Hetke kellaeg on 12 Mai 2024 05:36

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
 Motocrossi kõmu-ja lühiuudised 
Autor Sõnum
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Tanel Leok allkirjastas lepingu Honda võistkonnaga


Eesti parim krossisõitja Tanel Leok kinnitas, et allkirjastas lepingu LS Motor Honda meeskonnaga.
«Kirjutasin nendega lepingu alla, sest arvan, et nende tsikkel on väga hea. Lisaks pakkusid nad päris korralikku lepingut,» kommenteeris Leok, kelle sõnul varustab tiimi Honda tehas. «Tegemist on väga rahuliku ja mõnusa meeskonnaga ning pealegi tunnen ma seal peaaegu kõiki.»
Eestlane tunnistas, et pakkumisi oli laual hulganisti, näiteks võinuks Leok järgmisel aastal sõita ühes teises Honda meeskonnas või hoopis TMis või Aprilias.

POSTIMEES.EE

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


28 Sept 2009 20:42
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Tanel Leok: Eesmärk on sekkuda MM-tiitli heitlusesse


Eesti parim motokrossi sõitja Tanel Leok tutvustas reedel algava hooaja plaane. Suurimaks muutuseks on uus meeskond. Kui varem taltsutas Leok Yamahat, siis sel aastal sõidab mees Hondal.
„Olen juba tsikliga tutvunud ja sõitnud. Natuke vajas seadistamist,“ rääkis Leok Vikerraadiole ja lisas, et Honda on paremini juhitav kui mullune Yamaha.
Leoki sõnul on tema eesmärk uuel hooajal võidelda MM-tiitli nimel. „Peab olema kõrge eesmärk. Etapivõite ja poodiumeid on olnud. On võimalik tiitli eest ka võidelda.“
Üks element, mida Leok kindlasti lihvida soovib, on start. „Pärast on seda vahet väga raske tagasi sõita, mis alguses on sisse lastud. Eesotsas on kõik võrdsed,“ sõnas Leok.
Lisaks MM-sarjale plaanib Leok osaleda kahel Eesti meistrivõistluste etapil, Belgia meistrivõistlustel ja Itaalia meistrivõistlustel.

ERR SPORT

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


08 Jaan 2010 23:08
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Kiviõli motokrossi MM-etapp valiti möödunud hooaja parimaks


Kiviõli motokrossi MM-etapp tunnistati Rahvusvahelise Motospordi Föderatsiooni hinnangul korralduse poolest eelmise aasta parimaks.
Raskest majanduskliimast hoolimata on kõrge rahvusvahelise hinnangu pälvinud etapi korraldajad langetanud otsuse, et motofestival toimub Kiviõli tehismäe jalamil ka sel aastal. Külgkorvide MM-etapile lisaks saab motoaasta tippsündmuse raames näha ainulaadset soolotsiklite öökrossi, quadracer’eid ning mäkketõusu show-võistlust. Festival toob Kiviõli rajale üle 150 võistleja vähemalt 15 riigist ning kohaliku publiku kõrval tuhatkond välisriikide motofänni, kirjutab Postimees.
Külgkorvide MM-etapp toob teiste tippsõitjate kõrval taas Eestisse seitsmekordse hollandlasest maailmameistri Daniel Willemseni, eelmisel aastal Kiviõlis esmakordselt MM-etapi võitnud lätlastest vennad Daidersid ning 2009. aasta maailmameistrid Joris Hendrickx (Belgia) ja Kaspar Liepins (Läti).

POSTIMEES

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


12 Aprill 2010 19:06
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Hukkus 2005. aasta MX2 sarja teine mees Andrew McFarlane


2005. aastal motokrossi MM-sarjas MX-2 klassis üldarvestuses teisena lõpetanud austraallane Andrew McFarlane hukkus Austraalia meistrivõistluste etapil.
33-aastase McFarlane’i saatuslik õnnetus juhtus Melbourne’i lähistel Broadfordis toimunud etapi soojendusringil ning mees suri saadud peavigastustesse haiglasse jõudmata.
Üheksa aastat MM-sarjas võistelnud McFarlane naasis kodumaale eelmise hooaja järel ning pidi tänavu oma sportlaskarjäärile joone alla tõmbama.

