hooajaks

Vormel-1 piloot Robert Kubica arvates on BMW meeskond algaval hooajal heas hoos.

Eelmisel aastal algas BMW hooaeg hästi, kuid hoogu aasta lõpuni ei jätkunud. Kubica arvates saab Ferrari ja McLareni löömine ka käesoleval aastal olema raske, hoolimata sellest, et autod on radikaalselt muutunud.

„Me pole halvas seisus, kuid tulemuse saavutamiseks peame autost, sõitjatest ja abipersonalist välja pigistama 100 protsenti või veel rohkem,“ kommenteeris Kubica ning lisas, et meeskondadevahelised jõujooned kujunevad välja esimesel etapil Melbourne'is.

ERR Sport

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


12 Veeb 2009 15:03
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Robert Kubica
Jah, ise loodan väga, et BMW sekkub see aasta tugevamini poodiumiheitlusse.


12 Veeb 2009 16:20
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Robert Kubica
Sanchez Wrote:
Jah, ise loodan väga, et BMW sekkub see aasta tugevamini poodiumiheitlusse.


Need vast ei looda,kes on mingi meeskonna poolt ainult ja F1 huvi ei paku või muul põhjusel BMW vastu..
Kuid tõelised F1 fännid just seda loodavadki.. P-Õ-N-E-V-U-S-T ja kuhjaga :_n2

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


12 Veeb 2009 21:23
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Jaan 2006 10:22
Postitusi: 236
Postitus Re: Robert Kubica
Tänu suurtele reeglite muutmisele on ehk kõik veidi tasavägisem sellel aastal.
Aga samas on seda lubatud enne igat hooaega ja läinud on nagu alati. :_vil

Kubicale hoian igal juhul pöialt - väga sümpaatne vana. Meenutab soomlasi, et ikka niisama ei hakka suud pruukima (nagu näiteks Hamilton).

_________________
http://www.sleepwalkers.ee


13 Veeb 2009 00:07
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica arvates pole BMW Sauberil tiitlile lööki

Pilt
http://www.gpupdate.net

BMW Sauberi piloot Robert Kubica tunnistas, et nad pole hetkel 2009. aasta tiitli favoriitide seas.

Hiljutistel Barcelona testidel säras kõige rohkem uus Brawn GP meeskond ning eelnevalt on seatud suuri ootusi põnevaks hooajaks, kus tiitli peaksid otsustama BMW Sauber, Ferrari, Toyota ja veel mõned.

Kuid Kubica ei pea enda meeskonda tiitlisoosikute sekka. „Ma ei ütleks, et oleme favoriidid,” lausus poolakas.

„Testimisel püüdsid kõik veidigi aimu (jõududevahekorrast) saada, aga kunagi ei tea, mida teised teevad. Kui siin, Barcelonas, olid mitmed autod meist paremad.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


14 Märts 2009 01:00
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica: Vettel oli liiga optimistlik

Pilt
http://www.gpupdate.net

Robert Kubica ütles pärast avariid Melbourne'is, et Sebastian Vettel oli liiga optimistlik oma positsiooni kindlustamisel.

Kubica liikles oma Red Bulli roolis istuvast rivaalist tunduvalt kiiremini ning püüdis sakslasest väliskurvis mööduda.

Autod puutusid aga omavahel kokku ja hiljem määrati Vettelile võistluse kohtunike poolt karistus.

Kubica kinnitas, et kindlasti polnud avarii tema süü, pigem oli Vettel liiga optimistlik.

„Raske on öelda, kes on süüdi,” tunnistas BMW piloot. „Ma arvan, et ta oli pisut optimistlik. Kui see oleks olnud viimase ringi viimane kurv, oleks kõik normaalne, aga esimesel etapil on oluline punkte koguda. On oluline mõista, mis positsioonil sa oled.”

„Kui ma ei oleks temast seal möödunud, oleksin ma teinud seda kolm kurvi hiljem, sest ma liikusin ringi koht kolm sekundit kiiremini. See on häbiväärne, sest meil oli mõlemal suurepärane nädalavahetus, aga me ei korjanud punkte.”

