Hetke kellaeg on 15 Mai 2024 14:23

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 145 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009] 
Autor Sõnum
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Mairo Wrote:
Taavi Wrote:
Huvitav, mis aega Fisi näitaks väiksema lastiga. Paak üsna täis tal :o :_l6


Mis mõttes? Kvalifikatsioonis lasti ikka aurudel, see last on peale kvalifikatsiooni peale pandud.



Ok, panin kanti midagi. :_m


28 Märts 2009 15:48
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Taavi Wrote:
Huvitav, mis aega Fisi näitaks väiksema lastiga. Paak üsna täis tal :o :_l6


3 sessioon sõidetakse jah ainult võistluskogusega :wink:

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


28 Märts 2009 15:49
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Williams võttis protestiavalduse tagasi

Williamsi vormel 1 meeskond otsustas loobuda protestist Ferrari ja Red Bull Racingu vastu ning Austraalia Grand Prix’ kvalifikatsiooni tulemused said ametliku kinnituse.

Williamsi kaebus pikendas Austraalia GP kohtunike ja teiste isikute tööpäeva mitme tunni võrra ning lõpuks otsustas Williams veidi enne kesköötundi oma protesti tagasi võtta.

Meeskond keeldus olukorda kommenteerimast, kuid arusaamade kohaselt viidati autot ümbritsevatele osadele. Ühtlasi võib seda võtta kui vasturünnakut, sest seni on mõlemad, Ferrari ja Red Bull, läinud difuusori osas lahenduse saamiseks Williamsi vastu kohtusse.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Märts 2009 16:54
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
2009 Austraalia GP - Pressikonverents - Kvalifikatsioon

2009. aasta Austraalia Grand Prix kvalifikatsioon: 1. Jenson Button (Brawn GP), 2. Rubens Barrichello (Brawn GP) ja 3. Sebastian Vettel (Red Bull).

Jenson, kas sa üldse arvasid, et on võimalik seda saavutada, pärast üsna häid testimisi?
"Ma mõtlen, et testimised olid head ja ainult kolme päevaga tunnen end autos mugavalt, mis on üsna ebaharilik. Aga ei tohi minna liiga ärevile, inimesed ütlevad alati, et ei tohiks kohe hakata mõtlema parimast stardikohast või võidust, aga miks ka mitte. See ei muuda midagi. Minu arust on hea minna nädalavahetusele vastu positiivsena."

"Ei pea teistele avaldama, millest mõtled. Ma tulin sel nädalavahetusel siia positiivsena ja ma olen kindel, et Rubens, sest meil on hea auto ja meeskond on aidanud meid esiritta. Senini on olnud hea nädalavahetus. Teised meeskonnad on isegi rohkem konkurentsis, kui eeldasime, seega on pisut keerulisem kui ma arvasin, aga konkurents on vajalik. On suurepärane olla parimal stardikohal. Eelmine kord oli kolm aastat tagasi."

See peaks olema seega su lemmikrada?
"Tegelikult mitte eriti. Kvalifikatsioon on läinud minu jaoks hästi, pean lootma, et saab olema veel parem kui 2006. aastal. Ma eeldan, et ka saab. Aga on hea taas siin olla ja garaažidest möödudes kõiki naeratavaid nägusid näha. Ma ei uskunud, et see ikka nii on, sest teatavasti on kaks aastat möödas sellest, kui me saime pärast sõitu mõelda: ’Ohh! See oli fantastiline.’"

"Kõike paremat neile ja ma pean neid tänama väga raske tehtud töö eest, mis viimastel kuudel muutus veel eriti keeruliseks. Ma olen selle aasta pärast nii elevil. On imeline, mida võib saavutada hea kiirusega ning meeskonna usuga sinusse."

Mis saab homme suurim probleem olema - kas rehvid või hoopis pidurdamine?
"Mul on pisut olnud probleeme mõlematega. Pidurdamisega on probleeme siin seetõttu, et künkaid on üsna mitmeid. Mul on olnud probleeme pidurduse pikaks minemisega, aga sellest pole midagi, ma tulen toime. Rehvidega on asi kindlasti keerulisem, eriti jahedates tingimustes, sest põhilisi - ma kutsun kõvasid rehve põhilisteks, sest nendega tuleb rohkem tööd teha - on raske soojaks saada ja pehmed kuluvad kiiresti. Homme saab olema väga tihe võitlus ja ma usun, et rehvivalijad saavad suuresti võistluse kulgemise otsustajateks. Selle kallal me oleme kogu öö töötanud ja loodame rehvidega veidi paremini hakkama saada."

