Hetke kellaeg on 17 Mai 2024 00:44

Kõik ajad on UTC + 3 tundi




Postita uus teema Vasta teemale  [ 98 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 TF aasta kasutaja 2006! 
Autor Sõnum
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus TF aasta kasutaja 2006!
Pilt

Nii siis on tehnikafoorumil üsna varsti täis saamas esimene aastaring ja oleme õnnelikud, et meie foorum startis just Jaanuari alguses. Nii saab iga kalendri aasta lõpuga täis ka järjekordne aasta tehnikafoorumil.
Esimene, debüüt aasta on läinud üle ootuste hästi. Oleme ületanud 100 kasutaja piiri. Kõik ei ole nüüd küll paraku aktiivsed kasutajad, aga üks arvestatav ja aktiivne ning muhe seltskond on kenasti selle asja siin siiski vedama saanud. Tänud siinkohal kõigile, kes on aidanud seda kohta siin aktiivsemaks ja informatiivsemaks muuta. Kahtlemata on teil igaühel selles oma oluline roll.
Oli ka ju siin aasta esimeses pooles aegu, kus asi tundus ikka väga vaikne ja nukker. Siiski on nüüd juba kõik arenenud nii kaugele, et paar päeva foorumist eemal tähendab vähemalt paarisaja lugemata postiga tutvumist.

Nüüd aga siis asja juurde. Henri200 algatusel läks käima idee, mis siis iga aasta lõpus toob välja ühe ja just selle ÜHE kasutaja, keda juhtkond pidas oluliseks eriti ära märkida.
Kriteeriumiteks oleks: sõbralikkus, aktiivsus, üldine abivalmidus, solidaarsus, rahumeelsus, jne. Samas ei ole oluline määraja postide arv.
Nii otsustasime Margusega, et kindlasti saab too väljavalitu ka premeeritud väikese auhinnaga. Sellest siis juba õige pea. Nüüd aga veel siis veidi kannatust, sest TF Aasta Kasutaja 2006 hüütakse välja ei ennem, ega varem, kui 31. Detsembril 2006.
Seniks veelkord tänud teile kõigile õla alla panemise eest ja jätkakem samas vaimus. ;)


Respect!
TF team.

Siiski on olemas ka sõnaõigus kasutajail. Selleks saatke privaatsõnum mulle (Fulberile), teie arust sobivaima kanditaadi nimega. Osaleda võivad kõik registreerunud kasutajad (v.a Fulber). Mõelgem siis ikka tõsiselt, kes oleks parim kanditaat.

Oma arvamust saate avaldada 2 nädalat: 18 - 31 Detsember.

Auhinnaks tehnikafoorumi teekruus:

Pilt

Tagumisel küljel kiri: "Aasta kasutaja 2006"

Asi siis selgunud! Tulemus siis selline:

Pilt

Hääled jaotusid siis järgmiselt:

TIGRA144 - 7 häält
KOLIN - 5 häält
MOC.MARC.EST - 3 häält
ARVIONOV - 2 häält
RAUNINHO, SAARLANE, HENRI200 - 1 hääl


Viimati muutis Siim 31 Dets 2006 21:10, kokku muudetud 13 korda.

16 Dets 2006 22:11
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Väga tore et selline valimine toimub :)
Aeg on siin foorumis ikka väga kiiresti läinud.Olen leidnud siin palju uusi tuttavaid.Olen leidnud ka väikesed fännid :) kes on kindlasti minu sõitu mõjutanud(positiivselt) :) Suured tänud.
Ja eks siis näeme/kuuleme kes siis TF aasta kasutaja on :) .Jääme ootama.

_________________
Pilt


16 Dets 2006 22:21
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
Ju see on Schumi :D
Tegelt võiks olla ka selline väike asi nagu "Arvamused kasutajatest" ja igaüks teeb enam-vähem aktiivsest kasutajast mingi iseloomustuse vms, kuidas ta kätinud on jms. :D

_________________
http://www.sponest.com


16 Dets 2006 22:37
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Noh selline asi lõpeb tõenäoliselt suure tõenäosusega suurema madinaga jälle :)
Seega jätsime selle asja just nimelt salajaseks ja otsus tehakse adminnide poolt kõigi kasutjate eest varjatuna.


16 Dets 2006 22:43
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Kas adminnid lähevad ka arvesse? :D
No mina arvan et tiitel läheb Kolini ja Fulberi vahel jagamisele.Vennad hoiavad ikka tõsiselt sellel foorumil hinge sees :)
Muidugi Margus on ka kõva töö ära teinud :)

_________________
Pilt


16 Dets 2006 22:46
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus 
Samas oleks ju võinud ka üleüldise küsitluse teha võimis.Kõik nimed kirja ja siis igaüks ise hääletab.


