Hetke kellaeg on 14 Mai 2024 23:23

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 224 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 Kimi Räikkönen 
Autor Sõnum
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikkönen katkestas asfaldirallil

Pilt
http://www.gpupdate.net

Kimi Räikkönen katkestas möödunud nädalavahetusel peetud Rally della Marca võistlusel avarii tõttu, kuid sellest hoolimata jätkab kaardilugeja sõnul endine vormel 1 piloot sel aastal veel rallidel osalemist.

Enne della Marca asfaldirallit oli Räikkönen teinud sel talvel kaasa juba kahel Soome etapil ning oli taas stardis Tommi Mäkineni poolt valmistatud Fiat Abarthe Grande Punto roolis.

Siiski jäi Räikköneni sõit lühikeseks ja juba kolmandal kiiruskatsel tegi ta oma kategoorias kaheksandat kohta hoides avarii.

Enne rallit tänas soomlane Ferrari meeskonda, et tal lastakse rallivõistlustest osa võtta.

„Tõeti naudin rallisõitu ning see on möödunud talve lumesõitude järel minu esimene kogemus asfaldil,” ütles Räikkönen. „Võistlusradadelt pärinedes saab olema huvitav, mida suudan ralliautos teha.”

Samal ajal teatas tema kaardilugeja Kaj Lindstrom, et suure tõenäosusega näeb Räikköneni tänavu veel mõnel rallil osalemas.

„Ettepoole vaadates on tõesti plaan olemas,” ütles Lindstrom. „Ütleksin, et suure tõenäosusega teeb ta sel aastal veel rallidel kaasa.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


02 Juun 2009 09:53
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Ferrari boss Räikköneni kehvades tulemustes ei süüdista

Pilt
http://www.gpupdate.net

Ferrari vormel-1 meeskonna juht Stefano Domenicali kinnitas, et tal pole soomlasele Kimi Räikkönenile hooaja esimesel poolel etteheiteid.

Räikkönen on kogunud üheksa esimese etapiga vaid kümme punkti, tema meeskonnakaaslasel Felipe Massal on koos 22 silma.
«Me ei saa kedagi otseselt vähestes punktides süüdistada. Meeskond koosneb inseneridest, mehhaanikutest ja sõitjatest,» sõnas Domenicali.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


13 Juul 2009 22:26
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Pilt
(AFP/Scanpix)

Kimi Räikkönen liitub Brawniga?

Kimi Räikkönen on sattunud kuulujuttude keerisesse.
Itaalia väljaande La Stampa andmetel on Ferrari vormel-1 meeskonna piloot Kimi Räikkönen liitumas Brawniga.
La Stampa väitel vahetab eksmaailmameister tuleval hooajal Brawnis välja brasiillase Rubens Barrichello ja Ferrarisse siirdub Renault'l kihutav hispaanlane Fernando Alonso.
La Stampa teatel kohtusid Räikköneni mänedžerid David ja Steve Robertson sel reedel Nürburgringil Ross Brawniga isiklikult.

http://www.ohtuleht.ee

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


14 Juul 2009 17:00
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Kimi Räikkönen
irwwwwwwwwwwwwwwww.
Aga noh, muidu tore oleks, kui see oleks tõsi. :P
Väga tahaks, et Kimi jätkaks veel Vormel 1's.

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


14 Juul 2009 17:54
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Mul poleks ka selle diili vastu kohe mitte midagi. :)


14 Juul 2009 18:34
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Täitsa per.es. Õhtuleht läheb järjest hullemaks. Sellist pa.ka ajavad :D Räikkönenil pole mingit lootust saada Brawni.


15 Juul 2009 01:00
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Kimi Räikkönen
T-L-O-S Wrote:
Täitsa per.es. Õhtuleht läheb järjest hullemaks. Sellist pa.ka ajavad :D Räikkönenil pole mingit lootust saada Brawni.



Ei tea miks sa selles nii kindel oled?????????

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


15 Juul 2009 06:14
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Kimi Räikkönen
T-L-O-S Wrote:
Täitsa per.es. Õhtuleht läheb järjest hullemaks. Sellist pa.ka ajavad :D Räikkönenil pole mingit lootust saada Brawni.