Rubens, sa peaksid olema nii rahul, eriti kuna võime sind kutsuda võidusõitjate seas veteraniks?
"Tunnen nooremana kui enamik teisi – olen näidanud, et minus pole vanaks jäämise tunnuseid. Viin end kõigega kiiresti kurssi, olen põnevil ja tänulik hea auto eest. Viimased hooajad on elu karm olnud, seega on hea olla uue autoga tagasi tipus.”

Ja kindlustunne võistluseks?
"Väga. Olin parima stardikoha saamises kindel ning esimesed kaks vooru olid väga head. Mingil põhjusel aeglustas mind suurema kütusekogusega kolmandas voorus alajuhitavus, aga kui keegi oleks mulle pakkunud kuu aega tagasi 1000 dollari eest teist kohta Melbourne’is, siis oleksin isegi rohkem andnud. Kindlasti pean rahul olema.”

Ja sinu arvamus erinevate rehvide kohta?
"Sama. Reedesel vabatreeningul ja täna hommikul kogesime sama asja, seega saavad homme esimesed ringid head olema, lisaks on raske hinnata, millal pehmemad rehvid kooruma hakkavad, kuid seda kogevad kõik. Väike koorumine on seepärast, et rada pole piisavalt hea haarduvusega ning kellaaeg 17:00 ei aidanud sellele palju kaasa, sest rajatemperatuur langeb – seega lohisevad kõik rajal ning neil on samad probleemid."

Monitoride järgi oli rajatemperatuur kell 17:45 30 soojakraadi. Mis on nende pehmemate rehvide jaoks ideaalne temperatuur?
"Kuumem. Vajasime kuumemaid temperatuure. Rehvid tundusid täna kell 14:00 toimunud treeningul paremad olevat, paremad kui õhtul. Lisaks on minu arvates keeruline. Kell 17:00 on nähtavus hämmastavalt halb. Varase testimisega on nii suur vahe, kui lähed uuesti kell 17:00 rajale. Esimene ring tundub varjude, puude tõttu imelik ja päike paistab otse näkku, seega on minu arvates selles suhtes oodata rasket võistlust."

Sebastian, kas see oli näitaja, et sa eile rajalt välja sõitsid?
"Ei, see oli minu väike viga. Nagu ka Rubens ütles, on päike segav faktor, eriti kui ta on üsna madalal ja sa stardisirgele lähed, on üsna raske midagi näha, sama on ka boksist välja tulles, valget joont on üsna kehv näha. Ka kolmandas kurvis segas puude vahelt paistev päike."

"Üritasingi siis kolmandas kurvis liialt sisekurvi sisse lõigata, see oli liiga optimistlik, tegin pirueti ja lendasin murule ja ei saanudki eile rohkem jätkata. Tänase hea tulemuse üle olen aga pisut üllatunud. Poleks arvanud, et pärast rasket eilset päeva, suudame kvalifikatsioonis veel nii head minekut näidata."

"Tänane päevgi ei alanud samas hästi, esimesel sessioonil oli pisut probleeme ja ka teisel sessioonil käisin rajalt väljas vahepeal. Siin rajal on väga tähtis õige seade ning saada kätte ka õige rütm. Üldiselt on olnud raske talv täis testimisi, ent täna oli auto väga hea ning meie tehtud töö on nähtavasti vilja kandnud."

Kas sa olid üllatunud, et Q2'es olid vahed nii väikesed?
"Ehkki me eeldasime seda pisut, oli ikkagi üllatus üsna suur. Tulles talvistelt testimistelt, ei teadnud jõudude vahekorrast siia tulles suurt keegi midagi. Ehkki Brawni peeti favoriidiks, oli nende ülekaal siiski pisut üllatav. Hea, et meie oleme hetkel Brawni järel teised, ent hooaeg tuleb väga pikk ning me peaksime koguaeg nii heas hoos olema. Loomulikult on kolmas stardipositsioon hea, ent selle eest ei saa veel punkte - homme alles on tähtis päev."

