Hetke kellaeg on 16 Mai 2024 11:31

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 123 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 Eesti rahvaspordi hooaeg 2007 
Autor Sõnum
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Aina rohkem viskab motorsport.ee mulle kopa ette.MItte ühtegi J16 ja J18 autot :?

_________________
Pilt


20 Aprill 2007 16:07
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Rait rulez, anna talda mees!!;)

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


20 Aprill 2007 17:54
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 16:21
Postitusi: 1168
Asukoht: Elva
Postitus 
vaz_wrc Wrote:
Tünnid koguvad populaarsust :D Soovitan kõigile proovige järgi :D


anna autot ja tünne-kohe teen :D


20 Aprill 2007 20:37
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Huvitav kas keegi meie omadest täna Raplas kardirajal kah sõidab?


21 Aprill 2007 13:26
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Sanchez Wrote:
Huvitav kas keegi meie omadest täna Raplas kardirajal kah sõidab?


Ise küsin, ise vastan:

Pilt

Selline auto jäi küll nüüd kaadrisse täna. ;)


21 Aprill 2007 20:20
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 25 Juul 2006 13:19
Postitusi: 1964
Postitus 
:D . Sõitsin jah seal . Nagu alati läks ***** Esimene voor sain 3 kohale ülejäänud voorud tegelesin spinnamisega :D

_________________
PiltCitroen Sport


21 Aprill 2007 20:30
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Tabasalus on oodata põnevat võistlust
Pilt
Urmo Aava Noorte rallisprindi Tabasalu etapile on registreerunud 61 võistlejat, mis on taas enam, kui eelmisel võistlusel püstitatud osalejate arvu rekord.
Pühapäeval, 22. aprillil toimub noortesprindihooaja neljas etapp ning see sõidetakse Tabasalu kardirajal. Raja pikkuseks on 1,6 kilomeetrit. Võistluse korraldajaks on Jaanimäe ring MTÜ.
Enim võistlejaid astub üles standardautode klassis J16, kus on registreerunud tervelt 24 noort. Kuni 18-aastasi võidukihutajaid on end kirja pannud 13. Klassis V16 asub võistlema 14 ja V18 10 sõitjat. Kohale on tulemas kõikide võistlusklasside liidrid.
Kuigi Tabasalu raja asfaltkate on hetkel kehvas seisus, kinnitab võistluste direktor Jaan Ollino, et sõitjad oma autode lõhkumise pärast muretsema ei pea. “Oleme raja pannud paika nii, et autod juhitakse aukudest kõrvale,” ütles ta.
Tabasalu võistlus toimub traditsiooniks saanud reeglite järgi: rajale on veetud tuttavad sinised tünnid, mille ümberajamise eest lisatakse võistleja vooruajale kümme trahvisekundit.
Võistluspäev algab kell 9.00 registreerimise ja dokumentide kontrolliga, esimese võistlussõidu start antakse kell 12.00. Autasustamisega tehakse esialgse kava kohaselt algust kell 16.00.
Võistlusel on taas kohal ka toitlustajad ning, nagu tavaks saanud, saavad noored võistlejad raske päeva lõpul süüa maitsvaid kooke.

motorsport.ee

_________________
Pilt


21 Aprill 2007 23:21
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Teiseks jäin.Kiiremini lihtsalt ei saanud.Esimese koha auto on ikka minu omast totaalselt võimsam.Minu peamine konkurent Rivo Vähi jäi üldse neljandaks.Kui avestada et ma pole see nv üldse magada saanud ja peale eilset rasket tööpäeva valutasid kõik kohad siis tulemus on täitsa ok.

_________________
Pilt


22 Aprill 2007 17:47
Profiil
junior member
junior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 21 Aprill 2007 20:06
Postitusi: 70
Postitus 
Mina oli eile ka raplas nina vaz_wrcga isegi samas klassis. sanchez vist mind isegi nägi kui ta meie bussis käis( taga istusin). Raplas olin teine. Täna tabasalus noortekal 4jas :)


22 Aprill 2007 17:57
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 25 Juul 2006 13:19
Postitusi: 1964
Postitus 
Täna ei võtnud suurt riski :D lasin kõik voorud ilusti ära. viimases voorus sain ikka enne finisit kummile pihta aga õnneks riivas :D Jälle autot poleerima ainega et kriipse maha saada :P. Muidu 7 koht krt jube sekundite mäng oli aga jah ple viga .

