Hetke kellaeg on 27 Aprill 2024 22:24

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ] 
 Takuma Sato 
Autor Sõnum
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Takuma Sato
Sato ei ole rahul karistusega

Takuma Sato ei ole rahul sellega, et FIA karistas teda USA GP-l kollaste lippude all sooritatud möödasõidu eest ja väidab, et ei ole Buttonist mööda sõitnud. Sato sõnul oli hoopis Button see, kes üritas temast mööda sõita, kirjutab crash.net.

FIA määras jaapanlasele kollaste lippude all sooritatud möödasõidu eest boksist läbisõidukaristuse. Kuna Sato lendas rajalt välja ja katkestas, enne kui jõudis karistust kandma tulla, siis otsustas FIA, et sõitjal tuleb Prantsusmaa GP-l startida 10 kohta kvalifikatsioonis saavutatust tagapool.

Sato väidab, et karistus määrati talle ebaõiglaselt, kuna lippude lehvitamise hetkel oli Jenson Button temast möödumas. Autod sisenesid kurvi kõrvuti ja lippe märganud Button jättis möödasõidumanöövri lõpetamata. Ka enne kurvi ja kollaste lippude alasse sisenemist olnud autod kõrvuti ja kumbki neist ei olnud teisest eespool.

Delfi Autoleht


20 Juun 2007 17:13
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Seda peaks andma kokpiti kameratest välja võtta ju.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


21 Juun 2007 10:46
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
FIA peaks vast ikka jah ennem väga pikalt ja põhjalikult veenduma asjaoludes, kui karistuse väänab. Muidu ei võta neid varsti enam keegi väga tõsiselt.


21 Juun 2007 12:53
Profiil
senior member
senior member

Liitunud: 12 Jaan 2007 15:10
Postitusi: 376
Postitus 
Sato on küll üks selle hooaja staare minu arust. Väga ilusad etteasted. Ikka veel naeran AutoBildi F1 väljaande üle, kus öeldakse, et Davidson peaks "peajagu Satost üle olema".


11 Juul 2007 19:21
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Davidson on Satoga võrreldes suhteliselt nõrgalt esinenud, Sato on praegu SA tugev relv, kui järgmisel hooajal saabki Sato uue lepingu, siis võib õelda, et SA-l läheb asi natuke jamaks.
Ime kombel pole Satol sel hooajal mingit lolli viga ka sisse tulnud, kus ta kellegi välja rajalt rammib.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


12 Juul 2007 07:21
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
No ma ausalt öeldeks väga ei kiidaks Satot, hästi on ta sõitnud kohati, aga nt USA eksimus oli no mega lapsik. (N) Ja ausalt öeldes, siis kvalifikatsioonis on ta isegi üllatavalt palju juba Davidsonilt tappa saanud, Silverstones ka. Montrealis oli Davidson ka punktikohale sõitmas, pärast rsk kopraga kokkupõrget ja Sato punkt Hispaanias oli suuenisti tänu KR ja NH tehnilistele riketele.

_________________
http://www.sponest.com


12 Juul 2007 17:33
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
-WindCliff- Wrote:
No ma ausalt öeldeks väga ei kiidaks Satot, hästi on ta sõitnud kohati, aga nt USA eksimus oli no mega lapsik.

Ei ütleks, et lapsik.. Pigem tavaline võidusõidus jhtuv eksimus.

-WindCliff- Wrote:
Ja ausalt öeldes, siis kvalifikatsioonis on ta isegi üllatavalt palju juba Davidsonilt tappa saanud, Silverstones ka.

Einoh.. 5-3 Sato kasuks.. Mis üllatavalt.. Ega Davidson mingi kogematu tatikrae ju pole.. Mees ikka aastaid juba tegelenud F1-ga :D Eriti testimistega, seega peaks ühe ringi sõitmine kiiresti talt hästi välja tulema. Kuid ega piloodid ju kvalist punkte ei saa.. Seega täiesti mõttetu koht su postis :D

-WindCliff- Wrote:
Montrealis oli Davidson ka punktikohale sõitmas, pärast rsk kopraga kokkupõrget

Oleks ja poleks.. :DKui oleks punktikohale sõitnud, mis siis? Sato oleks ikka parem olnud :D

-WindCliff- Wrote:
ja Sato punkt Hispaanias oli suuenisti tänu KR ja NH tehnilistele riketele.

No kasvõi kui 10 meest oleks sellise sitahunniku eest katkestand, oleks see punktikoht ikka super tulemus ju :D

_________________
Proud to Be Estonian


12 Juul 2007 18:05
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus 
Ma tahaks näha, kuidas Sato sõidab mõnes tippmeeskonnas. Temast on palju kriitikat, aga ma arvan, et ta on ka tegelikult väga kiire sõitja :D

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


13 Juul 2007 14:31
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Hondaga on teda korra ikka poodiumil nähtud, kui Honda veel liikus.