ERR SPORT / France Presse

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


02 Mai 2010 15:49
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Uus-Meremaa krossiäss Joshua Coppins lõpetab karjääri


Uus-Meremaa krossimees Joshua Coppins teatas Lieropis toimuval motokrossi MM-etapil, et lõpetab selle hooajaga 17 aastat kestnud karjääri.
33-aastane Coppins jäi karjääri jooksul MM-tiitlita, kuid tema arvel on üksteist MX-1 klassi etapivõitu.
MX-1 klassis saavutas ta 2005. aastal hooaja kokkuvõttes teise ning 2004. ja 2007. aastal kolmanda koha. 250 cc klassis oli ta 2002. aastal hooaja lõppedes samuti teine.
Coppins lõpetab karjääri 26. septembril USA-s Rahvuste krossil. Seejärel kolib ta pere juurde Uus-Meremaale, kuid oma tuleviku plaanib ta samuti spordiga siduda.

ERR SPOR

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


05 Sept 2010 12:51
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Tanel Leok on lähedal lepingule TM-i tehasemeeskonnaga


Hetkel Honda võistkonnas motokrossi MM-sarjas võistlev Tanel Leok kinnitas, et võib järgmiseks hooajaks siirduda itaallaste TM-i tehasemeeskonda.
"Nendel juttudel, mis räägivad minu minekust järgmisel aastal TM meeskonda on tõepõhi all," ütles Leok pressiteates.
"TM oli minust huvitatud, hetkel oleme põhilised asjad kokku leppinud ja loodetavasti järgmisel etapil Itaalias saame rääkida juba sõlmitud lepingust. TM on kindlasti põnev väljakutse, ratas on neil iga aastage edasi arenenud."

ERR SPORT

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


06 Sept 2010 06:14
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
TM saab järgmisel aastal Leokite tiimiks


Margus Kiiver/ ruudulipp



Nädalavahetusel sai allkirjad leping, mis sõlmiti järgmiseks hooajaks Itaalia tsiklitootja TM ja Eesti krossimehe Tanel Leoki vahel. Lisaks Tanelile sõidab järgmisel aastal TM meeskonnas ka tema onupoeg Aigar, kes juba eelnevalt itaallaste tiimi kuulus, tänavune hooaeg jäi tal mäletatvasti pooleli peale aasta alguse kukkumist.
Tehasetoega erameeskondi on MM-sarjas kuhjaga, päris tehasemeeskondadeks saab lugeda siiski KTM’i ja TM’i. TM sai alguse 1976 aastal, kui kaks lapsepõlvesõpra, Claudio Flenghi ja Francesco Battistelli said valmis esimese tsikli, järgmisel aastal jätsid mõlemad mehed oma töö ja lõid firma TM (nimi tuli meeste nende nimetähtedest – Thomas ja Mirko). Kuid ajalugu ajalooks, järgmisel aastal sõidab TM meeskonnas motokross MM-sarjas MX1 klassis kaks eestlast, Tanel Leok ja Aigar Leok. Tanel, kes sõlmis lepingu hiljuti, kinnitas, et huvi oli just TM’i poolne.
„Pakkumisi on nad mitmel aastal teinud, eks eelmine aasta olin üsna ääre peal, kuid otsustasin siiski Honda kasuks. Nüüd otsustasin nende pakkumise vastu võtta. Nädala alguses sain ka TM tsiklit testida. Esmamulje jäi hea, seda, et tegu on sarja ühe võimsaima mootoriga, teadsin enne ja sain sellele kinnitust. See meeldib mulle,“ rääkis Tanel Leok ruudulipp.ee veebilehele.
Vaatamata sellele, et tegu on tehasemeeskonnaga ei ole Taneli sõnul MM-sarja eesotsas olevates meeskondades suuri erinevusi, asjade toimimise kiirus on suurim eelis. „Eks enamus tiime on ju tehasetoega, mis tähendab, et saadaval on ikka parimad jupid. Nii TM kui KTM eelis on aga see, et asjad tiimi ja tehase vahel toimivad kiiremini, tehased on Euroopas ja suhtlus seeläbi lihtsam,“ rääkis Tanel Leok.
Aasta alguses kukkunud ja mõnda aega tagasi paar krossi Eestis MX1 rattal kaasa teinud Aigar Leok on vigastusest enam-vähem taastunud ja teeb ettevalmistusi uueks hooajaks, ruudulipp.ee telefonikõnele vastas alati positiivne Aigar Itaalias olles.
„Jah, järgmine aasta sõidan ikka TM meeskonnas, see oli üsna selge juba peale kukkumist. Praegu olen Itaalias meeskonna juures, vaatame järgmise aasta asjad üle ja siis tulen Belgiasse tagasi. Nüüd hakkab minu jaoks ettevalmistus, et ennast taas vormi tagasi saada. Teised hakkavad puhkama, mina aga tööle. Enne järgmise aasta sõidutrenne teen väikese pausi, usun, et saan korralikult vormi tagasi,“ selgitas Aigar Leok oma lähituleviku plaane.
Seda, et onupoeg Tanel tema tiimikaaslaseks saab, hindab Aigar väga positiivselt ja kiidab ka järgmise aasta ratast. „Uus ratas näeb hea välja ja toimib hästi. Isegi standardseades jättis see väga positiivse mulje,“ rääkis Aigar Leok ruudulipp.ee veebilehele.
Kuid Tanel ja Aigar pole ainsad Leokid, kes TM rattaga sõidavad. Lisame siia juurde veel Martin Leoki, kes tänavu TM supermoto tsikliga Eesti meistriks tuli. Leok võrdub TM? Või vastupidi?