Kas auto töökindlus võib kujuneda probleemiks?
"Ma arvan, et mitte. Siia tulles oli meil küll treeningutel pisut üllatavaid probleeme, ent me oleme neist jagu saanud. Tugev töö on kandnud vilja ning loodetavasti oleme ka homme heas hoos."

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Märts 2009 17:14
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Arvatavasti saab homme ja üldse läbi hooaja näha esitiibade purunemisi. See tiib on ikka hullult lai ja pirakas. Esitiibu tasub võtta rohkesti kaasa. :)


28 Märts 2009 18:51
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Loodan tõesti, et keegi esimesse kurvi sõitu võitma ei lähe. Kui peale esimest ringi pooled konkurentsist väljas on, siis võib asi nigelaks kippuda.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Märts 2009 18:58
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Homme selgub tõde: Kas möödumine on lihtsam?

Pilt
http://www.gpupdate.net

2009. aastaks viidi läbi suured reeglimuudatused, millega üritati parandada spordi vaatemängulisust ja tõde peaks juba homsel Austraalia Grand Prix’l selguma, kas möödumine on muutunud kergemaks?

Sellest aastast vähendati autode aerodünaamilist efektiivsust, kruviti alla slikkrehvid ning paigaldati vormelitesse KERSid – kõik see peaks aitama konkurentidest rajal mööduda.

„Olin eile osade autode taga ning lendasin neist mööda, ma pole seda varem oma vormel 1 karjääris kogenud,” ütles Nico Rosberg laupäeval. „Kui see juhtub Albert Parkil, siis kindlasti ka teistel radadel.”

Homsele võistlusele esireast startiv Barrichello ootab põnevat sõitu, kus peaks saama näha palju möödumisi, eriti kuna osad autod on varustatud KERSiga ja osad mitte.

„Lisaks aitavad tiivad. Need ise ei paranda probleemi, kuid liikuvad tiivad aitavad, seega võib see samuti möödumisele kaasa aidata,” ütles Barrichello.

Sebastian Vettel samas on kindel, et isegi uute meetmetega ei muutu vormel 1 möödumiste osas nii vaatemänguliseks kui Moto GP või NASCARi sari.

„Minu arvates on endiselt keeruline,” lausus Vettel. „Juba vormel 3 sarjas on survejõu tõttu raske kaasvõistlejast mööduda. Vormel 1 sarjas on minu arvates autodel veidi rohkem survejõudu.”

„Testimisel polnud lugu, kui jäid mõne auto taha, kiirem olles lihtsalt möödusid. Endiselt tunned, et kaotad kõikjal haarduvust.”

„Kui raske (saab möödumine olema)? Sellele vastavad järgmised võistlused.”

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


28 Märts 2009 19:49
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Austraalia Grand Prix

Pilt
http://www.gpupdate.net

1 J. Button Brawn GP 1:34:15.784
2 R. Barrichello Brawn GP +0.807
3 J. Trulli Toyota +1.604
4 L. Hamilton McLaren +2.914
5 T. Glock Toyota +4.435
6 F. Alonso Renault +4.879
7 N. Rosberg Williams +5.722
8 S. Buemi Toro Rosso +6.004
9 S. Bourdais Toro Rosso +6.298
10 A. Sutil Force India +6.335
11 N. Heidfeld BMW +7.085
12 G. Fisichella Force India +7.374
13 M. Webber Red Bull +1 ring
----------------------------------
Katkestajad
----------------------------------
14 S. Vettel Red Bull +2 ringi
15 R. Kubica BMW +3 ringi
16 K. Räikkönen Ferrari +3 ringi
17 F. Massa Ferrari +12 ringi
18 N. Piquet Renault +34 ringi
19 K. Nakajima Williams +41 ringi
20 H. Kovalainen McLaren +55 ringi

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 10:54
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 25 Juul 2006 13:19
Postitusi: 1964
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Lihtsalt pole sõnu :) Väga vinge.
EDIT: Algust ei näinud kuna unustasin kella keerata :_ap :)

_________________
PiltCitroen Sport


Viimati muutis vazwrc 29 Märts 2009 11:00, kokku muudetud 1 kord.

