Hetke kellaeg on 28 Aprill 2024 07:55

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
 Rubens Barrichello 
Autor Sõnum
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Rubens Barrichello
karta on, et tiim soosis Buttonit ;)

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


11 Mai 2009 18:22
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Rubens Barrichello
Barrichello: Ma poleks võitnud

Pilt
http://www.gpupdate.net

Rubens Barrichello väidab, et on nüüd aru saanud, miks ta ei suutnud Nürburgringil võitu võtta ja ei süüdista selles enam meeskonda.

Brasiillane suutis teenida alles kuuenda koha, kuna tema boksipeatuse ajal ei toiminud tankimissüsteem ja mees pidi lisapeatuse tegema. Ta leidis, et meeskond ei suuda leida ühtegi mõistlikku vabandust ebaõnnestumisele, kuid nüüd on ta rahunenud ja leiab, et Red Bullid olid neist siiski üle.

„Ma olin üleeile väga pettunud, aga ma olen sellest üle saanud,” kirjutas ta. „Ma ei oleks suutnud võistlust võita, kuna Red Bullid olid pool sekundit ringi peale kiiremad, kuid kolmas koht oleks ilma boksiprobleemideta väga reaalne olnud.

”Ma võitlen tiitlile nii kaua kuni võimalik,„ kinnitas ta. ”Ma luban. Pühapäev oli raske päev, aga ma olen sellest nüüd üle."

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


15 Juul 2009 14:28
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Rubens Barrichello
Barrichello: Vaid 5 % minust küsib, miks ma ikka veel sõidan

Brasiillasest vormel-1 veteran Rubens Barrichello andis enne nädalavahetusel toimuvat Ungari GP-d Reutersile pikema intervjuu, milles rääkis ka oma pikast karjäärist ja võimalikust tulevikust.

37-aastane brasiillane on hetkel vanim vormel-1 piloot maailmameitrivõistlustel. Sel hooajal Brawn GP värvides sõitev Barrichello on startinud 278-l võidusõidul, kellegi vormel-1 59-aastases ajaloos pole rohkem starte.

"Järgmine hooaeg on nii kaugel, et vara sellele mõelda," vastas Barrichello küsimusele kas ta kavatseb tuleval hooajal jätkata. "Ma armastan seda spordiala. 95% minust on tegusad ja valmis iga hetk rooli hüppama. Ainult 5% küsib, et milleks mulle kõik see," rääkis brasiillane.

Barrichello on oma 278-st stardist võitnud üheksa. Viimane võit ulatub küll viie aasta taha. Viimati triumfeeris ta Hiina GP-l 2004. aastal Ferrari roolis.

Hetkel hoiab Barrichello MM-tabelis neljandat kohta.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


24 Juul 2009 14:51
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Rubens Barrichello
No offence, Rubens, aga 95% sinust peaks just küsima miks sa ikka veel sõidad ses sarjas, ega anna mõnele noorele võimalust.


24 Juul 2009 15:17
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Rubens Barrichello
Barrichello tõi Brasiiliale ajaloolise võidu

Valencia vormel-1 GP-l karjääri kümnenda etapivõidu teeninud Rubens Barrichello võit oli ajalooline ka Brasiiliale.

Teeneka piloodi võit oli brasiillastele sajas esikoht vormel-1 sarjas, kirjutab gpupdate.net.

Esimese etapivõidu tõi Brasiiliale Emerson Fitipaldi 39 aastat tagasi. Üldse on brasiillastest esikohani jõudnud lisaks Barrichellole ja Fitipaldile veel Ayrton Senna, Nelson Piquet, Felipe Massa ning Carlos Pace. Kõige rohkem etapivõite on nendest Senna nimel, kes jõudis oma karjääri jooksul esimesena üle finišijoone 41 korral.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


24 Aug 2009 15:51
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Rubens Barrichello
Barrichello on siirdumas Williamsi meeskonna ridadesse

Brasiilia telekanali Globo-tv ja kohvimaa ajalehe Folha de Sao Paulo andmetel on Rubens Barrichello väga lähedal Williamsi meeskonda siirdumisele.

Brasiillaste andmetel võidakse 1+1 aasta pikkune leping avalikustada juba eeloleval nädalavahetusel sõidetava Brasiilia GP raames.

Barrichello on hetkel endiselt tiitlikonkurentsis, kuid jääb kaks etappi enne hooaja lõppu Jenson Buttonist maha 14 punktiga. Brawni meeskonnas vanameister siiski ei jätka, sest Buttoni kõrvale soovitakse palgata tänavu Williamsis sõitvat Nico Rosbergi.

Kui veel oktoobri algul paistis, et Williamsis jätkavad tuleval hooajal põhisõitjatena Rosberg ja jaapanlane Kazuki Nakajima, siis nüüd arvatakse Barrichello kõrval teiseks sõitja peamiseks kandidaadiks hoopis GP2 sarja tšempioni, sakslast Nico Hülkenbergi.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


13 Okt 2009 15:16
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Rubens Barrichello
Kutil vist plaan sõita kuni pensionini. :)


13 Okt 2009 16:49
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Rubens Barrichello
Barrichello palkamisest oli huvitatud ka McLaren

Tuleval hooajal Williamsi meeskonda esindav Rubens Barrichello tunnistas väljaandele O Globo, et tema palkamisest oli huvitatud ka McLaren.

“Mul oli leping Williamsiga juba allkirjastatud,” tõdes brasiillane, kes tänavu võitles Brawni meeskonnas hooaja lõpuni MM-tiitli pärast.

Barrichello sõnul on Williamsi esindamine üks tema unistuste täitumine. “Kui esmakordselt vormel-1 sarja võistlust televiisori vahendusel nägin, domineeris Williams ning unistasin kunagi ise selle auto rooli pääseda.”

Tänavu MM-sarjas kolmanda kohaga lõpetanud brasiillane lisas, et algselt kattis tema leping Brawniga vaid hooaja esimest nelja etappi. Kuna mehe esitused olid sedavõrd veenvad, pikendati kiirelt lepingut hooaja lõpuni. Barrichello saldoks jäid 2009. aastal etapivõidud Valencias ja Monzas.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


04 Nov 2009 15:57
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Rubens Barrichello
Kui mina oleks Mäki pomo, siis mõtleks ikka väga pikalt enne. Või siis pigem ei mõtlekski. Rubensi jätaks ilma pikema jututa välja.


04 Nov 2009 18:59
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 34 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.