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


16 Sept 2010 20:14
Profiil
newbie
newbie

Liitunud: 26 Sept 2010 13:33
Postitusi: 11
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Huvitav kus ta s6idab j2rgmisel hooajal ?


27 Sept 2010 21:15
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
My$T!C-Wrc Wrote:
Huvitav kus ta s6idab j2rgmisel hooajal ?


Keda sa täpsemalt silmas pead?

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


27 Sept 2010 21:41
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Tanel Leok sai kroonilisest valust võitu


Viimase hooaja põlvevaluga kimpus olnud Eesti parima motokrossisõitja Tanel Leoki terviseprobleemid on möödanik. Viimased nädalad andis Leok põlvele puhkust ja käis füsioterapeudi juures, kirjutab Postimees.ee.
«Nüüd peaks korras olema. Muidugi, kui uuesti valutama hakkab, tuleb uuesti arsti juurde minna,» märkis Portugalis treeninglaagris viibiv Leok. «Eelkõige andis valu tunda joostes.»

ERR SPORT

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


08 Dets 2010 19:01
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Aigar Leok osaleb enduuro MM-sarjas!



Margus Kiiver/ruudulipp.ee



TM tehasemeeskonnas sõitev Aigar Leok vahetab ala. Sellel hooajal motokrossi MM-sarjas kaasa lüüa plaaninud Aigar osaleb hoopis teises MM-sarjas. Enduuro maailmameistrivõistlustel. Ei, esimene aprill on veel kaugel, see on 100% õige jutt. Ruudulipp.ee ajas sel teemal Aigariga ekslusiivselt juttu.
Aigaril on TM tehasemeeskonna juhtidega olnud tänavu mitmeid jutuajamisi. Muuhulgas mainiti ka seda, et kas Aigar sooviks proovida enduurot, mis on TM’i jaoks väga oluline ala. Umbes 70-80% TM poolt toodetavatest tsiklitest on just enduuro rattad. Mingil hetkel läksid jutuajamised konkreetsemaks ja tänasel päeval on kindel – Aigar Leok vahetab motokrossi enduuro vastu ja osaleb TM meeskonna ridades tänavusel esimesel enduuro maailmameistrivõistluste etapil Hispaanias 1.-3. aprillil
„Põhiline põhjus, miks ma ikkagi lõpuks enduuro kasuks otsustasin on eelmise aasta kukkumine. Ega see pauk ise polnudki nii hull, kuid sellega kaasnenud vigastus ja sellest taastumine jättis oma jälje. Krossis on nii, et kui tahad tipus sõita, pead tihti heas mõttes hullu panema. Lihtsalt olukorrad on sellised, kus ei jõua mõelda, peab tegutsema. Mul on see eelmise aasta kukkumine veel peas kinni,“ rääkis Aigar Leok ruudulipp.ee veebilehele.
Nüüd on Aigar juba mõnda aega koos TM enduuro meeskonnaga metsas trenni teinud ja tunnistab, et uus väljakutse tundub päev-päevalt aina põnevam. „Motivatsioonipuuduse üle ma kurta ei saa. Uus ala, uued väljakutsed. Omad nipid mis selle kõigega kaasa käivad. Päris põnev. Eile metsas sõites sai teada taas mitmeid vajalikke asju. Kergemate kohtadega ei tohiks probleeme olla, raskemates kohtades saab ilmselt alguses raske olema, kuid kõik on õpitav,“ rääkis Aigar ruudulipp.ee veebilehele enne järjekordset trenni.
Selge on see, et tööd tuleb Aigaril teha kõvasti, sest esimene MM-etapp sõidetakse juba vähem kui kahe nädala pärast. „Survet meeskonna poolt peal ei ole. Kõik mõistavad, et kui hakata korralikult paar nädalat enne esimest MM-etappi trenni tegema ei saagi midagi väga suurt oodata. Esimesed neli-viis etappi oodatakse ikka seda, et tsikli lõpuni tooks ja edasi areneks,“ ütles Aigar Leok.
Esimene aasta on proovikiviks nii Aigarile, kui TM meeskonnale. Varemgi TM meeskonda just väga mõnusa õhkkonna pärast kiitnud Aigari sõnul vaadatakse esimese aasta põhjal kas ja kuidas edasi. „Eks ole näha, kas see sobib mulle, kas mulle endale see meeldib. Alustuseks lõime käed üheks aastaks,“ rääkis Aigar Leok.
„Minu jaoks on oluline selle juures see, et saan asjade sobivuse korral ka tulevikus tegeleda sellega mis mulle meeldib – sõita krossitsikliga. Ootan põnevusega hooaja algust ja esimest võistlust, eks siis ole näha kuidas mul seal läheb,“ ütles Aigar Leok ruudulipp.ee veebilehele.
Aigari võistlusklassiks on E2, uueks võistlusnumbriks 85. Esimene võistlus sõidetakse Hispaanias Ponts’is. Reedel 1. aprillil on proloog, laupäeval-pühapäeval aga tõsisemad tööpäevad.

