Hetke kellaeg on 28 Aprill 2024 22:14

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 224 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Järgmine
 Kimi Räikkönen 
Autor Sõnum
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus Kimi Räikkönen
Kimi on hästi rahulik tüüp f1's, neid on muidugi veel: Fisichella, Trulli, vast ka Barrichello. Kuna ta rahulik, kiire ja mitte lubaduste mees.
Viimasel ajal on kahjuks soomlased küll kiired aga on liiga palju ebaõnne, Kimil eriti 2005.

2001. Aasta sai keskmiste hulka kuuluvasse Sauberisse.
Kuna 2001 hooaeg oli esimene tõsine f1 hooaeg mida vaatama hakkasin, siis hakkasid mulle need noored meeldima: Kimi, Alonso, Burti. Vanadest meeldis Häkkinen.
Niisiis niipalju kui ma mäletan, siis Kimi ei keeranud paska teistele, nagu tihti uued f1's teevad ja see on märk, et ta tõesti on rahulik.
Kuigi jah, jaapani gp'l oli tal päris julm mats Alesiga. Ta sai isegi oma esimesel võistlus punktidele ehk sai 6. koha. Hooaja lõpuks oli tal 9 punni ja Heidfeldil 12 ja see vahe oli väga väike.

2002 aasta tal vedas ja sai McLarenisse. Aasta algul oli tal kahjuks palju katkestamisi (enamustel kordadel lagunes auto ära) ja selle pärast sai ta üpriski vähe punkte, kuid siiski rohkem punkte kui 2001 aasta. Kahjuks ta ei saand 2002 aasta oma esimest võitu, kuigi see oli ju tõesti väga lähedal, kui ta ainult poleks prantsusmaal paar ringi enne lõppu õlile libastunud ja kui ainult talle oleks rohkem kollaseid lippe näidatud aga need on "mis siis oleks kui" mida muuta ei saa.


2003 aasta läks tal palju paremini. Ta oleks äärepealt isegi tiitli võitnud, kuigi ta sai ainult ühe võidu ja jäi tiitlist ainult 2 punkti puudu... Niiet 2003 aasta oli tal väga hea ja ta üllatas mind täielikult.

2004 aasta oli McLarenile ja Kimile ebaõnnestunud hooaeg. McLaren lõpetas tiimide arvestuses alles viienda kohaga ja eks põhitöö tegi ikka Kimi ära, sest Coulthard eriti punkte 2004 ei saanud.

2005 aasta oli McLarenis muudatusi ehk Coulthardi vahetas välja Montoya, mis oli üpris kasulik. Kimi oleks üpris kindlalt, kui tal poleks nii palju jama ja ebaõnne olnud. Ma loodan, et need kobad kes ei jaksa mutreid õigesse kohta panna ja, et Kimi katkestab, saab vallandatud. Aga loomulikult olid ka vastased kiired.

Ma loodan, et 2006 aasta on 2005 aasta ebaõnn ära unustatud ja Kimi LÕPUKS võidab tiitli ja et ka McLaren võidaks tootjate arvestuse tiitli...

------------------------------------------------------------
NJah, selle jutu sai valmis kirjutatud veebruaris :) Paluks siis arvamusi sellest noorest ja andekmast soomlasest...

_________________
http://www.sponest.com


15 Mai 2006 19:19
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Panin oma pakkumise ja see on Ferrari.


15 Mai 2006 20:58
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Mai 2006 10:01
Postitusi: 101
Postitus 
Ise panustaks Mclarenile.

Juba eelmist hooaega tagantjärele vaadates hindan heaks. Kuigi ei saavutatud MM tiitlit ja auto lagunes tõesti mis kole lisaks suurele ebaõnnele ei olnud Alonso hooaja lõpus siiski pajude arvates kiireim mees rajal. Ja kuulutati ju Räikkonen kiireimaiks piloodiks ka veel. Pääseti alati pilti olgu siis heas või halvas, uudistes leidsid samuti nende teod tihti kajastamist. Meeskond on lihtsalt nii legendaarne.