29 Märts 2009 10:56
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 24 Märts 2009 11:10
Postitusi: 16
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
kristjan Wrote:
Ma algust ei näinud, aga põnevust oli kõvasti rohkem. Möödasõite oli rohkem, kui oli eelmine aasta terve hooaeg.

Aga see, et neeger neljandaks tuli, oli täielik mõttetus. Teiste ebaõnne kaudu sai, ega ta ise sõita ei oska.



Ma tõesti ei ole ka Hamiltoni poolt üldse aga no ega päris nii ikka ei ole et mees sõita ei oska!
Täitsa hea sõidu tegi, pole midagi öelda.


29 Märts 2009 11:00
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Täiesti HULLUMAJA!!!
No põnevamat algust hooajale annab otsida. Väga võimas! Tundub, et asjad lähevad sel aastal väga põnevaks.


29 Märts 2009 11:02
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Täitsa võimas oli jah.
kahju, et vettelil lõpuni ei lubatud 3rataga sõita.
krdi kahju muidu, et 2 kõige stabiilsemat venda sellise lollusega hakkama said lõpus..
Räikkönen pani seina vb Rubensi pärast, kui Rubens talle sisse sõitis, vedrustus sai ehk nats kahjustada, aga küll kuuleb hiljem, mida Räikkönen selle kohta ütleb.

Hamilton tegi ilusa sõidu, aga vedas siiski, et tema ei saanud 3. kohale, vahepeal 2ringi lõppu ta live timingus oli lausa 3. aga siis ma ei tea kas live timing pani pange vahepeal, et pani hamiltoni 3...Toyotsid tegid hea sõidu igatahes, Buemi sai kah hästi hakkama, esimeselt etapilt kohe punktidele.
Kahju, et Räixil nii sitasti läks...
Buttoni ja Barrichello üle hea meel.

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


29 Märts 2009 11:08
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Kõige suurem heameel on Buemi üle, kes kohe debüüdil punkti sai. Mees tuli ja õppis raja selgeks, hoidus õnnetustest ja sai punkti tõmmates mütsi pähe ka oma meeskonnakaaslasele.
Etapp oli võimas. Ootan suure huviga Malaisiat :).

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 11:13
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juun 2007 17:01
Postitusi: 1840
Asukoht: Luhamaa
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
kommentaatorid küll rääkisid, et kersist pole abi, aga tegelikult ma vaidleks vastu. ühte hamiltoni möödasõitu vaadates oli hästi näha, kuidas ta taga sõites vaikselt järgi imes, siis pani kersi tööle ja sirge lõpuks oli möödas ja juba õigel trajektooril ka.

üksinda sõites ta ei ole jah võibolla nii efektne, aga teise tuulest välja tulles on väga kasulik

_________________
Lihtne viis kiirelt raha teenida. Tutvu ja registreeri:
http://bee4.biz/?ref=10565


29 Märts 2009 11:19
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Täitsa kreisi värk. Kubica ja Vetteli laks pööras kõik pea peale. Kumbagi selle süüdistada ei saa. Võistlus situatsioon. Aga kolm ringi ennem lõppu selline crach panna. Aga üle pika aja oli VÄGA põnev võistlus. Võitlusi jagus igale poole. Tundub tulla väga võitluslik hooaeg. Ferrarist kahju.nad pole ikka suutnud teha vastupidavat autot. Ning müstiline teoorria jätkub. Seal kus Michael kohal on seal Ferrari ei tee head sõitu. BGP on ikka klass omaette. Sellel hooajal tuleb Ferraril, McLarenil BMW-l kõvasti nendega arvestada kontruktori karikale. Ning miks mitte ka individuaalse tiitli peale.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


29 Märts 2009 11:26
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Võin suure "rõõmuga" teatada, et etapp käib veel täies hoos: http://www.autosport.com/news/report.php/id/74043

Kubica vs. Vettel: http://www.youtube.com/watch?v=4iu_Ludr8m4&feature=player_embedded

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 12:06
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Trulli võib oma kolmanda koha kaotada

Pilt
http://www.gpupdate.net

Valitsevale maailmameistrile Lewis Hamiltonile võib kingitusena sülle sadada veel ka kolmas koht Austraalia GP-lt, kuna võistluse kohtunikud uurivad Trulli ja Hamiltoni vahel aset leidnud intsidenti viimase ohutusauto perioodi ajal.

