Hetke kellaeg on 19 Mai 2024 01:24

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 33 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
 Jenson Button 
Autor Sõnum
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Jenson Button
Pakun välja, et Button ei võida enam sel hooajal ühtegi etappi.


25 Aug 2009 21:01
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Jenson Button
Jenson Button vihastas ajakirjanike peale

Vormel-1 sarjas individuaalset liidrikohta hoidev Jenson Button pole viimastel etappidel oma parimaid etteasteid näidanud ning vahetult enne Belgia GP’d peetud pressikonverentsil ajasid ajakirjanike küsimused mehe täiesti endast välja.

Button juhib hetkel meistritiitli jahti 18 punktiga, kuid hooaja alguse edu, mil ta võitis seitsmest esimesest etapist kuus, pole ta suutnud hoida, vahendab motorsport.com. Pressikonverentsil küsiti seepeale mehelt, mida ta arvab neist, kes mõtlevad, kas ta MM-tiitlit üldse tõeliselt tahab.

«Ma ei usu, et inimesed seda tõsiselt mõtlevad,» vastas ta. «Kes võiks midagi sellist öelda?»

Seejärel ärritus mees aga silmanähtavalt. «Kas Jenson tahab seda tiitlit või mitte? See on päris rumal küsimus või mis? Mille k***di pärast ma siin olen?» jätkas ta.

«Reaalsuses see pole küsimus – ei saa lihtsalt olla. «Kas ta tahab tiitlit?» «Ei, tahan lõpetada teise või kolmandana»,» teatas Button sarkastiliselt.

«Tahaksin nüüd püsti tõusta, minema kõndida, hea nädalavahetuse teha ja siis pärast räägime sellest, kuna siis tuleb hunnikute viisi rumalaid küsimusi,» lisas britt. «See pole osa tööst, millele praegu keskenduma peaksin. Tahan nüüd keskenduda sõitmisele.»

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Aug 2009 13:29
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Jenson Button
Väga õige Button! Lollidele küsimustele vastamise peale pole mõtet energiat ja aega raisata. :_ap


28 Aug 2009 13:49
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Jenson Button
Button alustab läbirääkimisi Brawniga

Pilt
http://www.gpupdate.net

Jenson Button on enda sõnul valmis alustama läbirääkimisi Brawn GP meeskonnaga, kuna soovib tulevikus nende ridades jätkata.

Seni on Button välitnud läbirääkimisi, kuna tahtis oodata meistritiitli saatuse ära. Nüüd kavatseb britt leida järgmiseks aastaks istumise alla võiduvõimelise vormeli ja sooviks seda teha Brawn GP võistkonnas.

„Mind huvitab kõige rohkem konkurentsivõimeline auto, milles suudan midagi korda saata,” lausus Button. „Esimest korda oli sel aastal see võimalik ning olen seda nautinud.”

„Ma ei hakka uut tiimi otsima lihtsalt selle pärast, et nad lubavad rohkem raha. Tahan Brawniga olla, me pole veel lepingust rääkinud ja see on hea, kuna pidime keskenduma tiitli võitmisele.”

„Nüüd võime paari päeva jooksul sellest rääkida. Kindlasti avaldan neile veidi survet, kuid ma pole nii kallis.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


21 Okt 2009 17:49
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Jenson Button
Pilt

Jenson Button liitus McLareni tiimiga

Valitsev maailmameister Jenson Button liitub McLareni vormel-1 meeskonnaga. Seega saab temast kaasmaalase Lewis Hamiltoni meeskonnakaaslane.
Ajalehe DailyMail andmetel avalikustab McLaren uudise juba täna.
Väidetavalt ei olnud McLareniga liitumise suurimaks põhjuseks üüratu palgatõusu.
29-aastasele Buttonile olevat piisanud ka kuue miljoni naela suurusest aastapalgast. Võrdluseks: tema meeskonnakaaslane Hamilton teenib aastas 15 miljonit naela.
Seega järgmisel hooajal sõidab McLarenis kaks maailmameistrit.

www.postimees.ee

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


18 Nov 2009 12:28
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Jenson Button
Et siis McLaren täis briti tiim. Ei, mul pole Buttoni vastu midagi. Nüüd saabki näidata oma tõelist palet. Vaevalt, et ta väga Hamiltonile alla tahab jääda. Kuigi Lewisel hetkel see eelis, et mitu hooaega juba mäkis kimanud. Auto kanni külge kasvanud. :)


18 Nov 2009 15:39
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Jenson Button
Ametlik: Jenson Buttonist sai McLareni piloot

Vormel-1 selle hooaja maailmameister Jenson Button siirdub tuleval aastal McLareni ridadesse, teatas inglase uus meeskond kolmapäeval.

Ühtlasi lõpetab see Buttoni jaoks suurepärase aasta, ehkki veel 11 kuud tagasi oli tema tulevik pärast Honda tagasitõmbumist üldse kahtlane. Sellest moodustatud Brawni võistkonnas võitis ta aga esimesest seitsmest sõidust kuus ja krooniti hooaja lõpus maailmameistriks.

"On väga raske lahkuda meeskonnast, kus sa oled nii kaua olnud. Kuid elu koosneb väljakutsetest ja kõige tähtsam on esitada neid endale," kommenteeris Button. "Olgugi, et võitsin Brawn GPga MM-tiitli - ja ma ei unusta seda kunagi - olin ma kindel, et tahan värskeid väljakutseid."

McLareni jaoks tähendab Buttoni palkamine, et tiimil on nüüd esmakordselt pärast 1989. aastat kaks maailmameistrit - meeskonnas sõidab veel 2008. aasta tiitlivõitja Lewis Hamilton.

Seega ei ole Buttonil lihtne, sest eksmaailmameister on McLareniga olnud seotud juba enam kui aasta.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


18 Nov 2009 18:17
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Jenson Button
Brawn GP ei lase Buttonil minna enne kalendriaasta lõppu

Vormel-1 sarja maailmameister Jenson Button, kes kolmapäeval sõlmis tulevaks hooajaks lepingu McLareni meeskonnaga, ei pääse uue tööandja juurde enne kui uue aasta alguses.

Nimelt on Buttoni leping praeguse tööandja Brawn GP-ga kestmas kalendriaasta lõpuni ning Brawn soovib lepingust detailideni kinni pidada.

"Jenson ei saa McLareniga töötada kuni kalendriaasta lõpuni. Kui siiski mingisugune koostöö peaks nende vahel toimuma enne seda, suhtume me sellesse äärmiselt negatiivselt," märkis tiimi tegevdirektor Nick Fry.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


19 Nov 2009 18:21
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 33 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.