Selleks hooajaks ja ka järgmiseks ei olnud sponsorite leidmisega samuti mitte raskusi.

Öelge Ferrari kohta kasvõi sama, siiski minu silmis on Ferrari "meeskond Schumacheri" tegude ja mittetegudega Ferrarilt selle kuldse meeskonna läike võtnud alatiseks.


16 Mai 2006 12:34
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 06 Mai 2006 22:13
Postitusi: 59
Postitus 
Tsiteeri:
Öelge Ferrari kohta kasvõi sama, siiski minu silmis on Ferrari "meeskond Schumacheri" tegude ja mittetegudega Ferrarilt selle kuldse meeskonna läike võtnud alatiseks.


Minu silmis just team schumacher selle kuldse läike andnud ongi - võib-olla pead sa silmas siin neid tiimi korraldusi, mis on jagatud, siis neid on ferrari tiimis eluaeg jagatud ja seda rääkis isegi klaar.

Mina pooldan sellist poliitikat nagu ferraris on vägagi ei võeta ülearuseid riske vaid minnakse nii kindla peale välja kui üldse milleski kindel saab olla.


17 Mai 2006 16:24
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Mai 2006 10:01
Postitusi: 101
Postitus 
Viper Wrote:
Mina pooldan sellist poliitikat nagu ferraris on vägagi ei võeta ülearuseid riske vaid minnakse nii kindla peale välja kui üldse milleski kindel saab olla.


See seeps ongi mis seda legendaarsust ja võitluslikust ära võtab, tammepärg ikka sellele kes riskib. Kodus diivani peal lõssutades võib igaüks ennast võitjaks tembeldada nii.


17 Mai 2006 18:30
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Jah, ei vaidle ka mina sellele vastu, et Shumi on üks parimaid piloote jne, aga veidi see Ferrari sisepoliitika tundub ka mulle ebaaus. Meenuvad sellised asjaolud, et kui Rubens sai oma autole maksimum seadistuse, siis tehti sellest copy-paste Shcumile, aga mitte iial vastupidi. Tõestatud on ju ka fakt, et Rubensi telemeetriat reguleeriti sõidu ajal lahjemaks, kui mees hakkas Schumile liiga kandadele astuma. Sellised asja mulle isiklikult ei meeldi. Seda kõike silmas pidades tekkib kahtlus, et küllap oleks ehk Schumi 7-st tiitlist kasvõi üks pidanud ausate tingimuste korral kuuluma Rubensile. See minu isiklik arvamus. :)


17 Mai 2006 21:31
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 06 Mai 2006 22:13
Postitusi: 59
Postitus 
Ei usu, sest Rubensis ei ole kunagi olnud seda stabiilsust ja sära, mis krooniksid temast võitja.

On teatud piloodid kelles nähakse võitjat ja temale panustatakse. Schummi on piloot kes suudab stabiilselt võita temale ka panustatakse.

Ok paljud asjad on kül inetud, aga ei midagi katatroofilist. Ja mis punktini ma veel tahtsin jõuda on see, et ega Schummi ei jaga käske seda otsustab siiski ferrari tiim.


Kolmandaks ega viimase 2 aasta jooksul Renaultis toimuv ei ole ju üldse kahtlane ja proovigu keegi ajada sellist juttu, et kõik, mis Fischiga juhtub on puhas juhus. Keegi küll otseselt seda ei maini, aga renault järgib põhimõtteliselt samat poliitikat nagu ferrarigi ehk siis panustatakse sõitjale kes on võidu võimeline, stabiilne koguaeg.