_________________
PiltCitroen Sport


22 Aprill 2007 18:15
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
Urmo Aava noortesprindi etapp sõideti Tabasalus

22. aprillil sõideti Tabasalu kardirajal Urmo Aava noorte rallisprindi karikavõistluste neljas etapp.
Võistlustrassi pikkuseks oli 1,6 kilomeetrit, korraldajaks oli Jaanimäe ring MTÜ. Osalejate arv noortesprindi etapil püstitas taas uue rekordi, kui nädal tagasi oli Tallinna sprindil võistlemas 51 noort, siis Tabasalus anti start 56 sõitjale.
Seekordsel sprindil selgusid kõikide klasside võitjad juba kahe esimese sõiduvooru järel ning teisel ja kolmandal ringil selgusid vaid hõbeda- ja pronksivõitjad.
Standardautode klassis J16 oli konkurentsitult parim Markus Abram Honda Civicul. Tema kõikide sõiduvoorude ajad olid paremad ka kuni 18-aastaste standardautodel sõitnute aegadest ning viimase ringi aeg oleks olnud konkurentsis ka vabaklassi sõitjate seas.
Klassis J16 võttis teise koha Rein Koch Mitsubishil, kolmas oli Tony Võsur Honda Civicul.
J18 klassis võttis karjääri esimese võidu Peugeot 206-l võistelnud Joosep Laiksoo. Teine oli Rait Vakrõõm Opelil, kolmas Kaarel Ploom Volkswagenil.
Klassis V16 kuulusid viis esimest kohta Citroenidel sõitnuile. Tihedast konkurentsist tuli võitjana välja Sander Pärn. Möödunud aastal enamus etappe võitnud Pärnale oli see 2007. aastal esimeseks karikasarja etapivõiduks. Teisena lõpetas Martin Kangur, kolmandaks jäi Siim Plangi.
Kuni 18-aastaste vabaklassis võttis võidu Kaspar Koitla Lada Samaral. Teiseks tuli kahe eelmise etapi võitja Kristen Kelement Citroenil ning kolmas koht kuulus Audi Coupel sõitnud Ronald Reisinile.
Urmo Aava noortesprindi karikasarja kaheksast etapist on tänaseks sõidetud pooled. Klassis J16 on juhtimas Markus Abram 8-punktilise edumaaga Rein Kochi ees. J18 liidriks on Rivo Vähi, temast kuue punkti kaugusel on Rait Vakrõõm. Klassis V16 on võitlus kõige tasavägisem. Võrdse skooriga on juhtimas Martin Kangur ja Sander Pärn, Siim Plangi on neist vaid nelja punkti kaugusel. V18 juhib Kristen Kelement 10-punktise edumaaga Kaspar Koitla ees.
Noortesprindi karikasarja viies etapp toimub juuni algul Tartus, võistluse korraldajaks on Elva Autospordiklubi.
http://www.motorsport.ee


22 Aprill 2007 20:33
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
õnnitlused Tigrale teise koha eest, aga võitu ootame sinult juba, kaua sa teiseks ja kolmandaks tuled aitab nendest kohtadest :lol:


22 Aprill 2007 20:34
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Kui te teaksite milline mu tervis oli eile.Põhimõtteliselt läks mul auto käest päris mitu korda.Kiiremini lihtsalt ei suutnud :?

_________________
Pilt


23 Aprill 2007 12:49
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Täna ise Kehtna rallile. Ise tean seal paari väga magusat kohta kuhu vaatama minna.


28 Aprill 2007 10:21
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Pilt

Käisin pilti tegemas. See pilt oleks peaaegu jäänud mu viimaseks. BMW läks vähe käest ära ja põrutas otse minu suunas. Sain ikka napilt eest ära.
Ei ole see fotograafi elu sugugi kerge. :)


28 Aprill 2007 23:11
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
eks ta ole nii kui tead seal paari magusat kohta :D :lol:


28 Aprill 2007 23:17
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 25 Juul 2006 13:19
Postitusi: 1964
Postitus 
Heh :D sul ikka vedas siis :D.