Itaalia väljaande La Stampa andmetel

Mis sellel Õhtulehega pistmist on?


15 Juul 2009 07:44
Profiil
senior member
senior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Mai 2007 16:45
Postitusi: 461
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Rodriquez Wrote:
T-L-O-S Wrote:
Täitsa per.es. Õhtuleht läheb järjest hullemaks. Sellist pa.ka ajavad :D Räikkönenil pole mingit lootust saada Brawni.



Ei tea miks sa selles nii kindel oled?????????


Räikköneni aktsiad on kõvasti langenud. Miks peaks Brawn teda tahtma? Barichello on ka paremaks sõitjaks läinud, kui Räikkönen. Suht mõttetu oleks Barichello Räikköneni vastu vahetada. Ja Räikkönen on öelnud ka, et tema viimaseks tiimiks jääb Ferrari.

Taavi Wrote:
Itaalia väljaande La Stampa andmetel

Mis sellel Õhtulehega pistmist on?


Õhtuleht kirjutas jah, et La Stampa andmetel, aga raudselt valetavad. Mõtlesid ise selle uudise välja :D Ja isegi kui ei valeta, siis see La Stampa on ka suure tõenäosusega selline väljaanne, mida uskuda ei tasu.


15 Juul 2009 11:54
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikkönen pääses karistusest

Kimi Räikkönenile otsustasid kohtunikud karistust mitte määrata. Nimelt otsutstati uurida Ferrari piloodi ning Red Bullil sõitva Sebastian Vetteli vahel toimunud kokkupuudet Ungari GP esimeses kurvis.

Räikköneni auto, mis kasutas KERSi, et võtta stardist maksimum, sööstis esimesse kurvi ja puutus kokku Vetteli auto esiosaga, mis viis sakslase aga sõidu katkestamiseni, kuna esivedrustus sai liiga palju kannatada.

Kohtunikud leidsid, et midagi reeglitevastast ei toimunud ja sellega loeti juhtum lõpetatuks.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


27 Juul 2009 16:17
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Kimi Räikkönen
kimil ja ferraril vedas, aga noh, oleks teised tiimid taolises olukorras olnud, oleks ka karistusi kohe lennanud : |

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


27 Juul 2009 23:36
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikkönen kaalub WRC karjääri alustamist

Vormel 1 maailmameister Kimi Räikkönen tunnistas, et pärast Ferrari lepingu lõppemist kaalub WRC sarjaga ühinemist.

Räikkönen teeb oma WRC debüüdi sel nädalavahetusel Soome rallil, kus ta osaleb oma Abarth Grande Punto roolis, mida on ta sel aastal juba kolmel korral sarnastel teedel proovinud.

„Jah, kindlasti,” kõlas kohe soomlase vastus küsimusele, kas ta mõtles rallikarjääri alustamisele. „Olen endiselt vormel 1 sarjas ning leping kestab veel ühe aasta, kuid kõike võib pärast seda juhtuda.”

„Kõik on lahtine, kuid naudin alati rallisõitu. Hea on saada ralli üheks osaks ning õppida. Olen liiga noor, et sõitmise täiesti lõpetada, isegi vormel 1 sarjast lahkudes pean midagi muud tegema.”

„Võib-olla on see tulevikus vormel 1, kuid see oleneb, kuidas sari areneb. Ralli osas pole keegi kindel, kus see paari aasta pärast on. Ma ei kiirusta, mul on otsustamiseks vähemalt aasta.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


30 Juul 2009 18:43
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Et siis varsti hakkavad Kubica ja Kimi WRC masinatega mõõtu võtma? :)


30 Juul 2009 22:10
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Jutud Räikköneni siirdumisest rallisarja koguvad hoogu

Kuuldused vormel-1 piloodi Kimi Räikköneni siirdumisest ralli MM-sarja koguvad järjest enam tuure, kuna Fiati ja Volkswageni ühinemine sarjaga muutub järjest tõenäolisemaks.