McLareni meeskonna pealik Martin Whitmarsh kinnitas, et FIA uurib Trulli juhtumit, kus Toyota piloot möödus Hamiltonist ohutusauto perioodi ajal seetõttu, et oli kontrolli kaotamise tõttu korraks rajalt välja sõitnud.

„Praegu peetakse arutelu, kas see on kolmas koht või mitte, kuna Trulli kandus välja ja möödus ohutusauto perioodi ajal,” ütles Whitmarsh. „Mis iganes see ka polnud, oli see kindel.”

„Loomulikult lasub sellel ka mõningane kurnatus, kuna meie auto ei ole piisavalt kiire veel ja me peame palju tööd tegema, mida me eelolevateks etappideks ka teeme.”

Whitmarsh lisas, et Hamiltonil on põhjust uskuda tõusmist poodiumile pärast väga tugevat sõitu, mil maailmameister võitles end nii kõrgele stardirivi lõpust startinuna.„

”Lõpuks kaldus Trulli ohutusauto ajal murule ning Lewisel polnud muud valikut kui temast mööduda, sest ta polnud võistlusrajal,„ väitis Whitmarsh.

”Trulli aga võttis oma koha tagasi ohutusauto rajal oleku ajal, mida ei oleks tohtinud teha ja seega uurib FIA seda praegusel hetkel„

”See on meie koht praegu ja eks me näeme, mis saab lähitundidel.„

Hamilton kinnitas, et on oma meeskonna üle väga uhke, mida tõestab ka fakt, et MP4-24 pole piisavalt kiire võitmaks sõitu ja et nad ei eeldanud lõpetamist nii kõrgel kohal.

”Me tegime parima, mis võimalik,„ kinnitas ta. ”Meeskonna poolt oli see oli kirjeldamatu töö kogu nädalavahetuse vältel. Nad on oma vaimu kõrgel hoidnud, kuigi kiirus pole hea. Me jääme kokku, käime püstipäi ja läheme edasi. Seda näitab tulemus, ma olen väga-väga uhke. Ma olen rahul nende punktidega."

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 12:32
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Mairo Wrote:
Trulli ajale lisati 25 sekundit. Seega tõueb Hamilton kolmandaks ning punktilisa saab veel Bourdais ning Toro Rosso!

http://www.autosport.com/news/report.php/id/74053



tore tore, krt liigne agarus on ogarus, ma just lõin ennustuse tulemused kokku ja nüüd hakkan otsast peale :mrgreen:

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


29 Märts 2009 13:05
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Vettel stardib malaisias kümme kohta tagantpoolt.


29 Märts 2009 13:07
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Karistus: Trulli punktidelt väljas, Hamiltonile kolmas koht

Pilt
http://www.gpupdate.net

Lewis Hamiltonile kingiti Austraalia Grand Prix'l kolmas koht, kuna Jarno Trulli sai karistada.

Trulli välja sõidetud kolmas tulemus sattus kahtluse alla, kuna itaallane parandas oma positsiooni Hamiltoni vastu ohutusauto perioodi ajal, kuna oli rajalt välja sõitnud ja oma koha eelnevalt Hamiltonile loovutanud.

Mõlemad piloodid kuulati rajakohtunike poolt üle ja otsustati määrata Trullile 25-sekundiline karistus, mis viib ta punktikohalt välja.

