Hetke kellaeg on 14 Mai 2024 07:55

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
 Nelsinho Piquet 
Autor Sõnum
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Nelsinho Piquet
Symonds - Piquetil on vaja enesekindlust
29.05.2008

Pilt

Renault tehnikadirektori Pat Symondsi sõnul saaks Piquet oma tulemusi parandada, olenemata vägagi nigelast hooaja algusest, kus noor brasiillane pole suutnud sammu pidada kahekordse maailmameistri Fernando Alonsoga.

"Hooaeg on siiani Piqueti jaoks pettumus olnud, kuid ta on teinud ka mõned head sõidud," ütles Symonds. "Eelmisel hooajal arvasid paljud, et Kovalainen saab Renaultist kinga, kuid siis tuli imeline nädalavahetus Kanadas. Minu jaoks on see siiani ime, et suutsime auto kvalifikatsioonis sõidukorda seada, kui Kovalainen sellega seinas käis. Peale selle tegi Kovalainen väga hea sõidu pühapäevasel võistlusel ning me unustasime mineviku. Ma olen seda varem öelnud, et võistleja peab olema endas kindel, et saavutada häid tulemusi. Nelson peab endasse uskuma, et tulemusi parandada."

http://www.gpupdate.net

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


Viimati muutis Mairo 03 Veeb 2009 16:03, kokku muudetud 2 korda.

29 Mai 2008 09:30
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nelson Piquet Jr
Noh, ma paneks selle kehvapoolse esituse arvele ka fakti, et noored saavad liiga kiiresti F1 auto rooli. Kogemused puuduvad nii mõnelgi täielikult. Enne tuleks ikka minimaalselt aasta olla testpiloot ja tegeleda hullu moodi testimisega.


29 Mai 2008 22:31
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelson Piquet Jr
Piquet püsib keskendunud
03.06.2008

Pilt

Nelson Piquet on sõitmas oma esimest Vormel 1 hooaega, mis on kulgenud üle kivide ja kändude. Brasiillane ei suuda kuidagi Alonsoga sammu pidada ning juba käivad kõlakad, et noor Piquet vahetatakse välja. Väidetavalt on antud brasiillasele aega veel mõned etapid, et tulemusi parandada.

"Monaco on kahtlemata kõige keerulisem rada sel hooajal," lausus Piquet. "Meil esines probleeme kvalifikatsioonis, kuid sõidu algusfaasis kulges kõik hästi. Montreal on lihtsam rada ning ma tunnen end kindlalt, seega ma loodan seal teha soliidse sõidu."

"Meeskond on hooaja algusest saati palju edasi arenenud - võtsime Barcelonas kasutusele uued aerodünaamilised lahendused ning me püüame samas vaimus jätkata. Reedesel vabatreeningul peame kõvasti vaeva nägema seadistuse kallal, loodetavasti saab olema positiivne algus nädalavahetusele."

"Ma püüan võistlusele läheneda rahulikult ja keskendunult, nagu ka igale eelmisele võistlusele. Minu eesmärgiks saab olema raja tundma õppimine ning autoga sinasõpruse saavutamine. Siis pean igast sessioonist välja võtma maksimumi - auto tuleb võimalikult hästi seadesse saada, et kvalifikatsioonis juba heas vormis olla."

http://www.gpupdate.net

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Juun 2008 09:43
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelson Piquet Jr
Symonds usub Piquetisse
04.06.2008

Pilt

Renault meeskonna tehnikadirektor Pat Symonds on kindel, et hooaja uustulnuk Nelson Piquet Jr. suudab veel konkurentsi astuda ja raske hooaja alguse seljatada. Piqueti kohta on käimas juba kuulujutud, justkui vahetataks noor brasiillane välja.

"Tema enesekindlus on natuke häiritud, kuid me loodame, et ta suudab varsti konkurentsi astuda. Usume, et tal on oskusi ning me oleme tema kiirust ka juba näinud. Ta peab olema endas rohkem kindlam."

