Hetke kellaeg on 29 Mai 2024 00:11

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema See teema onlukus, Sa ei saa postitusi muuta või neid teha.  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
 Need For Speed "Most Wanted" 
Autor Sõnum
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Need For Speed "Most Wanted"
Olen läbi higi ja vaeva omastanud nüüdseks juba kaks kuud levis olnud EA poolt välja antud ülihea üllitise. Selle kohta sobiks tõepoolest ütlus: "Kes korra proovib see juurde soovib!". Ametlik sait: http://www.ea.com/official/nfs/mostwant ... nshots.jsp
Mis minu arust teeb asja põnevaks on see, et lihtsalt chillid mööda linna ja äkki...kurvi taga-MENT! Sellele järgneb meeletu tagaajamine mis maksab (olenevalt kahjude tekitamisest) linnale umbes 30000-40000 doltsi :wink: .
Iga tagaajamisega suureneb nn. Bounty, mis kergitab sind politsei halvas nimekirjas üha kõrgemale. Ok, siin võiks pikalt veel kirjeldada, aga eks chekake üle ja avaldage arvamust.

Allikas: http://www.ea.com


Viimati muutis Tony 21 Jaan 2006 00:08, kokku muudetud 1 kord.

05 Jaan 2006 10:16
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Suured sellel mängul nõudmised on arvutile?

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


05 Jaan 2006 12:51
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Vat seda mängu pole veel ise proovinud, aga olen kuulnud väga positiiveseid arvustusi.
Isiklikult meeldib mulle väga just see, et on tagasi tulnud see politsei teema. Mäletan, et need NFS Hot Pursuit versioonid (need olid vist 3 ja 6) olid hästi nauditavad ja autod vinged.
Seevastu see "Underground" 1 ja 2 jättis mind kuidagi suht külmaks. Sai küll veidi kimatud ja tuunitud, aga üsna varsti jäi siiski asi soiku.
On kindel plaan ka seda "Most Wanted" varjanti katsetada. Loodetavasti ei pettu. Sellest aga juba siis, kui asi järgi proovitud. :)


05 Jaan 2006 13:07
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
Froodo Wrote:
Suured sellel mängul nõudmised on arvutile?


Miinimum nõuded:
Operating System: Windows 98/2000/ME/XP
Processor: Pentium PIII 800 MHz Processor or AMD Athlon
Video Card: NVIDIA GeForce 2™ or ATI Radeon™ 7000 or higher
CD-ROM: 4X or Faster
RAM: 256 MB RAM

Soovitavad nõuded:
Operating System: Windows XP
Processor: CPU Pentium 4 2.4GHz or Athlon64 3000
Video Card: Geforce FX 5700 or Radeon 9600 or higher
CD-ROM: CDRom 52x or DVD Rom 16x
RAM: 512 MB RAM

Need peaks sulle sobima 8)

Allikas: http://www.ea.com


Viimati muutis Tony 21 Jaan 2006 00:09, kokku muudetud 1 kord.

05 Jaan 2006 14:04
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Ma arvan jah, et sobivad. Peaks lähiajal seda proovima. :wink:

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


05 Jaan 2006 15:54
Profiil
gold member
gold member
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 16:21
Postitusi: 1168
Asukoht: Elva
Postitus 
Oma kogemusest ütleks, et ainuke uus ja lahe asi on mängus mentide eest põgenemine.


05 Jaan 2006 20:56
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
Kuna isegi olen mänguõhinas vahel nii mõnedki tunnid nurka lükanud, siis küsikski kohe muljeid: kes kuhu jõudnud ja nii edasi...


24 Jaan 2006 07:42
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
Kucoch Wrote:
Kuna isegi olen mänguõhinas vahel nii mõnedki tunnid nurka lükanud, siis küsikski kohe muljeid: kes kuhu jõudnud ja nii edasi...