16 Dets 2006 22:50
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
See oleks jah ka idee olnud. Mingid kanditaaid välja toonud ja teinud hääletuse. Aga eks adminnid otsustavad.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


16 Dets 2006 22:55
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Ei, adminnid ei lähe kindlasti mitte arvesse. :)


16 Dets 2006 23:04
Profiil
TF Captain
TF Captain

Liitunud: 22 Sept 2006 15:10
Postitusi: 3580
Asukoht: Tallinn
Postitus 
Minuarust võiksid ka adminid arvesse minna. Küsitlusena on mõtetu teha. Hakkatakse varikontosi tegema vms. Teeme teema ja seal igaüks postitab selle nime keda ta arvab olevat parim foorumlane :).


16 Dets 2006 23:10
Profiil
platinum member
platinum member
Kasutaja avatar

Liitunud: 08 Okt 2006 16:44
Postitusi: 1411
Asukoht: Välismaa
Postitus 
Varikonto värk läheb automaatselt ära, kui hääletada võivad ainult kasutajad kellel on 100 postiust ja rohkem vms.. :P

_________________
Proud to Be Estonian


16 Dets 2006 23:22
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
minu arust võiks panna ainutl kasutajad, oleks huvitamavam. sest admineid on võimatu siia panna, liiga suur ülekaal oleks :?

liiga head adminid ;)

edit: võiks teha nii, et kellel on vähemalt 50 või 100 posti. ning anda ära esikolmik

1.= 5p
2.= 3p
3.= 1p

mis arvate :roll:

_________________
TFPiltRBR


16 Dets 2006 23:48
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 05 Jaan 2006 19:14
Postitusi: 2991
Asukoht: Viljandi | Helsinki
Postitus 
Kaa võimalus jah,aga siiski lihtsam viis lihtsalt küsitlus ja siis on kindel "võitja" teada ;)


17 Dets 2006 00:08
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Nagu ma aru sain siis adminnid ise otsustadav.Pole mõtet pakkuda muid varjante.

_________________
Pilt


17 Dets 2006 11:56
Profiil
a d m i n
a d m i n
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 02:18
Postitusi: 1521
Asukoht: Rapla-Tallinn @ Estonia
Postitus 
nii adminnid võiks kah ehk olla nimekirjas ehk võib-olla tõesti peaks "küsitluse" kah tegema või siis hääletus või ma ei teagi kuidas seda peaks nimetama .. samas siin oli vahepeal teemaks et adminnid on liiga head !! ;) siit kohe idee.. et võiks nagu panna ka aasta ämbri ja aasta heateo foorumi suhtes iga hääletatud nime juurde või siis esikolmiks või midagi taolist .. vabandust ikkagi pühapäeva hommik mõtte ei jookse. :)

Aga enda heateo ja ämbri oma arust tooks ära ( seda küll mitte sellepärast, et ma arvaks ennast parimaks olevat)
heategu: "kucoch-i" konto taastamine korduvalt :) - kuigi kahjuks ei ole seda meest viimaselajal siin eriti näha olnud
ämber: kui Fulber oli vastanud juba "kas tead vastust küsiumuele" ( mingi eesti artisti teema oli) õigesti ära aga peale seda tuli veel 20-30 postitust kus ma õiget vastust ootasin ja otsisin ja te saite pommitada - aga õige vastus oli juba olemas ja minul kahe silma vahele jäänud - vähemalt oli aktiivne teema :)

aga ootame boss Fulberi arvamust selle kõige suhtes.


17 Dets 2006 13:27
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Arvan et Tigra võidab, kuna ise liitusin liiga hilja ja mul pole õnne ka kunagi.

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


17 Dets 2006 14:12
Profiil
master
master
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Aprill 2006 21:37
Postitusi: 2059
Asukoht: Hiiumaa/The Paradise Island
Postitus 
No ma teen enda heateo ja ämbri toonka välja:

Heategu: Ehk see, et me TF ja vormel1.webart.ee lehe liitsime, vormel1.webart.ee ametlik foorum on ju nüüdsest teatavasti TF ja ka vormel1.webart.ee on TFis kirjas, alateemade juures. :) Ühesõnaga, laiendasin F1 teenat siin foorumis.

Ämber: Kui lolli peaga F1 ennustust muutsin peale tähtaega :( See on ilmselt asi, mis mu hinge veel kuid kraabib. :(

_________________
http://www.sponest.com


17 Dets 2006 15:06
Profiil
Rallistaar 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 07 Juul 2006 15:58
Postitusi: 3430
Asukoht: Tallinn
Postitus 
heateod: kindlasti asi number 1. tuli mõte teha ralliliiga, millest said aluse cmr ja rbr liigad, mis on siin väga populaarsed, samuti ka we8 liiga ;)

heategu nr. 2.
henri200 Wrote:
Siin öelge siis kuidas saite TF'i teada.

Rauninho soovitas mulle :).

Tänud sulle, et leidsin sellise toreda foorumi !