"Kõige positiivsem on, et oleme sel hooajal palju edasi arenenud. Me oleme hooaja esimesel kolmandikul end tippudele lähemale viinud ning näeme vaeva ka edasi. Ma ei väida, et võitleme võitude eest, kuid me usume, et suudame seda teha tulevikus. Me oleme teinud plaane, mis peaksid meid BMW-le ja McLarenile veelgi lähemale viima," kommenteeris Symonds.

http://www.gpupdate.net

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


04 Juun 2008 22:24
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Piquet' suutis kehakaalust kärpida vaid kilo

Renault vormel 1 meeskonna piloot Nelson Piquet, kes sai meeskonnalt käsu kärpida kehakaalu, suutis kõhnuda vaid kilo võrra. "Mul pole kusagilt enam midagi maha võtta," torises Piquet.

Seoses KERS-süsteemi lisamisega 2009. aasta autodesse, mis lisab kaalu, tuleb pilootidel kõhnuda. Auto koos sõitjaga ei tohi kaaluda üle 605 kilo.

Dieeti peavad nii Kimi Räikkönen kui Nico Rosberg. Renault' esipiloot Alonso on talvega 4 kilo kergemaks muutunud, kuid Piquet'l pole kaalu langetamine eriti ei õnnestunud. "Ma ei saa midagi parata, et olen suurem ja kaalun rohkem kui Fernando Alonso," kurtis Piquet. Meeskond ei jäänud muidugi rahule, et Piquet vaid kilo kaalu heitis ja nõuab, et brasiillane üritaks enamat.

Õhtuleht

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Veeb 2009 16:03
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Hispaania meedia: Piquet halvad tulemused ei jää karistuseta

Pilt
http://www.gpupdate.net

Nelson Piquet Renault'le viiakse Bahreini Grand Prix ajaks sisse uuendusi, mille hulgas paigaldatakse ka uus „topelt-difuusor”.

Prantsuse meeskonna mehhaanikud nägid Shangais kõvasti vaeva, et taoline detail paigaldada Fernando Alonso R29-le. Mehhaanikuid sundis takka ka aeg, sest uus difuusor toodi otse Suurbritannia tehasest Hiinasse Flavio Briatore eralennukiga vaid tunnid enne laupäevase vabatreeningu algust.

Shangais käisid ringi lausa kuulujutud, et Briatore lennukil olid salongist ära tõstetud paljud istmed, et difuusor ikka ära mahuks.

Kuna toote arendamine toimus väga kiiresti ning esmane testimine viidi läbi laupäevasel vabatreeningul Alonso vormelil, siis oli ilmne, et probleeme tekib. Nimelt kui hispaanlane oli vaid mõned ringid suutnud uue difuusoriga sõita sööstis vormeli tagaosast välja tuleleek.

„Mul on Piquet pärast kahju, et tema ei saanud uut difuusorit kasutada,” tisteeris Briatoret Hispaania meedia.

Briatore lisas veel, et kindlasti lisatakse uus difuusor juba enne sel nädalal toimuvat Bahreini GP'd ka Piquet vormelile.

Hispaania ajalehe Diario AS andmetel ei jää siiski Piquet vead ja halvad tulemused karistamata ning nimetati ka ära mõned tema eeldatavad järeletulijad. Nendeks olid hetkel F1-s põhisõitja kohata Takuma Sato, Brawn GP testisõitja koha kaotanud Alex Wurz, GP2 sarjas Fat Burner Racing Engineeringus, mille suursponsor on eestlase Margus Reinsalu joogifirma Fat Burner, sõitev Lucas di Grassi ja Renault test- ja reservpiloot Romain Grosjean.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


20 Aprill 2009 15:11
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Piquet teenis Briatorelt hea sõidu eest kiidusõnu

Pilt
http://www.gpupdate.net

Tänu Flavio Briatore ainsale sõnale on Nelson Piquet õlgadelt langenud maha suur koormus ja pinge tema edasise karjääri osas.