APPPI - mina kui mägude mitte mängija olen nüüd oma kolm viimast päeva kõik toimetused nurka lükanud ja tibide ja kuttidega rallinud ni nagu jaksab.. see mäng on ehe näide sellest kuidas aega sisustada ja mitte midagi kasulikku teha !! - kuid ütleme, et asi on seda ka väärt. Ei anna asi rahu - ikka pead edasi ja edasi sõitma, et ok ma teen selle veel ära ja siis .. aga siis tuleb jälle midagi uut ja huvitavat ja nii see on mul kolm päeva läinud.. tõsi küll kaks päeva ühe mängu kallal.. esimene päev läks selle mängu mängimisele naabri arvutis kes seda kah õhinal mängis ( aga jah ta on veidi tugevam kui mina, sest üritused teda võrguse mängima meelitada ei võtnud vedu. -kuid ega ma suuremasi keelitaja ja meelitaja ei olnud kah!! -sest ma ise MÄNGISIN).
ja nüüd siis kahe päeva tulemusena olen jõudnud 6-ndasse Blacklisti. ja seal näeb juba huvitavaid asju ( politsei maasturitest ja BMW X5 -st alustades ja lõpetades helikopteritega - kes toimetavad õhust jälitustööd ja ütleme, et tänu sellele on politsei operatiivsus kaks korda parem - tuleb hunnikus roadblocke ja jälitus autosid iga nurga pealt!
kuigi jah helitkopter tuli juba 7-ndas levelis.
aga mingi müstika on kah asja juures ja seletust ei suuda leida. nimlet naabril on nii, et see kelle ta sõiduga võidab - saab selle auto omanikuks, ehk saab auto endale. aga krt mina olen selle kogu mängu jooksul suutnud ainult kahe masina omanikuks saada!!!! ehk siis siis alguses kohe sain VW Golt omanikuks ja nüüd siis sain endale mingi Mitshu. ja ongi kõik !?!

kokkuvõtlikult olen oma ostuga hirmus rahul (50%) mängust on läbi aga ülejäänud 50-nd on kannatuste rada ma kardan! - ehk kes tahab endale tõelist ajaviidet see mingu poodi lunastage 450.- krooni ja tuld. ( kuigi ma arvan, et see jutt ei lähe korda tõelistele mänguritele kes ei näe selles mängus mitte midagi huvitavat ja põnevat)

PS! tundub, et Kucoch on kah just mängu tagant tõusnud ( kell pool 7 hommikul !!:) )


24 Jaan 2006 09:32
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
margus Wrote:
PS! tundub, et Kucoch on kah just mängu tagant tõusnud ( kell pool 7 hommikul !!:) )


Mitte päris aga peaaegu :lol: Kusjuures ma olen nagu tähele pannud, et ei saagi nagu võidetud konkurendi autot kohe endale vaid siis, kui peale võitmist annab sulle loosiga valida 2 nn upgrade'i, kus siis küsimärkide tagant võib leida Pink Slip'i (kui ma õieti mäletan nimetust), mis saadab treila sinu garaazhi poole teele :wink:


24 Jaan 2006 10:06
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Me oleme Froodoga seda asja tööjuures ikka paugutanud üsna pikalt. Putitasime ühe Mustangi üles. Kõik näitajad praktiliselt põhjas. Mega relv.
Ühe korra on käest ära ka võetud. Põhiliselt selles süüdi siilidesse sõitmine. :)


24 Jaan 2006 10:09
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
=deutsch= Wrote:
Ühe korra on käest ära ka võetud. Põhiliselt selles süüdi siilidesse sõitmine. :)


:idea: Ma olen siilide korral kasutanud speedbreaker'it. See annab ju võimaluse auto aegluubis nendest mööda nikerdada.


24 Jaan 2006 10:13
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
Kucoch Wrote:
=deutsch= Wrote:
Ühe korra on käest ära ka võetud. Põhiliselt selles süüdi siilidesse sõitmine. :)


:idea: Ma olen siilide korral kasutanud speedbreaker'it. See annab ju võimaluse auto aegluubis nendest mööda nikerdada.


krt seal isegi seletas midagi nende siilide ja roadblockide läbimise kohta .. aga mängu tuhin oli nii suur sees et ei viitsinud lugada/kuulata mis keegi seletab..
nii palju oli et kui pappi nägu vajaka on siis soovitas minna kasvõi mitu levelit tagasi ja sõite teha sealt saab ka lisa pappi või juba võidetud sõite uuesti sõita et saaksid lisa raha - aga tagasi minemisega on lahe seal veel need samad ja head lahjad võmmi masinad ;)


24 Jaan 2006 10:27
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Kucoch Wrote:
=deutsch= Wrote:
Ühe korra on käest ära ka võetud. Põhiliselt selles süüdi siilidesse sõitmine. :)


:idea: Ma olen siilide korral kasutanud speedbreaker'it. See annab ju võimaluse auto aegluubis nendest mööda nikerdada.