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


24 Märts 2011 00:02
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Aigar Leok võitis Itaalias oma esimese enduuro võistluse


Järgmisel nädalavahetusel esimesel enduuro MM-etapil osalev TM tehasemeeskonna sõitja Aigar Leok võitis Itaalias oma esimese võistluse, kirjutab ruudulipp.ee.
Võitu muidugi ületähtsustada ei maksa, sest tegu oli Aigari sõnul regionaalse võistlusega. „Kuna ma olen selles seltskonnas uustulnuk, siis ei oska ma öelda kui tugevad mehed seal stardis olid. Mulle ja meeskonnale oli see start hoopis teise eesmärgiga. Meeskond andis mind võistlusele üles selle mõttega, et ma saaks aru millega on tegu, kuidas on reeglid jne. Kui mul eelnevalt oli asjast pisut teine eelarvamus, siis kohapeal selgus, et kõik asjad nii ei käi nagu ma olin ette kujutanud,“ vahendas Aigar Leok oma esmaseid muljeid ruudulipp.ee veebilehele.
Juba kolmapäeval Hispaaniasse lendav Aigar tunnistas, et varasemad kahtlused on tänaseks kadunud. „Ma olen väga rahul, et ma selle otsuse tegin. Uus ja põnev ala, õppimist on palju,“ kinnitas Leok.

ERR SPORT

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


27 Märts 2011 21:57
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Jesss!. Väga võimas. :_n2


28 Märts 2011 15:30
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Sel nädalavahetuse (21.05) on Rapla kardirajal Supermoto Eesti meistrivõistluste etapp.
Tuleb kondid kohale vedada.

Täpsemalt: http://supermoto.ee/2009/userfiles/Supe ... 0etapp.pdf


18 Mai 2011 17:40
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Teil seal Raplas ikka toimub palju :)

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


19 Mai 2011 00:14
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Mairo Wrote:
Teil seal Raplas ikka toimub palju :)


Kardirada on jah ikka suvehooajal täiega käigus. Supermotot on seal väga lahe jälgida. Kruusalõigul on kobe hüpe ka sees.

Noh, lisaks toimub samal päeval ka iga aastane Moto Krants. Ehk siis üle Eestiline tsiklimeeste kokkutulek.


19 Mai 2011 09:46
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Tanel Leok sai MM-sarja avaetapil kokkuvõttes 9. koha

Hollandis, Valkenswaardis peetud motokrossi MM-sarja avaetapil kogus Tanel Leok (Suzuki) kahe stardi peale 22 punkti, mis andis etapi kokkuvõttes 9. koha. Leok sai avasõidus 9. ning teises sõidus 11. koha.
Teise sõidu võitis Antonio Cairoli (KTM), kes teenis etapilt maksimumpunktid. Clement Desalle (Suzuki) jäi teises stardis maha 13,554 sekundiga ning Steven Frossard (Yamaha) 20,857 sekundiga.
Avastardis oli esikolmik olnud täpselt sama, seega Cairolile etapilt 50 silma, Desaille kogus 44 ja Frossard 40.
Gert Krestinov (Honda) teenis sõitudest 18. ja 19. koha ehk kokku viis punkti ja 19. koha.