Mida lähemale hakkas jõudma Bahreini GP seda enam hakkasid levima jutud, et Renault boss Briatore kannatus on Piquet suhtes hakanud katkema. Ühe faktina võib näiteks ära tuua, et brasiillase meeskonnakaaslane Fernando Alonso on terve Piquet F1 karjääri jooksul temast igal etapi kvalifikatsioonis parema koha saavutanud.

Briatore proovis enne Bahreini võistlust ajakirjanike maha rahustada, öeldes neile: „vaatame, mida võistlus toob. Mida ma ikka oskan öelda. Nagu kõik on mõistnud, siis on olukord tema jaoks hetkel keeruline. Kuid ees ootab esimene normaalilmastikus peetav võistlus ning elame näeme.”

„Pühapäeval või esmaspäeval on meil ilmselt juba teistusugune idee, loodetavasti parem idee sellest, mis tulevik toob,” lisas ta.

Pühapäevasel võistlusel suutis Piquet oma 15. stardikohalt tõusta 10. positsioonile, mil Alonso finišeeris viimasel punktikohal, ehk kaheksandana.

„Nelsonil oli suurepärane võistlus, ta sõitis agressiivselt ja järjekindlalt,” ütles Briatore pärast võistlust.

Samalajal lekkis internetti üks tähtis fakt Piquet kaasmaalase Rubens Barrichello lepingu kohta Brawn GP meeskonnaga, mille põhjal võidakse ta järgmisel etapil välja vahetada Bruno Senna vastu, sest Barrichellol olla olnud leping Brawniga neljaks esimeseks etapiks.

„Luban, et näete mind terve hooaja jooksul sarjas sõitmas,” ütles brasiillasest vormeliveteran, süüdistades kuulujutus internetti.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


27 Aprill 2009 22:06
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Piquet' ei tunne tiimi poolt survet

Nelson Piquet juuniori sõnul ei nõua Renault võistkond talt ilmtingimata paremaid tulemusi.

Vormel 1 debüüdist alates pole suutnud Piquet end Fernando Alonsole võrdväärse vastasena näidata ning tänavused kesised esitused on pannud tema koha Renault meeskonnas kahtluse alla, kuna sõitjate turul on saadaval teinegi andekas brasiillane Bruno Senna.

„Minu arvates ei avalda meeskond mulle liiga palju survet,” ütles Piquet. „Kui üldse, siis teen seda ise, kuna olen pühendunud meeskonna aitamiseks ja tulemuste saamiseks. Mul pole kogu meeskonna toetuses kahtlusi ning saan kõigiga hästi läbi.”

Piquet’ maailmameistrist isa Nelson Piquet seenior on seni igal aastal koha peal käinud oma poja sõitu vaatamas, kuid seni pole nõustamine suurt abi toonud.

„Me ei räägi tegelikult sõitmisest, kuid hea on tema nõu ja toetust saada kuna tal on mootorispordis palju kogemusi,” jätkas noorem Piquet.

2008. aastal suutis brasiillane koguda 19 punkti tiimikaaslase Fernando Alonso 61 vastu. Sel aastal pole Piquet suutnud veel oma punktiarvet avada, kuid loodab seda lähiajal teha.

„Probleem pole vaimne, kuid tähtis on hakata meeskonna aitamiseks punkte koguma.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


06 Mai 2009 14:45
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Ausalt öeldes kutis juba kahju. Küllap on noorel mehel tahtmine väga suur, aga õnnest kipub ikka puudu jääma. Loodetavasti ikka olukord paraneb tema jaoks ja õnnestub tuua tiimile mõned punktid.