Financial Times tegi intervjuu WRC omanikfirma Noth One juhatuse esimehe Neil Duncansoniga, kes vihjas, et Fiat ja Volkswagen kavatsevad asendada MM-sarjast loobunud Subarut ja Suzukit, vahendab iltalehti.fi.

Räikkönen võistles tänavu Soome MM-rallil just Fiat Puntol ning Iltalehti hinnangul oleks siirdumine Fiati esisõitjaks soomlasele loomulik. Eriti kuna Ferrari eelistaks Räikköneni asemel vormel-1 radadel näha Fernando Alonsot.

Räikkönenil on aga kehtiv leping Ferrariga ka järgmisel hooajal, kuid arvatakse, et meeskond maksab talle osa järgmise aasta palgast ning nii oleks Räikkönenil võimalik proovida kätt MM-ralli sarjas.

Soomlane ise on tunnistanud, et talle meeldiks ralli MM-sarjas sõita.

Hetkel on ralli MM-sarjas vaid kaks tehasetiimi – Ford ja Citroen.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


19 Aug 2009 16:16
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Mul poleks küll selle vastu mitte midagi kui Kimi teeks F1-ga lõpparve ja siirduks WRC-sse. Kõik mis võimalik on ju F1-s saavutatud ja kui tiim ka eriti oma tuge üles ei näita, siis miks mitte panna jeed.


19 Aug 2009 17:20
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Kimi Räikkönen naaseb McLareni rooli?

Jutud vormel-1 piloodi Kimi Räikköneni tuleviku ümber koguvad üha suuremaid tuure ning õli viskavad tulle mitmed vormel-1 asjatundjate arvamusavaldused.

BBC pakub, et Räikkönen võib tuleval hooajal naasta McLareni ridadesse, vahendab iltasanomat.fi. Nimelt tegi BBC vormel-1 toimetaja Andrew Benson omad järeldused McLareni tiimijuhi Martin Whitmarshi sõnavõtust pärast Valencia GPd, mil meeskonna juht võrdles kahte soomlasest pilooti.

«Kimi on tõesti tõstnud taset ja teinud kogu nädalavahetuse suurepärast tööd. Heikki on alati olnud fantastiline meeskonnamängija, kuid tema võistluskiirus pole olnud piisavalt hea,» sõnas Whitmarsh.

Räikköneni siirdumine McLarenisse tundub siiski väga ebareaalse variandina. Samas teatas Whitmarsh paar päeva varem, et otsus teise piloodi osas tehakse siis, kui saadakse vastus Fernando Alonso võimalikule siirdumisele Ferrari ridadesse. Miks peaks McLaren muidu Ferrari järgi ootama?

Benson lisab oma kirjatükis, et kui McLareni versioon vett ei pea, siis suure tõenäosusega üritab Räikköneni enda ridadesse saada Brawn või Renault.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


24 Aug 2009 17:43
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Ma pigem kahtlustan, et kutt pakib asjad F1-s kokku ja piilub rallimaailma poole.


24 Aug 2009 18:48
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Sanchez Wrote:
Ma pigem kahtlustan, et kutt pakib asjad F1-s kokku ja piilub rallimaailma poole.



Jep, ise pakun sama...Mäkki ta nüüd küll ei lähe.


24 Aug 2009 19:00
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Mulle muidu täitsa meeldiks see. Ei usu eriti, et mclaren siis hamiltoni edasi nii palju eelistab.
Peaasi, et ta jääks F1te.

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


24 Aug 2009 19:21
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikkönen: Ferrarist lahkumine pole minu otsustada

Ferrari vormel-1 piloot Kimi Räikkönen ütles esimest korda, et võib tuleval hooajal sõita mujal kui Itaalia meeskonas.

«Mul on praegu kehtiv leping Ferrariga ka järgmiseks hooajaks, kuid ma ei välista, et võin mõnes muus tallis sõita,» vahendab mtv3.fi Räikköneni sõnu. «See, kas ma Ferrarist lahkun, pole minu otsustada.»

Soomlased ei usu Räikköneni Ferrarisse jäämist

Soome vormelifännid ei usu, et kaasmaalane Kimi Räikkönen järgmisel aastal Ferrari rooli keerab.