Nii ja naa. Vahest on asi pandud nii peenelt kurvi taha, et reageerimiseks ei jää lihtsalt aega. Nüüd olen teinud lihtsalt nii, et kindla peale põrutanud mendi autodesse sisse, siis vähemat ei kummid. :)


24 Jaan 2006 12:46
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
aga kuidas on .. et kui paned üle siili siis on kindlasti nägemist?


24 Jaan 2006 13:08
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
margus Wrote:
aga kuidas on .. et kui paned üle siili siis on kindlasti nägemist?


jah, kummid lähevad kohe ja kui "sõbrad" sabas, siis kohe käed raudu. :)


24 Jaan 2006 13:10
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
=deutsch= Wrote:
margus Wrote:
aga kuidas on .. et kui paned üle siili siis on kindlasti nägemist?


jah, kummid lähevad kohe ja kui "sõbrad" sabas, siis kohe käed raudu. :)

See on üks nendest kurbadest kogemustest ka minul :evil:


24 Jaan 2006 15:06
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
"Tänu" neile siilidele arrestiti me ülikõva mustang ka üsna pikaks ajaks, aga õnneks oli Porche kohe garaazist võtta. Sel polnud rikkumiste nimekiri ka nii suur. Hea rahulik sõita. Mustang oli juba pollaritele teada masin. Nagu nägid, kohe hüppasid sappa.


24 Jaan 2006 15:11
Profiil
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus 
=deutsch= Wrote:
"Tänu" neile siilidele arrestiti me ülikõva mustang ka üsna pikaks ajaks, aga õnneks oli Porche kohe garaazist võtta. Sel polnud rikkumiste nimekiri ka nii suur. Hea rahulik sõita. Mustang oli juba pollaritele teada masin. Nagu nägid, kohe hüppasid sappa.

Jah eriti siis, kui aktiveerid radari, et noole järgi rahulikult võistluspaika chillida, kuid radar juhatab alati miskipärast cut'ima polkude hoovist läbi :twisted: ning ongi rahulik "käsi aknast väljas" kulgemine muudetud kiivrialuseks surmasõiduks.


24 Jaan 2006 15:19
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
Nii oleme siis =Deutsch=-ga jõudnud nüüd neljandasse levelisse. Aga siin on sõidud juba suht karmid. :wink: . Võita on juba väga raske. Ja ega polladega ka enam nalja ei ole. Kohe aetakse välja sportad kellega tuleb kõvasti vaeva näha, et neist lahti saada. :lol:

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


26 Jaan 2006 11:13
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
just sai kolmanasse levelisse jõutud ehk siis blacklisti 4 liige ja hakkan kolmandat jahtima ;) tehke järgi või makske kinni ;)

seda siis PC peal ;)


19 Aprill 2006 17:03
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
väike parandus poisid/tüdrukud nüüd juba kolmas ja ajan teisel kohal olevat meest taga -- järgmine on Razor ja BMW mis mõnele mehele siin eriti karvad püsti ajab :)
:)


20 Aprill 2006 18:08
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Lihsalt mine ja võta sellelt mehelt see bemm ära juba!!! :D


20 Aprill 2006 18:16
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
tean et mingitel meestel PS-ni peal on juba Rezori Bio nähtud kuid sama nüüd ka siin ;)
BMW ei ole enam kaugel


26 Aprill 2006 15:02
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
margus Wrote:
tean et mingitel meestel PS-ni peal on juba Rezori Bio nähtud kuid sama nüüd ka siin ;)
BMW ei ole enam kaugel


Jah Blacklist One on saanud tõeks, aga asja kurb osa on see, et see mäng osteti meil ära ja nüüd jääb asi hetkeks katki. Loodame, et Razor Bemmi enne päris ära ei peenesta. :)


26 Aprill 2006 18:37
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Krt peab hakkama mängima :D


26 Aprill 2006 18:41
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema See teema onlukus, Sa ei saa postitusi muuta või neid teha.  [ 43 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.