Hetke kellaeg on 14 Mai 2024 11:32

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 224 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Järgmine
 Kimi Räikkönen 
Autor Sõnum
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
http://www.pitpass.com/fes_php/pitpass_ ... t_id=31824

Need lähevad aina naljakamaks :D

_________________
Proud to Be Estonian


19 Juun 2007 21:57
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Et siis Kimi järgmine hooaeg Toyatasse??? Ütleme nii, et tiitllist võib siis küll suu puhtaks pühkida.


19 Juun 2007 22:45
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus 
Irf, seda F1 uudiste lehte 100% ei maksa usaldada, mõtlevad lihtsalt uudiseid välja need tegiad.
Ma olen 100% kindel, et hui läheb Kimi Toyotasse.

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


19 Juun 2007 23:04
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Irw, see kõlakas, see pole kahjuks võimalikgi, sest Kimil on 3 aastane leping Ferrariga.

_________________
http://www.sponest.com


19 Juun 2007 23:51
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
No Kimil on omal ka pea otsas. Aga eks Raha võib imesi teah igaühega. Kui Kimi on raha peal väljas siis Toyota on võimeline Ferru palga üle maksma. Aga ma igatahes kahtlen, sest Toyo ei ole meeskond kellega tiitlit püüda.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


20 Juun 2007 11:59
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Samas oleks jällegi KR hea võimalus end tõestada kehvema autoga....ma pooldaksin seda otsust vägagi, kui KR'l oleks tiitel käes juba enne seda..


20 Juun 2007 12:37
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
arvan, et ferrusse minek oli tagasilöök, kuna olen alonso ja nüüd ka hamiltoni poolt, siis mclaren meistriks!

_________________
TFPiltRBR


20 Juun 2007 12:45
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Kui praegust McLareni vastupidavust ja kiirust vaadata, siis võib Kimil võib olla jah veidi hapu seda meeletut töökindlust ja edu vaadata kõrvalt. Ka vanameister Häkkinen soovitas tal mitte lahkuda McLarenist.
Samas on igati aru saadav, et mehe karikas sai täis, sest nii McLaren ei suutnud ikka aastaid toota korralikku toimivat võistlusautot ja just siis kui mingi ok koht oli välja sõidetud, siis lasi asi ilutulestiku tagant välja. Mehel sai sellest kõigest lihtsalt siiber.


20 Juun 2007 14:25
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Jaan 2006 10:22
Postitusi: 236
Postitus 
Iga tiimiga sobitumine võtab aega ja nii pole ka KR Ferraris veel kõik täielikult paika loksunud. Ma loodan küll, et mees saab enda koos masinaga piisavalt kiiresti liikuma, et McLarenid ei saa üld kokkuvõttes väga suurt edu sisse.


21 Juun 2007 13:59
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
edu suht suur juba :P ning järgmistel etappidel veel suureneb ;)

_________________
TFPiltRBR


21 Juun 2007 14:15
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Ma siiski kipun arvama, et Euroopa etappideks saab Ferrari taas jalad alla.:)

_________________
http://www.sponest.com


21 Juun 2007 17:40
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Juba põnevuse huvides oleks see väga teretulnud.


22 Juun 2007 09:22
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Jaan 2006 10:22
Postitusi: 236
Postitus 
Vot siis teile Ferrari mõõna. Kimi näitas oma taset - poksipeatustega Massast möödumine oli ikka klassikaline! Targemad rääkisid juba varem, et Euroopas on jõudude vahekord kui mitte päris teistsugune siis vähemalt võrdsem. Seekord ei suutnud McLarenid midagi punaste vastu teha - isegi ohtlikuks ei suutnud saada.
Loodame, et jõud tasakaalustuvad ja näeme heitlust tiitlile viimase etapini.


02 Juul 2007 09:08
Profiil
junior member
junior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 18 Juul 2007 13:42
Postitusi: 45
Postitus 
jutud käivad et räikonen pidi veel päääääris kauaks ferrarisse jääma :D

_________________
f1 ruulib


2IKE-P2IKE-MUL-ON-NII-V2IKE


30 Sept 2007 12:11
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus 
Kui nüüd Ross Brawn ka tagasi tuleks, oleks jumala pro värk siis... :P
Alonso võiks ka tulla Ferrarisse, see oleks võimas. (H)

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


30 Sept 2007 17:16
Profiil
junior member
junior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 18 Juul 2007 13:42
Postitusi: 45
Postitus 
iceman Wrote:
Kui nüüd Ross Brawn ka tagasi tuleks, oleks jumala pro värk siis... :P
Alonso võiks ka tulla Ferrarisse, see oleks võimas. (H)
alonso ferrarisse!!!!! mitte mingi luhul aga ross brawn mmmmmmm no OK :)

