Hetke kellaeg on 12 Mai 2024 11:20

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 52 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 UUS: WRC 2010 mäng 
Autor Sõnum
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: UUS: WRC 2010 mäng
Sai ka endale PC-le mäng soetatud. Arvuti veitsa nõrk, aga veab ilusti ära siiski. Mängin rooliga ning peab tõdema, et viimase raskusastmega on tükk tegemist. Esiveolisega asfaltil kannatas kenasti sõitas, aga kruusal ei saanud näiteks mitte kuidagi hakkama. PWRC ja SWRC masinad jäid liiga nõrgaks ning nii ongi, et WRC masin sobib kõige paremini. Sellegagi sain Rootsis kaks punkti kätte ning Mehhiko ja Jordaania läksid katkestamise radapidi.

Suured puudused minu jaoks on:

Esiteks, et rooliga mängida jebisin pool tundi. FFB maha saada oli suhteliselt keeruline. Rooli programmi setingutes pidin panema, et mäng ei muudaks ise seadeid. Pärast seda keeldusid aga pedaalid funktsioneerimast. Googeldades leidsin sellelegi lõpuks vasturohu, "kombineeritud pedaalid". Kusjuured mängus sees FFB off panna ei mõiganud, jäi sama targalt peale.

Teiseks, kas raskusastet saab üldse muuta? Alguses panin kohe kõige raskema ära ning karjääri on suhteliselt võimatu teha, sest selle esiveolisega kruusa peal ei saa mitte kuidagi head aega. Isegi rada mitu korda läbi sõites. Võib olla olen ise liiga aeglane, aga sellele ma eriti ei panustaks. Kui ikka esimeses splitis puhtalt sõites viimane olla ja eelviimasele sekund kaotada on midagi ilmselgelt mäda. Ja raskusastet ma enam muuta ei saa/oska.

Kolmandaks, kiiruskatseid on vähe. Kuus kiiruskatset ralli kohta, kuid kolm nendest on kolme esimese kordus.

Neljandaks, pole leidnud kohta, kus saaks vahetada graafika sätteid. Menüü tundub kohati üldse puudulik.

Positiivsed küljed:

Esiteks, WRC auto juhitavus on rooliga mängides mõnus. Mulle meeldib. Tükk tegemist, et masin tee peale hoida, samas pikki lauged kurve saab kenasti külg ees lasta ning fiiling tekib hea.

Teiseks, karjäär tundub huvitav. Paraku mulle käib ülejõu.

Kolmandaks, kiiruskatsed ei tundugi nii laiad kui varem tundusid. Põnevust jagub küllaga.

Kokkuvõtteks: Siiski hea ja mängitav mäng ning usun, et minul saavad küll vabad hetked seda mängides täidetud.

6/10

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


12 Mai 2011 00:23
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus Re: UUS: WRC 2010 mäng
Raskus astet saad muuta küll. Ma ainutl ei mäleta kas seda pidi tegema karjääri menüüs ( seal kus etappe ja autosi valid) või siis mängu pea menüüs (Seal kus kohast saad valida mängu tüübi mida mängima hakkad)
.
Pilt
ühes nendest märgitud kohtadest peab saama raskus astet valida.

Ning kui ära muudad siis salvestad seal samasel ära ja ongi valmis.
Ma lajatasin ka kohe kõige raskema peale. Kuid nats aja pärast võtsin paar sammu taha poole.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


12 Mai 2011 11:31
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 52 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.