MX2 sarjas sai Priit Rätsep (KTM) kirja 17. koha ja katkestamise.

MX3 sarjas oli stardis kolm eestlast. Juss Laansoo (KTM) sai sõitudes 12. ja 24. koha, Indrek Mägi (Kawasaki) 19. ja 18. koha ning Ardo Kaurit (Yamaha) katkestas avastardi esimesel ringil ning teises sõidus ei startinud.

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


09 Aprill 2012 20:43
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Tanel Leok: Vigastus ei lubanud sõita nii nagu oleks tahtnud

Esmaspäeval sõideti Hollandis, Valkenswaardis selle hooaja esimene motokrossi MM-etapp. Paljudele sõitjatele tuttav liivarada muutus päeva lõpuks üsna raskeks, millele aitas kaasa ka teiste startide ajal sadama hakanud vihm. Tänavu Rockstar Energy Suzuki meeskonnas sõitev Tanel Leok lõpetas avaetapi üheksandal kohal.
Avasõidus oli liikus Tanel Leok tõusvas joones, peale mitte kõige paremat starti hakkas ta ring-ringi haaval tõusma. Enne lõppu suutis ta mööduda Rui Goncalvesest ja lõpetas avasõidu üheksandal kohal. Teises sõidus pidi Tanel Leok taas tagant ettepoole trügima hakkama, mis raskel rajal lihtne ülesanne polnud. Teisest sõidust tuli 11 koht.
„Ei ole rahul, vigastus ei lubanud siiski nii sõita nagu oleks tahtnud. Teises sõidus oli jalg päris valus," rääkis Leok pärast sõite. "Lisaks tekkisid teises sõidus kõhukrambid, ilmselt tingituna pingutusest ja valuvaigistitest ning põletikuvastastest rohtudest. Samas kiirus oli nii esimeses sõidus seda arvestades hea, ka teises oli enam-vähem kuid just vasakud kurvid ei olnud vigastada saanud jala tõttu kõige paremad, ei saanud nii agressiivselt neid sõita kui oleks tahtnud.“

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


09 Aprill 2012 21:06
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Leok ja teised tippsõitjad boikoteerisid Mehhiko GP kvalifikatsiooni

Ivo Dobkevitsch /sport.err.ee

Motokrossi MM-etapil Mehhikos Guadalajaras boikoteerisid MX1 ja MX2 klassi tippsõitjad kvalifikatsiooni, viidates raja kehvale seisukorrale.
„See oli nende valik,“ kommenteeris Mehhiko GP korralduskomitee liige Sebastien Tortelli MM-i kodulehekülje vahendusel. „Mind üllatas see, et kui eile raja konfiguratsioon ja seal valitsenud tingimused meeldisid kõigile, siis täna enam mitte. Sõitjad ei käitunud antud olukorras professionaalselt. Lahendusi tuleb teistmoodi leida.“
Vabatreeningul ja eelkvalifikatsioonis maailma tipud siiski osalesid. Vabatreeningul näitas parimat ringiaega 1.45,980 Antonio Cairoli KTM-il. Suzukiga kihutav Tanel Leok oli üheksas, itaallasele kaotas ta 2,111 sekundit. Eelkvalifikatsioonis näitas taas kiireimat minekut Cairoli, saades kirja aja 1.44,811. Leok oli 2,376 sekundilise allajäämisega kaheksas.

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


13 Mai 2012 14:54
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus Re: Motocrossi kõmu-ja lühiuudised
Hooaja parimad sõidud teinud Leok sai Mehhiko MM-etapil 5. koha

Taavi Libe /sport.err.ee

Tanel Leok (Suzuki) sai Mehhikos Guadalajaras peetud motokrossi MM-etapil MX-1 klassis mõlemas sõidus kuuenda koha ja oli etapi kokkuvõttes viies.
Etapi võitis itaallane Antonio Cairoli (KTM), kes oli esimeses sõidus parim ja teises kolmas. Kokkuvõttes järgnesid belglane Clement Desalle (Suzuki) ja itaallane David Philippaerts (Yamaha).
MM-sarja kokkuvõttes juhib Cairoli (178) Desalle'i (149) ja prantslase Gautier Paulini (Kawasaki; 134) ees. Hooaja parima võistluse teinud Leok on 92 punktiga üheksas.

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


14 Mai 2012 16:13
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.