;)

heategu 3. mõned ideed. nt kasutajate kustutamine, kellel pole poste (ehk mitteaktiivsed kasutajad) jne

ämbrid: hmm.. ei teagi nii, ei tule ette, aga vb ehk mõttetud postid mõned :? ehk spämm siis

_________________
TFPiltRBR


17 Dets 2006 15:30
Profiil
genius
genius
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Aprill 2006 10:36
Postitusi: 1537
Asukoht: Saaremaa
Postitus 
Nonoh, lausa selliseid asju jagatakse. :P Päris hea. Ma algul arvasin, et selle tiitli saab Fulber, Margus või Kolin aga adminnid ei saagi seda tiitlit. :P Huvitav võistlus! ;)


17 Dets 2006 15:30
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
Tore!
Läheb suuremaks patu lunastamiseks. :D On äkki veel kellegil miskit pihtida? :D


17 Dets 2006 15:30
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Heategu : F1 teema all olen nii aktiivne kui vähegi saan, uuel f1 hooajal nii mõnigi plaan multimeedia osas.
Heateg2: Mõne hea idee olen visanud ja abi pakkunud, kui hakati tegema RBR challenget.

Ämber : Mõned mõttetud postid.
Ämber 2 : Lollid vaidlused Schumi ja mõne vennaga.
Ämber 3 : Pean filmi teema nüüd aktiivseks teinud, viimasel ajal pole kahjuks seda teinud.


17 Dets 2006 15:45
Profiil
tehnikafoorum 24/7
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 12:59
Postitusi: 10579
Asukoht: Rapla
Postitus 
margus Wrote:
aga ootame boss Fulberi arvamust selle kõige suhtes.


Noh kui rahvas tahab ikka ilmtingimata sõna sekka öelda, siis minugi poolest. :)

Teeme siis nii, et saatke jägmise nädala jooksul mulle PM teie arust parima kanditaadi nimega.

Samas on mul endal nt ettekujutus olemas sobivamast kanditaadist. Näis, kas ühtib üldsuse arvamusega. :)

Järgige siis ka otuse tegemisel ülal mainitud kriteeriume (enam-vähem).

PS: Mind ikkagi jätke välja palun! :)


17 Dets 2006 16:12
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
SyncMaster Wrote:
Nonoh, lausa selliseid asju jagatakse. :P Päris hea. Ma algul arvasin, et selle tiitli saab Fulber, Margus või Kolin aga adminnid ei saagi seda tiitlit. :P Huvitav võistlus! ;)


Hea, et mina adminn ei ole. Ma lihtne moderaator nagu paljud teised siin foorumis. Seega on minul võimalus osa võtta. ;)

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


17 Dets 2006 16:51
Profiil
WRC VÄNT
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Jaan 2006 21:47
Postitusi: 9084
Asukoht: Rapla Kalda Tee 16
Postitus 
No nii. Minu Heateod ja Ämbrid

Heategu: Paljude Ideede välja pakkumine võistluste ja sarjade osas. Ennustus võitluste läbiviimine (F1, WRC, suvel Jalpalli MM) Ning esimese TF-champions League hooaja vedamine.
Nii enam vähem tulemuste ülesse panemine (F1, WRC jpm.). WRC teema arendamine. Mis on mulle hinge lähedane teema.

Ämber: Meeletu sõnasõda Hurmetiga. Ühe lipu teema üle. Vahel liiga kerge ägestumine. rohkem nagu ei oskagi mainida. Kui keegi teab minu ämbreid veel siis anku teada.

_________________
Michael Scofield: I Dont tell you where Fibonacci is
Abruzzi: I kneel only to god, But I don't see him here.


17 Dets 2006 17:00
Profiil
TF Captain
TF Captain
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Jaan 2006 11:57
Postitusi: 3197
Asukoht: Tallinn/Anna/TF
Postitus 
Heategu:Kannan särki :D.Kleepisin autole kleepsu peale :P Tegelt minu poolt polegi nagu mingit head tegu :?
Ämber:Löön tühja :D

_________________
Pilt


17 Dets 2006 17:24
Profiil
MotoGP Spec 2009
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Mai 2006 16:38
Postitusi: 7969
Asukoht: Scotland, Aberdeenshire, Fraserburgh
Postitus 
Ega jah, tuleb juba au anda Kolinile :P
Aga mina panin ikkagi kellegi teise, et ehk läheb asi huvitavamaks ja pingelisemaks, pärast võiks siis ka hääletus tulemused laekuda foorumisse, kui asi selgitatud :)

_________________
Ajateenistus: 09.07.2012 - 06.06.2013

Pilt


17 Dets 2006 17:27
Profiil
Näita postitusi viimasest:  Sorteeri:  
Postita uus teema Vasta teemale  [ 98 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik ajad on UTC + 3 tundi


Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei saa postitada uusi teemasid siia foorumisse
Sa ei saa vastata teemadele siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada manuseid siin foorumis

Otsi:
Hüppa lehele:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.