BMW pealik Mario Theisseni sõnul oleks Kubica sõidu võitnud, sest tal oli Vettelist ja liider Buttonist selgelt kiirem.

„Ma liiusin väga hästi, ma olin palju kiirem kui tema [Button] ja Vettel, püüdsin kinni ja eriti viimasel ringil oli neil kindlasti probleeme rehvidega,” ütles Kubica.

„Igastahes, läks tal esimene kurv pikaks, ma olin puhtal rajaosal pidurdamisel kolmandasse kurvi, aga siis ta minu meelest püüdis oma positsiooni liiga palju kaitsta, tal tekkis alajuhitavus, esirehvid ei pidanud enam ja ta sõitis mulle sisse.”

„Ma püüdsin jätkata, aga mu auto estiib oli masina all ning õnnetuseks jäi see viiendas kurvis ka ratta alla ning ma tegin avarii.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 22:08
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Theissen: Kubica oleks võinud punktidel olla

Pilt
http://www.gpupdate.net

BMW pealik Mario Theissen ütles, et on kindel meeskonna arenemises järgnevate etapiide jooksul.

Meeskond võttis Barcelonas kasutusele edasiarenduse ja nii liiguti esimestele meeskondadele lähemale - Nick Heidfeld lõpetas seitsmendana, kuigi alustas 12. kohalt.

Theissen tunnistab, et endiselt ollaks liiermeeskondadest maas, kuid on optimistlik tulevatel etappidel tehtava progressi suhtes.

„Me ei ole nii kiired kui esimesed, aga me oleme konkurentsis ja see lisab eelolevateks etappideks enesekindlust,” rääkis Theissen pärast sõitu.

„Me töötame rohkem seadistuse kallal ja järgnevatel etappidel tulevad ka edasiarendused.”

Theisseni sõnul oleks Kubica pidanud lõpetama punktidel, aga poolakas jäi tiheda liikluse tõttu alles 11. kohale.

„Robert oleks võinud Glockist, kellel oli väga halb start, mööduda,” lisas Theissen. „Aga ta jäi tema taha kinni ja nii oligi. Ta kaotas esimese kurviga viis kohta. Tema strateegia oli edasi liikuda, aga ta jäi teiste autode taha kinni, kes olid temast kauem rajal, seega polnud mingit võimalust.”

„Robert tegi fantastilise kvalifikatsiooni eile ja ta tõesti väärib oma esimesi punkte.”

BMW bossi sõnul on oodata uuendusi juba tuleval etapil Monacos, kus loodetakse teha tugev esitus.

„Monaco on teistsugune, seal ei ole asi aerodünaamikas, pigem mehaanikas. Ma loodan, et saame seal oma potentsiaali samamoodi demonstreerida.”

www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


11 Mai 2009 15:03
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica kaalub alavahetust

Täna vormel-1 sarjast lahkumisest teatanud BMW Sauberi sõitja Robert Kubica kavatseb Kimi Räikköneni eeskujul ralliradadel kätt proovida.

«Olen väga suur rallifänn,» kinnitas Kubica ajakirjale F1 Racing. «Mulle meeldib seda vaatamas käia ja tahaksin isegi kas või prooviks rallit sõita. Kas see õnnestub, sõltub sellest, kuidas mu karjäär (vormel 1-sarjas) edeneb,» rääkis Kubica.

Poolakas lisas, et tal on juba viis-kuus aastat Škoda Fabia WRC ralliauto olnud ja ta on sellega ka üsna palju sõitnud, kirjutab mtv3.fi.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Juul 2009 16:12
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica ootab teiste tiimide pakkumisi

Robert Kubica mänedžer kinnitas, et BMW loobumisotsuse järel on poolakas kohe valmis teiste tiimidega läbi rääkima.

Kolmapäeval teatas šokeeriva üllatusena BMW, et lahkub 2009. aasta järel vormel 1 sarjast ning pole veel otsustanud, mis meeskonnast saab.