18 Mai 2006 00:54
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Mai 2006 10:01
Postitusi: 101
Postitus 
Viper Wrote:
Kolmandaks ega viimase 2 aasta jooksul Renaultis toimuv ei ole ju üldse kahtlane ja proovigu keegi ajada sellist juttu, et kõik, mis Fischiga juhtub on puhas juhus. Keegi küll otseselt seda ei maini, aga renault järgib põhimõtteliselt samat poliitikat nagu ferrarigi ehk siis panustatakse sõitjale kes on võidu võimeline, stabiilne koguaeg.


Noo sama juhtus üleelmine ja eelmine aasta Räikkoneniga Mclareniski, kuigi tema on seal selge esipiloot, tihedad katkestamised ja tehnilised viperused vastupidiselt meeskonnakaaslastele kes ise oma autod puuse sõidavad või ebasobibvasse kohta pargivad, nimesid nimetama ei hakka, küll igaüks juba teab kellest jutt.


18 Mai 2006 09:09
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Vaat see Ferrari meeskonna pealike selline käitumine jätab tahest tahtmatta Schumacherile sellise halva maiguga varju. Ma ei kahtle mitte minutikski, et Schumacher on ja jääb üheks parimaks piloodiks kes on F1-es kunagi sõitnud. Aga selline meeskonna sisepoliitika ajab vahel tigedaks. Just sellised napid "võidud" Käsud, et Rubinio peab Michaeli mööda laskama, et too võidaks jne. Loodan, et selline asi ei kordu kui Kimi peaks Ferrarisse minema.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


18 Mai 2006 09:17
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Schumi edu on suurelt tulnud tänu Ferrari domineerimisele 21 sajandil! Minu arvates ei ole Schumi puhul tegu PARIMA sõitjaga, hea kui TOP 3-e pääseb. 1.senna 2.fangio jus iis schum kolmas

_________________
http://www.sponest.com


18 Mai 2006 20:57
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
greystone Wrote:
Schumi edu on suurelt tulnud tänu Ferrari domineerimisele 21 sajandil! Minu arvates ei ole Schumi puhul tegu PARIMA sõitjaga, hea kui TOP 3-e pääseb. 1.senna 2.fangio jus iis schum kolmas

Aga kas keegi keelas teistel meeskondadel oma maisinaid mitte arendada?

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


18 Mai 2006 21:01
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 06 Mai 2006 22:13
Postitusi: 59
Postitus 
Schummi edu on tulnud, sest ta on alati motiveeritud, täis töötahet ja energiat ja osaliselt on ta oma meeskonna ise ka ülestöötanud. Loomulikult loogiline, et kehva autoga edu saavutada on raske ja ferrari meeskond on teinud väga head tööd, et auto oleks hea ja see, et teised on kobkäpad või muidu töllmokad ei ole küll ferrari probleem.

Nemad teevad oma tööd ja üritavad võita nii palju etappe kui võimalik.


Tulles tagasi ferrari poliitika juurde, siis jätku see, mis mulje tahes minule selline asi väga meeldib, kui iga mees teab oma kohta s.t, et kui tiim otsustab, et nad panustavad ühele sõitjale, siis teine oma nina sinna vahele ei pista.


21 Mai 2006 10:26
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Jah, ega paraku ei saa teiste tiimide kahvatut esinemist Ferrari kaela ajada. Need paar õnnetut ja üksluiset hooaega olid ikka tingitud teiste tiimide tegemata jätmistest.


21 Mai 2006 10:50
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
aga kui auto nii tugev on siis, siis on ju raske õelda et schum ise parim on ;)

_________________
http://www.sponest.com


29 Mai 2006 09:08
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Seda kindlasti.


29 Mai 2006 10:02
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 06 Mai 2006 22:13
Postitusi: 59
Postitus 
greystone Wrote:
aga kui auto nii tugev on siis, siis on ju raske õelda et schum ise parim on ;)


Olen näinud ise ja olen lugenud - Schummi sõite ka kehva masinaga ja võib ütelda küll, et tegu siiski on väga hea piloodiga, sest muidu ferrari lihtsalt ei panustaks talle.