Veebileheküljel iltasanomat.fi korraldatud küsitlusel arvab 53 protsenti vastanuist, et Räikkönen lahkub Ferrarist.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Aug 2009 13:28
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Kui seda asja eemalt vaadata, siis tglt Kimi selles tiimis küll üsna võõrkeha. Ta oma põhjamaise loomusega ei sulandu Ferrari punase tooniga kokku. Selle pärast Itaalia ja teiste lõunamaade fännid teda väga ei austa ka. Pole n.ö tass teed. Ka tiim ei mõista teda tglt päris lõpuni. Ses mõttes oleks loomulikult duo Massa-Alonso suht klassikaline Ferrari tall.
McLaren seevastu on jällegi ideaalne põhjamaiste meeste imago jaoks. Ses mõttes tuleks Hamilton tõsta hoopis äkki Ferrosse ja panna Kova ja Kimi mäkki kokku ja asi mutt. :D


28 Aug 2009 13:58
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 23 Aug 2009 11:25
Postitusi: 26
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Üldiselt ei meeldi schummi,kõige parem ikkagi Räikkönen ,olen väiksest saati tema fänn olnud ja jään kah selleks


30 Aug 2009 12:26
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikkönenile meeldib uus tiimikaaslane

Soomlane Kimi Räikkönen võttis oma uue tiimikaaslase Giancarlo Fisichella suurima hea meelega vastu. «Olen temaga alati väga hästi läbi saanud,» ütles Räikkönen.

«Ta on üks kogenenumaid sõitjaid ja me anname oma parima, et Ferrari saaks säilitada oma kolmanda koha meeskondade arvestuses,» rääkis Räikkönen.
Belgia etapil võitnud soomlane usub, et pühapäevane sõit saab väga raske olema. Ta pole Monza ringrajal kunagi triumfeerinud.

«Pärast Belgia etapi võitmist tahaksime samamoodi ka jätkata,» ütles 2007. aasta maailmameister. «Ma pole kunagi Itaalias võitnud, kuid mulle on alati Monza ringrajal sõitmine meeldinud. Ja kuigi mul pole erilist survet, siis tean kui palju tiim tahab seal hästi võistelda. Saab olema väga keeruline nädalavahetus, kuid ma luban fännidele, et me anname oma parima.»

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


10 Sept 2009 15:27
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Fisi ja Kimi on jah põlised semud. Ses mõttes oleks see tiimi õhkkonnale ka väga hea.


10 Sept 2009 20:27
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Kimi Räikkönen
Räikköneni tulemused ei kindlusta tulevikku Ferraris

Ferrari pealik Stefano Domenicali teatas pühapäeva õhtul, et Kimi Räikköneni poodiumikohad viimaselt neljalt võistluselt ei taga soomlasele veel kindlat kohta 2010. aastaks ning see annab lootust Fernando Alonsole.

Endiselt käivad Ferrari ja Räikköneni esindajate vahel aktiivsed läbirääkimised lepingu enneaegse lõpetamise osas ning Domenicali lisas, et hiljutised tulemused pole meeskonna arvamust sugugi muutnud.

„Me ei soovi seda arutada,” lausus Domenicali Räikköneni lepingu kohta, „kuna see pole minu arvates õige.”

„Nagu teate, on Kimil meiega leping järgmiseks aastaks ja seda saame praegu öelda. Oleme Kimi esitustega rahul, kuna ta teeb seda fantastiliselt ja sõidab väga hästi.”

„Meeskond on väga rahul tema esitustega, seda eriti hooaja teisel poolel, kus viimase viie võistluse jooksul on ta kogu aeg poodiumile mahtunud ja punkte kogunud.”

Usutakse, et Räikkönen kaalub pakkumisi McLareni ja Brawn GP tiimidelt, kuid räägib läbi veel 2010. aastal Ferraris sõitmise osas.

Räikköneni lahkumine annaks kindlasti koha Alonsole, keda seostatakse Ferrariga McLarenist lahkumise päevist.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


14 Sept 2009 16:56
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 224 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.