Samal ajal on Kubical BMWga veel kehtiv leping, mis lõpeb 2010. Aastaga ja nüüd on poolaka tulvik lahtiseks jäänud. Tema mänedžer Daniele Morelli sõnul ootab Kubica igasuguseid pakkumisi teistelt tiimidelt.

„Meeskonnas polnud üldse aru saada, et midagi sellist on tulemas,” ütles Morelli. „Robertil oli leping 2010. aasta lõpuni, kuid nüüd on ta ametlikult turule paisatud.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


30 Juul 2009 16:06
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica Ferrari piloodile: püsi kodus Badoer

Vormel-1 sarjas vigastatud Felipe Massat asendanud Luca Badoer saab teistelt pilootidelt ohtralt negatiivset vastukaja.

Badoer oli Valencia GP kõige aeglasem piloot, kes enne Hispaaniat võistles viimati kümme aastat tagasi, vahendab iltasanomat.fi.

«Kui mina kaotaksin kaks või kolm sekundit igal ringil, siis püsiksin meelsamini kodus,» teatas BMW piloot Robert Kubica AS lehele.

Ka Nico Rosberg oli üllatunud kui aeglane Badoer olla võib.

«Kahe ja poole sekundine kaotus ringil on võimatu olukord. Mina olin nii kaugel Juan Pablo Montoyast, kui istusin esimest korda vormel-1 autosse ja olin siis 17,» sõnas ta.

Force India piloodi Adrian Sutili meelest võib Badoeri tempo ohustada kaassõitjaid.
«Kui Badoer on Spas sama aeglane kui Valencias, siis on ta turvalisusrisk,» teatas Sutil Focus lehele.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


25 Aug 2009 16:05
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Robert Kubica
Ütleme ausalt, et kuti jutus on pointi. See pole ülbamine. Igat jürkat ikka ei tohiks F1 auto rooli lasta. Usun, et sirgetesti teeks vist mina ka ära. :D
Hoopis teine lugu on sõita F1 võistluses.


25 Aug 2009 20:59
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Robert Kubica
Sanchez Wrote:
Ütleme ausalt, et kuti jutus on pointi. See pole ülbamine. Igat jürkat ikka ei tohiks F1 auto rooli lasta. Usun, et sirgetesti teeks vist mina ka ära. :D
Hoopis teine lugu on sõita F1 võistluses.

nii ta paraku on jah

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


26 Aug 2009 11:09
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica ei muretse tuleviku pärast

Robert Kubica ei muretse oma tuleviku pärast ning kavatseb 2010. aastaks valida meeskonna, kellel on suurim potentsiaal midagi head saavutada.

Kui BMW otsustas vormel 1 sarjast eemale tõmbuda, siis jäid ootamatult Robert Kubica ja Nick Heidfeld järgmiseks aastaks lepinguta. Nüüd otsivad mõlemad piloodid omale kohta ja väidetavalt on Kubica alustanud läbirääkimisi Renault'ga. Poolaka prioriteediks pole kohe võitma hakata, vaid meeskonnaga ühte kasvada ning siis võidusoonele tõusta.

„Isegi kui ei ole kohe valmis sisse istuma ja võitma hakkama, võid talvisel testimisel hea töörühmaga kõvasti edasi areneda,” lausus Kubica. „Keegi ei saa kiiret autot garanteerida, kuid motivatsiooni ning maksimumpanust on võimalik tagada.”

„Raske on öelda, milline tiim hakkab järgmisel aastal võitma. Mingi aimduse võib saada, kuna tänavu hea kohaga lõpetavad tiimid saavad järgmiseks aastaks arvatavasti hea alguse, kuna aerodünaamiliselt autod ei muutu.”

Kuigi paljudes tippmeeskondades on 2010. aastaks juba kohad kinni, siis on Kubica veendunud, et võib endale hea vormeli leida, millega isegi võitude eest võidelda.

„Loodan, et olen järgmisel aastal konkurentsivõimelises autos. Enamikel tiimidel on juba lepinguga piloodid, seega pole erilist valikuruumi. Mõned siiski on, mis paistavad ka tuleviku osas paljulubavad.”