06 Mai 2009 16:43
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Seda meest siis enam nii pea F1 auto roolis ei näe. Küll aga liigub jutte, et Piquet seenior on huvitatud BMW Sauberi meeskonna ostust, seega mine sa tea.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Aug 2009 18:37
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Nelson Piquet: Renault ei lase mind enam võistlema

Vormel-1 piloot Nelson Piquet Jr. teatas, et Renault meeskond ei soovi teda enam sel hooajal autorooli keerama.

"Ma sain Renault F1 meeskonnalt teate nende kavatsusest käesoleval hooajal mind mitte enam lasta võistlema," ütles Piquet oma teates.

Nelson Piquet käesolev hooaeg pole olnud kerge. Kümnes sõidus pole brasiillane kordagi punktikohale jõudnud. Parimal juhul sai ta neljandal etapil Bahreinis kümnenda koha.

Samas on tema meeskonnakaaslane Fernando Alonso olnud veidi edukam. Viimasel etapil Ungaris parima stardikoha välja võidelnud eksmaailmameister on kogunud 13 punkti ja asub sarja kokkuvõttes 11. positsioonil.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Aug 2009 19:42
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Huvitav, kelle nad siis rooli panevad. Ma saan tglt renoo meeste murest aru. Nelson on ikka olnud üks suur läbikukkumine, aga eks noor mees tahab hirmsasti midagi ära teha ja ennast tõestada. Stabiilsusest jääb kõvasti puudu.


03 Aug 2009 22:04
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
GP2 sõitja ja Renault testisõitja Roman Grosjean.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


03 Aug 2009 22:34
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Piquet pärast vallandamist: Briatore oli minu hukkaja

Nelson Piquet kinnitas, et ta lahkub Renault võistkonnast ning ei osale sedasi Euroopa Grand Prix’l.

Kogu hooaja on noore brasiillase tulevik vormel 1 sarjas kahtluse all olnud ning Ungari etapi järel suurenesid need veelgi, kui tema ja tiimi boss Flavio Briatore vahel oli tõsine sõnasõda. Esmaspäeval teatas Piquet, et Renault meeskond otsustas temaga koostöö lõpetada.

„Sain Renault F1 meeskonnalt teate nende kavatsusest minu võistlushooaeg nende meeskonnas lõpetada,” teatas Piquet.

„Soovin tänada väikest rühma inimesi, kes mind toetasid ning kellega Renault F1 tiimis koos töötasin, kuigi on suur pettumus neid uudiseid kuulda.”

Samal ajal tundis Piquet leevendust, et kogu lool on lõpp ja ta saab oma tulevikule keskenduma hakata.

„Tunnen kergendust oma karjääri esimese hullema perioodi järel ning võimaluse eel karjäär jälle õiges suunas liikuma panna. Ühtlasi taastada kiiresti oma maine kiire ja võiduka piloodina.”

„Olen meeskonnamängija ja paljud inimesed, kellega olen oma karjääri jooksul kokku puutunud, kiidaks mind isiksuse ja andekuse puhul, välja arvatud üks teatud isik, kellel oli suurim mõju minu vormel 1 karjäärile.”

Veel kaebas brasiillane selle üle, et ei saanud tiimikaaslase Fernando Alonsoga võrreldes võrdset kohtlemist.

„2009. aastaks lubas Briatore mulle, et kõik saab olema teistsugune, et saan vääritud tähelepanu, kuid seda ei juhtunud kordagi, ühtlasi lubas tiimi siseselt vähemalt võrdset kohtlemist.”

„Ta nõudis minult esituste põhjal kehtivat lepingut, mille kohaselt pean hooaja keskpaigaks koguma 40% suuruse määra Fernando Alonso punktisummast. Fernando kui kahekordse maailmameistri ja väga hea piloodina olin kindel, et suudan lepingus esitatud tingimused võrdsetes oludes täita.”

„Kahjuks ei saanud lubadused taas tõeks. Uue autoga läbisin 2002 km, Alonso aga 3839 km. Minu testidest olid vaid kolm päeva kuivad – Fernandol oli vaid üks päev vihmane.”