_________________
f1 ruulib


2IKE-P2IKE-MUL-ON-NII-V2IKE


30 Sept 2007 21:34
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Kimi Räikkönene Külastas vastavatud Saku Pit-Bike sisekrossirada

Vormel-1 maailmameister Kimi Räikkönen tegi eile eraviisilise külaskäigu Eestisse ja sõitis Saku sisehallis motokrossi.
Räikköneni äkkvisiit Eestisse oli teda võõrustanud eestlaste jaoks suurüllatus, kuna kaheksa päeva pärast algab Austraalias vormel-1 järjekordne hooaeg. Ferrari esinumbri ootamatu Tallinna-visiidi põhjus peitub tema armastuses pit-bike’ide ehk väikeste 125-kuupsentimeetrise võimsusega krossitsiklitega sõitmise vastu.
Kuigi eestlastest krossiharrastajad on varem väidetavalt käinud Soomes Räikköneniga lõbu korras võidu kihutamas, ei osanud keegi neist loota, et ta siia saabub.
Keskpäeval käiski Saku hallis kõva krossitamine, mida ühtegi kõrvalist isikut vaatama ei lubatud. Õhtul kostitasid soomlased võõrustajaid õhtusöögiga ja lahkusid laevaga tagasi Soome.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


06 Märts 2008 13:36
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikkönen loodab Monacos kaotatu Kanadas tagasi teha
28.05.2008

Pilt

Kimi Räikköneni jaoks oli eelmisel nädalal peetud Monaco Grand Prix täielik pettumus. Soomlane startis esireast, kuid sai läbisõidukaristuse. Tagatipuks sõitis ta veel võistluse lõppfaasis tagant sisse Adrian Sutilile.

"Vahest lähevad asjad hästi ning vahest mitte. Monacos juhtunut poleks ilmselt paljud osanud ette näha," ütles Räikkönen. "Lahkusin Monacost tühjade kätega. Kõik mis sai valesti minna, ka valesti läks. Kuid ma ei vaata kunagi tagasi, kuna neid asju ei saa enam muuta. Peame analüüsima millest sellised äpardused tingitud olid, et tulevikus enam sama reha otsa ei komistaks. Mul on väga kahju mis juhtus Sutiliga ning ma vabandasin tema ees. Võidusõidus lihtsalt juhtub selliseid asju."

"Ma ei saanud Monacos ühtegi punkti ning kaotasin oma liidrikoha üldarvestuses, kuid see pole veel maailmalõpp. Eelmisel hooajal olin veel kehvemas seisus. Nüüd saame minna Montreali Monacos kaotatud tagasi tegema. See on ilus linn ning loodame paremaid tulemusi kui eelmisel hooajal. Üldiselt on Ferraril Canadas hästi läinud, seega loodame, et edu saadab meid ka sel hooajal. Samas võivad seal toimuda imelikud võistlused, just tänu võimalikele turvaauto rajal käikudele. Kuid me oleme igaks olukorraks valmis."

http://www.gpupdate.net

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Mai 2008 15:31
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Seda ma just tahtsingi kuulda. See on ikka väga tore, et kutt läks ja vabandas Sutili ees. Kuuldavasti ei pea Sutil mingit vimma, mul kahju mõlemast. Seega asi lahenenud.


28 Mai 2008 16:51
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikkönen: 2009. aasta hooaeg võib mu viimaseks jääda

Valitsev vormel-1 sarja maailmameister Kimi Räikkönen avaldas crash.net´ile antud usutluses, et 2009. aasta hooaeg võib jääda tema viimaseks.
Soomlase leping Ferrariga kehtib järgmise hooaja lõpuni.
Kui soomlaselt küsiti, kas ta näeb endal sama pikka karjääri, kui Michael Schumacheril ning David Coulthardil, vastas ta, et pole otsustanud isegi seda veel, kas pärast 2009. aasta hooaega lepingut pikendab.
«Ma ei ole veel otsustanud, kas jätkan. Ma ei lõpetaks alaga, kui tunneksin, et ma hakkan seda igatsema. Praegu ei tea ma, mis hakkab järgmise aasta järel juhtuma. Raske öelda, millal ma oma otsuse langetan. Fakt on see, et ma sõidan võidu nii kaua kui naudin seda. Ja kui ma seda enam ei naudi, siis teen alaga lõpparve. See võib tulla järgmisel aastal või ka nelja aasta pärast,» arutles Räikkönen, kes pidas võimalust lõpetada oma karjäär mõnes teises meeskonnas, kui Ferrari, väga ebatõenäoliseks.
«Nagu ma juba ütlesin: kõik oleneb sellest, kas ma naudin sõitmist või mitte. Kui tunnen, et on liiga palju asju, mis mulle selle juures vastumeelt on, siis on aeg lahkuda.»