13 Juul 2007 14:40
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus 
BAR Hondaga olid nad Buttoniga kõrges mängus sees ja see näitas, milleks nad võimelised on... Põhimõtteliselt võiksid nad seal eesotsas ka praegu olla, aga nad kukkusid mingitel põhjustel madalamatesse meeskondadesse :D

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


13 Juul 2007 14:46
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Satol lõi Honda aegadel mingi asi pähe, Hondaga tegi ta ikka ulme palju vigu, nüüd on nagu üle saamas vist.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


13 Juul 2007 15:53
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Takuma Sato
Sato on tagasilöögist hoolimata tagasitulekus F1-te veendunud

Takuma Sato ei ole veel kindel milliseks tema edasine karjäär kujuneb, sest hiljuti kaotas ta haardeulatuses olnud Toro Rosso põhipiloodi koha Sebastien Bourdais'le.

Pärast viimaseid teste oli Sato kindel, et maandub 2009. aastaks Toro Rossos, kuid jaapanlase tasutajõud ei suutnud piloodikoha saamiseks piisavalt sponsorraha hankida.

Kuigi Sato on koha kaotamise pärast ilmselgelt õnnetu ei heida vanameister meelt, sest tema siht on selgelt tagasitulek F1-te.

„Ma pole oma tulevikus veel kindel, kuid ma olen kindel vaid ühes – vormel-1 sarjas on mul veel oma viimane sõna ütlemata,” sõnas Sato reede hommikul.

Tema mänedžer Andrew Gilbert-Scott avaldas sügavat pettumust, et Toro Rosso meeskonnas loevad rahasummad rohkem kui sõiduoskused.

„Taku näitas kõigil kolmel testil kiireid aegu ning minu arvates tõestas ta piisavalt, et on kiireim piloot, kes turul saadaval. Siiski ei teinud meeskond saladust sellest, et neil on vaja pilooti, kes oleks finantsiliselt kindlustatud. Me andsime endast parima ning meelitasime endaga kaasa palju sponsoreid, kuid meeskonda see siiski ei rahuldanud.”

„Ma jätkan ilmtingimata autospordi tippsarjades ning proovin kindlast jälle vormel-1 sarja pääseda, vähemalt niikaua, kuni püsib veel väikenegi võimalus,” ütles 32-aastane jaapanlane lõpetuseks.

Sponest

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


06 Veeb 2009 16:14
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Takuma Sato
Sato lõpetas läbirääkimised Red Bulliga

Kolmapäeval kahanesid Takuma Sato võimalused teha 2009. aastal tagasitulek vormel-1 sarja veelgi, sest endine Super Aguri piloot teatas, et ei pea enam läbirääkimisi Red Bulliga saamaks algaval hooajal nende meeskonna reservpiloodiks.

Sato testis talvel kolm korda Red Bullile kuuluvas Toro Rosso meeskonnas ning võistles 2009. aasta hooaja põhipiloodi koha eest. Kuid veebruaris teatas tiim, et Sebastien Buemi kõrval jätkab ka 2008. aastal meeskonnas sõitnud prantslane Sebastien Bourdais. Siis pidi jaapanlane hakkama endale uusi võimalusi otsima, et F1 karjääri jätkata.

„Ma ei pea enam läbirääkimisi Toro Rosso ega Red Bulliga reservpiloodi koha nimel. Olen väga pettunud, et ma ei saavutanud nendega kokkulepet, kuid kunagi ei tea, mida uut tulevik tuua võib. Nagu kõik teavad, ma ei anna kunagi alla ning me otsime ikka veel kõige paremat varianti minu tuleviku nimel,” teatas 32-aastane oma kodulehel.

Sato on vormel-1 sarjas tiirelnud juba 2003. aastast alates. Pärast Super Aguri meeskonna pankrotistumist eelmise aasta hooaja alguses jäi ta kõrvale aktiivsest autospordist.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


04 Märts 2009 20:30
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Takuma Sato
sponest Wrote:
Sato on vormel-1 sarjas tiirelnud juba 2003. aastast alates. Pärast Super Aguri meeskonna pankrotistumist eelmise aasta hooaja alguses jäi ta kõrvale aktiivsest autospordist.


:shock: Täitsa lõpp,kui kaua ta old on.. Mul koguaeg rumal tunne,et ta suht uustulnuk,eks oma sõiduoskuste tõttu :mrgreen:

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


04 Märts 2009 23:57
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Takuma Sato
Takuma Sato lootused jõuda Lotusesse said tagasilöögi


Jaapani kõigi aegade edukaima vormel-1 piloodi Takuma Sato lootused jõuda tagasi kuninglikku sarja said tagasilöögi. Sato hellitas lootusi saada äsja loodud Lotuse tiimi teiseks piloodiks, ent mehe mänedžeri sõnul teavad nad, et seda kohta Sato ei saa. "Takuma on nimekirjast välja arvatud," tõdes mänedžer Matt Winter kurvalt.
Malaisa vormel-1 tiim, mille juhiks on Aasia lennundusettevõtja Tony Fernandes teatas, et teeb meeskonna teise piloodi nime teatavaks esmaspäeval. Suure tõenäosusega on üheks sõitjaks itaallane Jarno Trulli.
Meedias on spekuleeritud ka soomlase Heikki Kovalaineni nimega, samuti on välja käidud Malaisa enda sõitja Fairuz Fauzy nimi.

REUTERS/ERR SPORT

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


13 Dets 2009 14:38
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Takuma Sato
Eks Sato puhul on see, et paraku jõuab ta F1-reputatsioon temast alati ette. :)


13 Dets 2009 16:20
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 2 külalist


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.