31 Mai 2006 22:53
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
http://f1.racing-live.com/f1/en/headlin ... 4056.shtml

Räikkönen lõpetab karjääri 3 aasta pärast :?:

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


16 Okt 2006 15:27
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 09 Okt 2006 17:58
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti
Postitus 
Sealt saab teada ka, et Alonsogi nii väga kaua ei jätka. Kahju, et kellelgi tippsõitjatest Schumi motivatsiooni pole.:( See teebki Schumi eriliseks, ta ikka on raatsinud nii rohkelt aega oma ala jaoks pühendada.;)


16 Okt 2006 18:17
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Niki Lauda ei usu Kimi Räikköneni edusse Ferraris
17.10.2006


Kolmekordne vormel-1 sarja maailmameister Niki Lauda teatas, et Ferrarit ootab pärast Michael Schumacheri taandumist allakäik.
Lauda toetus veel sellele, et ka Ferrari tehniline direktor Ross Brawn tõmbub ilmselt aktiivsest tööst kõrvale. „Nii suuri auke on raske lappida,” ennustas Lauda. „Räikkönen tahtis pääseda sellisesse meeskonda, kus ei pea millegi pärast muretsema, kuid Ferrari vajab liidrit nagu Schumacher. Poole aasta pärast on näha, kuhu Ferrari jõudnud on.”

ETV SPORT

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


18 Okt 2006 07:16
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Isiklikult ei usu, et Ferrari nüüd järsku laseb kõvad lonti ja lseb kõigil endast üle sõita.


18 Okt 2006 09:54
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Kimil oli eile ka sünnipäev...
aastad mööduvad kähku, sai VIST 27 aastaseks ;)

_________________
http://www.sponest.com


18 Okt 2006 16:51
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Kui rääkide Kimist Ferraris 2007, siis ka Eestis on toredaid Photoshoppereid, kes omale asju ette kujutavad :D Ühe F1MF kasutaja signatuur, respect Kristo, megalt tehtud :D:lol:
btw, eriti vaadake kiivrit
Pilt

_________________
http://www.sponest.com


03 Nov 2006 20:31
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Eks see ole ka mõistetav, et tehakse igasugu feik pilte.
Eriti teevad seda veel vastava sõitja suured pooldajad.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Nov 2006 21:24
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Räikkönen võib lõpetada juba kolme aasta pärast
12.11.2006

Uuest aastast Ferrari vormel-1 meeskonda siirduv soomlane Kimi Räikkönen vihjas ajakirjalie Bild, et võib karjääri lõpetada juba kolme aasta pärast, mil lõppeb leping Itaalia meeskonnaga.
”Tõenäoliselt jäävad mul Michael Schumacheri rekordid ületamata, kuna ei võistle piisavalt kaua, et võita seitse maailmameistritiitlit,” sõnas Räikkönen. ”Praegune leping Ferrariga võib jääda minu viimaseks.”
Räikköneni kiirust rajal ei sea keegi kahtluse alla, kuid spetsialistide hinnangule ei pruugi soomlane olla nii võimekas auto arendaja kui seda oli Schumacher.
"Kui Ferrari tahab, võin teha iga päev tööd kasvõi kella kümneni õhtul. Ma ei karda rasket tööd," lausus soomlane. "Oleksin õnnelik, kui Schumacher aitaks mul meeskonda sulanduda."

ETV SPORT

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


12 Nov 2006 15:07
Profiil
regular member
regular member
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Okt 2006 21:04
Postitusi: 196
Postitus 
mairo Wrote:
"Kui Ferrari tahab, võin teha iga päev tööd kasvõi kella kümneni õhtul. Ma ei karda rasket tööd," lausus soomlane.

Kella kümneni õhtul juua. :lol: Aga töötada...ei usu


12 Nov 2006 21:58
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 224 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 2 külalist


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.