postimees

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


06 Juun 2008 21:27
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Kimi Räikkönen
EPL: Kimi Räikkönen: ma ei riku lepinguid


Maailmameister võib tiimikaaslaseks saada Fernando Alonso ega mõtle loobumisele.
Iseäranis Soomes, aga ka Hispaanias spekuleeritakse ahnelt teemal, mis saab valitsevast maailmameistrist Kimi Räikkösest. Mõned päevad tagasi tegi Räikkönen avalduse, mis jahutas pisut tulipäid.
Nimelt kinnitas Räikkönen Gazzetta dello Spordis, et ta pole elus ühtki lepingut rikkunud ega tee seda ka suhetes Ferrariga. “Mul on Ferrariga järgmiseks hooajaks leping. Ent muidugi tuleb mingil hetkel mõelda karjääri jätkamisele ja teha otsus,” väitis Räikkönen, täpsustamata, kas karjääri viimaseks võiks jääda 2009. aasta või mõni järgmine.
Veel kevadel spekuleeriti, et Räikkönen võiks lõpetada juba selle hooaja järel ja teha Ferraris koha vabaks eksmaailmameistrile Fernando Alonsole, kellele Renault pole pakkunud positiivseid emotsioone. “Ferrari meeskond on iga võidusõitja unistus!” tsiteerib Hispaania meedia Alonsot.
Alonso ei pruugi Ferraris asendada sugugi mitte Räikköst, vaid hoopis Felipe Massat. Brasiillase leping Ferrariga lõpeb küll alles 2010. aastaga, kuid Massa minevat kuulduste kohaselt Toyota tiimi juba pärast tänavust hooaega. Alles eile kuulutas vormelilegend Michael Schumacher Šveitsi Blickis: “Jätsin võidusõidu, et mu hea sõber Felipe Massa ei jääks töötuks.”

EESTI PÄEVALEHT

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


16 Juul 2008 11:39
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Kimi Räikkönen
sakslaste ajalehe Bild-Zeitung andmetel on Kimi pikendamas Ferrariga lepingut kuni hooaja 2011 lõpuni.

viide: http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/n ... 0333.shtml

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


23 Juul 2008 15:35
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Pilt
Kimi Räikkonen pikendas lepingut Ferrari meeskonnaga

Ferrari Vormel 1 meeskond Ferrari teatas, et pikendas lepingut praeguste sõitjate Kimi Räikkoneni ning Felipe Massaga kahe aasta võrra. Valitsev maailmameister Räikkonen sõidab Itaalia meeskonnas seega 2010. aasta lõpuni.
Ferrari ametlik teade lükkas ümber ka meedia kuuldused selle kohta nagu võiks Ferrari palgata enda meeskonda poolaka Robert Kubica ning hispaanlasest eks-maailmameistri Fernando Alonso.
27-aastane valitsev maailmameister Kimi Räikkonen liitus Ferrariga 2006. aastal. Enne seda oli ta neli aastat McLareni palgal. Hetkel hoiab Räikkonen MM-i üldarvestuses neljandat kohta.
Nädalavahetusel toimuva Itaalia GP etapi teisel vabatreeningul näitas soomlane kiireimat minekut.

REUTERS

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


13 Sept 2008 11:42
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Ferrari boss: Räikkönen aitab vajadusel Massat

Ferrari boss Luca di Montezemolo lõpetas kõik spekulatsioonid teemal, kas Kimi Räikkönen peab aitama Felipe Massat tiitlini. Suur juht ütles, et vajadusel peab.
“Kui sõitja tahab ainult enda eest võistelda, siis tehku omanimeline tiim,” vahendab SL Õhtuleht Di Montezemolo sõnu Itaalia ajalehele La Stampa.
Kuid see lause ei tähenda, et Di Montezemolo kahtlustaks Räikköneni: “Vastupidi, meil pole mingeid probleeme, Kimi ja Felipe usaldavad teineteist.”
Järgmine MM-etapp sõidetakse eeloleval pühapäeval Singapuris.

delfi


23 Sept 2008 21:58
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Kimi Räikkönen
http://sport.postimees.ee/?id=40917

Loodan,et Alonso jääbki sinna,kus ta on..
Muidu Alonso saab ühe kurja pealtvaataja juurde :_n
Hetkel aga võib käppa talle isegi hoida :_v
Elupõline punaste kommunistide vastane siiski

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


15 Okt 2008 13:03
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 224 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.