_________________
PiltCitroen Sport


28 Aprill 2007 23:18
Profiil
junior member
junior member
Kasutaja avatar

Liitunud: 21 Aprill 2007 20:06
Postitusi: 70
Postitus 
Kas sa paned kuhugile pilte ylesse ka w? Mina sõitsin siis ka seal ja sellise autoga nagu mul nime all see pildil on. :D


29 Aprill 2007 10:31
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Veeb 2007 21:03
Postitusi: 2252
Postitus 
zitikas Wrote:
Kas sa paned kuhugile pilte ylesse ka w? Mina sõitsin siis ka seal ja sellise autoga nagu mul nime all see pildil on. :D


Vaata allapoole foorumis. seal on pilte


29 Aprill 2007 10:33
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
zitikas Wrote:
Kas sa paned kuhugile pilte ylesse ka w? Mina sõitsin siis ka seal ja sellise autoga nagu mul nime all see pildil on. :D


http://yx.yx.ee/tehnikafoorum/viewtopic.php?t=1093&highlight=


29 Aprill 2007 10:40
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Sanchez Wrote:

Käisin pilti tegemas. See pilt oleks peaaegu jäänud mu viimaseks. BMW läks vähe käest ära ja põrutas otse minu suunas. Sain ikka napilt eest ära.
Ei ole see fotograafi elu sugugi kerge. :)


Nägin seda momenti pealt. See oli suht jube. Sanchez-il vedas meeletult. Väga väike õhuvahe jäi tema ja selle BMW vahele kui see ta selja tagant mööda vuhises.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


29 Aprill 2007 14:30
Profiil
TF Colonel
TF Colonel
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Jaan 2006 18:29
Postitusi: 5646
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.......
Postitus 
Tulemas noortelaager Eesti autospordi tippude juhendamisel

Eesti Autospordi Liit ja Kardiliit koostöös Urmo Aava noortesprindisarja eestvedajatega korraldab 7. ja 8. juulil Otepääl noortele kahepäevase autospordialase treeninglaagri.
Treeninglaager on suunatud 40le ralli-, krossi- ringraja- ning kardisõiduga tegelevale 12-18-aastasele noorele, kes soovivad lisaks võistlusradade praktilistele kogemustele saada ka mitmekülgseid teoreetilisi teadmisi mootorispordist ning selle juurde käivast oma ala spetsialistidelt.
Koolitus algab EAL peasekretäri Arno Sillati tervitussõnadega. Sellele järgneb treener Tarmo Tiitsi ettekanne treeningute, õige toitumise ja füüsilise ettevalmistuse kohta. Margus Murakas annab ülevaate võidusõidurehvide ja sõiduvarustuse valikust, Juss Roden seletab lahti mehaanikute ülesandeid ja räägib ka auto hooldamisest.
Kuldar Sikk annab koolitusel juhiseid rajalegendi koostamise ja kaardilugeja ülesannete kohta, Urmo Aava jagab loengusaalis oma kogemusi sõidutehnika ja sõidu trajektooride teemadel. Seminaride vaheaegadel on vabaarutelude ettekannetes käsitletud teemadel.
Koolituse teisel päeval valitakse loosi teel välja kümme noort, kellele viiakse läbi ralli treening Otepää lähistel suletud kruusakatsel Urmo Aava ning Margus Muraka juhendamisel. Teistele sportlastele korraldatakse õigete sõiduvõtete omandamisel oluline vigursõidu treening.
Treeninglaagrisse registreerumiseks tuleb täita osavõtuavaldus ja tuua see Eesti Autospordi Liitu analoogiliselt litsentsitaotlusele. Registreerimine kestab 20. juunini, kui kohad enne täis ei saa. Osalustasu 800 krooni sisaldab majutust, toitlustust, seminaridel osalemist ja treeninguid, ning see tuleb tasuda Eesti Autospordi Liidu kontole 221002111381, hiljemalt 20. juuniks 2007 (selgitus: treeninglaager, võistleja nimi, litsentsi number).

Info:www.autosport.ee

_________________
Juuksuril oli karvane tunne.


29 Aprill 2007 23:42
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
jep jep mina olen kohal :D
täna viin avalduse ära.Raha juba ära makstud.Tanel läheb ka sinna.

_________________
Pilt


30 Aprill 2007 11:24
Profiil
superfan
superfan
Kasutaja avatar

Liitunud: 25 Juul 2006 13:19
Postitusi: 1964
Postitus 
ja :D mul avaldus viidud :D rahaülekandega on veel aega tähtaeg alles 20.juuni :D avalduse viimisega oli ainult kiire , Kusjuures mina viisin esimesena avalduse :D

_________________
PiltCitroen Sport


30 Aprill 2007 13:02
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Sind Vaz nägin Kehtnas ka Aga sa mind ei näinud. Ma seisin seal kõrval kui sa ühele vanemale mehel oma jalgratta antsid ja kimasid sinnapoole kus see katus oli.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


30 Aprill 2007 14:13
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 123 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.