Kubica ei kiirusta endale koha leidmisega ning usub, et sel aastal allesjäänud võistlused võivad veel nii mõndagi muuta.

„Läbirääkimised on alles esimeses faasis, kuna alles hiljuti teatas BMW oma lahkumisest. Mul pole kiiret.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


26 Aug 2009 20:44
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Robert Kubica võib liituda Renault' meeskonnaga

Pilt
http://www.gpupdate.net

Poolakas Robert Kubica avaldas Autospordile antud intervjuus, et Renault' meeskond on üks nendest tiimidest, millega ta järgmisel hooajal liituda võib.
Kubica tõdes, et ka teised tiimid on talle pakkumise teinud. Nimesid ta ütlema ei soostunud, küll aga tunnistas, et üheks valikuvariandiks on ka Sauberi tiim.

Kuna sellel tiimil praegu veel väga suurt kindlust pole, siis pidas Kubica Sauberisse jäämist siiski üsna vähetõenäoliseks.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


24 Sept 2009 21:02
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Robert Kubicast saab ametlikult Renault meeskonna sõitja

Pilt
http://www.gpupdate.net

Vormel-1 ringkondades tänavuse hooaja lõpus liikunud spekulatsioon sai kolmapäeval ametliku kinnituse. Poolakas Robert Kubica siirdub tuleval hooajal sõitma Renault meeskonda.

Tänavu ebameeldiva skandaali keskmesse sattunud meeskond kinnitas kolmapäeval ametlikult poolaka ületuleku. 24-aastane Kubica asendab Renault meeskonnas eksmaailmameistrit Fernando Alonsot, kes sõlmis tulevaks aastaks lepingu Ferrari meeskonnaga.

Tänavu BMW Sauberi meeskonnas kihutanud Kubica teenetelehel on üks GP võit läinud aasta Kanada etapilt. Esikolmikusse on ta vormel-1 karjääri jooksul jõudnud kaheksal korral.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


07 Okt 2009 15:42
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubica katkestas Sitsiilia rallil

Robert Kubica alustas Sitsiilia rallit edukalt ning oli esimese päeva järel oma klassi parim, kuid tegi laupäeval avarii ja katkestas.

Enne laupäevast avariid kommenteeris Kubica ralli kulgemise kohta: „Eile ma ei rünnanud püüdsin autoga sõitmist õppida – täna on pikem väljakutse.”

„Ainsaks tundmatuks on kaardilugeja märkmed ja loodan, et suudan sedasi sõitmisega harjuda. Pean õppima kuulma.”

Kubica peaks selle kuu lõpus osalema veel Prantsusmaa rallil.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


16 Nov 2009 21:43
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Robert Kubica jätkab siiski Renault meeskonnas

Poolakast vormel-1 piloot Robert Kubica on jäämas Renault meeskonda, ütles mehe mänedžer Daniel Morelli esmaspäeval.

Kubica liitus Renault'ga oktoobris, kuid prantslaste otsus müüa tiimis suurem osalus Luksemburgi investeerimisgrupile Genii Capital tõstatas küsimuse tema tulevikust tiimis, vahendab ERR Sport.

«Liigume õige suunas,» lausus Morelli BBC-le. «Tegelikult ei olnud kahtlusi, kuid väga tähtis on aru saada, kes on meeskonnas võtmerollis ja loomulikult ka rahakotist.»

Kubica sõitis kuninglikus vormelisarjas mullu BMW-Sauberi eest, kuid kui Saksamaa autotootja otsustas vormel-1 sarjast lahkuda, liitus poolakas Renault'ga.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


04 Jaan 2010 20:01
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Robert Kubica
Kubicaga selline lugu siis:

http://www.f1fanatic.co.uk/2011/02/06/robert-kubica-reported-injured-in-rally-accident/

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


06 Veeb 2011 13:33
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Robert Kubica
Ai Ai see on paha.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


06 Veeb 2011 13:58
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.