Toyota on kinnitanud, et kavatseb otsuse edasi kaevata.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 13:17
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Super etapp hooaja alguseks. Minu jamad niiöelda algasid eile öösel, kui digiboks saba pani. Mõtlesin, et mis seal ikka, hommik on õhtust targem. Kuid võta näpust, ka hommikul 10 min enne ülekannet oli sama seis - mida polnud oli TV3 pilt (koos ülejäänud kanalitega). Mõtlesin juba minna naabrimehe ust kraapima, kuid viimaks tuli meelde päästev VLC player, mille kaudu olevat ka võimalik Elioni digi TV eesti kanaleid vaadata. Natuke lisakaablit ja tiba mõttetööd, kui 08.55 rääkisid kommentaatorid minu arvutis. Siis pilt veel telekasse ja olingi stardiks valmis :_ap . Ning muidugi peale ülekannet uuesti digiboksiga jändama hakates võttis ka see elu sisse uuesti...nagu arvata oli.


29 Märts 2009 13:44
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Vettelile karistus, Red Bullile trahv

Pilt
http://www.gpupdate.net

Red Bull Racingu piloot Sebastian Vettelile määrati Malaisia Grand Prix’ks karistus Austraalia võistluse ajal Robert Kubicaga kokkupõrke tekitamise eest.

Kolm ringi enne võistluse lõppu põrkusid Vetteli ja Kubica vormelid kokku, kui BMW Sauberi piloot üritas esimesest väljaspoolt mööduda. See kokkupõrge sundis mõlemat katkestama.

Karistusena peab Vettel startima Malaisia etapil kümme kohta kaugemal kvalifikatsioonis välja sõidetud kohast. Sellele lisaks trahviti Red Bulli 50 000 dollariga, et nad lubasid sakslasel rajal edasi sõita, kuigi auto üks ratas polnud töövõimeline.

http://www.sponest.ee

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


29 Märts 2009 13:46
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Aug 2006 22:32
Postitusi: 1359
Asukoht: pärnu
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
fia suutis ikka asja ära rikkuda..
lihtsalt MASENDAV :(

Parimad ringiajad.
1. Nico Rosberg Williams-Toyota 1.27,706 48
2. Robert Kubica BMW 1.27,988 36
3. Jenson Button Brawn-Mercedes 1.28,020 17
4. Sebastian Vettel Red Bull-Renault 1.28,140 8
5. Nick Heidfeld BMW 1.28,283 48
6. Timo Glock Toyota 1.28,416 53
7. Kimi Räikkönen Ferrari 1.28,488 35
8. Mark Webber Red Bull-Renault 1.28,508 38
9. Fernando Alonso Renault 1.28,712 53
10. Jarno Trulli Toyota 1.28,916 50
11. Adrian Sutil Force India-Ferrari 1.28,943 43
12. Giancarlo Fisichella Force India-Ferrari 1.29,005 51
13. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1.29,020 39
14. Rubens Barrichello Brawn-Mercedes 1.29,066 43
15. Felipe Massa Ferrari 1.29,141 30
16. Sebastien Buemi STR-Ferrari 1.29,230 34
17. Sebastien Bourdais STR-Ferrari 1.29,823 50
18. Kazuki Nakajima Williams-Toyota 1.29,923 6
19. Nelson Piquet Renault 1.30,502 17

_________________
http://www.last.fm/user/raikkonen1


29 Märts 2009 13:53
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Ennustuse tulemusi pole veel mõtet vbl arvutada, sest Toyota kaebas otsuse edasi


29 Märts 2009 13:55
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 09 Nov 2007 03:18
Postitusi: 1004
Asukoht: Tallinn-Raplamaa
Postitus Re: Austraalia, Melbourne [27. - 29. märts 2009]
Hamilton saab veel võidu kaela,kui Ferrari ja ka Renault oma diffuuseri jonni edasi ajavad :P

Muidugi Vettelil kees natukene katus üle,kuid ei ole hullu..
Poiss õpib sellest olukorrast nii mõndagi.. Egas ta Sato ole :D
Ferrari siiski üllatas mind,ei arvanud,et nii kehvasti siis esinevad..
Hamilton näitas,mis puust tehtud on :_ap
Äkki pani nüüd natukeseks ajaks vanade kadedate peerude suud kinni,kes tema kallal inisevad :_vil

Vaataks päeval kordust,kui oleks võimalik..
Topelt ei kärise :D

_________________
Vormel 1 ei vaja petiseid nagu Alonso ja Piquet!


29 Märts 2009 14:03
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 145 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 0 külalist


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.