„Testisin ainult raske auto, kõvade rehvidega, seda enamjaolt esimesel päeval (kui rada on aeglane ning vastupidavus halb) või kui ilm väga halb. Fernando sõitis kerge auto, pehmete rehvidega heades kuivades oludes. Ma ei saanud kunagi võimalust valmistuda kvalifikatsioonisüsteemiks, mida kasutame. Tänasel päeval on vormel 1 sarjas tihtipeale vahe 1. Ja 15. kohaga alla sekundi. Mis tähendab, et 0.2 või 0.3 sekundiga võid tõusta kaheksa kohta.”

Brasiillane nimetas Briatoret veel hukkajaks ning enda arvates on tal piisavalt oskusi vormel 1 sarjas edu saavutamiseks.

„Kahtlusteta usun oma talenti ja esitustesse. Ma ei jõudnud nii kaugele kehvade tulemustega. Minu tausta teadev inimene on teadlik, et minu vormel 1 sajra jõudmine ei seosne CV või võimetega.”

„Viimase kahe aastaga leppima pidanud tingimused on olnud väga kummalised – mõnda juhtumit suudan ise vaevu uskuda. Kui pean nüüd selgitusi andma, siis olen kindel, et teen seda ebaausa olukorra pärast, milles olen kaks aastat olnud.”

„Uskusin alati, et mänedžeri omamine tähendab olemist üheks tiimi osaks ning partnerit. Mänedžer peaks sind julgustama, toetama ning tagama võimalused. Minu juhtum oli täiesti vastupidine. Flavio Briatore oli minu hukkaja.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


05 Aug 2009 12:13
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Piquet: Briatoret ei huvita vormel 1

Nelson Piquet pole oma viimast sõna Renault juht Flavio Briatore kohta veel öelnud ning ütles brasiillane, et viimast ei huvita vormel 1 sari üldse.

„Teda ei huvita vormel 1,” lausus Piquet. „Võib-olla kõige selle pärast, mis ei pooldanud mind ning rikkusid mu esitusi, ei hoolinud ka tema. Ta ei mõistnud, mis meeskonnas toimus.”

„Ülemuste poolt tulnud raadioside oli kui nali. Tal polnud aimugi, mis võistlusel toimus. Mõnikord küsis, kas piloodil on slikk- või kuiva ilma rehvid, kuigi see oli lollilegi aru saada.”

„Kõik teavad, et tema ego on kõige suurem. Talle meeldib end näidata. Võid olla väga hea ärimees või mis iganes, kuid vormel 1 tiim suudab ise temata väga hästi toime tulla. Kui ma liitusin, siis käis ta kõigil koosolekutel ja ülekuulamistel, aga kui ärialased asjad ära võtta, siis polnud tema kommentaaridel mingit sisu.”

„Ainukene hea asi, mida meeskond tema läbi saab, on hea läbisaamine Bernie ja FIAga. Peale selle ei tea ta tuhkagi, mis toimub. Sama hästi võin kuulata, mida mu õde vormeli kohta räägib. Pat Symonds on see, kes tegelikult mõistab, mis meeskonnas toimub.”

Seni on Briatore keeldunud igasugustest kommentaaridest.

Ühtlasi ei kahetse Piquet ühtegi oma sõna, mida on öelnud Renault’ bossi kohta.

„Meil on vabadus öelda, mida mõtleme ning ma ei mõista, miks rohkem piloote seda ei tee. Kõigi jaoks oli tähtis teada saada, mis tegelikult toimub ning mitte varjata nagu paljud teised piloodid kipuvad tegema, kuna kardavad oma karjääriga riskida.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


14 Aug 2009 18:21
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Vormelipiloot Piquet: mul kästi avarii teha

Vormel-1 piloot Nelson Piquet tunnistas vormel-1 uurijatele, et Renault palus tal mullusel Singapuri GP’l avarii teha.

