Hetke kellaeg on 05 Mai 2024 20:08

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
 Gran Turismo 4 
Autor Sõnum
elite member
elite member
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 744
Asukoht: Rapla
Postitus Gran Turismo 4
Kasutaja Bergman uuris PS2 ja Gran Turismo 4 kohta arvamust. Trükkisin teksti valmis, kuid siis oli võluväel kadunud kuhugi kogu Topic. Kuna tahaks vaevast lahti saada ja jutu Copy'st Paste'ini viia, siis olin sunnitud koorma kergendamiseks tegema uue teema. Minu vastus Sinu küsimusele, Bergman, oli järgmine:

Olen GT suur austaja. Olemas ka varasematest midagi. Ütleks jah, et GT4 on väga hea simulaator - ise jõudnud asjaga no ütleme 60 % peale, kuid kestvussõite (a'la 24 H) ei ole viitsinud veel hakata ette võtma. Muidugi asja kõige parem mängida Driving Force™ Pro rooliga, mille ma ruumipuudusel maha müüsin :D . Aga ei ole puldiga ka viga - tunnetus kehva ainult. Ise annaks mängule 9,5/10. Salamisi muidugi limpsan keelt PS3 peale. Sain inglismaal külaskäigul olles tiba mängida GT 5 Prologue'i - vot see on tase. Nüüd jääb üle vaid entusiastidel täisversiooni, kus esindatud ka kurikuulus Top Gear'i rada, väljatulemiseni leppida nn eellooga (prologue).


27 Aug 2009 13:42
Profiil
junior member
junior member

Liitunud: 23 Aug 2009 11:25
Postitusi: 26
Asukoht: Rapla
Postitus Re: Gran Turismo 4
Proovisin ka rooliga mängida ,hoopis teistsugune kui puldiga ,puldiga on tunnetus kehva aga saab mängida küll,peaks siis GT5 ka ära proovima .


27 Aug 2009 13:48
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus Re: Gran Turismo 4
Ise pelan vaikselt GT5: Prologue ja ei imesta asja kvaliteedis. Kõik GT seeriad on head. Kuni kolmandani sai ka 100% läbi tehtud. Neljandas ei viitsinud 24h ja 8h sõite teha.

Septembri alguses teen GT5 preorderi ära. GT5-s on teada ka see, et ralliautod lähevad katki. Ilmastik peaks muutuv olema ja palju muud põnevat.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


27 Aug 2009 14:47
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.