Piquet tunnistas, et kohtus tiimi tehnilise juhi Pat Symondsi ja tiimijuhi Flavio Briatorega mõned tunnid enne sarja esimest öövõidusõitu, kus lepiti kokku, et ta teeb avarii, et meeskonnakaaslane Fernando Alonso saaks võistluse võita.

Piquet tunnistas, et nõustus kokkuleppega, kuna oli tugeva surve all ja tundis, et tema koht meeskonnas on ohus. Lisaks selgitas mees, et üks kindel osa Singapuri ringrajast kindlustas turvaautode rajale tuleku, kuna sellel lõigul pole kraanat, mis avariilise auto eest ära võiks tõsta.

Võistluse käigus läks Alonso kahtlaselt vara boksi ning pärast Piquet' avariid väljus kahekordne maailmameister esikohakonkurentsis. Samal ajal pidid teised sõitjad pärast turvaautode taga passimist veel tankima.
Tuleb välja, et Alonsol polnud taolisest plaanist aimugi.

Renault on kommentaaridest keeldunud, kuid ühe Itaalia päevalehe andmetel lükkab Briatore piloodi versiooni ümber. Symondsi sõnul leidis taoline vestlus aset, kuid see polnud mingi kindel plaan.

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


10 Sept 2009 15:30
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Nelsinho Piquet
nüüd saab nalja... :_m

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


10 Sept 2009 15:54
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Assa kuram! Nüüd läheb asi karmiks jah. Nelson on ikka Flavio peale nii verine, et ma väga ei imestaks, kui ta selle välja mõtles. Samas ma ei imesta üldse, kui kõik ka tõesti nii oli.


10 Sept 2009 20:33
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 14 Jaan 2008 22:41
Postitusi: 528
Asukoht: Viimsi
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Sind on ikka raske imestama panna :D

Aga nüüd võib Piquet vist mõne F1 tiimi lepinguga igaveseks hüvasti jätta.


10 Sept 2009 20:35
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Ma eriti ei usu et selle välja mõtles kuna ka Pat Symondsi sõnade kohaselt oldi sel teemal räägitud. Ja ma ei imestaks kui Flavio Briatore ka seda teha käskis. Miks muidu sai Nelsinho sellise s... hooaja peale veel lepingu Renault´iga.

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


10 Sept 2009 20:38
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Renault algatas Nelson Piquet vastu kriminaalsüüdistuse

Renault vormelimeeskond palus oma endise sõitja Nelson Piquet ning tema Prantsusmaal resideeruva Nelson Piquet vanema vastu algatada laimamise ja väljapressimise asjus kriminaalsüüdistus.

Süüdistuse keskmes on tüliküsimus ja poolte lahkarvamused läinud aasta Singapuri GP-lt. Nelson Piquet sõitis sel etapil oma Renault`ga ootamatult vastu seina. Piloodi enda sõnul oli tegemist meeskonna mahitatud manöövriga, et aidata võistkonna esisõitjat Fernando Alonsot.

Renault tõrjus süüdistused rutakalt ning tõi ühe võimalusena välja, et Piquet võis samadel märkidel ise, oma aruga seina sõita. Tüli tipnes Piquet vallandamisega augustis, mille järel esitas noormehe isa Nelson seenior Ajakiri Autosport tõendusmaterjali FIA-le.

Reedel teatas Renault, et alustanud kriminaalsüüdiste esitamiseks vajalikke samme nii endise sõitja kui tema isa vastu.

"The ING Renault F1 tiim ja tema tegevdirektor Flavio
Briatore isiklikult on astumas samme, et kriminaalasi laimus saaks algatatud," märkis meeskond ametlikus teates.

Lisaks laimamisele soovib Renault, et Piquet`d võetaks vastutusele ka väljapressimis katses. Renault hinnangul soovis Piquet lihtlabaselt oma poja tänavu augustis katkenud lepingu jätkumist.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


11 Sept 2009 14:34
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
FIA teatel on uurijad pakkumas tõe korral Piquetile puutumatust

Rahvusvahelise autospordiliidu FIA president Max Mosley kinnitas, et FIA uurijad on valmis brasiillasest eks-F1 piloodile Nelson Piquetile valmis pakkuma kriminaalasjas puutumatust.

Selle ainsaks tingimuseks on brasiillase absoluutne tõe rääkimine intsidendi suhtes oma endise võistkonna Renault suhtes.

Sarnase pakkumise tegid uurijad ka 2007. aastal McLareni pilootidele, keda samuti kokkuleppe sõidus kahtlustati. McLarenit trahviti toona 100 miljoni USA dollariga ning võeti kõik meeskonna punktid. Lewis Hamilton ja Fernando Alonso pääsesid karistuseta.

Renault ootab 21. septembril Pariisis ülekuulamine, pärast seda kui FIA on uurinud kahtlusi Piquet väidete kohta nagu ta sõitnuks meelega läinud aasta Singapuri GP-l vastu betoonseina, et aidata esisõitja.

Kui peaks selguma tõsiasi, et kõik toimus Renault mahitamisel, nagu väidab Piquet, võib meeskonda oodata sarjast eemaldamine.

Renault teatas ametlikus avalduses reedel, et soovib Piquet ja tema isa Nelson Piquet seniori karistamist laimamise ja väljapressimise eest.

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


11 Sept 2009 16:25
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Piquet’l raskusi uue meeskonna leidmisega

Pilt
http://www.gpupdate.net

Nelson Piquet juunior pääses küll Singapuri etapil meelega tehtud avariist puhtalt, kuid tema karjäär vormel-1 sarjas võib olla lõplikult läbi.

Piquet pääses karistusest, kuna tegi varem Rahvusvahelise Autoliidu FIA-ga kokkuleppe, et tunnistab kõik ausalt üles. Selle tagajärjel määrati karistused hoopis Renault endistele juhtfiguuridele Flavio Briatorele ning Pat Symondsile, kirjutab f1-live.com.

FIA poolt antud immuunsus tähendab, et Piquet võiks uuesti mõne vormel-1 meeskonnaga liituda, kuid paljud vaatlejad usuvad, et ta on oma karjääri jäädavalt kahjustanud.

«Olen noore Piquet käitumises pettunud,» sõnas endine piloot ning praegune kommentaator Martin Brundle. «Kuidas teda edaspidi sponsoritele müüa? Ta ei suutnud Renault’ meeskonnas tulemust teha. Ta ei olnud piisavalt kiire ja seetõttu ta vallandatigi.»

http://www.postimees.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


23 Sept 2009 14:17
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Noh natuke ikka liialt kahvatu oli ta esinemine tõesti.


23 Sept 2009 18:17
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Nelsinho Piquet
Vallandatud Piquet plaanib aastaks USAsse sõita

Pilt
http://www.gpupdate.net

Renault'st vallandatud Nelson Piquet teatas, et juhul, kui tal F1-sarjas põhisõitja kohta saada ei õnnestu, proovib ta leiba teenida mõnes Põhja-Ameerika vormelisarjas, kirjutab Postimees.

«Annan endale aru, et skandaali tõttu on F1-e naasmine keeruline,» ütles ta intervjuus Saksa väljaandele Auto Motor und Sport.

«Mõned inimesed kardavad, et sama asi võib korduda. Kuid see oli unikaalne juhtum ning ma olen sellest õppinud. Kui ma F1-s kohta ei leia, siis sõidan ehk aastaks Ameerikasse ja üritan seal head tööd teha, kuni tunded on veidi maha jahtunud. Olin seal augustis nädalakese ja rääkisin mõningate meeskondadega.»

http://sport.err.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


24 Sept 2009 15:41
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.